-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Adam a Eva I.
No.: 202Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:46
tisk, 1991, 12 x 10,5 cm, sign. UD Neprakta, PF 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Grilování hada (PF 1994)
No.: 195Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:45
serigrafie, 1995, 7,9 x 14,7 cm, sign. PD Neprakta, text dole: p.f.1995, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Výzkum
No.: 204Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:41
tisk, 1985, 11 x 15,5 cm, sign. PD Neprakta, PF 1986, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Prohlídka
No.: 206Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:39
tisk, 1983, 14,5 x 10 cm, značeno na desce UD Neprakta, PF 1984, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Prohlídka
No.: 207Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:38
tisk, 1983, 14,5 x 10 cm, značeno na desce UD Neprakta, PF 1984, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pastýři v Betlémě
No.: 107Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:35
litografie, akvarel, 1977, 16,2 x 23,3 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1978, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá, zašlá a místy odřená, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Pr…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Letiště
No.: 228Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:30
suchá jehla, 1963, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták, MUDr. Fr. Baroch P.F. 1963, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 6.501 CZK (271 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
P.F. 1966
No.: 229Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:29
litografie, 1965, 15 x 11 cm, sign. UD Kamil Lhoták 65, J. Hrachovec, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Muž na velocipédu
No.: 244Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:28
litografie, 1978, 9 x 6,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 79, PF 1980, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Náhlá květina
No.: 161Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:26
lept, 1989, 12,1 x 15,4 cm, sign. PD Josef Lehoučka, PF 1989, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Zpráva o vertikálním řádu
No.: 215Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:25
lept, 1994, 13,7 x 10,5 cm, sign. PD J. Lehoučka 94, PF 1995, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Čas dělení
No.: 159Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:25
lept, 1987, 19,6 x 13 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1987, PF 1988, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Sen a skutečnost
No.: 160Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:24
lept, 1991, 13,8 x 16,2 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1991, PF 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Šťastné prasátko
No.: 212Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:19
kolorovaná suchá jehla, 1980, 8,5 x 13 cm, sign. DU Ota Janeček, PF 1981, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Michael Florian
(1911-1984)
P.F. 1966
No.: 222Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:17
dřevoryt, 1966, 15 x 11 cm, sign. PD Florian, Novoročenka Helena a Jaroslav Knytlovi, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Michael Florian
(1911-1984)
P.F. 1965
No.: 224Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:15
dřevoryt, 1965, 15 x 11 cm, sign. PD Florian, Helena a Jaroslav Knytlovi, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Michael Florian
(1911-1984)
Tři králové
No.: 225Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:14
dřevoryt, 1966, 11 x 15,5 cm, sign. PD Florian, Zdraví a toužený klid do roku 1966 Blochovi z Počátek, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Michael Florian
(1911-1984)
Kočár
No.: 226Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:13
dřevoryt, 1964, 11 x 15,5 cm, sign. PD Florian, Rodina Blochova, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Michael Florian
(1911-1984)
Psík
No.: 227Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:12
dřevoryt, 1964, 15,5 x 11 cm, sign. PD Florian, Jaroslav Knytl, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
-
Míla Doleželová
(1922-1993)
PF 1965
No.: 258Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:09
dřevoryt, 1964, 14,7 x 9,6 cm, podpis autorky na protější stránce, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Viktor Stretti
(1910-1960)
Václavské náměstí 21. XII. 1918
No.: 16Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:04
litografie, 1918, 15 x 11,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, PF 1919, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
-
Karel Vik
Praha
No.: 345Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:31
dřevoryt, 1923, 43 x 54,5 cm, sign. PD Vík, značeno LD v desce VIK 23, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids
-
Konstantin Bušek
(1861-1938)
V Podolí
No.: 338Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:24
lept, 15,2 x 12,4 cm, sign. PD Konst. Bušek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Tři unavená děvčata
No.: 331Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:17
acrylic, canvas, 70 x 50 cm, signed lower/right Raiser, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
-
Jiří Suchý
(1931)
William Shakespeare
No.: 306Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 19:52
lithography, 33,5 x 24 cm, sign. lower/right Jiří Suchý, pasparta, no. 62/200, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
-
Petr Ptáček
(1965)
Dodge
No.: 302Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 19:48
lithography, 2022, 27 x 39,5 cm, signed lower/right Petr Ptáček 2022, no. 8/80, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
-
Štěpán Mareš
(1972)
O Tytypánovi
No.: 249Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 19:07
combined technique, paper, 1999 - 2000, dva samostatné papíry, každý 42 x 29,6 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.900 CZK (205 €)
Last auctioneer: ID4**1 History of bids
-
Eugen Weidlich
(1916-1983)
Kompozice IV.
No.: 229Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:35
serigrafie, 64 x 45 cm, sign. PD Eugen Weidlich, při dolním okraji mimo tiskmírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids
-
Eugen Weidlich
(1916-1983)
Červenomodrá kompozice
No.: 228Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:34
serigrafie, 1971, 64 x 45 cm, sign. DU Eugen Weidlich 1971, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Svatý Václav
No.: 209Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:15
litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, exlibris R. Šteiner, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids