-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Hradčany na jaře
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvatinta, 33,5 x 31,5 cm, sign. PD Jar.Stretti-Zamponi, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pražský hrad od Jeleního příkopu
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvatinta, 37,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Ráno v Paříži
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
barevný lept, 25 x 27 cm, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Sopka
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2008, 22,2 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 08, č. 17/108, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Noční košile
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2013, 23,4 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 13, č. 39/50, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Salvador Dalí
(1904-1989)
Očistec. Zpěv č. 13: Druhá stezka
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Salvador Dalí
(1904-1989)
Očistec. Zpěv č. 16: V oblaku hněvu
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Revoluce bdí nad Plajachirou
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1980, 48,7 x 37,5 cm, sign. PD Liesler 80, č. 39/180, na zadní straně popsáno autorem česky a německy, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Baron
(1939-2004)
Bytost III
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, 1996, 29 x 20 cm, sign PD Baron 1996 Bratislava, rám, Karol Baron byl slovenský malíř hlásící se k surrealismu. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě. Po absolvování svá díla vystavoval na mnoha výstavách v Prešově, Berlíně, Monsu, Praze, Brně a Bratislavě. Vydával bibli…
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Baron
(1939-2004)
Bytost II
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, 1996, 29 x 20 cm, sign PD Baron -1996 Bratislava, rám, Karol Baron byl slovenský malíř hlásící se k surrealismu. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě. Po absolvování svá díla vystavoval na mnoha výstavách v Prešově, Berlíně, Monsu, Praze, Brně a Bratislavě. Vydával bibl…
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Baron
(1939-2004)
Bytost I
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, 1996, 29 x 20 cm, sign. LD Baron - 1996 Bratislava, rám, Karol Baron byl slovenský malíř hlásící se k surrealismu. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě. Po absolvování svá díla vystavoval na mnoha výstavách v Prešově, Berlíně, Monsu, Praze, Brně a Bratislavě. Vydával bi…
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Bludiště života
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 64,8 x 48,8 cm, sign. DU Stanislav Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
1959 Dodge Coronet
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2022, 26,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2022
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Sprcha
Položka č.: 205Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1996, 39 x 49 cm, sign. PD M. Rittstein 96, č. 8/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Mississippi
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 23 x 16 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 9/55, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Merde
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 41 x 28 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
České lidové balady
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 39 x 29,5 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, LD popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Východní větry
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 40 x 30 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Bez názvu
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevořez, 1992, 25 x 48,5 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 2/6, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurální …
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Róna
(1957)
Ptáčátko
Položka č.: 174Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
lept, 32,5 x 44,5 cm, sign. PD Jaroslav Róna 84, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942)
Roztržka
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1977, 24,5 x 43 cm, sign. PD Karel Demel 77, č. 59/125, mimo tisk skvrnky na papíře, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dívka
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
linoryt, 21,2 x 15 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Wena Wona
Marylin
Položka č.: 348Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 2023, 43,5 x 32 cm, sign. PD Wona Wena 2023, č. 19/100
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Psotková
(1981)
Esence
Položka č.: 333Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2021, 35 x 49 cm, sign. Veronika Psotková 2021, č. 21/70
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ruprecht Geiger
(1908-2009)
Geometrie
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 51 x 54 cm, sign. PD, č. 340/500
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Schmid
Miramare
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, kvaš, papír, 36,7 x 26 cm, sign. PD Schmid, rám, neurčený autor, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Kohn
(1868-1953)
Pohled na Staronovou synagogu a židovskou radnici
Položka č.: 278Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 30,1 x 21,3 cm, sign PD Adolfi, rám, Adolf Kohn občanským povoláním varhaník byl v malířství samoukem. Jeho tvorba se zaměřila na zanikající pražskou židovskou čtvrť, čímž získal přezdívku malíř pražského ghetta. Jeho zájem o starou Prahu byl vyvolán rychlou modernizací města na přelom…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Kostelík v Kojeticích
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 29 x 48 cm, sign. PD Al. Moravec, rám, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Nábřeží u Notre Dame s dělníkem
Položka č.: 142Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvatinta, 37 x 32,2 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ramon Conde
(1951)
Silák
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
hlína, 1999, 13 x 13 x 8 cm, značeno v hlíně Ramoin Conde 99, dřevěný podstavec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO