• Zdeněk Zálešák

    Kočka Valerie a týden divů

    Položka č.: 228940

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2018 21:50

    serigrafie, 16,7 x 12 cm, sign. PD Z Zálešák, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID6024 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Písek

    Položka č.: 228946

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2018 20:50

    litografie, 7,1 x 18 cm, ign. DU K. Oberthor, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5939 Historie příhozu

    Paradox

    Položka č.: 228909

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2018 20:45

    serigrafie, 20,4 x 17,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID100 Historie příhozu

  • Jaromíra Němcová

    Položka č.: 221927

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2018 20:20

    lept, 2003, 41 x 29,5 cm, sign. PD J. Němcová 2003, 2/2, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. M. Axmana a S. Hanzíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Ptáčci

    Položka č.: 133920

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2018 19:45

    litografie, 11,5 x 9,1 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID1436 Historie příhozu

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Johann Strauss

    Položka č.: 228916

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2018 19:20

    litografie, 1999, 8,3 x 5,4 cm, sign. DU B Krátký99, 113/200, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milan Kohout

    Snad plakali jsme ale teď - chceme žít!

    Položka č.: 210910

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2018 19:15

    litografie, 1973, 30,6 x 16,7 cm, sign. PD Milan Kohout 1973, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha a O. Oplta na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1471 Historie příhozu

  • Jan Kavan

    Eva

    Položka č.: 228914

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2018 18:55

    litografie, 1994, 10 x 7,3 cm, sign. DU Jkavan 94, 81/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Jurík

    (1948-1993)

    Pocta J. Lennonovi

    Položka č.: 228918

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2018 18:30

    lept, 1988, 13,6 x 23,5 cm, sign. PD Jurík 1988, 26/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID3559 Historie příhozu

  • Jiří František Dvořák

    Klaun

    Položka č.: 228951

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2018 17:40

    pastel, uhel, papír, 39 x 29 cm, sign. PD J. F. Dvořák, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4130 Historie příhozu

  • Otakar Čemus

    (1928)

    Sedící

    Položka č.: 228944

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2018 17:30

    litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Ot. Čemus, pasparta, 62/110, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Claudio Ancilotti

    Zátiší s vázou květin

    Položka č.: 223659

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2018 17:05

    kombinovaná technika, 50 x 40 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4686 Historie příhozu

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Očekávání

    Položka č.: 228963

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2018 20:20

    serigrafie, 1982, 49,5 x 22,5 cm, sign. PD V. Soukup 82, rám, 22/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4151 Historie příhozu

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Pohled na vltavu od Sovových mlýnů

    Položka č.: 211118

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2018 19:00

    litografie, 22,9 x 34,7 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, 44/170, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hampl

    Akt - sedící na židli

    Položka č.: 204253

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2018 18:05

    dřevoryt, 1959, 29,2 x 16,4 cm, sign. PD Hampl 59, 2/5, potrhaný horní okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 428 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID5432 Historie příhozu

  • Josef Hampl

    Žena s květinami

    Položka č.: 204260

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2018 18:00

    tužka, papír, 1960, 33 x 22,7 cm, sign. LD Hampl, na zadní straně litografický otisk, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Výkřik

    Položka č.: 214888

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2018 17:50

    pastel, uhel, papír, 1929, 7,2 x 2,9 cm, monogr. PD MD 29, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID11 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Múza

    Položka č.: 193916

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2018 21:00

    dřevoryt, 30,5 x 28 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    Konference 06

    Položka č.: 217986

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2018 20:55

    litografie, 20 x 16,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, 43016, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5732 Historie příhozu

  • Jan Heřman

    Dívka a pták

    Položka č.: 200842

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2018 18:50

    škrábaná litografie, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Jan Heřman, 18/100, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1571 Historie příhozu

  • Jan Heřman

    Dívčí profil s ptáky ve vlasech

    Položka č.: 200846

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2018 18:35

    škrábaná litografie, 14,4 x 10,5 cm, sign. PD Jan Heřman, 20/100, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Božena Vejrychová - Solarová

    (1892-1978)

    Kytice se smolničkami

    Položka č.: 228947

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2018 21:30

    akvarel, papír, 38,5 x 28,5 cm, sign. PD B. Vejrychová - Solarová, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3780 Historie příhozu

  • Rellos

    Květinový dům

    Položka č.: 228927

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2018 20:30

    olej, malířská lepenka, 29 x 23 cm, sign. LD Rellos, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Novák

    Poledne pod Hradčany

    Položka č.: 223658

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2018 19:50

    olej, sololit, 1956, 50 x 66 cm, sign. PD Novák 56, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Položka č.: 210757

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2018 19:45

    tempera, běloba, tuš, papír, 42,5 x 32 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 228923

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2018 19:40

    olej, sololit, 68 x 70 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID6721 Historie příhozu

  • W. Bonini

    Zátiší s knihami

    Položka č.: 226136

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2018 17:05

    olej, plátno, 60 x 44 cm, sign. PD W. Bonini, rám, Antikvariát Dlážděná

    Romantická krajina

    Položka č.: 228693

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2018 14:05

    olej, plátno, 48 x 69 cm, rám, popraskaná malba, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Romantická krajina

    Položka č.: 228692

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2018 14:00

  • Ladislav Hojný

    Zadek

    Položka č.: 228690

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2018 13:50

    kombinovaná technika, papír, 2018, 27 x 36 cm, sign. PD Hojný Lad. 20.9.2018, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu