Eva Bednářová
(1937-1986)
P. F. 1983, P. F. 1978
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:15
2 x mezzotina, 1982, 1977, 20 x 14; 15,5 x 10 cm, sign. DU Eva Bednářová, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Dalibor Matouš
(1925-1992)
Žena, Ptačí hlava
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:14
2 x lept, 1980, 17,5 x 12,5; 9,5 x 7 cm, sign. PD Dalibor Matouš 80, sign. PD D. Matouš, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Cyril Urban
(1930-2002)
Bez názvu I
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:12
lept, 1984, 31,5 x 24,5 cm, sign. DU C. Urban 84, č. 6/10, žák prof. J. Kousala a V. Ringese na SUPŠ ve Zlíně, člen SVUM, UVU a Sdružení českých grafiků František Kupka
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
Jiří Mika
Představení
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:10
2x lept, 1979, 1980, 15 x 10,5; 9,8 x 8 cm, sign. PD Mika Jiří, č. 2/15; 5/15, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alois Fišárek
(1906-1980)
Akt zezadu
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:04
suchá jehla, 1935, 19,5 x 13,5 cm, sign. PD Fišárek 35, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Bartoš, Vladimír Pergler
Ilustrace Dikobrazu
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:03
tuš, papír, 19 x 26 cm
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Spící
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:02
lept, 12,5 x 18 cm, sign. PD Emilie Tomanová, č. 2/150, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Karel Beneš
Klaun I, Klaun II
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:01
2x litografie, 1980, 16 x 12; 15 x 12 cm, sign. KBeneš 80, č. 184/200; 95/200
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
František Burant
(1924-2001)
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:00
lept, 1980, 18,5 x 11,5 cm, sign. PD F. Burant 1980, č. 52/100, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Václav Příhoda
(1888-1944)
Le Caire
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2023 19:05
olej, karton, 36 x 31 cm, sign. LD V. Příhoda, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
Aleš Lamr
(1943-2024)
Budiž světlo
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2023 18:38
litografie, 1991, 69,5 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 91, rám, č. 55/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Odhadní cena: 6 500 - 8 000 CZK
Aleš Lamr
(1943-2024)
Viděl jsem třetí nebe III.
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2023 18:37
litografie, 1993, 70,5 x 55,5 cm, sign. PD A. Lamr 93, rám, č. 87/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Exlibris K.J. Obrátil
Položka č.: 811Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 16:02
lept, 1913, 13,2 x 9 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Pohled na Fiesole
Položka č.: 809Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 16:00
dřevoryt, 1931, 13 x 10,1 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Pravoslav Sovák
(1926)
Za 80 dní
Položka č.: 761Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 15:12
lept, 1962, 33 x 16,5 cm, sign. DU Sovák, č. 19/35, Grafické dílo na motivy inscenace podle knihy J. Verna pod režijním vedením Pavla Kohouta v divadle Pod Palmovkou v roce 1962. LD Kohoutovo věnování herci Zdeňkovi Martínkovi, který ve hře ztvárnil jednu z hlavních rolí., Antikvariát Dlážděná, stud…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jiří Slíva
Belvedere
Položka č.: 758Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 15:09
litografie, 42 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 20/45, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Práce na poli
Položka č.: 749Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 15:00
litografie, 22 x 15 cm, sign. PD VojSedláček, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Koňský povoz
Položka č.: 728Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 14:39
litografie na papíře elk, 1943, 26 x 45 cm, sign. PD Vlast. Rada 1943, rám, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Hvězda
Položka č.: 716Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 14:27
litografie, 1983, 18,5 x 11,9 cm, sign. DU J. Pileček 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Položka č.: 715Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 14:26
lept, 1996, 16,1 x 10,1 cm, sign. PD J. Pileček 96, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Brána času
Položka č.: 714Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 14:25
lept, akvatinta, 1999, 13,9 x 9,3 cm, sign. PD J. Pileček 99, č. 2/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Karel Oberthor
Stmívání
Položka č.: 699Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 14:10
akvarel, tuš, papír, 1962, 32,5 x 61,5 cm, sign. DU K. Oberthor 62, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Neznámý autor (Čína)
Bambus
Položka č.: 687Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 13:58
dřevoryt, svitek, 42 x 29 cm, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Pohled na Malou Stranu
Položka č.: 680Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 13:51
olej, plátno, 30,5 x 41 cm, rám, barva lehce zašlá, rám mírně poprýskán, Antikvariát Dlážděná
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Holandsko
Položka č.: 676Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 13:50
gobelín, 20 x 31 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Hotel
Položka č.: 657Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 13:34
serigrafie, 1984, 30 x 8 cm, sign. LD Neprakta 84, č. 49/50, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)
Jiří Načeradský
Rozhovor
Položka č.: 653Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 13:24
litografie, 2010, 38 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Oldřich Kulhánek
Bohuslav Reynek
Položka č.: 605Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:36
lept, 9,7 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, č. 7/200, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Oldřich Kulhánek
Tvář
Položka č.: 604Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:35
litografie, 1988, 17 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 88, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Ladislav Kuklík
Akt na lavičce
Položka č.: 595Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:26