• Ivan Kováčik

    Antverpy

    Položka č.: 187879

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:37

    lept, 2013, 12 x 9,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2013, autorksý tisk

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ivan Kováčik

    Mimikry

    Položka č.: 187878

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:36

    lept, 2012, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 15/30

  • Jaroslav Válek

    Africký pštros a Česká husa

    Položka č.: 187306

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:35

    slepotisk, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD J.Válek, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zuzana Malénková

    (1982)

    Z chodeb

    Položka č.: 187051

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:34

    litografie, 2005, 35,5 x 26 cm, sign. PD Zuzana Malénková 2005, č. 3/10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vítězslav Müller

    Pastorální motiv

    Položka č.: 187050

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:33

    suchá jehla, 1991, 15 x 16,5 cm, sign. PD Mueller 91, č. 7/20

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jan Moravec

    Zahrada II

    Položka č.: 187048

    Vyvolávací cena: 590 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:32

    lept, 1981, 30 x 49 cm, sign. PD Jan Moravec 81, č. 6/100, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 590 CZK (24 €)

  • Michal Mečár

    Zahrada

    Položka č.: 187047

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:31

    suchá jehla, 21 x 15 cm, sign. PD M. Mečár, č. 16/20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zuzana Malénková

    (1982)

    Noční světlo

    Položka č.: 187046

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:30

    litografie, 2005, 26,5 x 16,5 cm, sign. LD Z. Malénková 05, č. 1/3

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Anděl

    Položka č.: 187045

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:29

    litografie, 20,5 x 14,5 cm, PD monogr. Jan, č. 4/40

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Noční les

    Položka č.: 187037

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:28

    akvatinta, 2004, 16 x 20,5 cm, monogr. PD H. II 04, č. 1/20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s růýí a perem (P.F. 1960 Josef Hrachovec)

    Položka č.: 187025

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:27

    litografie, 11 x 18 cm, LD značeno CB, sign. PD C. Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Hoře

    Položka č.: 187024

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:26

    suchá jehla, 2000, 10,5 x 8 cm, sign. PD Olga Čechová 2000, č. 31/50, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Lochovská

    Poezie, Skleníky

    Položka č.: 187021

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:25

    lept, 19,5 x 11 cm, sign. PD J. Lochovská, č. 10/30, žákyně prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Ráno v buši

    Položka č.: 187017

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:24

    linoryt, 1995, 11,5 x 19,5 cm, sign. PD Laštuvková 1995, č. 4/4

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Malostranský motiv

    Položka č.: 187014

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:23

    kombinovaná technika, papír, 14,5 x 5,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 96/150, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Šmaha

    Pampelišky III.

    Položka č.: 187013

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:22

    litografie, 1999, 17,5 x 13 cm, sign. PD Petr Šmaha 99, autorský tisk, studium ŠUŘ v Brně, žák prof. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, sdružení Kontrast, Lipany a Nové sdružení

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Vladimír Větrovský

    Náčelník

    Položka č.: 187012

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:21

    lept, 2009, 8,5 x 9,5 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 8/25

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michal Mečár

    Kompozice (2x)

    Položka č.: 187007

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:20

    2x akční grafika, 2002, 17,3 x 14,9 a 20,2 x 16 cm, oba sign. PD Michal Mečár 02, autorský tisk

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zuzana Malénková

    (1982)

    Strom

    Položka č.: 187006

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:19

    akvatinta, 2004, 11,9 x 11 cm, sign. PD Z. Malénková 04, č. 1/1

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hynek Luňák

    (1926)

    Alej k Belvederu a Karlův most

    Položka č.: 187004

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:18

    2x litografie, 1995, 12 x 8 cm, sign. PD Luňák 96, č. 10/80, č. 11/80, soukromý žák F. Grosse, V. Hrocha a Z. Novotného, člen SVU Vysočiny - UVU ČR

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    CML in Blue

    Položka č.: 187003

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:17

    tuž, papír, 1979, 9 x 9 cm, sign. PD, 12.79

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Izrael - Jeruzalem

    Položka č.: 186987

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:16

    litografie, 15 x 15 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 49/69, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jana Reinerová

    Getsemanská zahrada

    Položka č.: 186986

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:15

    litografie, 15,5 x 16 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 59/69, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Vítězslav Müller

    Strom

    Položka č.: 182584

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:14

    suchá jehla, 1991, 30 x 21 cm, sign. PD Mueller 91, č. 3/20

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Zuzana Malénková

    (1982)

    Krajina I.

    Položka č.: 182581

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:13

    lept, 2004, 19 x 35 cm, sign. PD Zuzana Malénková 04, autorský tisk

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Válek

    Trávy

    Položka č.: 182576

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:12

    slepotisk, 2001, 26 x 22,5 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Válek

    Kříž

    Položka č.: 182566

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:11

    monotyp, 2002, 20 x 20 cm, sign. PD J. Válek 02, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Zuzana Malénková

    (1982)

    Tichý průjezd

    Položka č.: 182547

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:10

    litografie, 2005, 26,5 x 35.5 cm, sign. PD Z. Malénková 2005, č. 3/10

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Válek

    Thovt

    Položka č.: 182542

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:09

    reliéfní grafika, 2003, 28,5 x 17,5 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jana Lochovská

    Stavení I.

    Položka č.: 182517

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 15:08

    lept, 29,5 x 44,5 cm, sign. PD J. Lochovská, č. 6/40, žákyně prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)