On-line auction

auction history

  • Holan

    Strom ve větru

    No.: 235037

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 19:52

    uhel, akvarel, papír, 1954, 49,5 x 36 cm, sign. PD Holan 54, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 600 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Karel Benetka

    Je to tak, Škrholo. Loutky se vodí shora, maňásci zdola a politici ze strany

    No.: 234921

    Auction price: 750 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 19:44

    tuš, papír, 22,5 x 15 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 750 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Karel Benetka

    Vrátili mi z banky peníze za ty mé korunové dluhopisy

    No.: 234917

    Auction price: 750 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 19:42

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, zezadu autorská razítka, papír vlevo nahoře lehce pokrčen,

    Current price: 750 CZK (28 €)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Řeka mezi domy

    No.: 234888

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 19:36

    litografie, 1976, 17 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1978, č. 41/120, a.t., papír u pravého horního rohu pokrčen,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Jan Konůpek

    Stopy (Ex libris Rudolf Richard Hofmeister)

    No.: 234825

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 19:34

    dřevoryt, 12,5 x 7,7 cm, DU značeno ve štočku KNK, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Pražský hrad (Knihy rodiny Beránkovy)

    No.: 232918

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 19:24

    dřevoryt, 14 x 8,9 cm, PD značeno ve štočku KK, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Národní (Ex libris Jan Beránek)

    No.: 232915

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 19:22

    ocelorytina, 1943, 3 x 4,2 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Pohled na Karlův most (Ex libris Josef Kučera)

    No.: 232906

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 19:18

    suchá jehla, 6 x 9 cm, sign. PD Pavel Šimon, 69/99, , the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Národní divadlo (Z knih Vorlíčkové)

    No.: 232905

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 19:16

    dřevoryt, 7,8 x 7,2 cm, sign. PD Kuneš,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • F. Dobruský

    Podled na Malou Stranu

    No.: 232892

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 19:14

    olej, plátno, 46 x 67 cm, sign. PD F. Dobruský, rám,

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Kytice lučních květů

    No.: 232708

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 19:10

    akvarel, dřevoryt, papír, 16,5 x 10,5 cm, sign. PD JosefHodek, zažloutlý, při horním okraji pomuchlaný papír,

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Petra Václavová

    No.: 245473

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:59

    litografie, 1999, 48,5 x 32,5 cm, sign. PD Petra Václavová 99, 44013, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jiří Tůma

    Čtyři postavy

    No.: 211962

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:58

    tempera, drawing ink, paper, 41,8 x 29,8 cm, monogrammed RD JT., paper slightly creased, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Hana Šuranská

    (1982)

    No.: 202008

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:57

    linocut, 2009, 19 x 32,3 cm, signed RD Hana Šuranská 2008, 7/15, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Zuzana Šípová

    No.: 189327

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:55

    litografie, 2000, 32,7 x 49 cm, sign. PD Zuzana Šípová 2000, autorský tisk, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Bohuslav Suchý

    (1907-1967)

    Dívka s člunem

    No.: 160857

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:53

    aguarelle, tempera, paper, 42,7 x 60,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. I. Kulc, V. Sychra and O. Nejedlý at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jan Václav Sládek

    (1909-1992)

    Náměstí

    No.: 138317

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:48

    lithograph, 24,7 x 16,7 cm, signed RD Jan Sládek, 76/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Roučka

    Figura

    No.: 203075

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:47

    lithograph, 53,5 x 36,9 cm, signed DM Roučka, 88/100, paper strongly creased, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 740 CZK (28 €)

  • Soňa Randová

    Pozdní odpoledne

    No.: 189328

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:46

    litografie, 1999, 32,2 x 23,4 cm, sign. PD Soňa Randová 99, 24/28, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), při pravém okraji mimo tisk mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Husinec

    No.: 201958

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:43

    marker pen, paper, 1976, 30,7 x 21,2 cm, signed DM K. Oberthor, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Matka s dítětem

    No.: 201961

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:42

    drawing ink, paper, 21 x 29,6 cm, signed LD K. Oberthor, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Karel Oberthor

    Skici koní

    No.: 201964

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:41

    marker pen, paper, 30,7 x 21 cm, signed RD K. Oberthor, on the reverse: horse studies, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czec…

    Current price: 50 CZK (2 €)

    No.: 245475

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:40

    litografie, 43,2 x 32,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Akt dívky

    No.: 181942

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:38

    tužka, papír, 1984, 62,5 x 40 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

    Ležící žena

    No.: 201505

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:35

    uhel, papír, 48,7 x 67,5 cm, potrhaný a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Portrét muže

    No.: 208098

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:34

    tužka, papír, 60 x 43,8 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Interiér

    No.: 211928

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:32

    charcoal, paper, 36,7 x 58,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Pražské mosty

    No.: 213123

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:30

    linoryt, 20,5 x 32 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Postava vlka

    No.: 137682

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:27

    charcoal, paper, 1996, 49,7 x 35 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Alois Moravec

    Pod hradem

    No.: 99162

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:23

    etching, 32,5 x 24,2 cm, signed RD Moravec, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Ass…

    Current price: 150 CZK (6 €)