auction history

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    Karel Hynek Mácha

    No.: 238804

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 08. 2020 14:17

    suchá jehla, 1936, 9,5 x 5,5 cm, monogr. LD v desce F.P.M, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    KHM

    No.: 238801

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 08. 2020 14:16

    suchá jehla, 1936, 7 x 7 cm, monogr. LD v desce F.P.M, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Dívka a popravený

    No.: 238799

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 08. 2020 14:15

    suchá jehla, 12 x 8,5 cm, sign. PD J. Lukavský, č. 36/70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Popravčí vrch

    No.: 238798

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 08. 2020 14:14

    litografie, 6 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Jaroslav Šulc

    Ex Libris Fr. Rejl

    No.: 238793

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 08. 2020 14:10

    litografie, 1976, 9 x 6 cm, sign. PD Šulc Jar, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    2x profil básníka

    No.: 238792

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 08. 2020 14:09

    tuš, běloba, papír; kolorovaná litografie, 1978, 13,5 x 10,5; 8,5 x 7,5 cm, sign. DU LŠindelář, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Života

    (1894-?)

    2x Ex Libris

    No.: 238787

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 08. 2020 14:05

    2x litografie, 10 x 7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Bezděz a deník

    No.: 238771

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2020 15:30

    lept, 14 x 10 cm, sign. PD K. Votlučka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. J. Loukota, V. Nechleba, J. Preisler and M. Švabinský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Máchovské téma

    No.: 238770

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2020 15:29

    dřevoryt, 13,5 x 9 cm, sign. PD JWeiser, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Pocestný a smrtihlav

    No.: 238767

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2020 15:26

    lept, 10 x 7 cm, sign. PD Pavel Šimon, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Na pole

    No.: 226609

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2020 15:02

    dřevoryt, 29,7 x 37,1 cm, sign. PD K. Štěch, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association o…

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Krejčovská dílna mého otce

    No.: 226541

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2020 14:56

    litografie, 28,2 x 21,2 cm, sign. PD V. Sivko, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka at The State Graphic School in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 750 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Martin Salcman

    (1896-1979)

    Spící kočka

    No.: 226528

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2020 14:54

    litografie, 1944, 16,5 x 32 cm, sign. PD Salcman 44, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

    Dívčí akt

    No.: 226460

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2020 14:48

    suchá jehla, 23 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Ukázky řemesel - Múza

    No.: 226379

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2020 14:37

    dřevoryt, 1948, 25,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Lukavský 48, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Stanislav Kulhánek

    (1885-1970)

    Ex Libris

    No.: 226351

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2020 14:30

    mědirytina, 1923, 14,3 x 9,3 cm, sign. PD SKulhánek, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and J. Preisler

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Dívka a město

    No.: 226293

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2020 14:24

    dřevoryt, 20 x 15 cm, sign. PD DJanoušek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts in Brno at the atelier of prof. K. Langer, the disciple of prof. E. Nevan at The Faculty of Education - Comenius University in Bratislava

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    No.: 226277

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2020 14:22

    linoryt, 1973, 25,5 x 12,3 cm, sign. PD Houra 73, č. 7/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague, member of The Hollar Associ…

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívčí profil

    No.: 226240

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2020 14:19

    dřevoryt, 1974, 15 x 9,2 cm, sign. DU AGrmelová 74, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Hofman, J. Kousal and V. Hroch at The School of Arts in Zlin

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívka a chlapec na louce

    No.: 226239

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2020 14:18

    dřevoryt, 14,2 x 14,2 cm, sign. DU AGrmelová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Hofman, J. Kousal and V. Hroch at The School of Arts in Zlin

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Tři Grácie

    No.: 226198

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2020 14:11

    linoryt, 14,5 x 36 cm, sign. PD Petr Dillinger, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVU…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1967

    No.: 226147

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2020 14:03

    litografie, 9,8 x 16,6 cm, sign. PD C Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Zakončení zpěvu a stepu J. Korna

    No.: 226035

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2020 14:00

    olej, ruční papír, 1990, 39,1 x 27 cm, vzadu popsáno, na papíře skvrna, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslava Votrubová

    Bestie

    No.: 224594

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2020 15:37

    mezottinta, lept, 1996, 39,4 x 31,5 cm, sign. PD J. Votrubová 96, č. 2/30, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobná skvrna, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jana Jemelková

    (1928)

    U okna

    No.: 220371

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2020 15:35

    linoryt, 1970, 14,3 x 12,5 cm, sign. DU Jemelková 70, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jana Jemelková

    (1928)

    Věž

    No.: 220370

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2020 15:34

    linoryt, 1975, 19 x 12,8 cm, sign. LD Jemelková 75, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Dva malíři pod Zvíkovem

    No.: 220369

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2020 15:33

    litografie, 1972, 23 x 15 cm, sign. PD J. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 180 CZK (8 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Milenci při úplňku

    No.: 220365

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2020 15:30

    litografie, 1947, 24 x 17 cm, sign. PD J. Mádlo 1947, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    V kruhu Ex Libris

    No.: 220332

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2020 15:18

    dřevoryt, 1974, 13 x 13 cm, sign. DU M. Houra 74, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague, member of The Hollar Association of C…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Čekání

    No.: 220331

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2020 15:17

    dřevoryt, 13,2 x 19,2 cm, sign. PD M. Houra, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague, member of The Hollar Association of Czech …

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids