auction history

  • Jaroslav Válek

    Had

    No.: 271592

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 06. 2023 18:45

    blind embossing, 2000, 22 x 22,5 cm, sign. RD J. Válek 00, author´s print, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Emma Srncová

    Milovnice psů u moře

    No.: 267504

    Auction price: 3.900 CZK (163 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 06. 2023 18:28

    Current price: 3.900 CZK (163 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Antonín Boubín

    Staré Buky

    No.: 267337

    Auction price: 370 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 06. 2023 18:25

    olej, karton, 1942, 42 x 53,5 cm, sign.PD A. Boubín, rám

    Current price: 370 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Sněhulák a havran

    No.: 268048

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 21:34

    dřevořez, 17 x 10,5 cm, sign. PD Peterka, č. 33/80, zezadu přilepeno papírovou páskou k papírové paspartě, LD v rohu Dřevořez PD v rohu špatně čitelné jméno, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphi…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Karel Šebek

    (1941-1995)

    Z profilu

    No.: 237947

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 20:04

    pastel, papír, 1995, 29,5 x 42 cm, při horním okraji popsáno autorem, při pravém okraji pokrčený papír,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Jana Krotká

    Rozhovor

    No.: 235111

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 19:56

    tempera, papír, 2005, 19 x 18 cm, sign. LD Krotká 2005, rám,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • J. Bérová

    Město

    No.: 228517

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 19:14

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Růžička

    Spirála

    No.: 222274

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 18:52

    serigrafie, běloba, 11,3 x 18 cm, sign. PD Růžička, uprostřed přeložený papír,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Bonsai

    No.: 222201

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 18:46

    litografie, 6,2 x 5,2 cm, sign. PD,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Jiří Pařík

    Muži a prasata

    No.: 217485

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 18:20

    pastel, papír, 21 x 27 cm, papír po okrajích zašpiněn,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jan Hovorka

    Úlovek

    No.: 267181

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2023 22:22

    tuš, papír, 32,7 x 23 cm, u horního okraje papír lehce pokrčen s několika šedými šmouhami, PD tužkou 65,

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Ivan Veselý

    Pohled přes Vltavu

    No.: 266757

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2023 21:52

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 266905

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2023 18:56

    litografie, 2009, 34,5 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u lesa

    No.: 242907

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2023 18:04

    olej, karton, 25 x 19,7 cm, ,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Portrét stařenky

    No.: 268377

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2023 19:06

    dřevoryt, 1937, 35,3 x 22,7 cm, sign. PD K. Štěch 37, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, …

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Vyšehrad

    No.: 203108

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2023 18:43

    serigraph, 22,6 x 16,3 cm, on the reverse: author's stamp, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Architecture at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jan Hrnčárek

    (1918)

    No.: 211106

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2023 18:42

    lithograph, 17,3 x 45,3 cm, signed RD J. Hrnčárek, little stains on the paper out of the printing area, paper slightly creased and dirty near right margin out of the printing area, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Rodiče hrající si s dítětem

    No.: 206629

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2023 18:05

    tužka, papír, 46,5 x 34,8 cm, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Na stavbě

    No.: 235844

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2023 18:00

    tuš, papír, 16,9 x 24,7 cm, sign. PD A. J. Alex, studie k leptu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Ženský akt

    No.: 261714

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 18:07

    ofset, 34,2 x 21,7 cm, značeno v tisku PD Drtikol, příležitostný tisk k výstavě F. Drtikola UPM 72, při okrajích oříznutý papír, podlepeno kartonem, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Educational and Research Institution for Photography in Munich, the member of S…

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Kateřina Vítečková

    Ptáček

    No.: 275852

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2023 18:30

    litografie, 1992, 22 x 15 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1992, č. 61/100, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Loď

    No.: 275868

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2023 18:28

    lept, 17 x 13 cm, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris Prostějov 1995, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Associ…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Gustav Krum

    (1924-2011)

    Kaňon

    No.: 275864

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2023 18:22

    litografie, 16 x 23,5 cm, sign. PD G. Krum, č. 53/200, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris Prostějov 1995, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 850 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    Zemětřesení

    No.: 275849

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2023 18:18

    litografie, 1991, 14,5 x 13 cm, sign. PD Michaela 1991, č. 81/180, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Převozník

    No.: 275848

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2023 18:10

    linoryt, 1991, 20 x 14,5 cm, sign. PD M. Houra 91, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Edu…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Autoportrét

    No.: 242128

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 06. 2023 18:32

    mezzotinta, 1995, 12 x 8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 1995, 45809, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel - Leaving (signed VH)

    No.: 275637

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2023 16:30

    photo, 15 x 22,5 cm, signed on reverse štítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

  • James Janíček

    Hibernation Cycle

    No.: 275591

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2023 15:44

    etching, aquatint, 1973, 32,5 x 25 cm, signed lower/middle Janíček 73, no. 24/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, The USA and at the atelier of prof. Sychra, Pukl and Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Čestmír Janošek

    (1935-2019)

    Composition

    No.: 275563

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2023 15:16

    ink, paper, 1963, 30 x 42 cm, LD signed 29.IV.63 J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Josef Paleček

    Easter with Mrs. Niki de Saint Phalle

    No.: 275529

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2023 14:42

    lithography, 1994, 46 x 49 cm, signed lower/middle Josef Paleček 1994, no. 22/71, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Lidicky, M. Salcman, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids