Ležící akt

    Položka č.: 226450

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:00

    olej, karton, plátno, 13,2 x 20,2 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Světluška

    Položka č.: 226454

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:01

    olej. sololit, 54 x 58 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • J. Výrovský

    Na poli

    Položka č.: 226672

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:02

    olej, karton, 50 x 66 cm, sign. PD J. Výrovský, rám, na rámu drobná poškození

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Slunce

    Položka č.: 227322

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:03

    barevný lept, 11,5 x 10 cm, sign. DU P. Sukdolák, rám, autorský tisk, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Kamila Sára Hájková

    (1904)

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 227436

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:04

    akvarel, papír, 1972, 46,5 x 31 cm, sign. LD K. S. Hájková 72, pasparta

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Matějka

    U Lipovky

    Položka č.: 227447

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:05

    pastel, papír, 1978, 28 x 40 cm, sign. PD Matějka, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Voborský

    Ticho na rybníce

    Položka č.: 227480

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:06

    kvaš, papír, 1941, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD Voborský 941, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Svícen

    Položka č.: 227618

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:07

    suchá jehla, 1983, 24,3 x 15,2 cm, sign. DU Karel Chaba 83, rám, autorský tisk, soukromé studium

  • Kamila Sára Hájková

    (1904-1978)

    Židovka z Toleda

    Položka č.: 227641

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:08

    akvarel, papír, 1968, 39,5 x 28 cm, sign. LD K. S. Hájková 68, pasparta, vzadu popsáno

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Antonín J. Bobek (Boura)

    (1904-?)

    Položka č.: 231569

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:09

    olej, plátno, 1933, 38 x 51 cm, sign. PD A. J. Boura 33, rám, lehce poškozeno

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Kostel

    Položka č.: 231570

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:10

    uhel, papír, 24,8 x 39 cm, rám, zvlněný, zažloutlý a zašpiněný papír, na papíře sk

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Bláha

    Čekání na vodu

    Položka č.: 231571

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:11

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Kolinský ?

    Podzimní krajina

    Položka č.: 231572

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:12

    olej, plátno, 49 x 69 cm, sign. PD R. Kolinský, rám, na rámu drobné oděrky

  • J. Vysloužil

    Položka č.: 231573

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:13

    olej, dřevo, 1936, 21,3 x 28,3 cm, sign. PD J. Vysloužil 36, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Větrání peřin

    Položka č.: 231574

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:14

    olej, sololit, 26,1 x 22,9 cm, sign. LD J. Dlabal, při okrajích lehce poškozeno, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Cesta vesnicí

    Položka č.: 231575

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:15

    olej, karton, 35,2 x 50 cm, při okrajích lehce poškozeno, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Světla města (Mořský příboj)

    Položka č.: 231576

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:16

    olej, karton, 35,5 x 25,5 cm, oboustranná kresba, při okrajích lehce poškozeno, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zbyšek Sion

    Tanec

    Položka č.: 231577

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:17

    litografie, 2010, 37,5 x 24 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, rám, č. 21/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Hnízdo

    Položka č.: 231578

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:18

    suchá jehla, 1978, 17,5 x 17 cm, sign. PD Olga Čechová 78, rám, č. 8/70, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Ruszelák

    Položka č.: 231579

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:19

    olej, sololit, 1984, 30 x 20,8 cm, sign. DU J. Ruzselák 84, rám, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Kola

    Položka č.: 231580

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:20

    sádrová plastika, 60. léta, 19,5 x 19,5 cm, značeno Rajko /69, studenstká práce, místy drobná poškození

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Položka č.: 231581

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:21

    sádrová plastika, 60. léta, 32,7 x 16,8 cm, studenstká práce, místy drobná poškození

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Položka č.: 231582

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:22

    sádrová plastika, 60. léta, 32 x 16 cm, studenstká práce, místy drobná poškození

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cesta na pastvu

    Položka č.: 231583

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:23

    litografie, 19 x 15,3 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ivan Komárek

    Hračky

    Položka č.: 231584

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:24

    serigrafie, 32 x 43 cm, sign. PD I Komárek, rám, č. 113/200, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Pavel Roučka

    Larva

    Položka č.: 231585

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:25

    litografie, 38 x 27 cm, sign. DU Roučka, rám, autorský tisk č. 14/20, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Dlouhý, Široký a Žárooký

    Položka č.: 231586

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:26

    barevná kombinovaná technika, 1986, 19 x 13,5 cm, rám, č. 196/200, vzadu nalepen štítek s popisem a slepotiskovým razítkem Lyry Pragensis, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 231587

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:27

    olej, plátno, 30 x 22 cm

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Marek

    Jarní tání

    Položka č.: 231588

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:28

    olej, sololit, 24 x 70 cm, sign. LD Marek, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Zelená kompozice

    Položka č.: 231589

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:29

    litografie, 2002, 54 x 43 cm, sign. DU BKrátký 2002, rám, č. 7/8, na rámu drobné oděrky, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)