Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Kašpárek s čertíkem
Položka č.: 254577Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:32
linoryt, 9,2 x 10,5 cm, sign. PD Cinybulk, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Hejna
(1921-2011)
Saint Malo
Položka č.: 254585Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:34
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Stanislav Novotný
Zátiší s vánočkou
Položka č.: 254587Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:36
dřevoryt, 1977, 14,5 x 10 cm, sign. PD Stanislav Novotný, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Ruka
Položka č.: 254595Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:38
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Svlékající se akt
Položka č.: 254599Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:40
Aktuální cena: 620 CZK (26 €)
Vladimír Komárek
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 254619Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:42
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Dušan Janoušek
(1928-1996)
Hudební kompozice
Položka č.: 254688Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:27
dřevoryt, 20,3 x 14 cm, sign. PD D Janoušek, mírně pokrčený papír, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vaculík
Plasy
Položka č.: 254695Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:51
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Olga Vychodilová
Hlava ženy se zrcadlem a rukou
Položka č.: 255402Vyvolávací cena: 390 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:44
lept, 1985, 12 x 8,5 cm, sign. PD Olga Vychodilová 85, rám, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 390 CZK (17 €)
Eva Bednářová
(1937-1986)
Usínání
Položka č.: 255403Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:46
lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 490 CZK (21 €)
Eva Bednářová
(1937-1986)
Prosba
Položka č.: 255404Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:48
Aktuální cena: 490 CZK (21 €)
Zuzana Skalníková
Strom s konvalinkami
Položka č.: 255408Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:50
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Michaela Lesařová - Roubíčková
Česká krajina
Položka č.: 255560Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:22
Aktuální cena: 560 CZK (24 €)
Jitka Walterová
Pytlák
Položka č.: 255589Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:24
lept, 1977, 38 x 34,5 cm, sign. DU Jitka Walterová 1977, č. 4/10, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Max Kuatty
(1930-2011)
Claudio Buziol
Položka č.: 255707Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:50
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Sopka - kompozice
Položka č.: 255736Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:52
akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
5 náklaďáků
Položka č.: 255738Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:56
akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní
Mickey & Boxes
Položka č.: 255739Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:58
akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Matka s děckem
Položka č.: 256154Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:20
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
J. Novotný
Lokomotiva
Položka č.: 258420Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:31
Vladimír Poupa
(1922-1988)
Vietnamská studentka
Položka č.: 258560Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:35
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
František Králík
Ležící
Položka č.: 259828Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:29
kolorovaný lept, 1992, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD králík 92, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jana Míčková?
Rybářka
Položka č.: 260097Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:19
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Portrét dívky s květinou ve vlasech
Položka č.: 260098Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:29
olej, karton, 32,3 x 26,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Hrabačky sena
Položka č.: 260103Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:16
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Kůň ve cvalu
Položka č.: 260104Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:01
suchá jehla, 5,2 x 5,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Odpočívající voják
Položka č.: 260105Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:00
suchá jehla, 5,5 x 7,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jirous
Kocába 1950
Položka č.: 260106Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:12
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
V. Fanta
Břízy u potoka
Položka č.: 260110Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:04
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Alegorický motiv
Položka č.: 261106Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:07
dřevoryt, 1936, 38 x 44,7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1936, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)