• Ladislav Kuklík

    Portrét Františka Tichého

    Položka č.: 204906

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (70 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 22:27

    akvatinta, lept, 1975, 14 x 14 cm, sign. PD L. Kuklík, autorský tisk, na papíře zažloutlé skvrnky, , žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (70 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    V dílně I. (V dílně II.)

    Položka č.: 204905

    Vyvolávací cena: 800 CZK (31 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 22:24

    tuš, papír, 1942, 27 x 19 cm, sign. PD Vojt Sedláček, oboustranná kresba, při okrajích zašpiněno a nalepené zbytky lepenky, , žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (31 €)

    Poslední dražitel: ID1099 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cesta

    Položka č.: 204904

    Vyvolávací cena: 700 CZK (27 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 22:21

    lavírovaná tuš, papír, 17 x 28,7 cm, sign. LD Vojt Sedláček, papír ze skicáku s naznačenými okraji k odtržení , , žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (31 €)

    Poslední dražitel: ID778 Historie příhozu

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Moucha

    Položka č.: 204903

    Vyvolávací cena: 850 CZK (33 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 22:18

    lept, 14,5 x 10,2 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č. 57/100, , žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 850 CZK (33 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    V rukou

    Položka č.: 204902

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (43 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 22:15

    lept, 1975, 17,7 x 9 cm, sign. LD Jaroslava Pešicová, , žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (43 €)

  • Cristiano

    Volání

    Položka č.: 204901

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (39 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 22:12

    litografie, 1969, 47,5 x 32 cm, sign. PD Cristiano, č. 19/50,

    Aktuální cena: 1.000 CZK (39 €)

  • Anna Podzemná - Suchardová

    (1909-1996)

    Křídla

    Položka č.: 204900

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 22:09

    litografie, 1984, 43 x 53,5 cm, sign. PD Anna Podzemná - Suchardová, č. 14/30, v rozích zohýbáno, , studium u prof. A. Hofbauera a J. Beneše na UMPRUM v Praze, na Academii Julien v Paříži a u prof. M. Švabinského na AVU

    Aktuální cena: 800 CZK (31 €)

  • Viera Gergelová

    Slunce

    Položka č.: 204899

    Vyvolávací cena: 900 CZK (35 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 22:06

    litografie, 1988, 33 x 23,3 cm, sign. PD Viera Gergelová, autorský tisk, , žákyně prof. V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Noční vlak

    Položka č.: 204898

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (62 €)

    litografie, 1982, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Bouda, autorský tisk, dole vlevo papír asi 1 cm natržen , , studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (74 €)

    Poslední dražitel: ID5424 Historie příhozu

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Pod Malou Fatrou

    Položka č.: 204897

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 22:00

    litografie, 28 x 38 cm, sign. PD V. Fiala, rám, č. 4/5, zažloutlý papír, na rámu poškození, , studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jindřich Mynařík

    (1966)

    Ve vodě

    Položka č.: 204896

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (47 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 21:57

    fotografie, 2006, 42 x 42 cm, sign. PD Jindřich Mynařík 2006, rám,

    Aktuální cena: 1.200 CZK (47 €)

  • Jindřich Mynařík

    (1966)

    Na všech čtyřech

    Položka č.: 204895

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 21:54

    fotografie, 2007, 42,5 x 51 cm, sign. PD Jindřich Mynařík 2007, rám,

  • Urbanová

    Dvě dívky

    Položka č.: 204894

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 21:51

    tužka, akvarel, papír, 40 x 54 cm, sign. PD Urbanová, rám, na rámu drobné oděrky,

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Tomáš Císařovský

    Zápas

    Položka č.: 204893

    litografie, 2006, 59,5 x 43,5 cm, sign. PD Tomáš Císařovský 06, rám, autorský tisk, , studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID2775 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled ze dveří

    Položka č.: 204892

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 21:45

    litografie, 1991, 38,3 x 32,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 91, rám, č. 45/70, na papíře drobné skvrnky, na rámu oděrky, , studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (62 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Výhled z lodi

    Položka č.: 204891

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (58 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 21:42

    litografie, 2007, 37,5 x 26,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 07, rám, č. 19/50, , studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: ID5838 Historie příhozu

  • Helena Štefková- Hrušková

    (1924)

    S Jiřinami

    Položka č.: 204890

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 21:39

    olej, plátno, 65 x 50 cm, sign. PD H. Hrušková, rám, na rámu drobné oděrky,

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

    Poslední dražitel: ID1160 Historie příhozu

  • Kamila Doubravská

    Položka č.: 204889

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 21:36

    monotyp, 35 x 27,7 cm, sign. PD Kamila Doubravská, rám,

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5432 Historie příhozu

  • Kamila Doubravská

    Položka č.: 204888

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 21:33

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Kárník

    (1905)

    Před mešitou

    Položka č.: 204887

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 21:30

    olej, plátno, 1931, 38 x 57,5 cm, sign. PD FKárník 31, rám, na rámu drobná poškození,

    Položka č.: 204880

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    olej, plátno, 30 x 40 cm, sign. PD, rám, rám poškozen,

    Aktuální cena: 2.400 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: ID3011 Historie příhozu

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeň (od Roudné)

    Položka č.: 204886

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 21:27

    kolorovaná litografie, 1960, 30 x 43,5 cm, sign. PD F. V. Eisenreich 1960, rám, na rámu drobné oděrky, , žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4924 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Bazén

    Položka č.: 204885

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (174 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 21:24

    litografie, 1995, 64,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 95, rám, č. VIII/X, na rámu drobné oděrky, , studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.500 CZK (174 €)

    Poslední dražitel: ID2793 Historie příhozu

  • Hugo Böttinger

    (1880-1934)

    Kvarteto

    Položka č.: 204884

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 21:21

    litografie, 1907, 19,6 x 32,5 cm, PD značeno na kameni Hugo Böttinger 1907, rám, zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, na rámu poškození,

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID94 Historie příhozu

  • Václav Příhoda

    (1888-1941)

    Pohled na hory

    Položka č.: 204883

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (135 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 21:18

    olej, papír, 40 x 48 cm, sign. PD V. Příhoda, rám, na rámu poškození,

    Aktuální cena: 3.500 CZK (135 €)

  • J. Hruška

    Plachetnice

    Položka č.: 204882

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 21:15

    akvarel, papír, 38,5 x 49 cm, sign. PD J. Hruška, rám, na rámu poškození,

    Aktuální cena: 800 CZK (31 €)

  • Miloslav Motl

    (1937)

    Bubovice na podzim

    Položka č.: 204881

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 21:12

    olej, dřevo, 29 x 34,5 cm, sign. LD Motl, rám, při okrajích lehce poškozeno,

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Garáž

    Položka č.: 204879

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 21:06

    tisk, plakát, 42,5 x 59,5 cm, hudební plakát, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Portrét Edvarda Beneše

    Položka č.: 204878

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 21:03

    mastný pastel, papír, 32,5 x 24,3 cm, sign. PD, při okrajích pokrčený papír,

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID811 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    OF: Tak dej se k nám a projdem svět

    Položka č.: 204877

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2017 21:00

    litografie, 1989, 70,5 x 56 cm, sign. PD Tomáš Bím 89 XI., č. 77/100, při okrajích lehce pokrčený papír, , studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu