-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Svatý Václav
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:15
litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, exlibris R. Šteiner, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Jiří Chadima
(1923)
Svatá rodina
Položka č.: 205Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:11
litografie, 1944, 15 x 10,3 cm, sign. PD Jiří Chadima 44, č. 2/15, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Deméter
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:01
suchá jehla, 2014, 20,5 x 14,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Athéna
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:00
suchá jehla, 2014, 20,5 x 14,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Ex libris Jany Zavadilové
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:21
litografie, 1960, 7,5 x 10,1 cm, sign. UN Liesler 1960, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Václav Kiml
(1928-2001)
Znamení
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:18
lept, 1986, 8 x 7,1 cm, sign. DU V. Kiml 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze a E. Filly na AVU v Praze, člen skupiny Etapa a SVU Mánes
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Václav Kiml
(1928-2001)
Kostelík
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:17
suchá jehla, 1983, 9,7 x 7,2 cm, sign. PD V. Kiml 83, č. 15/35, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze a E. Filly na AVU v Praze, člen skupiny Etapa a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Václav Kiml
(1928-2001)
Drak
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:16
suchá jehla, 1985, 11,5 x 8,8 cm, sign. PD V. Kiml 85, č. 22/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze a E. Filly na AVU v Praze, člen skupiny Etapa a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Jiří John
(1923-1972)
Akt dívky
Položka č.: 186Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:15
litografie, 1958, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD J. John 58, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Štědrovečerní motiv
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:14
lept, 1968, 5,5 x 8 cm, sign. PD L. Jiřincová, při horním okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ryba s tváří ženy
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:12
litografie, 5 x 6 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Na procházce na břehu moře
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:09
dřevoryt, 23,7 x 16 cm, sign. PD C. Bouda, mírně zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Jana Reinerová
(1946)
Bertramka (boční vchod)
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:39
litografie, 18,7 x 11,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Vilém Plocek
(1905-2001)
Ilustrace k básni J. Préverta
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:37
kombinovaná technika, 1980, 23 x 19 cm, sign. PD Pocek 1980, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
-
František Blažíček Studenecký
(1956)
Pubertální spor o pomeranč aneb tři šneci
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:19
akryl, tuš, karton, 33 x 45,2 cm, na zadní straně značeno razítkem autora, při okrajích mimo kresbu mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Jean Effel
(1908-1982)
Gravitace
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:40
litografie, 16 x 14 cm, značeno PD v tisku jean effel, dole text: C´est la plus belle des valses d´amour…, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Portrét Magdy Šachové
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:37
litografie, 32,4 x 26,9 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 55/60, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Hommage a mon pére (Autoportrét)
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:36
litografie, 33 x 23,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 103/150, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Miroslav Horníček
(1918-2003)
Noční píseň
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:20
koláž, papír, 15,5 x 15 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Svatopluk Machar
(1921-2003)
Královna
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:07
dřevěná socha, podstavec, 1970, v. 87 cm, značeno ze spoda SM 70 a S. Machar Brandýs n. L. , Žák prof. J. Wagnera na VŠUP v Praze, člen SČVU. Tvořil převážně ze starého z jezer vybagrovaného dřeva. Autor interiérových plastik, expresivních ženských postav, ptáků a ryb. Také tvůrce drobných šperků, p…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Miroslav Horníček
(1918-2003)
Žena krajina
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:04
koláž, papír, 14,5 x 10 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Miroslav Horníček
(1918-2003)
Úplněk
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:03
koláž, papír, 17 x 12 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Miroslav Horníček
(1918-2003)
Velká voda
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:02
koláž, papír, 15,5 x 23,5 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.655 CZK (111 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Michal Hrdý
(1959-2003)
Plavčík kuřák
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:55
koláž, akvarel, tuš, papír, 1986, 21,2 x 29,3 cm, sign. na zadní straně Michal Hrdý 86, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Michal Hrdý
(1959-2003)
Příprava večeře
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:55
koláž, akvarel, tuš, papír, 21 x 26,5 cm, sign. PD Michal Hrdý, text: Už se vaří!, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Michal Hrdý
(1959-2003)
Uklouznutí na banánu
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:51
koláž, akvarel, tuš, papír, 25 x 35,4 cm, sign. na zadní straně Michal Hrdý, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Michal Hrdý
(1959-2003)
Nejlepší pokrejvač
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:51
koláž, akvarel, tuš, papír, 1996, 20 x 27,8 cm, sign. PD Michal Hrdý, text: To je zdejší nejlepší pokrejvač. Dokonce má krycí jméno!, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Juda (a Thámar)
Položka č.: 134Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:51
zlacený reliéfní tisk, 14,5 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 14.008 CZK (584 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Michal Hrdý
(1959-2003)
Paul McCartney v hospodě
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:49
koláž, akvarel, tuš, papír, 1990, 26 x 28,8 cm, sign. Na zadní straně Michal Hrdý 90, text: Nezlobte se, pane McCartney, je pozdě a partaje si stěžujou!, lehce ohlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě
Aktuální cena: 2.555 CZK (107 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Milada Sukdoláková
(1956)
Maska města
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:37
lept, 30,2 x 23 cm, sign. PD Sukdoláková, 18/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu