Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Dudek

    (1954)

    Křišťál

    Položka č.: 279011

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2024 15:02

    lept, mezzotinta, 1994, 10 x 7,1 cm, sign. PD JDudek 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • František Gross

    (1909-1985)

    Mostecko

    Položka č.: 279274

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2024 15:48

    akvarel, tužka, papír, 1960, 9 x 10,5 cm, sign. PD F. Gross 60, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Čertovka

    Položka č.: 278995

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2024 15:32

    litografie, 1975, 11,9 x 8,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 75, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Kopec s topoly

    Položka č.: 274303

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2024 15:02

    akvatinta, 15 x 10,5 cm, sign. PD BVotavová, č. 32/120, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Očekávání ruských legionářů

    Položka č.: 281028

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:08

    lept, 1920, 13,7 x 10,2 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Dvouplošník L 65

    Položka č.: 281023

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:02

    litografie, 2006, 14,5 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 22/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Při úplňku

    Položka č.: 281022

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:00

    linoryt, 27,8 x 23,7 cm, sign. LD FPeterka, č. 88/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Petra Oriešková

    (1941-2022)

    Žena

    Položka č.: 281021

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:58

    litografie, 18,2 x 12,8 cm, sign. PD Petra Oriešková, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    George Orwell PF 1984

    Položka č.: 281016

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:52

    lept, 1984, 13,8 x 7,4 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 84, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Hrad Kašperk

    Položka č.: 281015

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:50

    lept, 1918, 23 x 20 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Můra

    Položka č.: 281011

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:44

    dřevoryt, 14,4 x 9,8 cm, sign. PD FKobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Bez názvu

    Položka č.: 280758

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:20

    lept, 17,7 x 13,5 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Rudolf Gajdoš

    (1908-1975)

    Koupání u Apollonova chrámu

    Položka č.: 280749

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:02

    litografie, 1953, 29,3 x 41,5 cm, sign. PD R. Gajdoš 1953, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Zima

    Položka č.: 280748

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:00

    lept, 24,8 x 19,5 cm, sign. PD Ant. Majer, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Stavení

    Položka č.: 280722

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:28

    lept, 13,2 x 15,8 cm, sign. PD A. Homolka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Tvář

    Položka č.: 280711

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:06

    dřevoryt, 12,8 x 6,3 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Klaun

    Položka č.: 280709

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:04

    dřevoryt, 10,2 x 5,6 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívčí akt

    Položka č.: 278856

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:56

    dřevoryt, 1984, 19,8 x 11,5 cm, sign. PD Grmelová 84, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    U potoka

    Položka č.: 278855

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:54

    suchá jehla, 15,8 x 12,7 cm, sign. PD A. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Belveder

    Položka č.: 278851

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:50

    ocelorytina, 1982, 9,3 x 15,2 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Olga Vychodilová

    (1949)

    Provazochodkyně

    Položka č.: 278844

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:44

    lept, 11,8 x 8,4 cm, sign. PD Olga Vychodilová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Vrba ve větru

    Položka č.: 278842

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:40

    litografie, 1952, 17,9 x 12,7 cm, sign. PD MŠvabinský, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale …

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Káně rousná (samice)

    Položka č.: 280797

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 22:27

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, DU značeno: von dem Gebrüder Sufemichl gez. gemalt, und geflochen und unter deren Ausicht gedruckt und illuminiert, něpatrně utržený levý spodní roh papíru, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen …

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Moták lužní (samice)

    Položka č.: 280796

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 22:25

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a na papíře hnědé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis v…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Luňák červený (samec)

    Položka č.: 280795

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 22:20

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, DU značeno: von dem Gebrüder Sufemichl gez. gemalt, und geflochen und unter deren Ausicht gedruckt und illuminiert, zažloutlý okraj a místy na papíře hnědé skvrnky, při spodním okraji několikrát natržený papír cca 0,5 cm, příloha Teutsche Ornitholog…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Josef Říha

    (1920-1994)

    Pražská architektura

    Položka č.: 279632

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:38

    litografie, 1976, 31 x 21,7 cm, sign. PD J. Říha 76, a.t., lehce zažloutlý pappír, u levého okraje pár drobných teček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Václavské náměstí

    Položka č.: 279629

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:32

    litografie, 37 x 26,5 cm, sign. PD Ed. Milém, horní a spodní okraj papíru pokrčený a mírně ztmavnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Antonín Burka

    (1896-1947)

    Kostlivec (ex libris Fr. Klein)

    Položka č.: 278651

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:10

    dřevoryt, 7,5 x 7,2 cm, sign. PD A. Burka, značeno LD v desce AB, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Jozef Baruch

    (1896-1966)

    V lese (ex libris Karel Janáček)

    Položka č.: 278647

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:02

    dřevoryt, 8,5 x 6,8 cm, značeno PD v desce JB, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jozef Baruch

    (1896-1966)

    Váza s květinami (Moje kniha Lidka Kučíková)

    Položka č.: 278646

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:00

    ocelorytina, 10,3 x 7 cm, značeno v desce LD B, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

Instagram

Facebook