• Květa Rybičková

    Ženský profil

    Položka č.: 212030

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:50

    litografie, 2003, 56,5 x 36,5 cm, sign. LD Květa Rybičková 03, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Jindřichův Hradec

    Položka č.: 212028

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:48

    litografie, 28,7 x 36 cm, sign. PD Jan Rambousek, autorský tisk, vzadu razítko ČFVU, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Maska

    Položka č.: 212027

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:46

    litografie, 48 x 37,3 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 20/60, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Pták

    Položka č.: 212026

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:44

    litografie, 59 x 42 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 19/60, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Na břehu

    Položka č.: 212024

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:42

    litografie, 1964, 17,5 x 66,4 cm, sign. DU K. Oberthor 64, č. 10/100, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • J. Hluboš

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 212022

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:40

    lept, 1925, 23 x 29,5 cm, sign. PD JHluboš, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Staroměstské náměstí v Praze

    Položka č.: 212021

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:38

    lept, 27,8 x 20,8 cm, sign. PD Emil Wänke, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5770 Historie příhozu

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Děčín

    Položka č.: 212020

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:36

    litografie, 1975, 19 x 68 cm, sign. PD JanMácha 75, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Cheb

    Položka č.: 212019

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:34

    dřevoryt, 13,8 x 21,3 cm, LD značeno ve štočku, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 212018

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:32

    lept, 32,3 x 21,5 cm, sign. PD V. Röhling, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 212016

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:30

    lept, 21,5 x 30,7 cm, sign. PD Maran, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dívka s pampeliškou

    Položka č.: 212012

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:28

    litografie, 51 x 22,3 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 17/45, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Hofman

    (1914-?)

    Odpočinek pod hradem

    Položka č.: 212011

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:26

    litografie, 1963, 24 x 31 cm, sign. PD VlastHofman 1963, autorský výtisk č. 16/20, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM, žák prof. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Trávníček

    Znaky

    Položka č.: 212009

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:24

    serigrafie, 1976, 45 x 40,5 cm, PD monogr. FT. 1976, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Matthäus Merian

    (1595-1650)

    Burgos

    Položka č.: 212007

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:22

    mědirytina, 1640, 19,5 x 31,3 cm, uprostřed slepený, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Obléhání Prahy

    Položka č.: 212006

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:20

    kolorovaná mědirytina, 1757, 18 x 24,7 cm, zažloutlý, uprostřed slepený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Portrét muže

    Položka č.: 212005

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:18

    vernis mou, 1928, 10,5 x 8,2 cm, sign. DU T.F. Šimon, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Pavel Sivko

    Okno dokořán

    Položka č.: 212004

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:16

    litografie, 29,5 x 24 cm, sign. PD Pavel Sivko, č. 70/100, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Pavel Sivko

    Zevnitř ven

    Položka č.: 212003

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:14

    litografie, 32 x 26,5 cm, sign. PD Pavel Sivko, č. 57/124, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • André Navez

    Položka č.: 212001

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:12

    litografie, 35 x 34,8 cm, sign. PD A. Navez, č. 63/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Na cestě

    Položka č.: 211999

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:10

    linoryt, 1969, 19,8 x 66 cm, sign. DU K. Oberthor 69, č. 54/150, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jindřich Boška

    Borový les

    Položka č.: 211998

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:08

    akvarel, papír, 30,3 x 42,7 cm, sign. PD Boška, antiqari.at Radhošťská, žák F. Grosse, V. Boukala a T. Bechnika, člen Klubu konkrétistů, Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5432 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Ex libris Petr Charypar

    Položka č.: 211476

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:06

    litografie, 2,9 x 9,5 cm, sign. PD T. Bím, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Na dostizích

    Položka č.: 211475

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:04

    litografie, 1977, 9 x 13,5 cm, sign. DU K. Oberthor 77, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Karel Oberthor

    Dostihy

    Položka č.: 211474

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:02

    litografie, 1976, 11 x 16,5 cm, sign. DU K. Oberthor 76, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6085 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Pierot

    Položka č.: 211470

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 22:00

    litografie, 1997, 20 x 9,3 cm, sign. DU KBeneš 97, č. 94/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Lidé na loďce

    Položka č.: 211456

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 21:58

    olej, karton, 25,5 x 39 cm, LN sign. V. Surikov (azbukou), rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID693 Historie příhozu

  • Alois Klimo?

    Křižovatky

    Položka č.: 211428

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 21:56

    olej, karton, 29 x 41,5 cm, sign. PD A. Klimo, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Havran

    Položka č.: 210717

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 21:54

    litografie, 1976, 22,3 x 17,5 cm, sign. PD Karel Toman, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Mušketýr

    Položka č.: 210716

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2017 21:52

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)