• Jiří Šindler

    (1922)

    Máchovský motiv

    Položka č.: 238794

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:05

    2x litografie, 1978, 9,5 x 8,1 cm, sign. DU JŠindler 78, č. 32/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. A. Strnadela na VŠUP tamtéž, člen skupiny Profil 58, TT klubu, sdružení Klub

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Odpočívající básník

    Položka č.: 238795

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:06

    linoryt, 20 x 14 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    Dívčí akt

    Položka č.: 238796

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:07

    dřevoryt, 11 x 7,5 cm, sign. PD Rastislav Michal, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka a noční krajina

    Položka č.: 238797

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:08

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Popravčí vrch

    Položka č.: 238798

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:09

    litografie, 6 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Dívka a popravený

    Položka č.: 238799

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:10

    suchá jehla, 12 x 8,5 cm, sign. PD J. Lukavský, č. 36/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    Poutník na loďce

    Položka č.: 238800

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:11

    suchá jehla, 7,3 x 6,2 cm, sign. PD P. Malý, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze, žák prof. A. Hlaváčka ve Vídni a V. Röhlinga, člen Volného sdružení nezávislých výtvarníků

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    KHM

    Položka č.: 238801

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:12

    suchá jehla, 1936, 7 x 7 cm, monogr. LD v desce F.P.M, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze, žák prof. A. Hlaváčka ve Vídni a V. Röhlinga, člen Volného sdružení nezávislých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    Básník a hrdlička

    Položka č.: 238802

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:13

    suchá jehla, 12 x 8 cm, sign. PD P. Malý, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze, žák prof. A. Hlaváčka ve Vídni a V. Röhlinga, člen Volného sdružení nezávislých výtvarníků

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    Poutník v bárce

    Položka č.: 238803

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:14

    suchá jehla, 10 x 8 cm, sign. PD P. Malý, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze, žák prof. A. Hlaváčka ve Vídni a V. Röhlinga, člen Volného sdružení nezávislých výtvarníků

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 238804

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:15

    suchá jehla, 1936, 9,5 x 5,5 cm, monogr. LD v desce F.P.M, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze, žák prof. A. Hlaváčka ve Vídni a V. Röhlinga, člen Volného sdružení nezávislých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alena Laufrová

    Hlava v krajině

    Položka č.: 238805

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:16

    lept, 1979, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Poutník před hřbitovem

    Položka č.: 238806

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:17

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Smrt a poutník

    Položka č.: 238807

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:18

    dřevoryt, 6,5 x 5 cm, sign. DU JLukavský, č. 56/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Do Máchovského roku 1936

    Položka č.: 238808

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:19

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Poutník v krajině

    Položka č.: 238809

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:20

    dřevoryt, 15 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Dívka a hrdlička

    Položka č.: 238810

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:21

    dřevoryt, 15 x 10,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Neočekávané setkání

    Položka č.: 238811

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Jarmila

    Položka č.: 238812

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:23

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Vilém

    Položka č.: 238813

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:24

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Poprava

    Položka č.: 238814

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:25

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Sněm pod hvězdami

    Položka č.: 238815

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:26

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Mikula

    (1926-2004)

    Poutník a lebka

    Položka č.: 238816

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:27

    dřevoryt, 1943, 12 x 10 cm, sign. vzadu Mikula Jiří 43, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Otakar Mařík

    (1915)

    KHM máj

    Položka č.: 238817

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:28

    dřevoryt, 8 x 5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Otakar Mařík

    (1915)

    Položka č.: 238818

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:29

    dřevoryt, 11 x 5,5 cm, sign. PD Mařík, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Patočka

    (1909-1996)

    Vězeň na Bezdězu

    Položka č.: 238819

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:30

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Patočka

    (1909-1996)

    Básník s holubicí

    Položka č.: 238820

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:31

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Máchův kraj

    Položka č.: 238821

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:32

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdenek Seydl

    (1916-1978)

    Umřelé hvězdy svit

    Položka č.: 238822

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:33

    serigrafie, 13,5 x 10 cm, sign. LU Seydl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Jezdec a umrlec

    Položka č.: 238823

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:34

    litografie, 1976, 11,5 x 7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, č. 1/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)