• Jan Jüngling

    Tanečnice

    Položka č.: 99100

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 14:10

    tempera, uhel, papír, 1982, 55 x 42 cm, sign. LD Jan Jüngling 82, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Dívka a hráč na citeru

    Položka č.: 99621

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 14:05

    litografie, 1973, 17,5 x 12,3 cm, sign. PD Milada Marešová, PF 1974, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Saska

    Zpívající fontána

    Položka č.: 132314

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 14:00

    suchá jehla, 1987, 12,2 x 8,6 cm, sign. DU Josef Saska, PF 1988, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Město v podhůří

    Položka č.: 133421

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 13:55

    litografie, 1963, 15,2 x 21 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Moře

    Položka č.: 133422

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 13:50

    litografie, 1963, 15,2 x 21,1 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Stavba silnice

    Položka č.: 133425

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 13:45

    litografie, 1963, 15 x 21 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

  • Rudolf Veit

    (1892-1979)

    Fiesole

    Položka č.: 136560

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 13:40

    měkký kryt, 8,5 x 4,3 cm, sign. PD Rudolf Veit, při okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Motýl

    Položka č.: 136562

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 13:35

    lept, 1976, 7,3 x 7,3 cm, sign. PD M. M. Šechtlová 76, 35/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Olga Vychodilová

    Dary

    Položka č.: 136563

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 13:30

    lept, 9,5 x 8,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, 48/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jindřich Koukolský

    (1912-1971)

    Karlův most

    Položka č.: 136945

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 13:25

    litografie, 1957, 25,4 x 17,3 cm, značeno PD na kameni JKoukolský 57, Antikvariát Dlážděná, žák V. Sychry na soukromé škole v Praze, poté prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Methodu Kalábovi

    Položka č.: 138824

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 13:20

    litografie, 1960, 21,4 x 15,4 cm, značeno PN v tisku M. Švabinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des B…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Tibor Honty

    (1907-1968)

    Balónky v dešti

    Položka č.: 139827

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 13:15

    fotografie, 1980, 29,8 x 21,8 cm, vydalo Pessfoto 1980, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Mongol

    Položka č.: 162040

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 13:10

    dřevoryt, 1983, 17,9 x 15,7 cm, sign. PD K. Toman 83, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Při měsíčku

    Položka č.: 169176

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 13:05

    litografie, 17 x 21,8 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 50/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Akty

    Položka č.: 178568

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 13:00

    4x akvarel, pastel, tužka, papír, vše 34,5 x 24,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5433 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Procesí

    Položka č.: 179221

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 12:55

    dřevoryt, akvarel, 13,1 x 18,1 cm, sign. PD M Florian, Exlibris Jaroslav Červený, při okrajích mírně pomačkaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Manželský pár

    Položka č.: 179315

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 12:50

    linoryt, 1963, 18,2 x 19,5 cm, sign. DU Houra 63, uprostřed přeloženo, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • René Hora

    Dialog

    Položka č.: 179345

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 12:45

    lept, 1989, 14,4 x 20 cm, sign. PD Hora 89, 2.40, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • René Hora

    Provokace

    Položka č.: 179346

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 12:40

    suchá jehla, 1982, 11 x 20 cm, sign. PD Hora 82, 3.20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Proměna

    Položka č.: 179348

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 12:35

    litografie, ruční papír, 18 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Kos

    Znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 180586

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 12:30

    litografie, sign. PD J. Kos, 66/100, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    U kováře

    Položka č.: 185508

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 12:25

    dřevoryt, 1929, 9,4 x 12,2 cm, sign. PD Karel Minář, s věnováním panu prof. A. Zámorskému, v místě původního rámu mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Pohled k Nízkým Tatrám od St. Smokovce

    Položka č.: 185522

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 12:20

    dřevoryt, 16,4 x 24,2 cm, sign. PD Karel Tondl, autorský tisk, z cyklu Vysoké Tatry, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Socie…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Ilustrace

    Položka č.: 185524

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 12:15

    litografie, 1928, 24,5 x 18,5 cm, sign. PD Karel Minář 1928, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Ilustrace II.

    Položka č.: 185526

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 12:10

    litografie, 1928, 25,5 x 18,4 cm, sign. PD Karel Minář 1928, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Ilustrace III.

    Položka č.: 185528

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 12:05

    litografie, 1928, 24,5 x 19 cm, sign. PD Karel Minář 1928, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Ilustrace IV.

    Položka č.: 185530

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 12:00

    litografie, 1928, 24,7 x 19,5 cm, sign. PD Karel Minář 1928, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Ilustrace V.

    Položka č.: 185532

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 11:55

    litografie, 1928, 24,9 x 19 cm, sign. PD Karel Minář 1928, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Villon

    Položka č.: 185636

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 11:50

    linoryt, 7,2 x 5,3 cm, sign. DU L. Jiřincová, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Únos Európy

    Položka č.: 189271

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2017 11:45

    gobelín, 60 x 82 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID629 Historie příhozu