auction history

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Orání

    No.: 268945

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 12:47

    litografie, 33 x 48 cm, sign. PD Karel Minář, rám, the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, V. Bukovac, member of JUV in Prague, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVUM Hodonin

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jan Mikule

    (1873-1934)

    Sedlák

    No.: 268944

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 12:46

    pastel, karton, 48 x 64,7 cm, sign. PD J. Mikule, na povrchu drobná škrábnutí, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Kubálek

    Přístav

    No.: 268941

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 12:43

    olej, plátno, 27 x 37 cm, sign. PD Kubálek

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Rolf Escher

    Zátiší se šicím strojem

    No.: 268891

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 11:53

    lept, 1977, 29,5 x 49,5 cm, sign. PD Rolf Escher 77, rám, 160/180, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Louis Latapie

    (1891-1972)

    Dívky

    No.: 268883

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 11:45

    litografie, 26 x 19,5 cm, sign. LD Latapie, v horní části ohnuto, v jednom místě natrženo,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Noční Praha

    No.: 268862

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 11:24

    lept, 1922, 38 x 29,5 cm, značeno LD v desce M. Stretti, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Koupání

    No.: 268859

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 11:21

    dřevoryt, 1936, 41,5 x 54,5 cm, sign. PD V. Pukl, č. 76/90, PD věnování autora, mírně zažloutlý a potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Schusser at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague,…

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Marie Ondrová-Koláčková

    Duše stromu

    No.: 268857

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 11:19

    akvarel, papír, 22 x 17 cm, sign. LD Ondrová, rám, na rámu drobné oděrky,

  • Václav Fiala

    (1964-1980)

    Kytice karafiátů

    No.: 268847

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 11:09

    litografie, 42 x 29 cm, sign. PD V. Fiala, č. 167/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Alois Mikulka

    (1933)

    Zcela využitý rostropovič

    No.: 268843

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 11:05

    linoryt, 1972, 23 x 10 cm, disciple of Prof. J. Brukner at Arts and Crafts School in Brno and of Prof. J. Želibský at the Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, member of Hollar Syndicate of Czech Artists and Graphic Artists (SČUG Hollar)

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Havran

    No.: 268836

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 10:58

    akvatinta, 1972, 18,2 x 27,9 cm, sign. PD Čepelák 1972, 18354, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Emanuel Hosperger

    (1891-1984)

    Jaro v Tatrách (Skupina velehor)

    No.: 268828

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 10:50

    olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. LD E. Hosperger, klínový rám, malíř se ve své tvorbě zaměřoval na mořské a přímořské motivy a horské krajiny, zejména z oblasti Vysokých Tater, na zadní straně popsáno autorem: Skupina velehor, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Bruckner at Th…

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Zdeněk Raiser

    Zapomenuté pivo

    No.: 268813

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 10:35

    litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Antonín Hévr

    (1923-1973)

    No.: 268805

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 10:27

    olej, karton, 33 x 41 cm, sign. PD A. Hévr, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Václav Fiala

    (1964-1980)

    Žena spojena s přírodou

    No.: 268803

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 10:25

    dřevoryt na japanu, 1926, 40 x 34,7 cm, sign. PD V. Fiala 26, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Josef Velčovský

    Cestou do Dakaru

    No.: 268797

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 10:19

    litografie, 16,5 x 20 cm, sign. PD J. Velčovský, 41/80, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The National Geographic Society

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Terasa

    No.: 268781

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 10:03

    akarel, papír, 1943, 22 x 30 cm, PD monogr. F. J. 43, the disciple of prof. W. Nowak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Sedm v rijnu and The Manes Association of Fine Artists

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Tomáš Kubík

    Ignudo I.

    No.: 268774

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 09:56

    inkoustový tisk, 2021, 64,8 x 56 cm, sign. PD Kubík 2021, č. 32/50, Autorská reprodukce hyperealistické malby od Tomáče Kubíka. Byla pořízena v počtu 50. kusů jichž tento má číslo 32. Malba je inspirována Michelangelovou freskou ze Sixtínské kaple v Římě, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Kytice za oknem

    No.: 268773

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 09:55

    dřevoryt, 26,5 x 18 cm, sign. DU V Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Ludva Dobeš

    (1914-1979)

    Lesní zátiší

    No.: 268770

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 09:52

    olej, plátno, 39 x 48,5 cm, sign. LD L. Dobeš, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Novák

    Ježíš, přítel dítek

    No.: 268743

    Auction price: 3.400 CZK (142 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 09:25

    olej, plátno, 1921, 103,2 x 73 cm, sign. PD Fixit FraSalvat Novák 1921 Praha, plátno napnuto na dřeveném rámu, zezadu na rámu HU razítko Lira; zezadu na plátně perem: Sirotčinci v Kouřimi věnuje Fixit Fra Salvat Novák, Vánoce 1921, malba místy na okrajích lehce odřená nebo popraskaná,

    Current price: 3.400 CZK (142 €)

  • Josef Liesler

    Půlnoční

    No.: 268741

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 09:23

    litografie, 1965, 54,5 x 38,5 cm, sign. PD Liesler, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a při levém okraji natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Associ…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Zuzana Mikulová

    (1978)

    Lilith

    No.: 268725

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 09:07

    akryl, sololit, 2017, 77 x 100 cm, sign. PD Zuza 17, práce slovenské malířky, absolventky VŠVU v Bratislavě, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Strom

    No.: 268720

    Auction price: 5.800 CZK (242 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 09:02

    akvatinta, 1992, 49,5 x 35 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 7/100, LD mimo tisk mírně pokrčený okraj papíru, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 5.800 CZK (242 €)

  • Josef Liesler

    Kuchtík

    No.: 268702

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 01. 2023 13:44

    akvarel, tuš, papír, 1948, 42 x 30 cm, sign. LD Liesler 48, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    In the shop

    No.: 268680

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 01. 2023 13:22

    black and white gelatin silver process photography, 14,6 x 10,5 cm, the status corresponds to the author's approach

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    Birth

    No.: 268673

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 01. 2023 13:15

    etching, 1987 ?, 15 x 8,8 cm, , the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.700 CZK (113 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Sigmund Freud

    No.: 268672

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 01. 2023 13:14

    etching, 1987, 15 x 8,8 cm, sign. lower/middle Olower/left rich kulhánek 89, , the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.900 CZK (121 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Minotaur in the factory

    No.: 268621

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 01. 2023 12:23

    etching, 1984, 24,7 x 29,5 cm, sign. lower/right Jan Souček 84, passe partout, artists proof , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Hoffmeister, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Tree

    No.: 268614

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 01. 2023 12:16

    linocut, 1978, 25 x 17 cm, sign. lower/middle Valter 78, no. 52/60, the disciple of the group Linie, The Association of South-Bohemian Fine Artists, the group Kolektiv, Index, member of The Umelecka beseda