• Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Orloj

    Položka č.: 222079

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 00:00

    ocelorytina, 1968, 14,7 x 8 cm, sign. DU Jiří Švengsbír 1968, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dvojice

    Položka č.: 220902

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:58

    litografie, 12,8 x 21,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Kaverin: Dva kapitáni, Lidé v přístavu (obr. 4, str. 124)

    Položka č.: 220610

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:56

    škrábaná křída, papír, 20,2 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 34, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Kaverin: Dva kapitáni, U stolu (obr. 6, str. 202)

    Položka č.: 220609

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:54

    škrábaná křída, papír, 20,2 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 33, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Loď pod horami (obr. 20, str. 144)

    Položka č.: 220608

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:52

    škrábaná křída, papír, 20,7 x 12,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 31, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    Zápasící nahé ženy

    Položka č.: 219489

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:50

    kvaš, tuš, papír, 1987, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Monetti 87

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Klečící ženský akt

    Položka č.: 219488

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:48

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1981, 29,4 x 20,7 cm, sign. DU Monetti 81

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Kurtizána

    Položka č.: 219484

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:46

    lavírovaná kresba tuší, 1984, 49,8 x 34,9 cm, sign. LD Monetti 84

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 219483

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:44

    lavírovaná kresba tuší, tužka, papír, 1991, 49,9 x 40 cm, sign. LD Monetti 91, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Zebra

    Položka č.: 219482

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:42

    lavírovaná kresba tuší, 1979, 49,4 x 37,7 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Hmyzí rodina

    Položka č.: 219481

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:40

    lavírovaná kresba tuší, 1979, 36,2 x 50,5 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajícj pokrčený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Willem Jacob Rozendaal

    (1899-1971)

    Domorodci

    Položka č.: 218175

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:38

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ex libris Dr. Jos. Bartoš

    Položka č.: 218164

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:36

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Vodník

    Položka č.: 217684

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:34

    litografie, 8,5 x 13 cm, sign. LD Šindelář, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Klečící dívka

    Položka č.: 217677

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:32

    litografie, 1989, 28 x 21 cm, sign. PD Šindelář, č. 16/75, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vlastimil Toman

    Položka č.: 217670

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:30

    linoryt, 1990, 8,6 x 13,4 cm, sign. PD V Toman 90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Tři dívky a kočka

    Položka č.: 217669

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:28

    lept, 19,8 x 9,3 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 17/30, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • V. Michal

    Mušle

    Položka č.: 217666

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:26

    litografie, 15,6 x 7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ivo Holý

    Viola ď amour

    Položka č.: 217646

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:24

    lept, 1959, 7,8 x 15,8 cm, sign. PD Holý Ivo, č. 5/15, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    Položka č.: 217635

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:22

    8 x dřevoryt, 5 x značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

    Hodně štěstí!

    Položka č.: 217632

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:20

    litoofset, 13 x 12,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Mořský záliv

    Položka č.: 217630

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:18

    lept, 12,7 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Uchopit život za pačesy

    Položka č.: 217492

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:16

    tuš,papír, 15,5 x 8 cm, monogr. LD JP, podlepeno, mírně zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Rytíř

    Položka č.: 217491

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:14

    tuš,papír, 9,5 x 7 cm, monogr. PD JP, podlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    Na barové židli

    Položka č.: 217490

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:12

    fix, papír, 28 x 10,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Náš cíl je v cíli

    Položka č.: 217486

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:10

    pastel, papír, 20 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Motto: Slunce vzduch, vodka

    Položka č.: 217482

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:08

    tuš, papír, 12,5 x 10 cm, papír při okrajích zašpiněný a popsaný autorem, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Hlavy

    Položka č.: 217469

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:06

    pastel, papír, 17,5 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Mořská panna

    Položka č.: 217468

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:04

    fix,běloba, papír, 23 x 18 cm, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků, při pravém okraji skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    Kominík

    Položka č.: 217416

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:02

    fix, papír, 14 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)