• Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Akt ženy

    Položka č.: 198059

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 14:05

    litografie, 1942, 28 x 20 cm, sign. LD j. Obrovský 1942, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Strom vypráví děsivou zvěst

    Položka č.: 196207

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 14:00

    dřevoryt, 8,2 x 12,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jaká dvojatost

    Položka č.: 196206

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 13:55

    dřevoryt, 6,5 x 12,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jsme nazí

    Položka č.: 196205

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 13:50

    dřevoryt, 3,6 x 6,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Také prokletý!

    Položka č.: 196203

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 13:45

    dřevoryt, 6,9 x 4 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Knihovna J.D.

    Položka č.: 196200

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 13:40

    dřevoryt, 12,2 x 7,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Praotec Čech

    Položka č.: 196197

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 13:35

    dřevoryt, 12,3 x 8,3 cm, monogr. PD F. B, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Surovost válek

    Položka č.: 196196

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 13:30

    dřevoryt, 6,5 x 6,8 cm, monogr. PD F. B, vzadu razítko: z pozůstalosti mistra Fr. Bílka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Kázání

    Položka č.: 196192

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 13:25

    dřevoryt, 7,5 x 12,7 cm, monogr. PD F. B, vzadu razítko: z pozůstalosti mistra Fr. Bílka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    J.V. Sládek

    Položka č.: 196191

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 13:20

    dřevoryt, 15,2 x 12,5 cm, monogr. PD F. B, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Děti

    Položka č.: 196189

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 13:15

    dřevoryt, 12 x 12 cm, monogr. PD F. B, vzadu razítko: z pozůstalosti mistra Fr. Bílka, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Knihovna J.D.

    Položka č.: 196187

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 13:10

    dřevoryt, 12,2 x 7,7 cm, sign. PD F. Bílek, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Aldof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Povoz v dešti

    Položka č.: 195978

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 13:00

    lept, 15,8 x 15,5 cm, sign. PD JA. Alex, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • monogramista PS

    Z Tater

    Položka č.: 191503

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 12:55

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Vesnice v zimě

    Položka č.: 188901

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 12:50

    dřevoryt, 1919, 25,8 x 19 cm, sign. PD Karel Tondl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Paří…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Kameník

    Na řepě

    Položka č.: 188886

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 12:45

    lept, akvatinta, 13,5 x 12,7 cm, LD značeno v desce AK, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

  • Josef Bino

    Chalupy v horách

    Položka č.: 186606

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 12:40

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien, Hoher Markt mit der Schottenkirche

    Položka č.: 186605

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 12:35

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Amálie Mánesová

    (1817-1883)

    Zámeček

    Položka č.: 186521

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 12:30

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Karlštejn

    Položka č.: 186518

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 12:25

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    Položka č.: 186513

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 12:20

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 186512

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 12:15

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 186511

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 12:10

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika IV.

    Položka č.: 186510

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 12:05

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx IV., A. Macková, P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Vik, V. Fiala, V. Plátek, V. Polášek, V. Sedláček, A. Strnadel, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Různí autoři

    Pět grafických listů

    Položka č.: 186509

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 12:00

    5x dřevoryt, vše signováno, 3x K. Vik, 2x K. Štech, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Cikáni

    Položka č.: 186506

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 11:55

    lept, 5x lept A.J. Alex, úvodní slovo K. Herain, vydal F. Topič, Praha 1920, zažloutlý, při okrajích zvlněný papír, ochranné desky, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Ulička ke kostelu

    Položka č.: 181444

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 11:35

    akvatinta, 27,3 x 21,5 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Modlitba

    Položka č.: 180996

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 11:30

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    Dva povozy

    Položka č.: 180965

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 11:10

    lept, 16 x 16 cm, sign. PD A.J. Alex, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Jareš

    U nich už byl

    Položka č.: 180961

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2018 11:05

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)