Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ


  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Rakouský Kyrysník

    Položka č.: 204844

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 14:05

    litografie, 27,5 x 24,3 cm, sign. PD K. Toman, pasparta, č. 24/80, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Honomichlová

    (1933)

    Rozkvetlý sad

    Položka č.: 202233

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 14:00

    olej, plátno, 50 x 116 cm, Sign. LD Honomichlová, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Na pole

    Položka č.: 202148

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 13:55

    kolorovaná litografie, 15 x 21 cm, sign. DU AMoravec, rám, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Majer

    Řetězový most

    Položka č.: 201832

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 13:50

    lept, 24,5 x 33 cm, sign. PD JMajer, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dům

    Položka č.: 201593

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 13:45

    lept, 22,2 x 13,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portrét muže

    Položka č.: 201133

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 13:40

    uhel, papír, 39 x 27 cm, rám, roztržený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Zlatá ulička

    Položka č.: 201128

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 13:35

    dřevoryt, 1969, 29,8 x 21,5 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Interiér kostela

    Položka č.: 201127

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 13:30

    dřevoryt, 1969, 30 x 21,6 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Orloj

    Položka č.: 201126

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 13:25

    dřevoryt, 1969, 29,7 x 21,7 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • B. Čech

    Rýžoviště u Harrachova

    Položka č.: 201121

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 13:20

    tužka, papír, 1934, 17 x 21 cm, sign. PD B. Čech 3/8. 34., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dvě selky

    Položka č.: 201117

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 13:15

    kolorovaná litografie, 21 x 33 cm, sign. PD AMoravec, rám, č. 22/50, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plz…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Bělohoubek

    (1882-1942)

    Mostecká věž

    Položka č.: 201109

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 13:10

    tuš, papír, 44 x 29 cm, sign. LD A. Bělohoubek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Uzel

    Položka č.: 201083

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 13:05

    serigrafie, 40 x 24 cm, sign. PD Eugen Weidlich, rám, č. 10/100, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Z Šumavy

    Položka č.: 201065

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 13:00

    akvatinta, 36,5 x 32 cm, sign. PD Jarda, značeno LD v desce Jar. Stretti - Zamponi, rám, dole věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Dívka

    Položka č.: 200851

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 12:55

    kombinovaná technika, 34,5 x 21,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Portrét

    Položka č.: 200850

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 12:50

    litografie, 36,7 x 25,4 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Strom

    Položka č.: 200531

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 12:45

    kombinovaná technika, 52,7 x 35,4 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID128 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka u rybníka

    Položka č.: 200040

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 12:40

    litografie, 23,5 x 34 cm, sign. PD AMoravec, pasparta, č. 28/50, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lesní cesta

    Položka č.: 200032

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 12:35

    olej, karton, 50 x 70 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6223 Historie příhozu

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    (1949)

    Večer končí ráno ve 2 hodiny

    Položka č.: 200002

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 12:30

    litografie, 1992, 28,5 x 21,7 cm, sign. PD Michaela 1992, pasparta, č. 23/200, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Praha - Hrad z Chodkových sadů

    Položka č.: 200001

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 12:25

    lept, 1942, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Strom

    Položka č.: 199352

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 12:20

    suchá jehla, 15,2 x 14,9 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 16/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Večerní sad

    Položka č.: 199085

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 12:15

    lept, 1979, 32 x 42 cm, sign. PD Kamila Ženatá 1979, č. 10/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Bohumil Urban

    (1903-1997)

    U řeky

    Položka č.: 198728

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 12:05

    olej, karton, 1955, 27 x 35 cm, sign. LD B.S. Urban 55, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lesní zátiší

    Položka č.: 198634

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 12:00

    olej, karton, 35 x 25,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6223 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Podzimní krajina

    Položka č.: 198620

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 11:55

    olej, karton, 26 x 35 cm, rám, malba poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Vlasák

    Moře při západu slunce

    Položka č.: 198619

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 11:50

    olej, sololit, 30 x 57,5 cm, sign. LD Fr. Vlasák, vzadu připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Sedící dívka

    Položka č.: 198598

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 11:45

    litografie, 31 x 22 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 58/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Malíř selských motivů

    Položka č.: 197728

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 11:40

    litografie, 13,2 x 17,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Chalupa

    Položka č.: 196734

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2017 11:35

    kolorovaná litografie, 15 x 21 cm, LD značeno na kameni Arno Nauman, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook