auction history

  • Berto Monetti

    Ženský akt ve vaně

    No.: 175

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 13:06

    kvaš, tuš, tužka, lak, papír, 1987, 49,8 x 35,1 cm, sign. PD Monetti 87

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Berto Monetti

    Nahé víly

    No.: 173

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 13:02

    gouache, ink, tempera, collage, paper, 61,1 x 42,8 cm, sign. DM Monetti, at the edges slightly crumpled paper

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Berto Monetti

    Klečící ženský akt

    No.: 172

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 13:00

    tuš, kvaš, papír, 1987, 32,8 x 42,8 cm, sign. PD Monetti 87

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Cyril Bouda

    Ležící akt

    No.: 289

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 12:48

    dřevoryt, 7 x 11,6 cm, PD. monogr. ve dřevě CB, papír mimo tisk mírně zašpiněn, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Ivan Komárek

    Cvičitelky

    No.: 273

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 12:32

    litografie, 2009, 30,5 x 46 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 71/100, , the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Pastýř a pastýřka

    No.: 254

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 12:14

    mědirytina, 16,4 x 13,4 cm, značeno PD A. H. Payne; LD C. Netscher pinxt., papírová pasparta, papír nepatrně zažloutlý, okraje papíru zažloutlé, na rozích papíru šmouhy,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Van der Werf

    Magdaléna

    No.: 253

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 12:12

    mědirytina, 16,5 x 11,1 cm, značeno PD Stein sc.; LD Van der Werf pinxt., papírová pasparta, papír na okrajích mírně zažloutlý,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akt zezadu

    No.: 240

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 12:06

    tužka, papír, 25,5 x 21,5 cm, monogr.. PD J.M., rám, na rámu lehké oděrky,

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury žen (konvolut 7 akvarelů)

    No.: 236

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 12:04

    akvarel, tuš, tužka, papír, 35,7 x 49,5 cm, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akty (konvolut 3 akvarelů)

    No.: 235

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 12:02

    akvarel, tuš, papír, 19 x 28; 22 x 15 a 22 x 14,7 cm, nalepeno na kartonu, zašlý papír, na jednom s akvarelů jsou patrné stopy po lepení, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 228

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:56

    olej, plátno, papír, 14,3 x 10,8 cm, sign. PD, LD B. Ullrych , nalepeno na papíře, vzadu na papíře popsáno, ,

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaromír Malý

    No.: 221

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:50

    dřevoryt, 10,3 x 8,8 cm, LD značeno ve štočku J.V., lehce zažloutlý papír, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 700 CZK (26 €)

  • Alena Antonová

    Portrét ženy

    No.: 145

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:38

    suchá jehla, 16 x 10,5 cm, sign. PD A. Antonová, č. 24/30, , the disciple of prof. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Tanec

    No.: 141

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:36

    suchá jehla, 2009, 11,7 x 8,8 cm, sign. DU Tomáš Hřivnáč, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 750 CZK (28 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Akt zezadu

    No.: 140

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:34

    Current price: 650 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Alena Antonová

    Akt s hruškami

    No.: 139

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:32

    suchá jehla, 2009, 12 x 16,7 cm, sign. PD A. Antonová, č. 57/100, , the disciple of prof. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Alena Antonová

    Akt s květinou

    No.: 138

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:30

    suchá jehla, 2009, 10,8 x 14,3 cm, sign. PD A. Antonová, č. 89/100, , the disciple of prof. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Ženy v prostoru

    No.: 295

    Auction price: 2.800 CZK (104 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:20

    suchá jehla, 1983, 54,2 x 46,3 cm, sign. PD F.Burant 1983, č. 10/20, , studied at The State Graphic School Státní, the disciple of prof. Kaplicky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group UB 12, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Associati…

    Current price: 2.800 CZK (104 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Heliův vůz

    No.: 279

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:02

    lithography , 1941, 30 x 39,5 cm, signed lower/right Emil Kotrba 1941, rám, broken glass, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Akt ( Exl GEERTH V.D)

    No.: 167

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 10:46

    lept, 1989, 14,8 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 89, č.. 47/75, , the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.200 CZK (82 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Anděl

    No.: 166

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 10:44

    litografie, 1982, 24 x 18,3 cm, sign. DU Zábranský, č. 44/200,

  • Vlastimil Zábranský

    Poloakt

    No.: 165

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 10:42

    litografie, 25 x 18,2 cm, sign. DU Zábranský, č. 27/90,

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Dáma s kožešinou

    No.: 162

    Auction price: 5.000 CZK (186 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 10:36

    lept, 25,7 x 20 cm, sign. PD Orlik, rám, mírně zažoutlý papír, na rámu oděrky, , studied at the private school of H. Knirr in Munich and The Academy of Fine Arts in Munich

    Current price: 5.000 CZK (186 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Ležící žena

    No.: 161

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 10:34

    kombinovaná technika papír, 25 x 50 cm, LD značeno, rám, papír uprostřed přelomen, na rámu oděrky, , the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied professorate at Drawing, Modelling and Geometry at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, member a…

  • Alex Mrázek

    (1918-1993)

    Dívka s knihou

    No.: 154

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 10:22

    keramika, 1940, 34 x 20 cm, na podstavci vyryto: Alex Mrázek 40, místy odřená barva na povrchu,

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    V leže

    No.: 143

    Auction price: 6.500 CZK (241 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 10:11

    suchá jehla, 94,5 x 66,3 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, rám, rám poškozen, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 6.500 CZK (241 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Cyril Bouda

    Akt ve Vrbovské zahradě

    No.: 126

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 10. 2019 18:46

    suchá jehla, 18,3 x 7,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, č. 83/100, velmi zažloutlý papír, skvrny od vody, bez skla, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    No.: 122

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 10. 2019 18:42

    black ink on paper , 36 x 24 a 30 x 22 cm, signed lower/middle Bělocvětov, rám, small damages on a frame, , the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    No.: 121

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 10. 2019 18:41

    black ink on paper , 38 x 28 a 33 x 26 cm, signed lower/right Bělocvětov, rám, slightly damaged paper, small damages on a frame; no. 30/50, , the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Umývání

    No.: 119

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 10. 2019 18:39

    suchá jehla, 1942, 16,7 x 12,4 cm, PD monogr. MS, rám, I. stav I. tisk, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (30 €)