• Moravec

    (1892-1973)

    Na poli (PF 1923)

    Položka č.: 215754

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:22

    tuš, akvarel, papír, 1922, 21 x 29,6 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Gro Laheld Lundh

    Lofoten i August

    Položka č.: 221838

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:19

    lept, 19,7 x 14,7 cm, sign. PD Gro Laheld Lundh, rám, 14/150, práce norského autora, na zadní straně text o autorovi v norštině z roku 1992, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Landová

    Domácí pohoda

    Položka č.: 242179

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:18

    dřevoryt, 8 x 7,5 cm, sign. PD Lnd 1950 , pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Landová

    Hádka

    Položka č.: 242180

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:17

    dřevoryt, 8,2 x 6,2 cm, sign. PU Lnd 1950, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jan Javorský

    (1903)

    Zámek v Mělníku

    Položka č.: 189337

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:11

    litografie, 1970, 30,5 x 25,7 cm, sign. PD Javorský 70, 59/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Klaun

    Položka č.: 139097

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:10

    litografie, 25 x 19 cm, sign. DU Hořánek 82, 76/123, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • L. Hoffmanová

    Položka č.: 189322

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:09

    litografie, 1999, 49,2 x 32,2 cm, sign. PD L. Hoffmanová 99, 5/20, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Veronika Havelková

    Bambulovníci

    Položka č.: 189324

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:07

    litografie, 2001, 32,6 x 27 cm, sign. PD Veronika Havelková 2001, 18/22, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), při pravém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Kateřina Filipiová

    Páv

    Položka č.: 111278

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:05

    litografie, 2000, 30,1 x 34,4 cm, sign. PD Filipiová 2000, 8/27, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Číhal

    Smog

    Položka č.: 201878

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:04

    akvatel, tužka, papír, 2004, 29,6 x 42 cm, sign. LD Číhal 04, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Číhal

    Sochař Příroda - cyklus Samorosty

    Položka č.: 201879

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:03

    6x akvarel, tužka, papír, 1x tužka, papír, 2004, 29,6 x 21 - 42 x 29,7 cm, vše sign. LD Čí 04, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 160 CZK (6 €)

  • Josef B. Cinibulk

    (1876-1944)

    Zřícenina hradu

    Položka č.: 199817

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:02

    pastelka,uhel, papír, 20,8 x 44 cm, na zadní straně popsáno, pokrčený a mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Matka

    Položka č.: 245474

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:39

    tuš, papír, 29,4 x 20,8 cm, sign. NP Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Hauyes ing BBC Anglie

    Položka č.: 209410

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:35

    tužka, papír, 20,9 x 13,6 cm, monog. LD GJ, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Legendy nebo skutečnost, nerozřešitelné záhady džunglí

    Položka č.: 209417

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:34

    tuš, papír, 1940, 13,4 x 25,1 cm, na zadní straně značeno razítky: Redakce Týden Rozhlasu, Propuštěno obrázkovou cenzurou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Ustaraný pán

    Položka č.: 209425

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:33

    tuš, papír, 1942, 22,1 x 15,3 cm, na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Muž v křesle a stojící dívka

    Položka č.: 209426

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:32

    tuš, papír, 1942, 22 x 15,3 cm, na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Josef Jindřich Loukota

    (1879-1967)

    Klamné zdání I.

    Položka č.: 209427

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:31

    tuš, papír, 1942, 16,4 x 18,9 cm, sign. LD Souk., na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. K. Lišky a K. Maška na VŠUP v Praze, poté V. Brožíka a H. Schwaigera na AVU v Praze, člen JUV v Praze a Spolku …

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Josef Jindřich Loukota

    (1879-1967)

    Klamné zdání II.

    Položka č.: 209428

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:30

    tuš, papír, 1942, 16,5 x 19,2 cm, na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, znečitěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. K. Lišky a K. Maška na VŠUP v Praze, poté V. Brožíka a H. Schwaigera na AVU v Praze, člen JUV v Praze a Spolku výtvarných umělců…

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Vlastimil Hofman

    (1914)

    Jak se žije z umění

    Položka č.: 209416

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:29

    tuš, papír, 1942, 15 x 22,1 cm, monog. PD Vh., na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM, žák prof. Pukla na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jaromír Hofman

    Útěk před manželem

    Položka č.: 209419

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:28

    tuš, papír, 1942, 15 x 22 cm, monog. PD Jh, na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jaromír Hofman

    Půvabná dívka

    Položka č.: 209423

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:27

    tuš, papír, 1942, 22 x 15 cm, monog. PD Jh, na zadní straně značeno razítkem: Obrázková cenzura, Uvolněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jaromír Hofman

    Půvabná dívka (Zabraná do čtení)

    Položka č.: 209424

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:26

    tuš, papír, 1942, 15 x 22 cm, monog. PD Jh, na zadní straně značeno razítkem: Obrázková cenzura, Uvolněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Návrh na sgrafito v Trutnově - Križíkovo náměstí

    Položka č.: 132018

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:23

    uhel, papír, 20,1 x 45 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 130 CZK (5 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Kameníci

    Položka č.: 132021

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:21

    uhel, křída, papír, 1985, 43,2 x 55,8 cm, sign. DU Ši 1985, návrh Čestné uznání ČMPK, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 130 CZK (5 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Diverzant

    Položka č.: 132022

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:20

    akvarel, papír, 44 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Kameníci

    Položka č.: 132028

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:18

    litografie, 36,6 x 52,8 cm, značeno PU na kameni Ši 1985, Udělení čestného titulu , Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 130 CZK (5 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Studie postav II.

    Položka č.: 133459

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:17

    4x kresba, papír (uhel, tuš), 62 x 44 cm, čtyři kresby v papírové paspartě, měřena celá pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Studie postav III.

    Položka č.: 133460

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:16

    4x kresba, papír (uhel, tuš), 1955, 62,5 x 45 cm, 1x monogramováno PD Š.55, čtyři kresby v papírové paspartě, měřená celá pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Karlův most

    Položka č.: 238042

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:15

    lept, 21,5 x 22 cm, sign. PD V. Röhling, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu