-
Neznámý autor
Alpská krajina
Položka č.: 282102Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:12
kolorovaná litografie, 16,5 x 22,9 cm, skvrny na papíře, v pravém dolním rohu mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ze starého města
Položka č.: 250719Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:13
lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Věž
Položka č.: 216851Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:14
lept, 8,6 x 11,4 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Orání
Položka č.: 250699Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:15
litografie, 15,5 x 32 cm, sign. PD V. Sedláček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Hrabačky sena
Položka č.: 260103Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:16
litografie, 20,5 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Josef Veselý
(1912-2006)
Chalupa
Položka č.: 280959Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:17
lept, 24 x 35 cm, sign. PD Jos. Veselý, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák Ľ. Fully na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě a O. Nejedlého na AVU v Praze, čestný rok u prof. V. Silovského
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Rozhovor se Sokratem
Položka č.: 280828Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:18
suchá jehla, 1971, 32 x 25 cm, sign. DU Karel Beneš 1971, rám, 12/18, zašpiněný papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sylvie Currin Kořánková
(1982)
Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)
Položka č.: 244744Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:20
serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sylvie Currin Kořánková
(1982)
Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)
Položka č.: 244743Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:21
serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sylvie Currin Kořánková
(1982)
All of You (z cyklu Street Art, Draci I - V)
Položka č.: 244742Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:22
serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Dlouhý
(1923-1989)
Rybník s topoly
Položka č.: 282103Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:23
dřevoryt, 20 x 20 cm, sign. PD Dlouhý, č. 11/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. Holého a Silovského na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Zátiší s čajovou konvičkou
Položka č.: 237379Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:24
lept, 1974, 25,1 x 21,7 cm, sign. na zadní straně Milena Dvořáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dítě
Položka č.: 277594Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:25
litografie, 1983, 24 x 41,2 cm, sign. PD A.Fuchs 83, rám, č. 83/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Děvče s kapesníčkem
Položka č.: 268850Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:26
litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Janoušek
(1928-1996)
Hudební kompozice
Položka č.: 254688Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:27
dřevoryt, 20,3 x 14 cm, sign. PD D Janoušek, mírně pokrčený papír, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
René Klapač
(1905-1980)
Žena v potoce
Položka č.: 278337Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:28
litografie, 29 x 22 cm, sign. PD R. Klapač, rám, LD monogr. RK, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Králík
(1936)
Ležící
Položka č.: 259828Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:29
kolorovaný lept, 1992, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD králík 92, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Králík
(1936)
Lesní duchové
Položka č.: 179320Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:30
lept, 1980, 19 x 15,7 cm, sign. PD Králík, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Králík
(1936)
Stromový duch
Položka č.: 179319Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:31
lept, 1979, 10,8 x 7,9 cm, sign. PD Králík 1979, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Každodenní lidský život
Položka č.: 268395Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:32
4x litografie, 1950, 15 x 11 cm, sign. 3x PD a 1x DU Karel Müller, rám, 4 ilustrace k povídkám A. P. Čechova, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Tvář
Položka č.: 282105Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:33
litografie, pastel, 12,5 x 12 cm, sign. PD, č. 33/40, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V letu
Položka č.: 282104Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:34
suchá jehla, 20,5x29,5 cm, sign. pd, č. g. 19/60, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Maminka manželky autora, na Sázavě
Položka č.: 268977Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:35
2x suchá jehla, 1953, 6 x 8,5/ 20 x 27 cm, sign. PD K. Oberthor 53, pasparta bez skla, dvě suché jehly v jedné paspartě formátu 61,5 x 50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Zuzanka
Položka č.: 268927Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:36
litografie, 1955, 24 x 21,3 cm, sign. PD K. Oberthor 55, pasparta bez skla, Portrét šestileté dcery autora, dnes známé grafičky Zuzany Oberthorové Popelkové, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Zuzana Oberthorová - Popelková
(1949)
Jitřní čas
Položka č.: 246262Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:37
litografie, 1991, 20 x 19 cm, sign. DU Z. Oberthorová 91, pasparta, 39/70, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Ves/Strom/Strom
Položka č.: 274502Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:38
3x linoryt, 10,5 x 21/14,5 x 14,5 cm, vše značeno vodotiskovým razítkem autora, 3x rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Přichystal
(1957- )
Pták s třešní
Položka č.: 282064Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:39
ručně kolorovaná suchá jehla, 1977, 31 x 26,5 cm, sign. PD M. Přichystal 77, pasparta, č. 5/40, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítko umělecké komise Karlovy Vary, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Milenci
Položka č.: 280325Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:40
litografie, 1989, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD Roučka 89, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rusek
(1927-2012)
Sisyfos
Položka č.: 282065Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:41
linoryt, 23,3 x 10,7 cm, sign. PD L. Rusek 88, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karla Ryvolová
(1940)
Luční dáma
Položka č.: 265038Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:42
lept, 15,8 x 11,2 cm, sign. DU K. Ryvolová, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu