• Jiří Slíva

    Tango Open

    Položka č.: 206021

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2017 22:50

    litografie, 42,5 x 31,7 cm, sign. PD JiříSlíva, rám, č. 28/55, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: ID434 Historie příhozu

  • Josef Mžyk

    Dilema v šatně

    Položka č.: 206016

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2017 22:45

    litografie, 1972, 58,5 x 46,8 cm, sign. PD Mžyk Josef 1972, č. 3/3, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.700 CZK (104 €)

  • Tomáš Bím

    N. Y.

    Položka č.: 205985

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (154 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2017 22:14

    litografie, 1996, 54 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím 96, rám, č. 44/70, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.000 CZK (154 €)

    Poslední dražitel: ID356 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 205968

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (97 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2017 21:57

    kvaš, papír, 2003, 44 x 62 cm, sign. DU Načeradský 2003, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.600 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID3288 Historie příhozu

  • Valentin Držkovic

    (1888-1969)

    Akt zezadu

    Položka č.: 205951

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2017 21:40

    uhel, papír, 1931, 31 x 23 cm, sign. PD V. Držkovic 31, rám, žák prof. A. Zdrazila, prof. R. Jettmara a F. Schmutzera na AVU ve Vídni, člen Sdružení umělců moravských, Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení umělců slezských, SČVU, Sociéte des Artistes Indépendants

    Poslední dražitel: ID5845 Historie příhozu

  • Arkadi Solovjev

    (1902-?)

    Zámecký park v Náměšti

    Položka č.: 205941

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (462 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2017 21:30

    olej, plátno, 65 x 80 cm, sign. LD A. Solovjev, rám

    Aktuální cena: 12.000 CZK (462 €)

  • J. Skowronski

    Zimní krajina a Rybář

    Položka č.: 205940

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2017 21:29

    2x olej, lepenka, oba 53 x 27 cm, oba sign. PD J. Skowronski, 2x rám, vzadu razítko: Proti vývozu není námitek, na rámu drobné oděrky

    Poslední dražitel: ID4055 Historie příhozu

  • Vladimír Jandejsek

    Zátiší s kytarou

    Položka č.: 205912

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (231 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2017 21:01

    olej, plátno, 1983, 60 x 41 cm, sign. PD Jan 1983, rám, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (231 €)

    Poslední dražitel: ID5730 Historie příhozu

  • Josef Dvořák

    Únos

    Položka č.: 205906

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2017 20:55

    olej, plátno, 1911, 150 x 146 cm, sign. PD Jos. Dvořák 1911 autodidakt, rám, rentoilováno, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 2.500 CZK (97 €)

  • Drahotín Šulla

    Položka č.: 205902

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2017 20:51

    bromostříbrná fotografie, 60. léta 20. století, 30 x 42 cm, při okraji pokrčený papír, Provenience: Antikvariát Ostrovní

    Poslední dražitel: ID611 Historie příhozu

  • Karel Kuklík

    (1937)

    Šumava

    Položka č.: 205893

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2017 20:42

    fotografie, 1988, 22,7 x 44,7 cm, sign. PD K. Kuklík 88, autorská kopie, Provenience: Antikvariát Ostrovní

  • František Dostál

    Z cyklu Letní lidé

    Položka č.: 205885

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (77 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2017 20:34

    bromostříbrná fotografie, 1970, 39 x 29 cm, sign. vzadu František Dostál 1970, při okraji pokrčený papír, Provenience: Antikvariát Ostrovní, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (77 €)

  • Michael Rittstein

    Poslední drink

    Položka č.: 205872

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2017 20:21

    litografie, 2012, 72 x 102 cm, sign. PD Michael Rittstein 2012, č. 50/60

    Aktuální cena: 2.800 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: ID4892 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Život začíná v šedesáti

    Položka č.: 205870

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2017 20:19

    litografie, 2009, 51 x 72 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 42/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Podmořský svět

    Položka č.: 205869

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2017 20:18

    litografie, 2011, 49 x 71 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 42/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Břemeno

    Položka č.: 205868

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2017 20:17

    litografie, 2011, 67 x 49,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 42/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Nerovný souboj

    Položka č.: 205867

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2017 20:16

    litografie, 2009, 37,6 x 53,8 cm, sign. PD M. Rittstein 2009, č. 34/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 205862

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2017 20:11

    kombinovaná technika, 1976, 19,5 x 14 cm, sign. PD I. Ouhel 76, rám, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Poslední dražitel: ID206 Historie příhozu

  • František Hodonský

    Noční řeka

    Položka č.: 205839

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2017 22:48

    pastel, papír, 2013, 43 x 61 cm, sign. PD Hodonský 2013, Provenience: Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID5432 Historie příhozu

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Jaroslav Durych

    Položka č.: 205836

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2017 22:45

    tuš, tužka, běloba, papír, 1925, 24 x 17,5 cm, pasparta, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Roubalíka, Bukovace a Pirnera

    Poslední dražitel: ID2547 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    V železničním tunelu

    Položka č.: 205821

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (193 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2017 22:33

    tuš, akvarel, papír, 1978, 29,2 x 42 cm, sign. PD Jiří Bouda 78, při levém okraji papír natržen cca 1 cm, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (212 €)

    Poslední dražitel: ID5838 Historie příhozu

  • Jiří Beránek

    Stavby

    Položka č.: 205820

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2017 22:29

    kvaš, tužka, papír, 1993, 21 x 29,5 cm cm, sign. PD Beránek 93, rám, vzadu štítek z výstavy, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. V. Makovského a K. Lidického na AVU tamtéž, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece

    Poslední dražitel: ID5502 Historie příhozu

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Interiér

    Položka č.: 205819

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (308 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2017 22:28

    akvarel, papír, 1943, 52 x 43 cm, sign. LD Beneš 43, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 8.000 CZK (308 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Myslivci (Halali)

    Položka č.: 205811

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (135 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2017 22:20

    serigrafie, 1979, 50 x 34,9 cm, sgn. PD Neprakta 1979, 140/180, Provenience: Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 3.500 CZK (135 €)

    Poslední dražitel: ID5613 Historie příhozu

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Svatba

    Položka č.: 205807

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2017 22:16

    tuš, akvarel, papír, 80. léta, 30 x 45 cm, vzadu razítko: Schváleno výtvarnou radou 6. VII. 1983, místy na okrajích drobná poškození, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Víra, naděje, láska

    Položka č.: 205805

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (270 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2017 22:14

    litografie, pastel, 2009, 28,5 x 24 cm, sign. PD J. Válová 09, rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (270 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Geometrie v červené

    Položka č.: 205801

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (81 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2017 22:10

    lept, 23,5 x 17,5 cm, sign. DU PavelSukdolák, rám, č. 15/40, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.100 CZK (81 €)

  • Jiří Načeradský

    Skokan

    Položka č.: 205775

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2017 21:44

    tuš, kvaš, papír, 2004, 32,5 x 50 cm, sign. PD Načeradský 2004, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Poslední dražitel: ID4130 Historie příhozu

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Krajina s mostem

    Položka č.: 205760

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (139 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2017 21:29

    tužka, akvarel, papír, 20 x 26 cm, LD monogr. P. K., rám, na rámu drobná poškození, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 3.700 CZK (143 €)

    Poslední dražitel: ID5884 Historie příhozu

  • Maxmilián Švabinský

    Ranní lov

    Položka č.: 205755

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2017 21:24

    lept, 1911, 36,4 x 30 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, zažloutlý papír, v pravém rohu skvrna, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (193 €)

    Poslední dražitel: ID5903 Historie příhozu