• Soňa Schwarzová

    Postel (Z cyklu Bohnice - léčebna)

    Položka č.: 137590

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 16:55

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Sklizeň

    Položka č.: 223618

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 16:50

    litografie, 16,3 x 31,2 cm, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6518 Historie příhozu

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Jaro generace

    Položka č.: 206370

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 16:45

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Raab

    Pohled na Týnský chrám

    Položka č.: 211192

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 16:40

    pastel, papír, 1961, 42 x 59 cm, sign. LD A. Raab 61, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Plas

    Krajina s řekou

    Položka č.: 136613

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 16:30

    akvarel, papír, 32,7 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Plas

    Krajina se snopy

    Položka č.: 136614

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 16:25

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Plas

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 136615

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 16:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Plas

    Položka č.: 136616

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 16:15

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Nikolaj Petrov

    Kostel sv. Salvátora

    Položka č.: 215165

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 16:10

    akvarel, papír, 45 x 66 cm, sign. PD Petrov, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Nikolaj Petrov

    Karlův most

    Položka č.: 215166

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 16:05

    akvarel, papír, 43,5 x 64 cm, sign. PD Petrov, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Nikolaj Petrov

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 215167

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 16:00

    akvarel, papír, 1983, 43 x 58,5 cm, sign. PD Petrov 83, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiši s jablky

    Položka č.: 99668

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:55

    dřevoryt, 22 x 27,5 cm, sign. DU K. Oberthor, 1/50, na zadní straně razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5179 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Akt ženy

    Položka č.: 198060

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:50

    litografie, 1958, 32,5 x 21,5 cm, sign. DU K. Oberthor 58, rám, 22/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Les

    Položka č.: 179545

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:45

    olej, karton, 26 x 40 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Madona

    Položka č.: 179548

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:40

    anaplast, plátno, 74 x 73,5 cm, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ježibaba

    Položka č.: 206289

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:35

    tuš, akvarel, asambláž, papír, 32,8 x 23,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6549 Historie příhozu

    Ježidědek

    Položka č.: 206290

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:30

    tuš, fix, papír, 33,1 x 23,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Boj a pád

    Položka č.: 206364

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:25

    lept, 6,3 x 11,9 cm, na papíře vodní skvrny nezasahující do tisku, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ležící Helena

    Položka č.: 206366

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:20

    lept, 6,8 x 12,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Položka č.: 210825

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:15

    dřevoryt, 1965, 22,5 x 32,5 cm, sign. PD nečitelně, paparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Zátoka

    Položka č.: 210877

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:10

    linoryt, 24,5 x 59,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, 44/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kmeny

    Položka č.: 210878

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:05

    lept, 1981, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Ratolest

    Položka č.: 217950

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    akvarel, tuš, papír, 1951, 29,5 x 31,5 cm, sign. PD nečitelně 1951, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Koláž

    Položka č.: 218019

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 14:55

    koláž, papír, 2009, 30,1 x 24,2 cm, monogr. PD MZ 09, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kytice růží

    Položka č.: 223630

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 14:50

    olej, malířská lepenka, 32 x 24 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Start rakety

    Položka č.: 132760

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 14:45

    litografie, 40 x 26,5 cm, sign. PD Voljenica (?), rám, 46/70, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Housata / Jezdec

    Položka č.: 134456

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 14:40

    2x tuš, papír, 1934, 30 x 22 , 14,1 x 10,6 cm, 1x monogramováno PD R., ilustrace k časopisu Našim dětem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Jaro

    Položka č.: 205147

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 14:30

    pastel, křída, papír, 43 x 29,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Dřevorubci

    Položka č.: 206277

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 14:25

    tuš, papír, 1975, 41,1 x 29,1 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 206278

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 14:20

    tuš, papír, 1975, 29,6 x 39,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)