Lebka

    Položka č.: 135922

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 10:00

    lept, 22,6 x 15,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Chalupy

    Položka č.: 136711

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 10:05

    pastel, papír, 44 x 61 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Lipsko

    Položka č.: 138163

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 10:10

    lept, 28 x 19,8 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

    Benátky

    Položka č.: 139547

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 10:15

    akvarel, papír, 17 x 31,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Carl Weiss

    (1860-1931)

    Alpská tvrz

    Položka č.: 167759

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 10:20

    akvarel, běloba, papír, 1927, 25,5 x 37,5 cm, sign. LD Carl Weiss 1927, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Zima

    Položka č.: 177629

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 10:25

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Evžen Trunečka - Prostějovský

    (1907-1971)

    Labská stráň

    Položka č.: 177632

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 10:30

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Veselý

    Chalupy

    Položka č.: 177665

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 10:35

    lept, 1952, 24,5 x 35,5 cm, sign. PD J. Veselý, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3705 Historie příhozu

  • Josef Piorecký

    (1910)

    Niagara

    Položka č.: 177668

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 10:40

    monotyp, 1976, 48 x 31,5 cm, sign. PD Josef Piorecký 76, pasparta, prasklé sklo, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Brunner

    Položka č.: 177671

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 10:45

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Podzimní čas

    Položka č.: 177677

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 10:50

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Slepé rameno řeky

    Položka č.: 177678

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 10:55

    lept, 21,2 x 17,2 cm, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Horská krajina

    Položka č.: 177680

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 11:00

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Horská krajina

    Položka č.: 177683

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 11:05

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 177685

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 11:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    První sníh

    Položka č.: 177734

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 11:15

    olej, sololit, 1966, 41 x 51 cm, sign. PD nečitelně, rám, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Letní krajina

    Položka č.: 177773

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 11:20

    tempera, papír, 20 x 29 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Potůček

    Položka č.: 177774

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 11:25

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • B. Hlaváček

    Chalupa v horské krajině

    Položka č.: 177775

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 11:30

    olej, plátno, 1942, 36 x 50 cm, sign. LD B. Hlaváček 1942, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • B. Hlaváček

    Chalupa u jezera

    Položka č.: 177776

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 11:35

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Schaffer

    Vesnice

    Položka č.: 177780

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 11:40

    tempera, sololit, 41 x 56 cm, sign. PD Schaffer, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    U Pyramid

    Položka č.: 177784

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 11:45

    akvarel, tužka, papír, 24 x 37 cm, sign. PD Holler, pasparta, Antikvariát Ostrovní, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • František Martínek

    Položka č.: 177804

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 11:50

    olej, sololit, 38 x 42 cm, sign. PD Martínek Fr., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID4055 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice v malovaném džbánku

    Položka č.: 177895

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 11:55

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Trosky

    Položka č.: 178896

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 12:00

    dřevoryt, 1954, 33 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 39/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Krajina před bouří

    Položka č.: 178900

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 12:05

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 178901

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 12:10

    dřevoryt, 21,2 x 35,2 cm, sign. DU Lukavský, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Lesní rokle

    Položka č.: 178906

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 12:15

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Čertovka

    Položka č.: 178954

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 12:20

    dřevoryt, 47 x 34 cm, při okraji zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jolanta Lysková

    (1939)

    Kouzelný král

    Položka č.: 179017

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 12:25

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)