• Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Hradčany od východu

    Položka č.: 226668

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 10:00

    lept, 1922, 12,3 x 16 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, zažloutlý papír, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6197 Historie příhozu

  • G. Schödl

    Vlčí máky

    Položka č.: 226730

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 10:05

    olej, karton, 1932, 62 x 81 cm, sign. PN G. Schödl 32, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Sedící dívka na schodech

    Položka č.: 227354

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 10:10

    suchá jehla, 24,8 x 12,6 cm, ilustrace ke knize F.M. Dostojevského Uražení a ponížení, Praha 1964, str. 225, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Babičino údolí - Staré Bělidlo

    Položka č.: 227362

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 10:15

    dřevoryt, 22,5 x 26,5 cm, sign. LD JKrejsa, Antikvariát Ostrovní, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID743 Historie příhozu

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Ilustrace ke knize: Chlapček pierko

    Položka č.: 227371

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 10:20

    kvaš, papír, 23,5 x 25,5 cm, sign. LD Jan Kudláček, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID5010 Historie příhozu

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Ilustrace

    Položka č.: 227372

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 10:25

    kvaš, papír, 27,5 x 44 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Ilustrace

    Položka č.: 227373

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 10:30

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Jankova komora

    Položka č.: 227374

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 10:35

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Bitva

    Položka č.: 227747

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 10:50

    tuš, akvarel, papír, 23,5 x 30,2 cm, monogr. PD V.T., Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu

  • Jiří Vach

    Lidé v dešti

    Položka č.: 227769

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 10:55

    suchá jehla, 10,7 x 35,6 cm, sign. PD J. Vach, č. 11/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Vach

    Lampa s vosou

    Položka č.: 227770

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 11:00

    suchá jehla, 19,8 x 14,8 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Vach

    Staronová synagoga

    Položka č.: 227771

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 11:05

    suchá jehla, 14,8 x 13,9 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Vach

    Zlatá ulička

    Položka č.: 227772

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 11:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Vach

    Položka č.: 227773

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 11:15

    suchá jehla, 20,1 x 11 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu

  • Jiří Vach

    Karlův most

    Položka č.: 227774

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 11:20

    suchá jehla, 14,1 x 23,1 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Vach

    Týnský chrám

    Položka č.: 227775

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 11:25

    suchá jehla, 22,3 x 13,8 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eva Hašková

    Jaro

    Položka č.: 227959

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 11:30

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Sivko

    Láhve v láhvi

    Položka č.: 227961

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 11:35

    litografie, 1977, 17,5 x 9 cm, sign. PD Pavel Sivko 77, č. 48/60, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hana Čápová

    Tenistka

    Položka č.: 227963

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 11:40

    lept, 1989, 12,9 x 9,9 cm, sign. PD Hana Čápová 1989, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Jirka

    Orloj

    Položka č.: 227964

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 11:45

    lept, 19,8 x 14 cm, sign. PD Jiří Jirka, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

  • Milan Erazim

    Voják

    Položka č.: 227966

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 11:50

    lept, mezzotinta, 21 x 14 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Markéta Králová

    Zrcadlo

    Položka č.: 227967

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 11:55

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Markéta Králová

    Začarovaný les

    Položka č.: 227968

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 12:00

    litografie, 18 x 14,1 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 8/20, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Markéta Králová

    Podzim

    Položka č.: 227970

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 12:05

    lept, akvatinta, 24 x 15,1 cm, sign. PD M. Králová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milan Erazim

    Postavy

    Položka č.: 227971

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 12:10

    litografie, 1979, 18,7 x 12,9 cm, sign. PD M. Erazim 79, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milan Erazim?

    Kočka

    Položka č.: 227972

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 12:15

    lept, akvatinta, 21,5 x 14,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jitka Walterová

    Tvář pod maskou

    Položka č.: 227973

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 12:20

    akvatinta, 1979, 21,1 x 15,1 cm, sign. PD J. Walterová 1979, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Anna Khunová

    Okno

    Položka č.: 227974

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 12:25

    lept, 1974, 21,7 x 16,8 cm, sign. PD A. Khunová 74, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Pavel Sivko

    (1923-1974)

    Stromy

    Položka č.: 227975

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 12:30

    lept, 1984, 33 x 24,1 cm, sign. PD Pavel Sivko 84, č. 182/200, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Hedvika Vilgusová

    (1946-2007)

    Klaun

    Položka č.: 227976

    Plánované ukončení: 17. 01. 2019 12:35

    litografie, 1984, 27,2 x 21,8 cm, sign. PD Hedvika Vilgusová 84, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)