• Alois Moravec

    Pradleny

    Položka č.: 225105

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 21:40

    dřevoryt, 25 x 33 cm, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Šavel ml.

    List z Teplic

    Položka č.: 225104

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 21:35

    litografie, 48 x 37,5 cm, sign. DU V. Šavel junior, na zadní straně razítko Dílo, žák prof. J. Blažka a K. Hofmana na SUPŠ v Uherském Hradišti, prof. K. Frauknechta na PedF v Ústí nad Labem, studium výtvarné výchovy a dějin umění na FF UK v Praze, doplňující studium na PedF UK v Praze, habilitační s…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • D. Nikolov?

    Rozbouřené moře

    Položka č.: 225103

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 21:30

    olej, karton, 1935, 39 x 49,5 cm, sign. PD Nikolov 1935, na zadní straně popis autora v azbuce, při okrajích poškozeno

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hana Storchová

    Polibek

    Položka č.: 225102

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 21:25

    litografie, 1978, 18,8 x 13,2 cm, sign. PD H. Storchová 78, pokrčený a při levém okraji mimo tisk zašpiněný papír, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ivo Holý

    Padlý pták

    Položka č.: 225101

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 21:20

    litografie, 1970, 36 x 29 cm, sign. PD Holý 70, žák prof. K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Periferie

    Položka č.: 225100

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 21:15

    litografie, 1957, 18,5 x 25,5 cm, sign. PD L. J. Kašpar 1957, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Položka č.: 225099

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 21:10

    litografie, 1942, 43,5 x 32 cm, monogramováno v desce, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2368 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Na vesnici

    Položka č.: 225098

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 21:05

    litografie, 33 x 48 cm, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    V lese

    Položka č.: 225097

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 21:00

    litografie, 31 x 45 cm, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • O. Řezníček

    Spící dítě s medvídkem

    Položka č.: 223654

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 20:55

    olej, sololit, 1956, 94,5 x 74,5 cm, sign. LD O. Řezníček 1956, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • B. Šmíd

    Letní krajina

    Položka č.: 223625

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 20:50

    olej, karton, 1948, 38,5 x 48,5 cm, sign. PD B. Šmíd 1948, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Miloslav Borecký

    (1928-2016)

    V Jizerských horách

    Položka č.: 220198

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 20:45

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Slunečnice

    Položka č.: 219762

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 20:40

    pastel, papír, 1962, 94 x 49,5 cm, sign. PD K. Oberthor 62, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Jiří Pařík

    Censůra

    Položka č.: 217402

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 20:35

    tuš, papír, 1973, 33 x 45 cm, sign. PD Jiří Pařík 1973, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6020 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    Dívka, kůň a žokej

    Položka č.: 217401

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 20:30

    serigrafie, 1980, 25,5 x 38,6 cm, sign. PD Jiří Pařík 1980, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Ležící

    Položka č.: 217400

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 20:25

    serigrafie, 1980, 26 x 38,5 cm, sign. PD Jiří Pařík 1980, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1471 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    Pistolníci

    Položka č.: 217399

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 20:20

    tuš, papír, 33 x 45 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Dámy

    Položka č.: 217398

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 20:15

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Umělec

    Položka č.: 217397

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 20:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Dobrý den

    Položka č.: 217396

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 20:05

    tuš, papír, 1979, 45 x 33 cm, sign. PD Jiří Pařík 1979, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Sen

    Položka č.: 217395

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 20:00

    tuš, papír, 33 x 44,4 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Cestující

    Položka č.: 217394

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 19:55

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Malíř

    Položka č.: 217393

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 19:50

    tuš, papír, 41,8 x 29,6 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Krotitelka

    Položka č.: 217392

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 19:45

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Dívka s psíky na procházce

    Položka č.: 217391

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 19:40

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Ležící

    Položka č.: 217390

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 19:35

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Žena s psíky

    Položka č.: 217389

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 19:30

    tuš, papír, 44,8 x 33,3 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Pejsci

    Položka č.: 217388

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 19:25

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Muž s dýmkou

    Položka č.: 217387

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 19:20

    tuš, papír, 41,8 x 29,6 cm, značeno PD autorským razítkem, při okrajích mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Dívka a zvíře

    Položka č.: 217386

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 19:15

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)