• Jaroslav Válek

    Had

    Položka č.: 271592

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 18:45

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Emma Srncová

    Milovnice psů u moře

    Položka č.: 267504

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 18:28

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Antonín Boubín

    Staré Buky

    Položka č.: 267337

    Vyvolávací cena: 370 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 18:25

    olej, karton, 1942, 42 x 53,5 cm, sign.PD A. Boubín, rám

    Aktuální cena: 370 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Sněhulák a havran

    Položka č.: 268048

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 21:34

    dřevořez, 17 x 10,5 cm, sign. PD Peterka, č. 33/80, zezadu přilepeno papírovou páskou k papírové paspartě, LD v rohu Dřevořez PD v rohu špatně čitelné jméno, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Karel Šebek

    (1941-1995)

    Z profilu

    Položka č.: 237947

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 20:04

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jana Krotká

    Rozhovor

    Položka č.: 235111

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 19:56

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • J. Bérová

    Město

    Položka č.: 228517

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 19:14

    linoryt, 1986, 18,6 x 12,7 cm, sign. PD J. Bérová 86, č. 94/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Růžička

    Spirála

    Položka č.: 222274

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 18:52

    serigrafie, běloba, 11,3 x 18 cm, sign. PD Růžička, uprostřed přeložený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Bonsai

    Položka č.: 222201

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 18:46

    litografie, 6,2 x 5,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Muži a prasata

    Položka č.: 217485

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 18:20

    pastel, papír, 21 x 27 cm, papír po okrajích zašpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jan Hovorka

    Úlovek

    Položka č.: 267181

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2023 22:22

    tuš, papír, 32,7 x 23 cm, u horního okraje papír lehce pokrčen s několika šedými šmouhami, PD tužkou 65, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Ivan Veselý

    Pohled přes Vltavu

    Položka č.: 266757

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2023 21:52

    tužka, papír, 9,5 x 20 cm, sign. PD I. Veselý, pasparta, textilní páska pasparty na levém okraji poškozena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 266905

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2023 18:56

    litografie, 2009, 34,5 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u lesa

    Položka č.: 242907

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2023 18:04

    olej, karton, 25 x 19,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Portrét stařenky

    Položka č.: 268377

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2023 19:06

    dřevoryt, 1937, 35,3 x 22,7 cm, sign. PD K. Štěch 37, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Vyšehrad

    Položka č.: 203108

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2023 18:43

    serigrafie, 22,6 x 16,3 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Hrnčárek

    (1918)

    Položka č.: 211106

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2023 18:42

    litografie, 17,3 x 45,3 cm, sign. PD J. Hrnčárek, na papíře mimo tisk místy drobné skvrnky, při pravém okraji mimo tisk mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Rodiče hrající si s dítětem

    Položka č.: 206629

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2023 18:05

    tužka, papír, 46,5 x 34,8 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Na stavbě

    Položka č.: 235844

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2023 18:00

    tuš, papír, 16,9 x 24,7 cm, sign. PD A. J. Alex, studie k leptu, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Ženský akt

    Položka č.: 261714

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2023 18:07

    ofset, 34,2 x 21,7 cm, značeno v tisku PD Drtikol, příležitostný tisk k výstavě F. Drtikola UPM 72, při okrajích oříznutý papír, podlepeno kartonem, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Kateřina Vítečková

    Ptáček

    Položka č.: 275852

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2023 18:30

    litografie, 1992, 22 x 15 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1992, č. 61/100, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Loď

    Položka č.: 275868

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2023 18:28

    lept, 17 x 13 cm, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris Prostějov 1995, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Gustav Krum

    (1924-2011)

    Kaňon

    Položka č.: 275864

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2023 18:22

    litografie, 16 x 23,5 cm, sign. PD G. Krum, č. 53/200, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris Prostějov 1995, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    Zemětřesení

    Položka č.: 275849

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2023 18:18

    litografie, 1991, 14,5 x 13 cm, sign. PD Michaela 1991, č. 81/180, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Převozník

    Položka č.: 275848

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2023 18:10

    linoryt, 1991, 20 x 14,5 cm, sign. PD M. Houra 91, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Autoportrét

    Položka č.: 242128

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2023 18:32

    mezzotinta, 1995, 12 x 8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 1995, 45809, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel - Odcházení (s podpisem VH)

    Položka č.: 275637

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 16:30

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • James Janíček

    Hibernation Cycle

    Položka č.: 275591

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 15:44

  • Čestmír Janošek

    (1935-2019)

    Položka č.: 275563

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 15:16

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Josef Paleček

    Velikonoce s paní Niki de Saint Phalle

    Položka č.: 275529

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 14:42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)