• Karel Musil

    (1982)

    Váhy - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276232

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:43

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Panna - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276231

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:44

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Lev - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276230

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:45

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Kat

    Položka č.: 238762

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:34

    dřevoryt, 35,9 x 31,6 cm, sign. PD V. Polášek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Ulrich

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 217498

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:02

    litografie, 1946, 16 x 16 cm, sign. LD A. Ulrich 46, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice ve váze

    Položka č.: 282049

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:21

    tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kovář

    (1905-1987)

    Zámek

    Položka č.: 280915

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:08

    suchá jehla, 1955, 31,5 x 24 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, rám, č. 10/200, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu na VUT v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Lázně

    Položka č.: 279500

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:02

    suchá jehla, 9,3 x 13 cm, sign. PD Petr Dillinger, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Bez názvu

    Položka č.: 280756

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:58

    lept, 18 x 13,2 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Chrlič

    Položka č.: 280727

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:28

    dřevoryt, 1979, 16,7 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívčí akt

    Položka č.: 280726

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:26

    dřevoryt, 1984, 19,7 x 11,7 cm, sign. PD Grmelová 84, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Světnice

    Položka č.: 282125

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:27

    tuš, koláž, papír, 30 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Halla

    Svíce

    Položka č.: 275741

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:50

    litografie, 18 x 8,5 cm, sign. DU Jan Halla, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Krejčová

    Sloup

    Položka č.: 275744

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:56

    dřevoryt, 15,8 x 11,3 cm, sign. DU Jana Krejčová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Ves/Strom/Strom

    Položka č.: 274502

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:38

    3x linoryt, 10,5 x 21/14,5 x 14,5 cm, vše značeno vodotiskovým razítkem autora, 3x rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Matuška

    (1944)

    Rozhlas

    Položka č.: 265505

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:46

    litografie, 16 x 21 cm, značeno na desce PD Matuška, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dívka

    Položka č.: 282080

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:11

    lept, 13, 3 x 6, 9 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 83/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dívka s květinami

    Položka č.: 282079

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:12

    litografie, 1981, 15, 2 x 8, 7 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Matka a dítě

    Položka č.: 282078

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:13

    litografie, 1984, 14, 4 x 8, 4 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V letu

    Položka č.: 282104

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:34

    suchá jehla, 20,5x29,5 cm, sign. pd, č. g. 19/60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Dlouhý

    (1923-1989)

    Rybník s topoly

    Položka č.: 282103

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:23

    dřevoryt, 20 x 20 cm, sign. PD Dlouhý, č. 11/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. Holého a Silovského na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Michal

    (1936)

    Ženský akt s mušlí

    Položka č.: 282099

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:29

    linoryt, 18 x 12,2 cm, sign. DU Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Děvče s květy

    Položka č.: 282085

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:18

    litografie, 18 x 9, 5 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 73/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rusek

    (1927-2012)

    Sisyfos

    Položka č.: 282065

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:41

    linoryt, 23,3 x 10,7 cm, sign. PD L. Rusek 88, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marta Sonnbergová

    (1944)

    Anděl

    Položka č.: 255585

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:44

    dřevoryt, 20 x 13,5 cm, sign. LD Sonnbergová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka

    Položka č.: 278816

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:12

    suchá jehla, 16,3 x 19,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívka u tůně

    Položka č.: 278857

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:44

    dřevoryt, 1979, 16,5 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, č. 147/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Hlavy

    Položka č.: 278848

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:40

    lept, 17,5 x 15 cm, sign. LD M.M. Šechtlová, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Muž a pes

    Položka č.: 278833

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:24

    dřevoryt, 1982, 24,2 x 18,2 cm, sign. DU J. Ščerbakov 82, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Pradleny

    Položka č.: 278892

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:10

    dřevoryt, 25 x 33 cm, sign. PD AMoravec, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook