On-line auction

auction history

  • Pavel Kotas

    (1938-2008)

    Závan nového roku

    No.: 242711

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 20:52

    dřevoryt, 19 x 27 cm, sign. PD P. Kotas, Přání k vánocům; na zadní straně tištěno: Radostné vánoce a vše dobré v novém roce přejí Zbořilovi, papír přeložen jako přání na dvou místech,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Max Švabinský

    Portrét muže

    No.: 243762

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 20:46

    heliogravura, 1909, 34,2 x 28,5 cm, značeno LD v tisku MŠvabinský 1909, PD značeno Štenc Praha , při spodním okraji tisku zašpiněno,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Max Švabinský

    Bedřich Smetana

    No.: 243761

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 20:44

    heliogravura, 1907, 42 x 32 cm, značeno PN v tisku Švabinský, LD M. Švabinský del 1907, PD Štenc, Praha , na papíře 3 větší zahnědlé skvrny, horní okraj papíru chybí,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • B. Rotluf

    No.: 243758

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 20:38

    tempera, papír, 1932, 34,5 x 49 cm, sign. PD B. Rotluf, vzadu popsáno: B. Rotluf, Berlin 1932, v rozích patrné dírky po špendlících,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

    Výjevy z Plzně

    No.: 243747

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 20:16

    tisk, 10 x 26 cm, sign. PD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Petr Bezruč

    No.: 243741

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 20:04

    lept, 1957, 8 x 5,5 cm, sign. PD J Schmidt, , educated in the xylographic workshop of K. Kabelka in Prague, the disciple of prof. A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, private disciple of K. Klar and R. Vacha

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Portrét muže

    No.: 243740

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 20:02

    ocelorytina, 6,1 x 4,8 cm, sign. DU Jindra Schmidt, , educated in the xylographic workshop of K. Kabelka in Prague, the disciple of prof. A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, private disciple of K. Klar and R. Vacha

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Skály

    No.: 243737

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 19:56

    lept, 1941, 17,6 x 23,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka , při okraji mírně zažloutlý papír, na okraji mimo tisk místy zašpiněno, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Toyen

    (1902-1980)

    Oko

    No.: 243728

    Auction price: 2.200 CZK (79 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 19:38

    zinkografie, 23,5 x 16,5 cm, značeno na kameni LD Toyen, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky,

    Current price: 2.200 CZK (79 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Vyzařování

    No.: 243724

    Auction price: 580 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 19:30

    slepotisk, 19 x 14,5 cm, sign. PD Válek, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 580 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kůň

    No.: 243719

    Auction price: 2.000 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 19:20

    suchá jehla, 17,1 x 18,8 cm, značeno PD tisk D. Reynek, rám, 16/35,

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Žebřík

    No.: 243718

    Auction price: 2.600 CZK (93 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 19:18

    suchá jehla, 29 x 18,3 cm, značeno PD tisk D. Reynek, rám, 12/20,

    Current price: 3.600 CZK (129 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Poisat

    No.: 243717

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 19:16

    suchá jehla, 19,1 x 15,5 cm, značeno PD tisk D. Reynek, papír na několika místech mimo tisk drobně poškozen,

  • Adamír Macháček

    Kůň s pluhem

    No.: 243716

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 19:14

    litografie, 27,3 x 22,1 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 80 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Dobrý vitr

    No.: 243714

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 19:10

    lept, 1973, 11,8 x 8 cm, značeno v desce DuU 1973, papírová pasparta, zažloutlý papír,

    Current price: 101 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Slunečník na pláži

    No.: 243713

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 19:08

    litografie, 1962, 9,5 x 14 cm, na pravém horním rohu papír nepatrně ohnutý, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad a podhradí v zimě

    No.: 244522

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 18:42

    litografie, 1948, 49,5 x 37.5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, rám drobné oděrky,

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Kostel sv. Salvátora

    No.: 244524

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 18:38

    litografie, 1948, 36,5 x 48,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám,

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Dítě a hračky

    No.: 244525

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 18:36

    lept, 14 x 9,5 cm, sign. PD Emilie Tomanová, rám, autorský tisk, rám drobné oděrky, , studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Gr…

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Senoseč

    No.: 244538

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 18:10

    dřevoryt, 1926, 24,5 x 34 cm, sign. PD A. Majer, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, , the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Iveta Bělinová

    (1964)

    Slunce

    No.: 241103

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2020 20:46

    Current price: 450 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Petr Ptáček

    Dívka a vzducholoď

    No.: 238504

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2020 20:26

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    No.: 233386

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2020 19:52

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 38/130, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Petr Ptáček

    Ex libris Eva a Jiří Němcovi

    No.: 218748

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2020 19:24

    Current price: 250 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • František Říha

    (1910-1986)

    Dvojice v noci

    No.: 214233

    Auction price: 16.500 CZK (590 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2020 19:17

    olej, sololit, 67 x 39 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 16.500 CZK (590 €)

  • Petr Ptáček

    Dívka a vzducholoď

    No.: 211839

    Auction price: 1.250 CZK (45 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2020 19:12

    Current price: 1.250 CZK (45 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Jiří Mocek

    Fata Morgana (Pocta G. B. Piranessi IV.)

    No.: 196366

    Auction price: 20.000 CZK (715 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2020 18:46

    oil, canvas, 2001, 30 x 40 cm, sign. LD Mocek 01, the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 20.000 CZK (715 €)

  • Dan Trantina

    Stavění snu

    No.: 195288

    Auction price: 1.600 CZK (58 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2020 18:45

    oil, paper, 2005, 50 x 35 cm, monogr. RD T 05, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.600 CZK (58 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Ivan Novosad

    Korida

    No.: 190879

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2020 18:29

    linořez, 2014, 17,5 x 16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 19/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Tomáš Jetela

    Žena s červenou sukní

    No.: 176592

    Auction price: 11.600 CZK (415 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2020 18:12

    oil, canvas, 80 x 60 cm

    Current price: 12.600 CZK (450 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids