Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky AS Vltavín
t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Před deštěm

    Položka č.: 218521

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:03

    kvaš, papír, 39,6 x 66 cm, sign. LD L. Stejskal , při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ptáče

    Položka č.: 218523

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:06

    tužka, papír, 23,2 x 28,5 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6412 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 218573

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:09

    olej, karton, 1930, 20 x 15,3 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 218574

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:12

    tempera, karton, 1945, 24,3 x 18,6 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID5488 Historie příhozu

    Mikuláš čert a anděl

    Položka č.: 218825

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:15

    tuš, akvarel na papíře, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Zima (PF 1970 Jaroslav Krejčíř s rodinou)

    Položka č.: 218844

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:18

    dřevoryt, 1969, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD Florian, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    V jesličkách

    Položka č.: 218848

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:21

    litografie, 8,3 x 14,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Maška

    Sněhulák před chalupou

    Položka č.: 218865

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:24

    olej, plátno, 1971, 35 x 50 cm, sign. PD J. Maška 1971, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Portrét ženy se psem

    Položka č.: 218889

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:27

    pastel, karton, 1951, 42 x 45 cm, sign. PD , při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Svatopluk Havrlík

    (1908-1983)

    Dolní Kateřinská

    Položka č.: 219212

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:30

    lavírovaná tuš, papír, 1964, 44,7 x 39,7 cm, sign. PD S Havrlík 64, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3844 Historie příhozu

  • Jiří Vedral

    Mlýnské kolo na Čertovce

    Položka č.: 219325

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:33

    tuš, akvarel, papír, 2007, 28,2 x 26,7 cm, sign. DU Jiří Vedral 2007, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Vedral

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 219326

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:36

    tuš, akvarel, papír, 2002, 36,5 x 25,7 cm, sign. PD JVedral 2002, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Vedral

    Položka č.: 219327

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:39

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Položka č.: 219374

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:42

    olej, plátno, 65 x 95 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Prašná brána v Praze

    Položka č.: 219511

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:45

    lept, 21,3 x 16,4 cm, sign. PD Maran, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 219513

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:48

    lept, 26,7 x 18,8 cm, sign. PD E. Wänke, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Paroubek

    (1877-1962)

    Litomyšl

    Položka č.: 219515

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:51

    lept, 13,3 x 18 cm, sign. PD Jan Paroubek, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Bílka a K. Wellnera, člen Sppolku plzeňských výtvarníků, Svazu západočeských výtvarných umělců a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Svatopluk Janke

    (1909-1995)

    Plzeň

    Položka č.: 219516

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:54

    litografie, 1990, 33,7 x 25 cm, sign. PD Janke 90, autorský list, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Vysoké škole architektury v Praze, soukromý žák A. Kalvody

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Střelecký ostrov v Praze

    Položka č.: 219518

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:57

    litografie, 1969, 16 x 18,8 cm, sign. PD F. Emler 1969, č. 28/30, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Císařská louka v Praze

    Položka č.: 219519

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 20:00

    lept, 8,5 x 13,7 cm, sign. PD JKaiser, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Klášter sv. Anežky v Praze

    Položka č.: 219520

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 20:03

    kolorovaná mědirytina, 12,8 x 17 cm, vyryl J. Rybička, vydalo knihkupectví I. L. Kober v Praze, lehce zažloutlý, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Waldherra

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Vzpomínka na Kladruby n/L

    Položka č.: 219524

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 20:06

    litografie, 1973, 27,5 x 39 cm, č. 17/34, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID1373 Historie příhozu

    Postava

    Položka č.: 219525

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 20:09

    lavírovaná kresba tuší, 1937, 44 x 29,8 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Ty nejlepší...

    Položka č.: 219527

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 20:12

    litografie, 15,5 x 9 cm, sign. LD Neprakta, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • (Marie Čermínová) Toyen

    (1902-1980)

    Ex libris Blanka Podroužková

    Položka č.: 219528

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 20:15

    litografie, 1938, 12,5 x 8 cm, LD značeno v tisku Toyen 38, nalepeno na kartonu, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, členka skupiny Devětsil, SVU Mánes, mezinárodního sdružení Phases, skupiny surrealistů A. Bretona ve Francii a z…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6597 Historie příhozu

  • Josef Štolovský

    (1879-1936)

    Pivoňka

    Položka č.: 219529

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 20:18

    litografie, 29 x 18,8 cm, PD značeno na kameni JŠtolovský, č. 8, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Carla von Marra na Akedemii v Mnichově, poté R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Štolovský

    (1879-1936)

    Kosatec

    Položka č.: 219530

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 20:21

    litografie, 28 x 11,5 cm, PD značeno na kameni JŠtolovský, č. 7, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Carla von Marra na Akedemii v Mnichově, poté R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    U stavu

    Položka č.: 219531

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 20:24

    tuš, papír, 1956, 28,3 x 20,8 cm, sign. PD VKřížek 1956, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    Městské zákoutí

    Položka č.: 219535

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 20:27

    tužka, papír, 1960, 13,9 x 29,6 cm, sign. PD VKřížek 60, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2011)

    Slunečnice

    Položka č.: 219539

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 20:30

    litografie, 22,5 x 38 cm, sign. PD M. Kazdová, č. 78/200, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)