• Bohumil Ullrych

    Cesta k hradu

    Položka č.: 210450

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:38

    tužka, kvaš, papír, 32,4 x 41,5 cm, LD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Modrá krajina

    Položka č.: 208879

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:40

    pastel, papír, 30,4 x 22,3 cm, sign. PD, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Růže III.

    Položka č.: 208870

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:42

    lept, 25,4 x 17,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Růže II.

    Položka č.: 208869

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:44

    lept, 25,7 x 17,2 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Náměstí

    Položka č.: 208864

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:46

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pohled z okna

    Položka č.: 208858

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:48

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Inge Popelková-Kosková

    Pištec

    Položka č.: 208857

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:50

    linoryt, 1976, 20 x 15 cm, sign. PD Inge Popelková-Kosková 1976, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 208847

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:52

    tužka, akvarel, papír, 1929, 35,5 x 49 cm, sign. B Ullrych 29, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Konvolut 6 kreseb

    Položka č.: 208845

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:54

    tužka, akvarel, papír, 1927, 49 x 35,5 cm, sign. Boh Ullrych 27, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    Schoulená

    Položka č.: 208738

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:56

    lavírovaná kresba tuší, 1988, 47,5 x 32,8 cm, sign. DU Monetti 88, uprostřed přeložený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 208737

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:58

    lavírovaná kresba tuší, běloba, koláž, papír, 1988, 47,5 x 32,8 cm, sign. PD Monetti 88

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Steiner

    Plachetnice v zapadajícím slunci

    Položka č.: 208404

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:00

    olej, plátno, 2005, 115 x 105 cm, sign. PU Josef Steiner 05, při okrajích nalepeno na slepém rámu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Steiner

    Západ slunce

    Položka č.: 208398

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:02

    olej, sololit, 2000, 80 x 123 cm, sign. PD J. Steiner 2000, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Steiner

    Ulička pod horami

    Položka č.: 208393

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:04

    olej, plátno, 2000, 149 x 100 cm, sign. PD J. Steiner 2000, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Steiner

    Muž v klobouku

    Položka č.: 208392

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:06

    olej, plátno, 2002, 180 x 109 cm, sign. PD Josef Steiner 10.2. 2002, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Hudba (šedá varianta)

    Položka č.: 208357

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:08

    litografie, 18 x 11,2 cm, sign. PD Konůpek, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 208298

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:10

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie

    Položka č.: 207457

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:12

    pastel, papír, 55 x 41,3 cm, vzadu popsáno autorem, oboustranná kresba, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Horáček

    Položka č.: 206567

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:14

    pastel, papír, 61 x 30,5 cm, při okraji naržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Horáček

    Koupání

    Položka č.: 206564

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:16

    pastel, papír, 22,5 x 55 cm, sign. LD Horáček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Urbanová

    Sudička

    Položka č.: 204173

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:18

    lept, 2012, 34,5 x 24 cm, sign. PD Urbanová 2012, č. 91/100

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Hendrych

    Postava

    Položka č.: 204170

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:20

    litografie, 2009, 30 x 22 cm, sign. PD Jan Hendrych 09, autorský tisk č. 5, prémie Umělecké besedy, žák prof. J. Wagnera a J.Kavana na VŠUP v Praze, aspirantura na AVU u prof. Hladíka

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Lindovský

    Položka č.: 204169

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:22

    serigrafie, 2010, 68 x 48,5 cm, sign. PD J. Lindovský 2010, č. 1/100, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Erika K.

    Položka č.: 204166

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:24

    suchá jehla, 29,7 x 41 cm, sign. PD Erika K, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Položka č.: 204158

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:26

    litografie, 31,5 x 27,5 cm, sign. PD , č. 4/20

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Veronika Richterová

    (1964)

    Položka č.: 204129

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:28

    lept, 35,5 x 49 cm, sign. PD Veronika Richterová , č. 8/10, při okrajích zažloutlý papír

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Pavel Major

    Kočky

    Položka č.: 204126

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:30

    serigrafie, 1980, 52,5 x 37,5 cm, sign. DU P. Major 80, autorský tisk č. 17/25, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Irena Hudcová

    (1966)

    Vyhlídka

    Položka č.: 204125

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:32

    lept, 1991, 39,5 x 36,7 cm, sign. PD Irena Hudcová 1991, č. 33/100

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Hanák

    Městské zákoutí

    Položka č.: 185132

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:34

    tužka, kvaš, papír, 40 x 29,5 cm, pasparta, prasklé sklo

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Hanák

    Portrét ženy

    Položka č.: 185124

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:36

    tužka, kvaš, papír, 90 x 65,7 cm, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)