auction history

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Žena mezi stromy

    No.: 234210

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 01. 2021 18:20

    linoryt, 14,8 x 6,7 cm, sign. DU H..., mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague, member of The Hollar Assoc…

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Palác ve Štupartské ulici

    No.: 253105

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 01. 2021 18:17

    ocelorytina, 1995, 9,8 x 15,1 cm, značeno LD v tisku J. Herčík 1995, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    V náruči

    No.: 169182

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 01. 2021 18:13

    litografie, 1984, 8 x 8,6 cm, sign. PD A. Fuchs 84, 49/120, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Milan Entler

    Barevná kompozice

    No.: 137998

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 01. 2021 18:11

    lithograph, 22,1 x 18 cm, signed RD Milan Entler, 53/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Rudolf Ducháč

    (1925)

    Vánoce

    No.: 242676

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 01. 2021 18:10

    lithograph, 1991, 21,5 x 15,8 cm, signed RD Ducháč 91, 11/30, PF 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The State Graphic School in Prague, the member of The Central Czech Association of Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Daniela Buňková

    (1972)

    Čápi

    No.: 253118

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 01. 2021 18:09

    litografie, 36,4 x 24,2 cm, sign. LD nečitelně, 55/100, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, znečištěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 40 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Jan Bernat

    Poslední přání

    No.: 122389

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 01. 2021 18:07

    lithography, 38 x 26 cm, signed RD Jan Bernat, 3/41, paper slightly creased near its margins out of the printing area, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Matka s mrtvým dítětem

    No.: 206628

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 01. 2021 18:06

    tužka, papír, 1968, 42 x 30 cm, na zadní straně skica autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét ženy

    No.: 217015

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 01. 2021 18:03

    tužka, papír, 1975, 29,6 x 21 cm, sign. LN Bělocvětová 75, znečištěný papír se skvrnami, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Chrám sv. Víta

    No.: 191321

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:52

    etching, 12,5 x 16 cm, signed RD J. C. Vondrouš, paper slightly creased and torn near margins out of the printing area, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    Starý Přerov

    No.: 253107

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:50

    dřevoryt, 1956, 17 x 24,5 cm, sign. PD L. Vlodek, vydali přerovští exlibristé 1956, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Portrét dr. Prokopa Tomana

    No.: 253098

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:49

    fotolitografie, 1940, 19,7 x 15 cm, sign. DU MŠvabinský, dole věnování Dr. Prokopu Tomanovi 29. 7. 54, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman …

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • F. Schenk

    Pirát

    No.: 217040

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:43

    tempera, běloba, tuš, papír, 26 x 19 cm, sign. PD F. Schenk, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Ladislav Pokštefl

    (1909)

    Dům číslo 371

    No.: 217013

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:41

    tuš, akvarel, papír, 21,3 x 30 cm, sign. PD L. Pokštefl, v rozích malé dírky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Vojsko

    No.: 203993

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:38

    ručně kolorovaná litografie, 19 x 15,5 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 220 CZK (9 €)

    Na pivo s kozlem

    No.: 204021

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:36

    tuš, papír, 20,8 x 14,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

    Alliária officiuális

    No.: 209379

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:35

    tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Dromedar

    No.: 216918

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:32

    kolorovaná litografie, 22,2 x 29,5 cm, dole text: Dromedar Kösönséges Teve, značně zažloutlý, zvlněný papír se skvrnami, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    U pivečka je přece jen nejlépe.

    No.: 223215

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:26

    tuš, papír, 1968, 20 x 26,5 cm, sign. LD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Květiny

    No.: 253094

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:22

    dřevoryt, 16,5 x 23 cm, the disciple of prof. B. Roubalik at the Academy of Fine Artists in Prague, member of the JUV

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Monogramista AS

    Valašský bača

    No.: 253092

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:20

    litografie, 19. stol., 16 x 11 cm, monogramováno LD v desce AS, mimo tisk skvrnky na papíře

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Ilustrace IV.

    No.: 185530

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:16

    lithograph, 1928, 24,7 x 19,5 cm, signed RD Karel Minář 1928, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, V. Bukovac, member of JUV in Prague, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVUM Hodonin

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Kostel

    No.: 217003

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:12

    rudka, papír, 1959, 21,5 x 31,7 cm, monogramováno PD BK 1959, Provenance: Antiquarian Dlážděná, graduated at The Academy in Stuttgart, the disciple of prof. F. Klimes

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Honsa

    (1876-1937)

    Na Zeleném trhu / Karolinum

    No.: 203789

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:11

    2x dřevoryt na ručním papíru , 13,9 x 10,2 a 12,3 x 9,7 cm, oba monogramovány PD v desce JH, novotisk, the disciple of prof. J. Marak

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Eduard Hnilička

    (1887-1967)

    Chrám Sv. Mikuláše

    No.: 191304

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:10

    dřevoryt, 1952, 18 x 12 cm, monogramováno PD v desce EH 52, the disciple of prof. Schulz, Koula and Balsanek at The University of Technology in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Eduard Hnilička

    (1887-1967)

    Pražská periferie

    No.: 253082

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:09

    litografie, 1946, 22 x 18 cm, monogramováno v desce, the disciple of prof. Schulz, Koula and Balsanek at The University of Technology in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Eduard Hnilička

    (1887-1967)

    Pražská periferie

    No.: 253083

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:08

    litografie, 1948, 27,5 x 23,5 cm, monogramováno v desce, the disciple of prof. Schulz, Koula and Balsanek at The University of Technology in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jan Hinčica

    (1905-1982)

    Dřevěnica - z cyklu Hukvaldy v zimě

    No.: 253090

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:07

    tužka, papír, 1958, 45 x 31 cm, sign. PD J. Hinčica 58, dole věnování, disciple of Prof. F. Kysela at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Hrad Bouzov

    No.: 161936

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:05

    woodcut, 1958, 20,8 x 15,8 cm, sign. RD MFlorian, 170/59, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • G. Delčev

    Rigorosum

    No.: 223219

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2021 18:04

    tisk, 1933, 16,3 x 19,5 cm, sign. PD Ge. Delčev Praha 33, znečištěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)