auction history

  • Monika Bártíková

    (1996)

    Call Horizon

    No.: 295

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:54

    syntetický papír, alcohol ink, 2021, 50 x 40 cm, sign. PD Mon B, rám, Jmenuji se Monika Bártíková a umění se věnuji od svých 17 let. Má díla jsou především abstraktní s použitím alcohol ink metody, které se plně věnuji již 3 roky. Do aukce bych ráda věnovala obraz CALL HORIZON, který je plný zlatých…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Lucie Otčenášková

    (1972)

    Tulipány

    No.: 287

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:52

    akryl, olej, plátno, 2022, 50 x 40 cm, Jmenuji se Lucie Otčenášková a maluji, kreslím a píšu pod značkou „ LuckaSafa“ a „Kdo píše a kreslí, nezlobí/nezlobí se“. Zatím jsem svá díla jinde než na svém webu, Instagramu či FB nevystavovala. K malování a kreslení mám vztah odjakživa. Zkouším s nadšením…

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Kateřina Suchardová / Latentia

    (1991)

    No Comment

    No.: 291

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:50

    akryl, tužka, akvarelový papír, 2022, 42 x 29,5 cm, sign. PD L 22, Freelance výtvarnice a ilustrátorka z Brna, která na internetech vystupuje pod pseudonymem Latentia.

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Lucie Otčenášková

    (1972)

    Březový háj

    No.: 286

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:45

    akryl, plátno, 2022, 70 x 50 cm, Jmenuji se Lucie Otčenášková a maluji, kreslím a píšu pod značkou „ LuckaSafa“ a „Kdo píše a kreslí, nezlobí/nezlobí se“. Zatím jsem svá díla jinde než na svém webu, Instagramu či FB nevystavovala. K malování a kreslení mám vztah odjakživa. Zkouším s nadšením různé…

    Current price: 14.000 CZK (584 €)

  • Lucie Otčenášková

    (1972)

    Naděje

    No.: 285

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:44

    olej, plátno, 2022, 70 x 50 cm, Jmenuji se Lucie Otčenášková a maluji, kreslím a píšu pod značkou „ LuckaSafa“ a „Kdo píše a kreslí, nezlobí/nezlobí se“. Zatím jsem svá díla jinde než na svém webu, Instagramu či FB nevystavovala. K malování a kreslení mám vztah odjakživa. Zkouším s nadšením různé …

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Larysa Fajak

    (1976)

    Pejsek

    No.: 281

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:40

    olej, plátno, 2020, 30 x 25 cm

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Larysa Fajak

    (1976)

    Maják

    No.: 278

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:37

    olej, plátno, 2018, 40 x 50 cm

    Current price: 3.100 CZK (130 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Larysa Fajak

    (1976)

    Mořský sen

    No.: 275

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:34

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Valeriia Pshenychna

    (1993)

    Letní večer

    No.: 273

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:32

    olej, plátno, 2021, 40 x 40 cm

    Current price: 5.200 CZK (217 €)

  • Otomar Klodner

    (1964)

    Čumyš

    No.: 272

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:31

    fix, pastelka, papír, 2018, 23,5 x 19,5 cm, rám, Občas poblikuji v SORRY a někdy v Tapíru. Vesměs však problikuji z vesmíru.

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Čestmír Pokorný

    (1980)

    Anděl pro mír

    No.: 268

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:30

    dřevořezba (ořech), 2022, v. 190 cm, Zabývám se tvorbou převážně autorských, občas řemeslných soch z přírodních materiálů jako je dřevo, nebo kámen. Je mi 41 let, tvorba je pro mě zábava a koníček.

    Current price: 8.500 CZK (355 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Otomar Klodner

    (1964)

    Bobcorn

    No.: 271

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    fix, pastelka, papír, 2018, 22 x 24 cm, rám, Občas poblikuji v SORRY a někdy v Tapíru. Vesměs však problikuji z vesmíru.

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Petra Slováková

    (1987)

    Obnova

    No.: 270

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:29

    kombinovaná technika, akryl, pastel, papír, 2022, 21 x 30 cm, Narodila se na jaře roku 1987 v Ostravě. Vystudovala Mendelovu univerzitu, obor se zaměřením na zahradní architekturu. Je spisovatelka, ilustrátorka, šperkařka a umělkyně. Její literární příspěvky se umístily na předních pozicích různých…

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Adam Kadmon

    Helou City

    No.: 262

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:21

    kniha, 2016, Lahůdka pro náročného čtenáře. Necenzurovaný proud vědomí se všemi metatexty a záludnostmi lidské mysli vylit na papír v podobě silně rytmizované prózy. Současná umělecká literatura. Ochutnávka zde: https://www.youtube.com/watch?v=ee1y--LZ-FY .Básník a spisovatel, představitel současné …

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Adam Kadmon

    Bohyni Nyx

    No.: 260

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:19

    kniha, 2017, Sbírka nokturna a noční poesie (Kadmon) ve spojení s tiskovou sérií (Ryška). Třetí vydání knihy nočních básní s podpisem autora a poetickým překvapením uvnitř. Intimně laděná umělecká literatura. Básník a spisovatel, představitel současné umělecké prózy a poesie. V letech 2007 až 2013 p…

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Eliáš

    (1980)

    Západ slunce na moři

    No.: 255

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:14

    olej, plátno, 2022, 60 x 40 cm, sign. PD Eliáš

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Michal Bočánek

    (1973)

    Kompozice Jeans

    No.: 251

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:10

    kresba tužkou, papír, 2014, 29 x 35,5 cm, sign. PD Michal Bočánek 2014, Kreslení jsem měl rád již od dětství, ale nikdy jsem ho nestudoval, jsem samouk. Řadu let se věnuji hyperrealistickým kresbám, nebo se o to snažím :) Chci se opravdu přiblížit realitě a nehledím na čas jak dlouho to bude trvat!!…

    Current price: 3.700 CZK (155 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Hana Němcová

    (1963)

    Klopítání nocí

    No.: 247

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:09

    akryl, plátno, 2022, 70 x 70 cm, sign. PD HNěmcová 22

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • Petr Minka

    (1961)

    Don Quijote

    No.: 249

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:08

    litografie, papír, 2010, 48 x 22,5 cm, sign. DU Petr Minka 10, č. 26/50

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Helena Šmídová

    Osvobození

    No.: 241

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 18:00

    kombinovaná technika, akryl, plátno, 2021, 48 x 38 cm, sign. PD Hellén 21, rám, Tvoření je pro mě meditací. Nořím se do hlubin, do tajemného světa mezi nebem a zemí a přináším z něj obrazy, často léčivé či nesoucí nějaké poselství pro toho, pro koho byly stvořeny. Nechávám se vést srdcem, sny a int…

  • Jan Severa

    (1966)

    Předjaří pod Zebínem

    No.: 239

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 17:58

    olej, plátno, 2010, 65 x 75 cm, sign. PD Jan Severa 10, Věnuji se olejomalbě, ať už v atelieru, či přímo v plenéru. Mou doménou je sice krajinomalba, ale nestraním se ani portrétní a figurální malby. Často čerpám náměty v mém rodném Polabí, v milovaných Lužických horách či v Českém ráji. Rád kreslím…

  • Petr Vaněk

    (1987)

    Falešný prorok

    No.: 237

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 17:56

    ruční 3D tisk, bronz, 2020, v. 125 cm, sign. zaspoda Vaněk 2020

    Current price: 37.000 CZK (1.542 €)

  • René Sýkora

    (1972)

    Homage to Fr. Drtikol No. 22

    No.: 220

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 17:39

    fotografie, 2012, 30 x 40 cm, sign. vzadu ReS. 2014, č. 8/30

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Karolína Koblen

    (1988)

    I want to disappear

    No.: 212

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 17:31

    akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. PD KK 2020

    Current price: 4.700 CZK (196 €)

  • Zuzana Čížková

    (1982)

    Jdi do prdele, Putine!

    No.: 211

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 17:30

    reliéf, acrystal, 2007-2022, 29 x 29 x 2 cm, sign. na boku ZČ, odlitek č. 1/1, Znak ze znakové řeči. Konzultováno s neslyšícími redaktory z TKN Č. televize.

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Zuzana Čížková

    (1982)

    Od soumraku do úsvitu

    No.: 209

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 17:28

    akryl, plátno, 2022, 80 x 60 cm, sign. LD Čížková Zuz Kl, rám

    Current price: 20.000 CZK (834 €)

  • Zuzana Čížková

    (1982)

    Víra nekončí

    No.: 207

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 17:26

    olej, plátno, 2015, 50 x 70 cm, sign. PD ČÍŽKOVÁ ZUZ

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

  • František Bič

    (1925-1992)

    Krajina s mostem

    No.: 203

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 17:22

    akvarel, papír, 41 x 58 cm, sign. PD F. Bič, rám, the disciple of F. Myslivec, F. Süsser, J. Lichtag and K. Langer at The Secondary School of Applied Arts in Brno

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Karel Stehlík

    (1912-1985)

    Domy

    No.: 202

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 17:21

    pastel, papír, 35 x 25 cm, sign. PD Kar. Stehlík, rám, the private disciple of Oldrich Pejsa in Milevsko, disciple of prof. O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists and The Association of South-Bohemian Fine Artists in Ceske Budejovice, office…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Antonín Hrdina

    (1914)

    Dívčí portrét

    No.: 201

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 17:20

    uhel, papír, 55 x 43,5 cm, sign. PD Hrdina, rám

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids