• Karel Svolinský

    Ptáček

    Položka č.: 240804

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 23:16

    kuličkové pero, papír, 1980, 18 X 13 cm, sign. DU K. Svolinský, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Koupel

    Položka č.: 240803

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 23:14

    sépie, papír, 1980, 18 x 13 cm, sign. PD CBouda, LD věnování autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • J. Černý

    Břízky nad potokem

    Položka č.: 240798

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 23:04

    olej, plátno, 48,5 x 68 cm, sign. PD J. Černý, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Karneval

    Položka č.: 240797

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 23:02

    litografie, 1985, 52 x 34 cm, sign. DU Hořánek 85, pasparta, č. 59/62, otřepená pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 240793

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 22:54

    tempera, papír, 1943, 29,5 x 38,5 cm, sign. PD 43, zažloutlý papír, papír na pravém okraji ušpiněn, LH u rohu papír přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Jezero u lesa

    Položka č.: 240792

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 22:52

    tempera, papír, 29,8 x 43,5 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Malíř

    Položka č.: 240791

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 22:50

    tempera, papír, 1943, 45 x 33 cm, sign. PD 43, zažloutlý papír, na rozích papíru nalepena lepenka, horní okraj papíru natržen 1cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Neznámy autor

    Světec

    Položka č.: 240754

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 22:36

    dřevo, barva, 41,8 x 8,5 cm, značeno zezadu RI, na celé soše oděrky /sloupaná brava, podstavec naprasklý, ruce ulomené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Božena Kašparová

    (1911)

    Pěstitel cibule

    Položka č.: 240753

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 22:34

    olej, plátno, 48,5 x 35,4 cm, sign. LD Božena Kašparová, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Žena s šátkem kolem krku (akt)

    Položka č.: 240750

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 22:28

    tempera, papír, 1943, 41,9 x 31,2 cm, sign. PD B. Ullrych 43, levý dolní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka (akt)

    Položka č.: 240749

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 22:26

    suchý pastel, běloba, papír, 47,5 x 36,2 cm, sign. PD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

  • A. Václav Mašek

    Studie chlapce v kroji

    Položka č.: 240740

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 22:08

    akvarel, papír, 30,5 x 43,5 cm, lehce zažloutlý papír, na spodním okraji zažloutlý pás, flek od hnědé barvy, nahoře na pravém okrajipapír poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    Položka č.: 240719

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 21:26

    slepotisk, 9,7 x 16 cm, značeno v tisku V, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Let jeřábů

    Položka č.: 240717

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 21:22

    slepotisk, 14 x 9,9 cm, značeno v tisku V, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Chlapec s kolem

    Položka č.: 240716

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 21:20

    lept, 1945, 21,7 x 29 cm, sign. PD M. Kazdová 1945, č. 60/70, při spodním okraji mimo tisk cca 2 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Dívka v sadu (Ex libris Leo Bednárek)

    Položka č.: 240712

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 21:12

    lept, 1997, 9 x 6,5 cm, sign. PD 97, č. 47/100, antiqari.at Radhošťská, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Ján Korkoš

    Cocoon

    Položka č.: 240705

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 20:58

    litografie, 2004, 12,5 x 16,7 cm, sign. PD korkoš Ján 2004, č. 28/43, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Litografická dílna ( PF Josef Hrachovec)

    Položka č.: 240704

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 20:56

    litografie, 10,5 x 16 cm, sign. PD CBouda, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 240694

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 20:36

    reliéfní grafika, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Maxmilian Švabinský

    Turnovské skály

    Položka č.: 240689

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 20:26

    litografie, 1950, 15 x 21,8 cm, sign. PD MŠvabinský, při okrajích lehce pokrčený papír, DU mimo tisk cca 3mm proděravělý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a um…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Akt s knihou ( Exl J. Živný)

    Položka č.: 240210

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 20:00

    dřevoryt, 1929, 8,5 x 5,6 cm, sign. PD JosefHodek 1929, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Váza s tulipány

    Položka č.: 238940

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:58

    dřevoryt, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Čtení

    Položka č.: 238933

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:56

    suchá jehla, 14,5 x 11 cm, sign. PD V. Komárek, č. 130/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Král piva

    Položka č.: 238926

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:52

    lept, 8,6 x 12,5 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Jánský kostelíček na Malé Straně

    Položka č.: 238121

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:32

    lept, 15,2 x 12,2 cm, sign. PD Maran, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Šídlo

    Z Jižních Čech

    Položka č.: 238118

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:28

    olej, karton, 36,5 x 48,5 cm, sign. LD Jos. Šídlo, rám, vzadu nalepen záruční list s popisem autora, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Kubový

    (1950)

    Holubice

    Položka č.: 238109

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:20

    tužka, akvarel, papír, 2011, 22 x 15,2 cm, sign. zezadu na papíře J. Kubový, zezadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, člen TT klubu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohledy

    Položka č.: 238104

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:16

    akvarel, tužka, 1956, 15 x 7 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie k Šárce

    Položka č.: 238082

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:12

    tužka, akvarel, papír, 1945, 37 x 48,5 cm, sign. LD Boh. Ullrych 1945, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívčí půlakt

    Položka č.: 238079

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:06

    uhel, kvaš, papír, 1944, 32 x 25,8 cm, sign. PD B. Ullrych 44, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)