-
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:13
olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Žena s děckem
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:14
olej, plátno, 42 x 52 cm, rám, zkrakelováno
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Simichen
Krajina s vrchem
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:15
olej, papír, 1934, 24 x 29,5 cm, sign. PD F. Simichen 1934, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vítězslav (Viktor) Hohaus
(1889-1981)
Moravská chalupa
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:16
olej, plátno, 59 x 68 cm, sign. LD V. Hohaus 20, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand Tásler
(1919-1996)
Zimni krajina
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:17
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD F. Tásler, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Háj
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:18
pastel, papír, 38 x 50 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Vavřina
(1879-1935)
Tůň
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:19
olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD Vavřina, rám, studoval na Uměleckoprůmyslové škole a AVU v Praze v krajinářské speciálce R. Ottenfelda
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šmíd
Řeka
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:20
olej, lepenka, 30,5 x 48 cm, sign. PD Šmíd, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Gareis
(1837-1922)
Turnov
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:21
olej, plátno, lepenka, 17,5 x 27 cm, rám
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajinka
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:22
olej, lepenka, 21 x 31 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Stein
(1888-?)
Hradčany
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:23
olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Stein, rám, místy drobné dirky v plátně
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Horské chaty
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:24
litografie, 17 x 22 cm, sign. PD, rám, č. 31/100
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Zatloukal
Hodslavice
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:25
olej, plátno, 73 x 90 cm, sign. PD J. Zatloukal, rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Pavlík
(1905-1991)
Krajina
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:26
olej, plátno, 1938, 68 x 98 cm, sign. PD B. Pavlík 38, rám, protrženo, soukromý žák M. Švabinského a O. Bubeníčka
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hála
(1890-1959)
Žně
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:27
olej, rám, 110 x 150,5 cm, sign. LD Jan Hála 1938, rám, rám není upěvněn k obrazu
Aktuální cena: 340.000 CZK (14.167 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
MH
Jaro
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:28
tapiserie, 156 x 127,5 cm, DU značeno MH, rám
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Most v Oseckém údolí
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:29
olej, plátno, 1904, 63 x 86 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Voleský
(1895-1932)
Jiráskovo údolí
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:30
olej, plátno, 62 x 68 cm, sign. LD J. Voleský , rám
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Václav Martínek
(1873-1964)
Kvetoucí Janovec u Příbramy
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:31
olej, lepenka, 1939, 34 x 50 cm, rám
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomek
Starý dům u Hroznů
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:32
tempera, lepenka, 24,5 x 30 cm, sign. LD Tomek, rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šťastný
Stará radnice
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:33
olej, lepenka, 1925, 39 x 33 cm, PD monogr. KŠ 25, rám
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
František Motyčka
(1904-1984)
Dům u Hroznů
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:34
tempera, lepenka, 1938, 69 x 61 cm, sign. PD Motyčka 1938, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Josef Václav Síla
(1908-1989)
Pohled z Luckého vrchu
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:35
akvarel, lepenka, 32,5 x 63 cm, sign. PD Síla, rám
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Na dvorku
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:36
tisk, 36,5 x 31,5 cm, sign. LD v tisku, rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Jaroslav Procházka
Praha v zimě
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:37
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Váza
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:38
glazovaná pálená hlína, v. 32 cm
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Váza
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:39
glazovaná pálená hlína, v. 28 cm
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Váza
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:40
glazovaná pálená hlína, v. 27 cm
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Švabinský
(1873-1962)
Bedřich Smetena
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:41
dřevoryt, 31 x 26 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, č. 196/200
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Bedřich Andrle
(1904-1967)
Chalupa
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:42
olej, plátno, 38,5 x 47,5 cm, sign. PD Bed. Anderle, rám, soukromé studium u A. Kalvody a J. Hlavína, člen SVU Marold
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO