Růže II.

    Položka č.: 208869

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:44

    lept, 25,7 x 17,2 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Růže III.

    Položka č.: 208870

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:42

    lept, 25,4 x 17,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Modrá krajina

    Položka č.: 208879

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:40

    pastel, papír, 30,4 x 22,3 cm, sign. PD, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Cesta k hradu

    Položka č.: 210450

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:38

    tužka, kvaš, papír, 32,4 x 41,5 cm, LD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Malíř

    Položka č.: 210456

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:36

    kvaš, papír, 43,8 x 29,8 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Před deštěm

    Položka č.: 211436

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:34

    tužka, akvarel, papír, 1917, 37,3 x 27,2 cm, sign. PD Ullrych 17, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Borovice

    Položka č.: 211437

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:32

    akvarel, papír, 1916, 34,5 x 22,8 cm, sign. PD Ullrych 16, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 211442

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:30

    tužka, akvarel, papír, 1929, 10,5 x 15 cm, sign. LD B. Ullrych 29, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Oldřich Šanovec

    Lesní potok

    Položka č.: 212517

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:28

    olej, karton, 23 x 32 cm, sign. LD Ol. Šanovec, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alois Moravec

    Na poli

    Položka č.: 212806

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:26

    litografie, 13 x 22,4 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarní…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Lev fotí

    Položka č.: 213803

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:24

    tempera, papír, 27,5 x 23,5 cm, sign. PD , rám, zažloutlý papír, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Husy

    Položka č.: 213900

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:22

    tužka, akvarel, papír, 1928, 17,2 x 29,5 cm, sign. PD Ullrych 28, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na poli

    Položka č.: 213905

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:20

    tužka, tuš, kvaš, papír, 1929, 21,5 x 30 cm, sign. PD B Ullrych 29, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Letní krajina

    Položka č.: 214315

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:18

    kvaš, papír, 1921, 29,8 x 42,5 cm, sign. PD BUllrych 21, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 215252

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:16

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1988, 37 x 42 cm, sign. LD i PD Monetti 88

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Konvolut 3 kreseb

    Položka č.: 215549

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:14

    tužka, akvarel, pastel, papír, 1929, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD B. Ullrych 29, nalepeno na kartonu, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy (konvolut 4 kreseb)

    Položka č.: 215551

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:12

    tužka, kvaš, papír, 1926-7, 50,5 x 35,5 cm, sign. Ullrych, nalepeno na kartonu, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 215552

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:10

    tužka, kvaš, papír, 1928, 36 x 49,5 cm, sign. Ullrych, nalepeno na kartonu, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Berto Monetti

    Torzo

    Položka č.: 215824

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:08

    lavírovaná kresba tuší, 1982, 26,6 x 16,5 cm, sign. LD Monetti 82, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Dva ženské akty

    Položka č.: 215825

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:06

    tuš, kvaš, papír, 1986, 29,4 x 15,7 cm, sign. DU Monetti 86

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris M. Oberthorová

    Položka č.: 217203

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:04

    litografie, 1963, 9,8 x 6,3 cm, sign. DU K. Oberthor 63, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris M O

    Položka č.: 217204

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:02

    litografie, 1968, 11 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 68, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris May van der Wal

    Položka č.: 217205

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:00

    litografie, 1972, 13,5 x 7,7 cm, sign. DU K. Oberthor 72, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Jarmila Kabešová

    Položka č.: 217708

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 21:58

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Istambul

    Položka č.: 218254

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 21:56

    olej, papír, 12 x 13,4 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lissabon

    Položka č.: 218255

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 21:54

    olej, plátno, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Montevideo (Uruguay)

    Položka č.: 218257

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 21:52

    olej, papír, 10,3 x 15 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kortryk (Belgie)

    Položka č.: 218258

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 21:50

    olej, papír, 14,8 x 10,2 cm, sign. PD JDlabal, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    London

    Položka č.: 218259

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 21:48

    olej, papír, 10 x 15,3 cm, sign. PD JDlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Amsterdam

    Položka č.: 218291

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 21:46

    olej, karton, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)