• Antonín Bílek

    (1881-1937)

    Položka č.: 242154

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:00

    olej, karton, 23,5 x 31,5 cm, sign. LD Ant. Bílek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Oldřich Blažíček

    (1887-1953)

    V ohradě

    Položka č.: 235960

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:01

    kombinovaná technika, papír, 17,5 x 20 cm, na původní paspartě značeno Oldřich Blažíček, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, žák H. Schweigera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Odhadní cena: 22 000 - 25 000 Kč CZK

  • Cyril Bouda

    PF 1963

    Položka č.: 242130

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:02

    litografie, 1962, 16 x 10,7 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1972

    Položka č.: 242129

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:03

    litografie, 1971, 19,8 x 13,7 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    A. Sova: Pankrác Budecius, kantor

    Položka č.: 229871

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:04

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C. Bouda, rám, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář s asiaty

    Položka č.: 221776

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:05

    koláž, papír, 31,1 x 22,4 cm, značeno PD autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Figura

    Položka č.: 221739

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:06

    koláž, papír, 31,5 x 22,5 cm, značeno PD autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Hájek

    Chaloupka mezi stromy

    Položka č.: 242175

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:07

    olej, karton, 24,8 x 35 cm, sign. PD Frant. Hájek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Juliane Henriette Heller

    Krajina - stiudie

    Položka č.: 236059

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:08

    olej, karton, 16,5 x 22 cm, monogr. PD, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 242132

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:09

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Albert Jonáš

    (1893-1974)

    Ottův Otamýr

    Položka č.: 236343

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:10

    kombinovaná technika, papír, 67,5 x 44 cm, sign. PD arch. Jonáš, návrh reklamního plakátu, 20.-30. léta 20. stol., autorem je známý architekt a průmyslový grafik, který projektoval mj. pasáž Rokoko na Václavském náměstí, lázeňské objekty v Jáchymově a Toušni nebo třeba salonní železniční vagony, Ant…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Albert Jonáš

    (1893-1974)

    Ottovo mýdlo rakovnické

    Položka č.: 236342

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:11

    kombinovaná technika, papír, 68 x 45 cm, sign. PN arch. Jonáš, návrh reklamního plakátu, 20.-30. léta 20. stol., autorem je známý architekt a průmyslový grafik, který projektoval mj. pasáž Rokoko na Václavském náměstí, lázeňské objekty v Jáchymově a Toušni nebo třeba salonní železniční vagony, Antik…

  • Alois Kalvoda

    (1875-1934)

    Zima na Vysočině

    Položka č.: 235965

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:12

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

    Odhadní cena: 28 000 - 31 000 Kč CZK

  • A. Maksimov

    Plachetnice v zálivu

    Položka č.: 227534

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:13

    tuš, běloba, papír, 22,5 x 35,2 cm, sign. PD A. Maksimov, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Na návsi

    Položka č.: 242170

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:14

    olej, karton, 35 x 49 cm, sign., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Pohled na Starou Prahu a Pražský hrad

    Položka č.: 233480

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:15

    olej, papír, 1901, 66 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vesnička

    Položka č.: 242136

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:16

    akvarel, karton, 1934, 20,5 x 27 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Muž s košíkem

    Položka č.: 242135

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:17

    akvarel, běloba, karton, 1934, 35 x 24 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    V altánku

    Položka č.: 242144

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:18

    tapiserie, 70 x 98 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emil Österman?

    Siréna

    Položka č.: 229534

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:19

    škrábaná kresba tužkou, uhel, papír, 36 x 48,5 cm, sign. PD Ld. Ostermyer 1884, pasparta

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Josef Paleček

    Spící kocour

    Položka č.: 242183

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:20

    litografie, 22,5 x 15 cm, sign. Josef Paleček, rám, 42/135, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Pištělka

    (1887-1963)

    Loďky v přístavu

    Položka č.: 242145

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:21

    akvarel, uhel, papír, 1933, 26,5 x 35,5 cm, sign. Petr Pištělka 1933, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schweigra a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVUM

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Postava ženy

    Položka č.: 230095

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:22

    lavírovaná kresba tuší, papír, 42,5 x 28 cm, monogr. PD AP, rám, LD na papíře slepotiskové razítko Roeder Makar, na zadní straně pasparty vyškrábáno: original Kohl Zeichnung, Aquarell Antonin Prochaska (1882 - 1945) monogrammiert AP, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM …

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Václav Stein

    (1917-1944)

    Děvče v kroji

    Položka č.: 242162

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:23

    akvarel, tuž, papír, 24,8 x 17,8 cm, sign. PD V. Stein, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milča Uzlová

    (1883-1964)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 232830

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:24

    olej, malířská lepenka, 69 x 50 cm, monogr. PD MU, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromá studia v Praze a v Paříži

  • Emil Weirauch

    (1909-1976)

    Kytice jiřin

    Položka č.: 233791

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:25

    olej, lepenka, 50 x 40 cm, sign. PD E. Weirauch, rám, malba místy mírně oprýskaná, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně, člen SČVU, SVU Purkyně a KVU Aleš

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Franz Wildt

    (1877-?)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 233795

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:26

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Daniela Benešová

    Položka č.: 242143

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:27

    suchá jehla, 12 x 10 cm, sign. DU Daniela Benešová, rám, 3/11, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Arnošt Folprecht

    (1902-1977)

    Čertovka v Praze

    Položka č.: 236705

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:30

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 236205

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:31

    frotáž, 60 x 47,5 cm, sign. LD V. Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu