• Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bílá krajina

    Položka č.: 230806

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Lomnický a Kežmarský štít

    Položka č.: 230801

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:40

    akvatinta, měkký kryt, 34 x 27 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Krkonoše - Špindl

    Položka č.: 230800

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:36

    akvatinta, měkký kryt, 26 x 30,7 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Náměstí

    Položka č.: 230799

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:35

    akvatinta, měkký kryt, 38 x 27,5 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, při horním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris MUDr. Jitka Měřičková

    Položka č.: 230797

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:33

    dřevoryt, 9,8 x 4,5 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera , lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vl. Jiřičková

    Položka č.: 230796

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:32

    dřevoryt, 9,3 x 4 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera , antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris K. Sedláčka

    Položka č.: 230794

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:30

    dřevoryt, 1945, 13,7 x 9 cm, PD značeno ve štočku J.Váchal 45, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera; Karel Sedláček patřil ke skupině brněnských Váchalových poválečných obdivovatelů, kteří v roce 1947 vydali dva sborníky- Záznamy o životě J. Váchala. Začal také pracovat na soupisu Vácha…

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vali Klinkovská

    Položka č.: 230793

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:29

    dřevoryt, 13,7 x 8,5 cm, PD značeno ve štočku JV, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera , antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 760 CZK (31 €)

  • Vladimír Vácha

    (1902-?)

    Pole řepky

    Položka č.: 230791

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:27

    olej, karton, 1969, 50 x 70 cm, sign. LD Vácha 69, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s květem ve vlasech

    Položka č.: 230785

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:21

    olej, karton, 1945, 35,3 x 28,6 cm, sign. PD B. Ullrych 45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tanečnice

    Položka č.: 230784

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:20

    olej, plátno, 1938, 14 x 11 cm, sign. PD B. Ullrych 38., papírová pasparta, vzadu na paspartě pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.400 CZK (216 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Kapr a loď

    Položka č.: 230778

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:14

    lept, 16,5 x 10 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, 6/100, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Měsíční znamení

    Položka č.: 230777

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:13

    lept, 15,5 x 12,5 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, 45/100, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Volavka

    Položka č.: 230776

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:12

    lept, 1973, 9,2 x 13,1 cm, sign. PD K. Toman 73, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Maxmilián Švabinský

    TGM

    Položka č.: 230770

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:06

    litografie, 23 x 15 cm, sign. PD M.Švabinský, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV v …

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Položka č.: 230767

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:03

    tužka, papír, 1937, 20,6 x 33,6 cm, monogr. PD JŠ 1937, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Krajina s domem a oblaky

    Položka č.: 230753

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:49

    tuš, akvarel, koláž, papír, 1965, 38 x 52 cm, sign. PD J. Ščerbakov 65, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Svolinský

    Sen noci svatojánské

    Položka č.: 230747

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:43

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Oslík

    Položka č.: 230746

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:42

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Ex libris Tomáš Svoboda

    Položka č.: 230734

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:30

    litografie, 13 x 9 cm, sign. DU Tomáš Svoboda, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Malířské zátiší

    Položka č.: 230724

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:20

    suchá jehla, 1983, 6,3 x 6,3 cm, sign. DU Sklenář 1983, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zbyšek Sion

    Dvě hlavy a Výskok

    Položka č.: 230721

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:17

    2x litografie, 2010, 41,5 x 29 a 37,5 x 23,8 cm, obě sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 40/100 a č. 26/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Oráč

    Položka č.: 230716

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:12

    litografie, 21,5 x 17,5 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Dresden

    Položka č.: 230713

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:09

    akryl, tiskařské barvy, řezba do dřeva, 110 x 86 cm, sign. LD Rozehnal, dle rokokové radnice v Drážďanech, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Randa

    (1912-1993)

    Cikáni

    Položka č.: 230703

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:59

    olej, plátno, 53 x 74 cm, sign. PD Randa, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

  • Gregor Rabinovitch

    (1884-1958)

    Portrét dívky

    Položka č.: 230698

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:54

    suchá jehla, 20,6 x 15,7 cm, sign. PD GRabinovitch, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ I.

    Položka č.: 230690

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:46

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 19,5 x 17,3 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Babylonská věž

    Položka č.: 230689

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:45

    bromostříbrná fotografie, 1984, 40 x 29,4 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Měsíc

    Položka č.: 230688

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:44

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 30 x 30,3 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Tajemství

    Položka č.: 230687

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:43

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,8 x 29,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, v dolní části natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců