František Nový
Noční pohled na chalupu
No.: 67Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2023 11:06
olej, sololit, 1985, 15 x 10 cm, sign. PD FN 85, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Vašek Vávra
Krajina vpodvečer
No.: 54Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2023 10:53
olej, karton, 34,5 x 42,3 cm, sign. PD Vašek Vávra, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID3**3 History of bids
Jozef Mžík
(1914-?)
Račanské kopanice
No.: 26Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2023 10:25
olej, dřevotříska, 35 x 50 cm, sign. PD Mžík, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Zdeněk Káva
(1922-1995)
Před bouřkou
No.: 17Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2023 10:16
oil, cardboard, 1946, 62 x 67 cm, signed lower/left Káva 46, rám, on the abrasion frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Dana Puchnarová
Přerušené kruhy
No.: 24Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2023 18:23
litografie, 70 x 52 cm, PD D. Puchmanová, V r. 1964 absolvovala na AVU v Praze u prof. Silovského grafiku, u prof. Součka malbu. Malířka, grafička, ilustrátorka, výtvarná pedagožka a publicistka, zastoupena v mnoha galeriích a soukromých sbírkách, má realizace i v architektuře. V době totality n…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Doc. Dana Puchnarová
Fuga J. S. Bacha
No.: 23Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2023 18:22
grafický list z cyklu Sítě, 2006, 76 x 56 cm, sign. PD Puchnarová 2006, č.30/30, V r. 1964 absolvovala na AVU v Praze u prof. Silovského grafiku, u prof. Součka malbu. Malířka, grafička, ilustrátorka, výtvarná pedagožka a publicistka, zastoupena v mnoha galeriích a soukromých sbírkách, má realiz…
Václav Junek
(1913-1976)
Ilustrace Pevnost bílých mravenců
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 17:36
rytá kresba, karton, 12,5 x 15 cm, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Václav Junek
(1913-1976)
No.: 63Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 17:32
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Junek
(1913-1976)
No.: 61Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 17:30
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Václav Junek
(1913-1976)
Ilustrace Vražda na pláži (varianta)
No.: 54Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 17:23
kombinovaná technika, tuš, karton, 17 x 14 cm, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Junek
(1913-1976)
No.: 49Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 17:21
Current price: 350 CZK (15 €)
Václav Junek
(1913-1976)
No.: 51Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 17:20
Current price: 100 CZK (5 €)
Václav Junek
(1913-1976)
Ilustrace Vzducholodí do srdce Brazílie
No.: 32Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 17:04
tužka, karton, 14 x 12 cm, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Václav Junek
(1913-1976)
No.: 34Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 17:03
rytá kresba, karton, 11 x 14,5 cm, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris
Current price: 100 CZK (5 €)
Václav Junek
(1913-1976)
No.: 33Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 17:02
rytá kresba, karton, 17,5 x 13,5 cm, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris
Current price: 300 CZK (13 €)
Václav Junek
(1913-1976)
No.: 31Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 17:00
Current price: 300 CZK (13 €)
Václav Junek
(1913-1976)
No.: 22Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 16:51
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
Václav Junek
(1913-1976)
No.: 15Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 16:50
Current price: 400 CZK (17 €)
Václav Junek
(1913-1976)
No.: 20Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 16:49
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Václav Junek
(1913-1976)
No.: 17Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Václav Junek
(1913-1976)
No.: 14Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 16:46
Current price: 300 CZK (13 €)
Václav Junek
(1913-1976)
No.: 13Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 16:45
Current price: 300 CZK (13 €)
Václav Junek
(1913-1976)
No.: 12Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 16:41
Current price: 150 CZK (7 €)
Svatý Karel Boromejský
No.: 84Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:23
4x svatý obrázek, 11 x 4 cm, konvolut, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Svatý Jan Nepomucký
No.: 78Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:20
7x svatý obrázek, 12 x 7 cm, konvolut, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Svatý Josef
No.: 75Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:14
12x svatý obrázek, 14 x 9 cm, konvolut, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Svatá Anna
No.: 72Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:11
11x svatý obrázek, 16 x 8 cm, konvolut, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Sv. Terezie od Ježíše (relikvie)
No.: 71Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:10
svatý obrázek, 12 x 7,5 cm, ex indumentis, svatý obrázek s látkou používanou světcem, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
No.: 70Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:09
svatý obrázek, 11 x 7,5 cm, ex indumentis, svatý obrázek s látkou používanou světcem, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)
Sv. Jan Bosco (relikvie)
No.: 69Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:08
svatý obrázek, 10 x 5,5 cm, ex indumentis, svatý obrázek s látkou používanou světcem, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)