• Jan Konůpek

    Selský dvůr

    Položka č.: 226706

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 22:10

    lept, 1939, 24 x 30 cm, sign. PD Konůpek 39, při okrajích mimo tisk poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Na hlídce

    Položka č.: 226686

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 22:05

    litografie, 22,3 x 35,9 cm, sign. PD M. Kazdová, při pravém okraji mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Obrazy z Vyšehradu

    Položka č.: 210919

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 22:00

    litografie, 1977, 31,1 x 31 cm, sign. PD Jan 1977, autorský tisk, Z Vyšehradu, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Tři obrazy

    Položka č.: 210920

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 21:55

    litografie, 1977, 30,7 x 31 cm, sign. PD Jan 1977, autorský tisk, Z Vyšehradu, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5634 Historie příhozu

  • Vladimír Jandejsek

    Obrazy

    Položka č.: 210935

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 21:50

    litografie, 1977, 30,7 x 30,8 cm, sign. PD Jan 1977, autorský tisk, Z Vyšehradu, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6653 Historie příhozu

  • Vladimír Jandejsek

    Leopoldova brána

    Položka č.: 210936

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 21:45

    litografie, 1976, 30 x 30 cm, sign. PD Jan 1976, autorský tisk, Z Vyšehradu, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Dům u vody

    Položka č.: 210937

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 21:40

    litografie, 1976, 29,8 x 29,9 cm, sign. PD Jan 1976, autorský tisk, Z Vyšehradu, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Vstupní brána

    Položka č.: 210938

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 21:35

    litografie, 1976, 29,8 x 29,8 cm, sign. PD Jan 1976, autorský tisk, Z Vyšehradu, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Staré purkrabství na Vyšehradě

    Položka č.: 210939

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 21:30

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1471 Historie příhozu

  • Vladimír Jandejsek

    Leopoldova brána II.

    Položka č.: 210940

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 21:25

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Vyšehrad

    Položka č.: 210941

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 21:20

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Plachetnice pod Vyšehradem

    Položka č.: 210949

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 21:15

    litografie, 1976, 18,4 x 18,3 cm, sign. PD Jan 1976, autorský tisk, Z Vyšehradu, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Rotunda sv. Martina

    Položka č.: 210950

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 21:10

    litografie, 1976, 17,5 x 17,5 cm, sign. PD Jan 1976, autorský tisk, Z Vyšehradu, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Táborská brána

    Položka č.: 210955

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 21:05

    litografie, 1976, 29,8 x 29,7 cm, sign. PD Jan 1976, autorský tisk, Z Vyšehradu, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Pole po sklizni

    Položka č.: 217885

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 21:00

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Auta

    Položka č.: 217755

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 20:55

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eduard Hnilička

    (1887-1967)

    Malá strana v zimě

    Položka č.: 226683

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 20:50

    dřevoryt, 1952, 17,8 x 11,8 cm, monogr. PD v desce EH 52, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Schulze, Kouly a Balšánka na VUT v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • Karla Hejnová - Talabardon

    (1922)

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 178485

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 20:45

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Boží muka

    Položka č.: 204262

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 20:40

    tempera, olej, karton, 29,8 x 34 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Chaloupka v zimní krajině

    Položka č.: 204263

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 20:35

    olej, karton, 24,5 x 35 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Podzimní krajina

    Položka č.: 204264

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 20:30

    tempera, karton, 24,8 x 35,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Zamrzlé jezírko

    Položka č.: 204265

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 20:25

    olej, karton, 25 x 35 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Položka č.: 204266

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 20:20

    olej, karton, 25 x 35 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Položka č.: 191872

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 20:15

    tužka, papír, 36 x 28,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Položka č.: 207646

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 20:10

    tuš, papír, 45 x 34 cm, v dolní části mírně zaskvrněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Krajina 1

    Položka č.: 207676

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 20:05

    lept, 1985, 24,1 x 32,2 cm, sign. PD Jan Hejda 85, 18/25, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Abstrakce

    Položka č.: 207677

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 20:00

    tuš, papír, 36,1 x 28,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Hájek

    (1907-?)

    Z Belvederu

    Položka č.: 226693

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 19:55

    litografie, 1982, 32,7 x 25,3 cm, sign. PD Lad. Hájek 1982, 120/170, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Steinera ve Vídni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Goroshok

    Staroměstské námestí

    Položka č.: 201901

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 19:50

    akvarel, tuš, papír, 2001, 31,5 x 16 cm, sign. PD Goroshok S. Pragué 2001, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Fuksa

    Chalupy

    Položka č.: 217968

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2018 19:45

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)