• Petr Šmaha

    Položka č.: 207692

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 19:02

    litografie, 1972, 18 x 27 cm, sign. PD P. Šmaha 8. XII. 72, Antikvariát Dlážděná, studium ŠUŘ v Brně, žák prof. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, sdružení Kontrast, Lipany a Nové sdružení

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1178 Historie příhozu

  • Václav Pavlík

    (1901-1966)

    Kostýmní návrhy k Donu Juanovi

    Položka č.: 207690

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 18:58

    3x tužka, papír, 34 x 21,5 cm, vše sign. PD Vašek Pavlík, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského, J. Mařatky, J. Bendy, a V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, poté O. Španiela na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5774 Historie příhozu

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Dáma s kloboukem

    Položka č.: 207688

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 18:54

    litografie, 19,6 x 19,5 cm, sign. PD Ar. Nauman, 82/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4628 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka na černé

    Položka č.: 207687

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 18:52

    litografie, 2002, 34,5 x 49 cm, sign. PD J. Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID36 Historie příhozu

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Zátiší s karafou

    Položka č.: 207661

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 18:00

    fotografie, 28,6 x 22,7 cm, vyšlo v edici mezinárodní forografie - Josef Sudek, vydalo Pressfoto nakladatelství ČTK Praha 1976, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5948 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Venuše dynamická

    Položka č.: 207654

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 17:46

    tuš, akvarel, papír, 1994, 10,2 x 14,8 cm, sign. PD Načeradský 94, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5944 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Zpěvácký spolek

    Položka č.: 207650

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 17:38

    knižní litografie, 21 x 20,8 cm, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5613 Historie příhozu

  • Petr Šmaha

    Krajina a hrající si děti

    Položka č.: 207621

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 16:40

    litografie, 1972, 20,5 x 35,5 cm, sign. PD P. Šmaha 8. XII. 72, Antikvariát Dlážděná, studium ŠUŘ v Brně, žák prof. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, sdružení Kontrast, Lipany a Nové sdružení

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Kůň s ptáčkem

    Položka č.: 207610

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 16:18

    litografie, 1989, 15,6 x 16 cm, sign. DU K. Oberthor 89, pasparta, č. 165/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4448 Historie příhozu

  • Josef Mžyk

    Pražský hrad

    Položka č.: 207603

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 16:04

    serigrafie, 1976, 34,5 x 35 cm, sign. PD Mžyk Josef, autorský tisk, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5629 Historie příhozu

  • Vojtěch Kolařík

    Láhev v krajině

    Položka č.: 207591

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 15:40

    akryl, sololit, 1989, 19 x 17,4 cm, sign. na zadní straně Kolařík 1989, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo a razítko ČFVU, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4586 Historie příhozu

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Zamřížované okno

    Položka č.: 207586

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 15:30

    suchá jehla, 21,8 x 21 cm, sign. DU L. Jandová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID206 Historie příhozu

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Lidice

    Položka č.: 207569

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 14:56

    lept, 25,2 x 28,8 cm, sign. PD Emil Wänke, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu drobné oděrky, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5218 Historie příhozu

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Anděl

    Položka č.: 207565

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 14:48

    lept, 10,2 x 17,3 cm, sign. PD Emilie Tomanová, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5585 Historie příhozu

  • Sadovský

    (696)

    Položka č.: 207559

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 14:36

    olej. karton, 18,5 x 42,5 cm, sign. LD Sadovský, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID2664 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Cestu znám

    Položka č.: 207543

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 14:04

    lept, 2011, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2011, č. 44/100, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5920 Historie příhozu

  • Maxmilián Švabinský

    Vyvrácený kořen stromu

    Položka č.: 207519

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 13:16

    litografie, 1935, 14,3 x 18,7 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, Slovensko, 1935, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Natio…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

  • Veronika Palečková

    Krajina času

    Položka č.: 207506

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 12:50

    kombinovaná technika, 1988, 23,5 x 15,3 cm, sign. PD Veronika Palečková, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně F. Buranta, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Arnošt Paderlík

    (1919-1999)

    Rozkrojené jablko

    Položka č.: 207505

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 12:48

    pastel, papír, 15,8 x 22,5 cm, sign. PD Paderlík, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na UMPRUM, člen a spoluzakladatel skupiny Sedm v říjnu, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2746 Historie příhozu

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nový druh

    Položka č.: 207472

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 11:42

    litografie, 2010, 60 x 45 cm, sign. PD I. Grimmich 10, č. 55/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumír Dvorský

    (1902-1976)

    Položka č.: 207471

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 11:40

    pastel, papír, 20 x 28 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, soukromá škola O. Molitora, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Výtvarných umělců Moravská Ostrava, Skupiny výtvarných umělců v Brně, KVU Aleš, SVU Mánes, Skupiny olomouckých výtvarníků, Sva…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID5778 Historie příhozu

  • František Hodonský

    Paprsek

    Položka č.: 207466

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 11:30

    litografie, 1993, 48 x 32 cm, sign. PD Hodonský 93, č. 19/70, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID5432 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Dracaena marginata

    Položka č.: 207465

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 11:28

    litografie, 13 x 7 cm, sign. PD Bím, rám, č. 87/120, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID4225 Historie příhozu

  • Matěj Svoboda

    Autoškola neboli sebeukájení žen

    Položka č.: 207453

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 11:04

    lept, 1969, 34 x 48,8 cm, sign. PD Matěj 69, č. 12/30, při okrajích zažloutlý, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen UVU, zakladatel skupiny 68 pod plachtou a skupiny Tolerance, předseda Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Slunečné ráno

    Položka č.: 207447

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 10:52

    litografie, 2011, 44,5 x 34 cm, sign. PD Jan Spěváček, č. 7/25, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Poslední dražitel: ID4504 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Vítězné mládí

    Položka č.: 207426

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 10:10

    lept, 1942, 29,5 x 23,8 cm, sign. PD Emil Kotrba 1942, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Poslední dražitel: ID5992 Historie příhozu

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Poslední hlava

    Položka č.: 207423

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 10:04

    litografie, 2012, 52,5 x 34 cm, sign. PD Igro Grimmich 12, č. 78/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

  • Bohumil Ullrych

    V hospodě

    Položka č.: 207418

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 09:54

    pastel, kvaš, papír, 1936, 55,2 x 43,8 cm, sign. LD B. Ullrych 1936, antiqari.at Radhošťská, Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expozice …

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID2547 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Koupání na jezu

    Položka č.: 207417

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 09:52

    tužka, kvaš, papír, 43,8 x 59,5 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl člene…

    Poslední dražitel: ID291 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Fortuna

    Položka č.: 207400

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2017 09:18

    kvaš, tuš, papír, 1994, 20,9 x 29,6 cm, sign. PD Načeradský 94, na rubu autorsky název díla, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5949 Historie příhozu