• Vladimír Komárek

    In Memoriam Jaroslav Šulc

    Položka č.: 238928

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 19:02

    suchá jehla, 14,6 x 11,3 cm, sign. DU V. Komárek, papír na okrajích zažloutlý a pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Kometa

    Položka č.: 239304

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 18:44

    litografie, 1993, 23,2 x 20,9 cm, sign. DU JŠerých 93, č. 117/200, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, …

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Max Švabinský

    Babička

    Položka č.: 239303

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 18:42

    lept, 19,2 x 14 cm, papírová pasparta, značeno LD: Max Švabinský, Grossmutter, Radierung; PD Verlag der Geselschaft für Veevielfältigende Kunst, Wien, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Stanislav Diviš

    Katedrála

    Položka č.: 239299

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 18:34

    serigrafie, 1997, 42,3 x 30,2 cm, sign. PD Diviš 97, č. 77/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Stanislav Diviš

    Folklór

    Položka č.: 239298

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 18:32

    serigrafie, 1999, 35 x 26,8 cm, sign. PD Diviš 99, č. 88/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Abstrakce

    Položka č.: 237053

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 18:06

    monotyp, papír, 49 x 40 cm, sign. PD Hejna, papír na horním okraji mírně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Poslední sbohem

    Položka č.: 240095

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 21:14

    olej, plátno, 2019, 50 x 45 cm, sign. LD AK19

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

  • Aleš Kublák

    Modrý důl

    Položka č.: 240096

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 21:12

    olej a akryl, plátno, 2018, 48 x 40 cm, sign. PN AK18

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris ing. Pavel Šlechta

    Položka č.: 240088

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 21:04

    hlubotisk, 8,8 x 4,9 cm, sign. PD Kamila Albrechtová, autorský tisk, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Kamila Ženatá

    Ex libris MUDr. Jan Balcárek

    Položka č.: 240084

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 21:00

    hlubotisk, 7,9 x 6 cm, sign. PD K. Albrechtová, autorský tisk, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Okáči

    Položka č.: 240075

    Vyvolávací cena: 1.380 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 20:51

    lept, 1990, 24 x 21 cm, sign. PD Jan Otava 1990, č. 5/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.380 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Paris

    Položka č.: 240068

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 20:44

    litografie, 11 x 15 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Park

    Položka č.: 231923

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 19:42

    litografie, 2002, 48 x 37,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2002, č. 10/80, soupis Hédervári č. 129, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Jana Reinerová

    Zimní zámecké schody

    Položka č.: 231694

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 19:34

    litografie, 8 x 10 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 103/180, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Rittstein

    Karotka a plastelína

    Položka č.: 228597

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 19:22

    litografie, 1991, 37,5 x 48 cm, sign. PD Michael Rittstein 91, č. 4/60, soupis Hédervári č. 100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Poslední hlava

    Položka č.: 217324

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 18:26

    litografie, 2012, 52,5 x 34 cm, sign. PD Igor Grimmich 12, č. 47/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Michael Rittstein

    Srdce a vývar

    Položka č.: 205871

    Vyvolávací cena: 2.850 CZK (114 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 17:47

    litografie, 1990, 29,5 x 46 cm, soupis Hédervári č. 95, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.850 CZK (114 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Muž

    Položka č.: 191141

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 17:01

    kombinovaná technika, 2003, 14 x 13,5 cm, PD monogr. H IX. 03 , č. 9/20

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Milan Němec

    Alfons Mucha: Drahokamy - Rubín

    Položka č.: 191113

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 17:00

    mědirytina, 1988, 8 x 4 cm, sign. PD M. Němec, autorský tisk

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Milan Němec

    Růže

    Položka č.: 191111

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 16:58

    mědirytina, 1987, 6 x 9,5 cm, sign. PD M. Němec, č. 55/101

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Milan Němec

    Koruna

    Položka č.: 191109

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 16:57

    mědirytina, 7 x 5 cm, sign. PD M. Němec, č. 30/200

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Pod Baráčnickou rychtou

    Položka č.: 182473

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 15:44

    litografie, 11 x 14 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 57/80, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Michael Rittstein

    Opékač

    Položka č.: 182121

    Vyvolávací cena: 3.550 CZK (142 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 15:36

    litografie, 1983, 43 x 60 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 5/40, soupis Hédervári č. 62, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.550 CZK (142 €)

    Uvědomění

    Položka č.: 125118

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 15:13

    kombinovaná technika,plátno, 56 x 54 cm

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vaduz (Lichtenštejnsko)

    Položka č.: 219345

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 23:44

    olej, plátno, 9,5 x 15 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Žena a voják

    Položka č.: 215068

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 22:56

    tužka, kvaš, papír, 1945, 41 x 55 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, antiqari.at Radhošťská

  • Berto Monetti

    Žena v dešti

    Položka č.: 210127

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 22:42

    lavírovaná kresba tuší, 1980, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Monetti 80, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Pohled v zrcadle

    Položka č.: 238917

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 22:16

    dřevoryt, 27,5 x 18,6 cm, sign. DU V. Komárek, č. 34/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Ruszelák

    Propletenec

    Položka č.: 237953

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:46

    slepotisk, 1991, 15,5 x 9,2 cm, sign. Du Josef Ruszelák 91, č. 46/65, antiqari.at Radhošťská, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Václav Černý

    (1872-1947)

    Kluk se psem

    Položka č.: 237924

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:40

    akvarel, papír, 28,5 x 20,8 cm, sign. PD Václav Černý, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)