-
Bohumír Matal
(1922-1988)
Pohled na Petrov
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1945, 46 x 29 cm, sign. PD Matal 45, rám, tento významný autor byl nejmladším členem Skupiny 42. Od zobrazování městské periferie a civilistních námětů, jak je propracovávali jeho skupinoví kolegové, se však posléze přimknul k abstrakci s geometrickými prvky, která v jeho díle zásadně r…
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Malý manifest
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
lept, reliéfní tisk, kombinovaná technika, 1965, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 65, č. 23/30, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Puchnarová
(1938)
Poezie vody
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
reliéfní tisk, lept, 1965, 32 x 25,2 cm, sign. PD Puchnarová 65, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Bez názvu II.
Položka č.: 184Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevořez, 1994, 59 x 31 cm, sign. PD Hodonský 1994, č. 3/4, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurální ma…
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Hrátky II.
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1998, 55,5 x 81,7 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 32/42, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Róna
(1957)
Chlupaté nemluvně
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1982, 31,5 x 24,6 cm, sign. PD JRóna 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Lev Boby
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 1938, 16 x 23,5 cm, sign. PD Tichý 39, značeno v tisku Tichý 38, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice IV
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 43 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/21, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šuhájek
(1943)
Hlava II.
Položka č.: 260Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD JŠuhájek, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šuhájek
(1943)
Hlava I.
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 2002, 50 x 40 cm, sign. PD Šuhájek, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Champagne
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 42,5 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 56/65, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Jam Session
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 42,5 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 22/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Reichmann
(1908-1991)
Arboglyfy
Položka č.: 363Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 1978, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně Vilém Reichmann, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny RA, DOFO a Q
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice I
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 45 x 30 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice III
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 42 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice II
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Kratina
(1928-1999)
Geometrická kompozice
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 1972, 54 x 34 cm, sign. PD R. Kratina 72, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Fišárka a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen Klubu konkretistů, Tolerance a Nová geometrie
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Otužilci
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 9,5 x 22 cm, Text: "Čoveče, nešil tu s tou pistolkou, my tu jen s panem Vencálkem zakládáme klub otužilců!", na zadní straně technické poznámky z redakce, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Nález
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 16,5 x 24 cm, na zadní straně značeno Vyčítal, Text: "Mámo, podívej, to bych nevěřil, co se všechno válí po lese!", Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Krakonoš
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, koláž, papír, 30,8 x 22,3 cm, podlepeno kartonem 40 x 32 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petra Hřivnáčová
Lední medvěd
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2021, 80 x 60 cm, sign. PD P. Hříva 2021, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Jihoanglická krajina
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, pol. 19. století, 18 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ženy na tržišti
Položka č.: 280Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, překližka, 23,3 x 46,2 cm, sign. LD, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Lhoták
(1865-1914)
Řiční partie u Nového města nad Metují
Položka č.: 279Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 96 x 106 cm, sign. LD J. Lhoták, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Hradčany na jaře
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvatinta, 33,5 x 31,5 cm, sign. PD Jar.Stretti-Zamponi, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pražský hrad od Jeleního příkopu
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvatinta, 37,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Ráno v Paříži
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
barevný lept, 25 x 27 cm, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Sopka
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2008, 22,2 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 08, č. 17/108, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Noční košile
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2013, 23,4 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 13, č. 39/50, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Salvador Dalí
(1904-1989)
Očistec. Zpěv č. 13: Druhá stezka
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO