auction history
LIST OF AUTHORS

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Intimní modní magazín

    No.: 211

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:55

    tisk, 1986, 13 x 15,5 cm, PF 1987, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Neznámý autor

    Štastný Nový rok 1891

    No.: 217

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:49

    akvarel, tuš, 1891, 17 x 29,5 cm, novoroční přání z roku 1891, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Kukadla

    No.: 203

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:48

    tisk, 1980, 19 x 15,5 cm, sign. PD Neprakta, PF 1981, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Radost z procházky (PF 1999)

    No.: 196

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:47

    serigrafie, 1998, 10,4 x 14,9 cm, sign. NU Neprakta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Adam a Eva I.

    No.: 202

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:46

    tisk, 1991, 12 x 10,5 cm, sign. UD Neprakta, PF 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Grilování hada (PF 1994)

    No.: 195

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:45

    serigrafie, 1995, 7,9 x 14,7 cm, sign. PD Neprakta, text dole: p.f.1995, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Výzkum

    No.: 204

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:41

    tisk, 1985, 11 x 15,5 cm, sign. PD Neprakta, PF 1986, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Prohlídka

    No.: 206

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:39

    tisk, 1983, 14,5 x 10 cm, značeno na desce UD Neprakta, PF 1984, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Prohlídka

    No.: 207

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:38

    tisk, 1983, 14,5 x 10 cm, značeno na desce UD Neprakta, PF 1984, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Pastýři v Betlémě

    No.: 107

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:35

    litografie, akvarel, 1977, 16,2 x 23,3 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1978, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá, zašlá a místy odřená, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Pr…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Letiště

    No.: 228

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:30

    suchá jehla, 1963, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták, MUDr. Fr. Baroch P.F. 1963, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 6.501 CZK (271 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    P.F. 1966

    No.: 229

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:29

    litografie, 1965, 15 x 11 cm, sign. UD Kamil Lhoták 65, J. Hrachovec, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Muž na velocipédu

    No.: 244

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:28

    litografie, 1978, 9 x 6,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 79, PF 1980, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Náhlá květina

    No.: 161

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:26

    lept, 1989, 12,1 x 15,4 cm, sign. PD Josef Lehoučka, PF 1989, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Zpráva o vertikálním řádu

    No.: 215

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:25

    lept, 1994, 13,7 x 10,5 cm, sign. PD J. Lehoučka 94, PF 1995, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Čas dělení

    No.: 159

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:25

    lept, 1987, 19,6 x 13 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1987, PF 1988, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Sen a skutečnost

    No.: 160

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:24

    lept, 1991, 13,8 x 16,2 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1991, PF 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Šťastné prasátko

    No.: 212

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:19

    kolorovaná suchá jehla, 1980, 8,5 x 13 cm, sign. DU Ota Janeček, PF 1981, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    P.F. 1966

    No.: 222

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:17

    dřevoryt, 1966, 15 x 11 cm, sign. PD Florian, Novoročenka Helena a Jaroslav Knytlovi, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    P.F. 1965

    No.: 224

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:15

    dřevoryt, 1965, 15 x 11 cm, sign. PD Florian, Helena a Jaroslav Knytlovi, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Tři králové

    No.: 225

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:14

    dřevoryt, 1966, 11 x 15,5 cm, sign. PD Florian, Zdraví a toužený klid do roku 1966 Blochovi z Počátek, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kočár

    No.: 226

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:13

    dřevoryt, 1964, 11 x 15,5 cm, sign. PD Florian, Rodina Blochova, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Psík

    No.: 227

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:12

    dřevoryt, 1964, 15,5 x 11 cm, sign. PD Florian, Jaroslav Knytl, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Míla Doleželová

    (1922-1993)

    PF 1965

    No.: 258

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:09

    dřevoryt, 1964, 14,7 x 9,6 cm, podpis autorky na protější stránce, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Viktor Stretti

    (1910-1960)

    Václavské náměstí 21. XII. 1918

    No.: 16

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:04

    litografie, 1918, 15 x 11,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, PF 1919, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Karel Vik

    Praha

    No.: 345

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:31

    dřevoryt, 1923, 43 x 54,5 cm, sign. PD Vík, značeno LD v desce VIK 23, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Konstantin Bušek

    (1861-1938)

    V Podolí

    No.: 338

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:24

    lept, 15,2 x 12,4 cm, sign. PD Konst. Bušek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Tři unavená děvčata

    No.: 331

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:17

    acrylic, canvas, 70 x 50 cm, signed lower/right Raiser, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Jiří Suchý

    (1931)

    William Shakespeare

    No.: 306

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 19:52

    lithography, 33,5 x 24 cm, sign. lower/right Jiří Suchý, pasparta, no. 62/200, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Dodge

    No.: 302

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 19:48

    lithography, 2022, 27 x 39,5 cm, signed lower/right Petr Ptáček 2022, no. 8/80, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.