• Jaro Beran

    (1892-1962)

    Čtenáčka, Ex libris Jaro Beran

    Položka č.: 224051

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 22:38

    původní dřevoryt, 1925, 5 x 6 cm, monogram v tisku JB, antiqari.at Radhošťská, navštěvoval kurzy kreslení a malování při Severočeském muzeu v Liberci, vyučil se uměleckému řezbářství

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Kos

    Kašna

    Položka č.: 222287

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 22:28

    litografie, 1968, 39 x 52 cm, sign. PD J. Kos 68, rám, č. 191/200, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrna, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

    Ježíš

    Položka č.: 222257

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 22:22

    dřevoryt, 7,7 x 11 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící

    Položka č.: 221571

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 22:02

    olej, karton, 1933, 18,3 x 23,8 cm, sign. LD B. Ullrych 33, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Poutník

    Položka č.: 221001

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 21:58

    dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. PD V. Fiala, pasparta, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trojice

    Položka č.: 220960

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 21:54

    dřevoryt, 1924, 9,1 x 8,4 cm, sign. PD Vik 1924, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Máne…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Steiner

    Plachetnice v zapadajícím slunci

    Položka č.: 208404

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 21:04

    olej, plátno, 2005, 115 x 105 cm, sign. PU Josef Steiner 05, při okrajích nalepeno na slepém rámu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Hendrych

    Postava

    Položka č.: 204170

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 20:48

    litografie, 2009, 30 x 22 cm, sign. PD Jan Hendrych 09, autorský tisk č. 5, prémie Umělecké besedy, žák prof. J. Wagnera a J.Kavana na VŠUP v Praze, aspirantura na AVU u prof. Hladíka

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Dřevěný dům

    Položka č.: 241033

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 20:32

    lept, 19,7 x 22,5 cm, značeno PD HGM, na papíře několik drobných světlejších skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Bohumil Kozina

    (1881-1949)

    Zasněžené pražské střechy

    Položka č.: 241030

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 20:26

    lept, 9,5 x 12,5 cm, sign. PD B. Kozina, zažloutlý papír, na okraji papíru několik drobných žlutých teček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Chrám svatého Mikuláše

    Položka č.: 241026

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 20:18

    lept, 9 x 8 cm, sign. PD, zažloutlý papír s několika tmavšími skvrnkami, místy papír tmavší, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Slunečnice

    Položka č.: 241022

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 20:10

    olej, sololit, 61,4 x 43,8 cm, sign. LD Rajchl, lehce naražené spodní rohy desky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Položka č.: 241017

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 20:03

    olej, sololit, 32,3 x 44,5 cm, sign. LD Rajchl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Návrat mužů

    Položka č.: 241011

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 19:48

    tempera, papír, 1943, 26,5 x 38,5 cm, sign. PD 43, zažloutlý papír; LD u rohu žlutá skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    Windsor Castle and Runnymead from Cowpers Hill / Windsorský zámek a Runnymead z kopce Cowpers

    Položka č.: 241006

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 19:38

    litografie, 1833, 30,5 x 45 cm, značeno LD J. B. Payne 1833, značeno PD Windsor Castle and Runnymead from Cowpers Hill, zažloutlý papír, na papíru místy zahnědlé skvrny, zahnědlý pravý spodní roh, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    Windsor Castle and long Walk / Zámek ve Windsoru a dlouhá procházka

    Položka č.: 241005

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 19:36

    litografie, 1838, 29 x 45 cm, značeno PD J. B. Payne 1838, značeno PD Windosr Castle and long wakj, zažloutlý papír, na papíru místy zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na Baltu

    Položka č.: 241000

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 19:26

    akvarel, tužka, papír, 1921, 14,6 x 20,5 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milan Coufal

    Vlnobití

    Položka č.: 241107

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 20:05

    pískovec, 2018, v. 26,5 cm, sign. značeno zespoda trojúhelníkem

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Milan Coufal

    Kambala velká

    Položka č.: 241106

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 20:04

    pískovec, 2018, v.30,5 cm, sign. značeno zespoda trojúhelníkem

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Stesk

    Položka č.: 241099

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 19:57

    olej, plátno, 2019, 60 x 50 cm, sign. LD Aleš Kublák

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Andrea Fosterová

    Dvojice

    Položka č.: 238500

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 19:33

    litografie, 7,5 x 7 cm, sign. PD Forsterová, autorský tisk

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Nevermore

    Položka č.: 235255

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 19:23

    olej, plátno, 2012, 60,5 x 80,5 cm, sign. LD Cerha V. 2012

  • Jana Reinerová

    Nerudovka

    Položka č.: 191179

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 18:24

    litografie, 7 x 9,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 89/130, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    U Jánkského vršku

    Položka č.: 191178

    Vyvolávací cena: 420 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 18:23

    litografie, 7 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 40/90, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Ohňostroj

    Položka č.: 191108

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 18:14

    akvatinta, 10 x 6,3 cm, sign. DU P. Melan, č. 78/100, žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Tunis

    Položka č.: 191085

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 18:10

    litografie, 9,5 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 25/38, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Sfinga

    Položka č.: 182313

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 17:36

    lept, akvatinta, 2006, 17 x 10,5 cm, sign. PD P. Melan, č. 6/100, žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Obrácený klín

    Položka č.: 139577

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 17:22

    litografie, 1993, 43 x 59,5 cm, sign. PD I. Komárek, autorský tisk, okraje listu polité a zvlněné, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ladislav Kuklík

    Variace pohybů

    Položka č.: 126664

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 17:18

    kombinovaná technika, 1997, 15 x 25,5 cm, sign. DU L. Kuklík 1997, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Adolf J. Alex

    (1890-1957)

    Akrobatka na koni

    Položka č.: 239010

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 23:56

    lept, 7 x 8 cm, sign. PD AJ. Alex, nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo grafický list vepsáno na papíru věnováni: Milému Václavu Holečkovi věnuje AJ Alex 8/7 44, papír mírně zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)