• Igor Grimmich

    (1979)

    Hnědý hřbitov

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2024, 40 x 50 cm, sign. vzadu Igor Grimmich, Absolvoval pražskou AVU v ateliéru malby u M. Rittsteina. Jeho tvorba má několik poloh, ale pravděpodobně nejznámější jsou jeho snové záznamy spících figur a městské výjevy. Grimmichovy malby se vyznačují bravurním zvládnutím perspektivy a …

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2022)

    Prozatímní řešení

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1990, 37,5 x 48,5 cm, sign. DU Jiří Šalamoun, rám, č. 73/90, Vystudoval grafickou speciálku na AVU u V. Silovského a V. Pukla. Dále také studoval v Lipsku na Vysoké škole grafiky a knižního umění u A. Kapra a G. K. Müllera. Na VŠUP pak sám vedl ateliér ilustrace a grafiky. Ve své tvorbě …

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Únos ze Serailu

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 39,5 x 24,5 cm, sign. PD A. Born, rám, č. 49/55, kreslíř, grafik a ilustrátor, jehož dílo je důvěrně známo mnoha generacím. Svým zcela nezaměnitelným výtvarným projevem ztvárnil svérázné postavičky s nezpochybnitelnou dávku bizarnosti a specifickým humorem. Nabízená díla zaujmou umělcový…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lukavský

    (1947-2024)

    Stará škola

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1991, 43,5 x 43,5 cm, sign. DU A. Lukavský 91, rám, vzadu popsáno a připsáno věnování Mnoho štěstí Danieli Tonda

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kristián Kodet

    (1948)

    Snění

    Položka č.: 297

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, deska, 1997, 39 x 28,5 cm, sign. PD Kristian Kodet 97, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kundera

    (1911-2005)

    Les Sardines

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1969, 27,5 x 41,5 cm, sign. PD Kundera 69, rám, vzadu razítko Galerie E. Gaors z Marseille, vzadu na rámu číslo soupisu No 62 RK

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrea Forsterová

    (1958)

    Vesmírný pes

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, pastel, olej, plátno, 2023, 70 x 60 cm, sign. vzadu Andrea Forsterová, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    Nadja

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (938 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    barevné křídy, 55,5 x 42 cm, sign. DU O.Jelínek

    Aktuální cena: 22.500 CZK (938 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Chaloupek

    (1958)

    Hra je ve finále

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jach. 2023, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kyncl

    (1934-2011)

    Kompozice

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, kresba na reliéfně strukturovaném papíře, 1990, 40 x 29,5 cm, sign. na zadní straně F. Kyncl 90, rám, František Kyncl, významný český malíř a sochař, se narodil 21. listopadu 1934 v Pardubicích. Jeho umělecká kariéra nesla výrazný konstruktivistický rukopis a patřil mezi klíčov…

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kristián Kodet

    (1948)

    Tváře

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, deska, 30,5 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Před zrcadlem

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    linoryt, 1918, 24,3 x 18 cm, sign. PD Josef Čapek, pasparta, LD popsáno autorem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Chudá žena

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    linoryt, 1918, 24 x 18,5 cm, sign. PD Josef Čapek, pasparta, LD popsáno autorem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Massimo Salvadori

    (1960)

    L55L7

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lucie Svobodová

    (1963)

    Substantia 29

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Bárky na pobřeží

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. LD, rám, zkrakelováno, malba místy odřena

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Ananas

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2014, 40 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová , absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kristián Kodet

    (1948)

    Spojené oči

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    Únik

    Položka č.: 307

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, stěrka, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Skála

    (1908-2001)

    Don Quijote, Sancho Panza a Rocinanta (putování noční krajinou)

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, 1976, 58,7 x 78,7 cm, sign. PD K. Skála 76, rám, drobné oděrky na rámu, při krajích mírně oloupaná barva, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, poté prof. Souverbieho na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zátiší s hruškami

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, dřevo, 30,5 x 40,5 cm, rám, z pozůstalosti Josefa Lieslera, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Mokřady - vodní rostliny

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevořez, 2021, 47,5 x 80 cm, sign. PD F. Hodonský 2021, č. 2/3, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurál…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Koudelka

    (1938)

    Alfred de Musset: Lorenzaccio

    Položka č.: 377

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, přelom 60. a 70. let, 30 x 24,5 cm, na zadní straně razítko Copyright Josef Koudelka Praha 3 Pospíšilova 4 Czechoslovakia, Divadlo za branou, režie O. Krejča, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • .

    Plakát pivovaru Löwenbräu-Baienfurt

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    plakát, litografie, 89 x 48,5 cm, rám, plakát k dnes již neexistujícímu pivovaru v městě Baienfurt poblíž Ravensburgu v Bavorsku. Pivovar byl založen v roce 1775 a ukončil svou činnost v roce 1975. Plakát vznikl přibližně v roce 1910 a je provedený v dobovém secesním duchu, přeloženo

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Vlčková

    (1983)

    Z cyklu TWO (fotografie č.3)

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    barevná fotografie, 2009, 91 x 91 cm, sign. vzadu Tereza Vlčková 2009, č. 3/15, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Kreibich

    (1884-1955)

    Letní den u potoka

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1907, 71 x 53 cm, sign. LD Kreibich 07, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. H. Schweigera

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Novotný (MICL)

    (1969)

    Ďáblík

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    alabastr, v. 26,5 cm, značeno zezpodu MICL

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Chadima

    (1923)

    Předjaří II.

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tempera, sololit, 2022, 23 x 17 cm, sign. PD Chadima, rám, Své výtvarné školení Chadima absolvoval na VŠUP u prof. Fišárka. Vystavoval jako host na členských výstavách SČUG Hollar. Od roku 1961 byl autor členem tvůrčí skupiny Radar, kde se věnoval tématům městského prostředí a průmyslové krajiny. Ch…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Noční nebe - orel

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2021, 40 x 40 cm, sign. DU Kamila Ženatá, V letech 1973 – 1979 studovala na Akademii výtvarných umění v ateliéru Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific instalaci.…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Větrný mlýn v Kořenci

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1949, 30 x 40 cm, sign. PD O Coubine, rám, soupis Siblík č. 121, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook