• Hana Storchová

    PF 1979

    Položka č.: 237397

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 19:18

    litografie, 8 x 9 cm, sign. PD H.. Storchová , Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zámek

    Položka č.: 193901

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 19:17

    litografie, 1957, 43,5 x 32 cm, sign. PD L. Stejskal 57, při okrajích mimo tisk zažloutlý papír, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Položka č.: 237337

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 19:06

    tuš, papír, 10,5 x 22,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Tažný kůň

    Položka č.: 237338

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 19:05

    tuš, papír, 29,3 x 42,7 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Hostinec U Kamenného stolu

    Položka č.: 237340

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 19:03

    tuš, papír, 38,5 x 29,2 cm, ilustrace ke knize Vlastimila Rady, při okrajích potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloslav Pečinka

    (1924)

    Bezděz

    Položka č.: 237389

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 19:01

    litografie, 1991, 9,3 x 14 cm, sign. PD M. Pečinka, 6/20, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 237413

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:57

    olej, karton, 47 x 31 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Portrét muže s vousem

    Položka č.: 237414

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:54

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Zdeňka Křemenová

    Pravděpodobné počasí zítra

    Položka č.: 237354

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:42

    tuš, papír, 1967, 16 x 12 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Náměsíčná

    Položka č.: 237403

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:41

    litografie, 1989, 13,9 x 6,6 cm, sign. DU B Krátký 89, 119/120, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Kramule

    (1920-1994)

    Strahovský klášter

    Položka č.: 191328

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:40

    kamenorytina, 1982, 33,7 x 23,4 cm, sign. PD Karel Kramule 82, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Wiesnera, K. Hofmana, J. Sládka, V. Makovského, B. Fuchse, J. Vaňka na Škole umění ve Zlíně a prof. J. Kaplického a S. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Květiny

    Položka č.: 237287

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:38

    dřevoryt, 16,9 x 8 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Stůl pro dva

    Položka č.: 237294

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:37

    dřevoryt, 1977, 10,6 x 7 cm, sign. DU V. Komárek, PF 1978 Dr. Z. Čubrda, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 237384

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:36

    dřevoryt, 1977, 11,3 x 7,7 cm, sign. DU V Komárek, PF 1978, s textem: Dr. Z. Čubrda, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Kasalová

    (1974)

    Kouzelný klobouk

    Položka č.: 237392

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:34

    lept, 1997, 9,2 x 7,7 cm, sign. PD J. Kasalová, 45/60, PF 1997, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Josef Hrubý: Štěstí

    Položka č.: 237388

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:33

    litografie, 11,3 x 7,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, pf 1986, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Miloslav Jágr

    (1927-1997)

    Děkuju, že jste přišli pobejt

    Položka č.: 237307

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:30

    serigrafie, 1977, 17,6 x 9,4 cm, sign. PD M. Jágr 1977, 80/100

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Natalie Hlubučková - Soukupová

    Pohled na Malou Stranu z Pražského hradu

    Položka č.: 237395

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:25

    litografie, 37 x 66 cm, sign. PD Natalie Hlubučková - Soukupová, 99/120, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studovala na Pedagogické fakultě UK v Praze a u prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Hlavatý

    Zuzana a sloni

    Položka č.: 237407

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:24

    suchá jehla, 1998, 21 x 9,9 cm, sign. PD Zuzana a sloni P. Hlavatý, 88/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Milan Entler

    Dívka na maškarním plese

    Položka č.: 237375

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:19

    litografie, 8,3 x 6 cm, sign. PD Milan Entler, 88/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiřina Adamcová

    (1927)

    Postavy

    Položka č.: 193415

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:00

    dřevoryt, tuš, papír, 38 x 25,5 cm, sign. PD Jiřina Adamcová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců, Asociace volné grafiky a Svazu čsl. výtv. umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Carl. W. Würbs

    (1807-1876)

    Chrám sw. Jakuba w Kutné hoře

    Položka č.: 237356

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2019 20:14

    mědirytina, 9,9 x 15,7 cm, značeno PD C. Würbs del., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Berglera a F. Waldherra na pražské Akademii

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Staněk

    Hrad

    Položka č.: 237350

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2019 20:04

    tužka, papír, 1894, 42,2 x 29,4 cm, sign. PD Staněk, mírně zašpiněný a při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rafael Santi

    (1483-1520)

    Portrét muže

    Položka č.: 237328

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2019 19:54

    mědirytina, 1798, 57 x 47 cm, značeno LD Drawn from Raphael´s Cartoons at Windsor by Jo. Ruyssen. a PD Engraved by Anth. Cardon., vydáno v Londýně 15. října 1798 Josephem Ruyssenem, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Dům von Gürzenichů v Kolíně nad Rýnem

    Položka č.: 237314

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2019 19:44

    ocelorytina, 12,8 x 15,2 cm, značeno PD v desce Stahlst. v. Joh. Poppel, na papíře při okrajích skvrny

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1807-1882)

    Pohled na město

    Položka č.: 237315

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2019 19:39

    ocelorytina, 11,1 x 16,6 cm, značeno PD v desce gez. und gest. bey J. Poppel

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • K. Ponheimer

    Pobřeží Baltského moře

    Položka č.: 229783

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2019 19:34

    kolorovaná mědirytina, 2. polovina 18. století, 42,3 x 57 cm, značeno PD v desce K. Ponheimer Scrip., při okrajích mimo tisk poškozeno

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

    Elbogen

    Položka č.: 237351

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2019 19:14

    ocelorytina, 10,4 x 15,6 cm, značeno PD v tisku Stahlstich v. Skala, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    St. Barbara Kirche in Kuttenberg

    Položka č.: 237352

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2019 18:39

    mědirytina, 19. století, 10,4 x 15,3 cm, značeno LD W. Kandler del., PD E. C. Schmidt sc., mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Waldherra

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • T. Heawood

    Pohled na Kiel

    Položka č.: 237313

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2019 18:19

    rytina, 19. století, 12,5 x 16,8 cm, značeno PD v desce T. Heawood sc., LD předloha: Carse del.

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)