• Vladimír Jandejsek

    Rytíř z Montserratu

    Položka č.: 224712

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 13:10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Rytíř z Montserratu

    Položka č.: 224713

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 13:15

    tempera, papír, 1991, 45 x 33 cm, sign. LD Jan 1991, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

  • Vladimír Jandejsek

    Rumpál

    Položka č.: 224714

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 13:20

  • Vladimír Jandejsek

    Položka č.: 224715

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 13:25

    tempera, papír, 1984, 33 x 45 cm, sign. PD Jan 1984, při okraji poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

  • Vladimír Komárek

    Sklenička s čepicí

    Položka č.: 224720

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 13:30

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét ženy

    Položka č.: 224721

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 13:35

    litografie, 1942, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 1942, č. 3/6, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Kouzelná flétna

    Položka č.: 224731

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 13:40

    mezzotinta, akvatinta, 23,5 x 33 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č. 88/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

  • Lumír Čmerda

    Pocta Duke Elingtonovi 1. list z cyklu Dějiny jazzu

    Položka č.: 224805

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 13:45

    litografie, 1988, 54 x 38,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 3/50, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ivan Komárek

    V ringu

    Položka č.: 224806

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 13:50

    kombinovaná technika, koláž, 21,2 x 30 cm, sign. PD Komárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5596 Historie příhozu

  • Jan Jedlička

    Vidina o smrti

    Položka č.: 224809

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 13:55

    litografie, 1967, 33,3 x 24,1 cm, sign. PD Jan Jedlička 1967, č. 34/100, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Symposion

    Položka č.: 224823

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 14:00

    litografie, 1971, 27,1 x 42 cm, sign. PD N. Synecká, č. 55/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Matouš Trnka

    Hledání klíče

    Položka č.: 224824

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 14:05

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Liesler

    Josef Hora: Zápisky z nemoci

    Položka č.: 224825

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 14:10

    litografie, 21,7 x 14,8 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Konůpek

    Theseus a Minotaurus

    Položka č.: 224826

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 14:15

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 224827

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 14:20

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jindřich Kovařík

    (1928)

    Dopis

    Položka č.: 224855

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 14:25

    lept, 1998, 42 x 32,7 cm, sign. PD JKovařík, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. J. Nováka na VŠUP, člen UVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Strom s chorošem

    Položka č.: 224856

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 14:30

    lept, 14,9 x 12 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Kámen na větvi

    Položka č.: 224886

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 14:35

    litografie, 1964, 34 x 49,5 cm, sign. PD V. Sivko 64, č. 29/36, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1383 Historie příhozu

  • Vladimír Jandejsek

    Rubáš s růžencem z mého snu

    Položka č.: 224889

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 14:40

    litografie, 1971, 43 x 28,8 cm, sign. PD Jan 1971, č. 10/45, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Vzadu

    Položka č.: 224890

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 14:45

    suchá jehla, 1995, 8,2 x 7 cm, sign. PD Tomáš H. 95, č. 1/7, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie

    Položka č.: 224891

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 14:50

    tužka, papír, 1972, 22,5 x 31,5 cm, sign. PN Bělocvětov 72, Antikvariát Ostrovní, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Labyrint

    Položka č.: 224892

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 14:55

    lept, mezzotitna, 50 x 39,7 cm, lehce pokčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Vločka

    Položka č.: 224893

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 15:00

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Václav Kabát

    Otázka

    Položka č.: 224927

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 15:05

    lept, 11 x 11 cm, sign. PD Václav Kabát, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Maria dei Gratia Bohemiae et Brunensis Regina

    Položka č.: 224928

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 15:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Far West

    Položka č.: 224929

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 15:15

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Boris Jirků

    Barokní hudba

    Položka č.: 224930

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 15:20

    litoofset, 12 x 12 cm, monogr. PD B.J., č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Monogramista AR

    U vchodu do kostela

    Položka č.: 225123

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 15:25

    akvarel, papír, 18 x 17,5 cm, monogr. PD A.R, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Monogramista Š

    Spící muž

    Položka č.: 225124

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 15:30

    uhel, papír, 24,5 x 19 cm, monogr. PD Š, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Akrobat

    Položka č.: 225125

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 15:35

    linoryt, 51 x 19 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)