-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Víno
Položka č.: 276425Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:47
tuš, tužka, papír, 16,5 x 23 cm, sign. PN Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Osmý trpaslík
Položka č.: 276423Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:48
tuš, tužka, papír, 15 x 21,5 cm, sign. PD Evžen Seyček, text: ,,Jsem opravdu osmý, ale oni se za mě stydí, že jsem vyroslt!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Pesimista
Položka č.: 276421Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:50
tuš, akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, monogr. PD ES, text: Už nevěřím, že všechno je k něčemu dobrý. Na chalupě nám zamrzla voda, při opravě mi žena zdrhla s instalatérem, a když jsem to oslavoval, vzali mi řidičák..., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Reklamace!
Položka č.: 276420Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:51
tuš, tužka, papír, 21 x 14,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Má okno
Položka č.: 276414Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:42
tuš, papír, 21,7 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Trosečník
Položka č.: 276412Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:43
tuš, papír, 15,6 x 22,5 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Napište mi to na futro
Položka č.: 276411Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:44
tuš, papír, 22,5 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, text:Napište mi to na futro, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Záchytná stanice
Položka č.: 276410Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:45
tuš, papír, 13,7 x 23,8 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Básník
Položka č.: 250762Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:16
tužka, papír, 22 x 15 cm, sign. PD Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Básník
Položka č.: 250753Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:12
lept, 1949, 12,2 x 9,2 cm, LD značeno v desce V. 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Jalůvka
(1932)
Lenin
Položka č.: 250749Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:06
linoryt, 19,5 x 12 cm, sign. PD Jalůvka, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štika
(1898-1975)
Krajina za rozbřesku
Položka č.: 250744Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:04
dřevoryt, 6 x 16 cm, sign. PD K. Štika, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kalous
(1884-1960)
Pohled na dům
Položka č.: 250733Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:58
dřevoryt, 1946, 14,1 x 17,3 cm, sign. LD AKalous 1946, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ze starého města
Položka č.: 250719Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:13
lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tůma
(1947)
Písmo
Položka č.: 261268Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:50
litografie, 1997, 31,2 x 20,5 cm, sign. PD Jan Tůma 97, LD mimo tisk vodní skvrna na papíře, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová - Popelková
(1949)
Jitřní čas
Položka č.: 246262Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:37
litografie, 1991, 20 x 19 cm, sign. DU Z. Oberthorová 91, pasparta, 39/70, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Mácha
Položka č.: 238839Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:48
litografie, 17,2 x 11,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Zátiší s čajovou konvičkou
Položka č.: 237379Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:24
lept, 1974, 25,1 x 21,7 cm, sign. na zadní straně Milena Dvořáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan B. Melichar
(1908-1994)
Panorama Prahy
Položka č.: 237252Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:32
litografie, 30,5 x 56,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, č. 25/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Hudba
Položka č.: 226613Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:18
linoryt, 24 x 17,5 cm, sig. DU Jaroslav Šváb, č. 20/78, Antikvariát Ostrovní, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štika
(1898-1975)
Čtenář
Položka č.: 226610Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:16
dřevoryt, 1935, 9,7 x 23,8 cm, sign. PD K. Štika 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štěch
(1908-1982)
Po náletu
Položka č.: 226607Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:14
dřevoryt, 23,4 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Tábor
Položka č.: 226587Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:12
litografie, 1970, 28 x 21 cm, sign. PD Šechtlová 70, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Studie k ilustraci
Položka č.: 226394Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:00
litografie, 31 x 40 cm, sign. LD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Lacina
(1912-1971)
Portrét muže
Položka č.: 226355Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:56
dřevoryt, 20,5 x 14 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Matka s dítětem
Položka č.: 226199Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:50
linoryt, 23,2 x 39,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Žena s květinami
Položka č.: 226197Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:48
linoryt, 37,2 x 24 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Bružeňák
PF 76 Mirko Riedl
Položka č.: 226154Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:42
litografie, 1975, 23,5 x 14,5 cm, sign. PD Bružeňák 75, č. 34/60, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Brada
Jestřáb
Položka č.: 226151Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:40
lept, 17,8 x 13,3 cm, sign. PD K. Brada, PD značeno v desce KB, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štěch
(1908-1982)
Socha
Položka č.: 220308Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:20
lept, 19,5 x 15,4 cm, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO