Bidden items
LIST OF AUTHORS-
Vojtěch Hynek Popelka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1888-1971)
Církev
No.: 218Auction price: 6.650 CZK (278 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:37
olej, plátno, 1927, 90 x 104 cm, sign. V. H. Popelka 1927, rám
Current price: 6.650 CZK (278 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
R. Vlasák (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Sbíraní brambor
No.: 219Auction price: 1.650 CZK (69 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:38
olej, deska, 23 x 32 cm, sign. PD R. Vlasák, rám
Current price: 1.650 CZK (69 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Šmolík (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1955)
Interier Spořitelny
No.: 220Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:39
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám, prasklé sklo
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Šmolík (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1955)
Pohled na hotel Conti
No.: 221Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:40
umělecká fotografie, 48,5 x 58,5 cm, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Šmolík (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1955)
Podobizna ženy
No.: 222Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:41
umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Šmolík (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1955)
Rakouský důstojník
No.: 223Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:42
umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Šmolík (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1955)
Kostel sv. Anny
No.: 224Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:43
umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám, prasklé sklo
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Šmolík (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1955)
Zadní trakt Fr. Kostela
No.: 225Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:44
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Šmolík (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1955)
Plzenšnká radnice s lešením
No.: 226Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:45
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám, prasklé sklo
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Vacková (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Štestí s otazníkem
No.: 227Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:46
grafický list, 48 x 32 cm, sign. PD, rám, č. 31/50
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Brožová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1909-1987)
Slunečnice
No.: 228Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:47
olej, lepenka, 47 x 53 cm, sign. LD J.Brožová, rám
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krajina z lesa
No.: 229Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:48
olej, plátno, 37 x 47 cm, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
J. Raisinger (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Makové pole
No.: 230Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:49
olej, plátno, 42,5 x 70 cm, sign. PD J. Raisinger, rám, poničeno
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
J. Šrámek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Vršíček
No.: 231Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:50
olej, papír, 24 x 34 cm, sign. LD J. Šrámek, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Pýcha (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1914-1988)
Ulička v Humpolci
No.: 232Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:51
olej, papír, 28 x 39 cm, sign. PD Pých, rám, disciple of Prof. O. Blažíček and C. Bouda at Czech Technical University in Prague (CTU), later the private study by J. Dědina
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Svoboda (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Máky
No.: 233Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:52
pastel, papír, 28 x 42 cm, sign. PD Svbd., rám
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
V. Novák (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Povodí řeky
No.: 234Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:53
olej, lepenka, 24 x 34 cm, sign. PD V. Novák, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
J. Beran (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krajina u moře
No.: 235Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:54
olej, lepenka, 44 x 60 cm, sign. PD J. Beran, rám
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krajina
No.: 236Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:55
akvarel, papír, 1945, 21 x 29 cm, sign. PD, rám
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Zimnní krajina s vodní hladinou
No.: 237Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:56
akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. LD, rám
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
R. Uherek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Novostavba spořitelny
No.: 238Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:57
akvarel, papír, 33 x 42 cm, sign. PD R.Uherek, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Koubek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1896-1940)
Pohled na věž
No.: 239Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:58
akvarel, papír, 43 x 29 cm, sign. PD K. Koubek, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID5**3 History of bids
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Pole s panáky obilí
No.: 240Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:59
olej, lepenka, 31 x 34 cm, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
B. Jelínek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Stavení
No.: 241Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:00
akvarel, papír, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Jelínek, rám
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Klos (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1883-?)
Potok
No.: 242Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:01
olej, lepenka, 29 x 48 cm, rám, zvlněno
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Klos (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1883-?)
Náves
No.: 243Auction price: 1.650 CZK (69 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:02
olej, plátno, 57 x 75 cm, sign. LD J. Klos, rám, plátno protrženo
Current price: 1.650 CZK (69 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
umělecká dílna Forchtsam (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Pardubický zámek
No.: 244Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:03
intarzie, 31 x 50, 5 cm, značeno LD Forchtsam, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
umělecká dílna Forchtsam (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Kunětická hora
No.: 245Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:04
intarzie, 31 x 50,5 cm, značeno PD Forchtsam, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Z lesa
No.: 246Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:05
tempera, lepenka, 44 x 37 cm, sign. PD, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bílek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Břízy
No.: 247Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:06
olej, lepenka, 31,5 x 46,5 cm, sign. PD Bílek, rám
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED