• Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Vznášení

    Položka č.: 219187

    Vyvolávací cena: 690 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2018 18:45

    lept, 1971, 23,7 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 690 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Sen

    Položka č.: 219186

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2018 18:40

    Aktuální cena: 690 CZK (28 €)

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Dostihy

    Položka č.: 215541

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2018 17:35

    litografie, 1974, 13,1 x 20 cm, sign. PD R. Kolář 74, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6424 Historie příhozu

  • Jarmila Mařanová

    (1922-2009)

    Franz Kafka

    Položka č.: 215536

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2018 17:20

    litografie, 29 x 18,4 cm, sign. PD JMařanová, č. 120/250, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6370 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s tyčí zezadu

    Položka č.: 212958

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2018 15:05

    uhel, papír, 1894, 60 x 32 cm, sign. PD LKuba 1894, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: ID6389 Historie příhozu

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Položka č.: 210343

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2018 11:20

    tužka, tuš, papír, 28 x 45 cm, sign. LD Petr Dillinger, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: ID6365 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    3x pohled

    Položka č.: 209326

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2018 11:00

    3x pohled, 2x p. Jiránkovi, 1x p. Mrázkovi, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1471 Historie příhozu

  • Karel Toman

    Dračí přelet

    Položka č.: 207958

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2018 13:35

    tuš, papír, 1986, 12 x 12 cm, sign. PD K. Toman 2.I. 86, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6412 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Jablko

    Položka č.: 206848

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2018 12:55

    litografie, 5 x 3,5 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 147/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID51 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Dva diskutující muži

    Položka č.: 206214

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2018 12:25

    ofset, 21,5 x 14,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID4990 Historie příhozu

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Hmat

    Položka č.: 200930

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 14:45

    kombinovaná technika, 19,8 x 13,8 cm, sign. DU P. Melan, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4358 Historie příhozu

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Položka č.: 200572

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 13:40

    kombinovaná technika, 1987, 58,5 x 38 cm, sign. PD Smetana 87, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

  • Petra Oriešková

    Hebká kůže

    Položka č.: 200480

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 13:00

    rudka, papír, 1987, 22 x 17 cm, sign. NU Petra Oriešková, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID5101 Historie příhozu

  • Karel Skála

    Zákoutí Lužnice

    Položka č.: 200314

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 12:45

    olej, plech, 17,2 x 9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    Večer končí ráno ve 2 hodiny

    Položka č.: 200002

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 12:05

    litografie, 1992, 28,5 x 21,7 cm, sign. PD Michaela 1992, pasparta, č. 23/200, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6151 Historie příhozu

  • František Vlasák

    Moře při západu slunce

    Položka č.: 198619

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 10:45

    olej, sololit, 30 x 57,5 cm, sign. LD Fr. Vlasák, vzadu připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5903 Historie příhozu

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Kamenná krajina s achátem

    Položka č.: 188040

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 10:10

    litografie, 1981, 33,5 x 24 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 81, rám, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6406 Historie příhozu

  • Antonín Boubín

    (1903-1971)

    Kostel na vesnici

    Položka č.: 187757

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 10:00

    akvarel, tuš, papír, 1935, 39 x 29 cm, sign. LD Boubín 1935, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Nálepa

    (1936-2012)

    Pražská Madona s jezulátkem

    Položka č.: 187504

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 15:45

    patinovaná sádra, 1982, 85 x 56 cm, značeno DU J. Nálepa 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID2414 Historie příhozu

    Městský trh

    Položka č.: 186523

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 15:25

    tuš, akvarel, papír, 1932, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kostel Panny Marie Vítězné a svatého Antonína Paduánského

    Položka č.: 181022

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 13:25

    akvarel, běloba, tuš, papír, 30 x 22 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2821 Historie příhozu

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Zahradní domek

    Položka č.: 177806

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 12:25

    litografie, 1959, 37 x 26 cm, sign. PD V. Sivko 59, rám, č. 3/45, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1383 Historie příhozu

    Hřiby

    Položka č.: 177682

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 11:25

    olej, sololit, 36 x 50 cm, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Noční krajina

    Položka č.: 177661

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 10:45

    olej, sololit, 25 x 49 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4055 Historie příhozu

    Duha

    Položka č.: 138986

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 10:20

    olejový pastel, 1987, 34 x 49 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • František Jelínek

    (1908-1990)

    Kopretiny

    Položka č.: 218890

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2018 23:00

    tužka, tempera, papír, 33,5 x 49,5 cm, sign. LD Jelínek, vzadu razítko ČFVU a nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lubomír Manda

    Jižní Čechy

    Položka č.: 218888

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2018 22:58

    lept, 2007, 9,5 x 14,7 cm, PD značeno LM, č. 8/20, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4459 Historie příhozu

  • Lubomír Manda

    Jižní Čechy

    Položka č.: 218887

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2018 22:57

    lept, 2017, 9,7 x 14,8 cm, PD značeno LM, č. 10/45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID812 Historie příhozu

  • Lubomír Manda

    Položka č.: 218885

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2018 22:55

    lept, 2017, 6,5 x 10,7 cm, PD značeno LM, č. 7/45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vincenc Paulus

    Položka č.: 218884

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2018 22:54

    dřevoryt, 1922, 10,3 x 8,8 cm, sign. PD J.Váchal, Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus "Soupis knižních značek …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6382 Historie příhozu