Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky AS Vltavín
t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Josef Bahner

    Lesní říčka

    Položka č.: 225390

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 18:05

    olej, plátno, 1955, sign. PD J. Gahner, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Štefan Belohradský

    Kresba kyvadlom

    Položka č.: 221652

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 18:10

    serigrafie, 1973, 31 x 23 cm, sign. PD Št. Belohradský 73, rám, 50/70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Štefunka a R. Pribiše na VŠVU v Bratislavě, člen Klubu konkrétistů Bratislava

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Bláha

    Položka č.: 224680

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 18:15

    litografie, 1988, 53 x 72,5 cm, sign. PD V. Bláha 88, rám, 29/30, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID100 Historie příhozu

  • Václav Bláha

    Položka č.: 224679

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 18:20

    litografie, 1987, 70 x 49,7 cm, sign. DU V. Bláha 87, rám, 40/40, v dolní části zvlněný papír, pasparta mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Krajina se zříceninou hradu (Rabštejn?)

    Položka č.: 212651

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 18:25

    olej, sololit, 32 x 41,8 cm, monogr. LD VB, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Černý

    Kytice vlčích máků

    Položka č.: 221768

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 18:30

    olej, plátno, 60 x 90 cm, sign. LD Černý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • R. Dauphin

    Na horách

    Položka č.: 225382

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 18:35

    olej, plátno, 37,5 x 53 cm, sign. LD Dauphin R., napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Demel

    Položka č.: 220255

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 18:40

    lept, 1998, 12,4 x 9 cm, sign. PD K. Demel 98, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Klaun

    Položka č.: 217999

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 18:45

    pastel, tužka, papír, 1928, 7 x 6,5 cm, monogr. PD MD 28, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Přednosta

    Položka č.: 217998

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 18:50

    pastel, tužka, papír, 1928, 10,7 x 8,5 cm, monogr. PD MD 28, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Dostál

    Minesengr

    Položka č.: 217951

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 18:55

    linoryt?, 41 x 30,5 cm, sign. PD Jan Dostál, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Dyntera

    (1913)

    Barevná krajina

    Položka č.: 221737

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 19:00

    akvarel, papír, 1974, 33,5 x 57,5 cm, sign. PD M. Dyntera 74, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Fišárek

    Jaro

    Položka č.: 203081

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 19:05

    olej, karton, 2010, 30 x 40 cm, sign. LD Fišárek 2010, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář s motivem lesa

    Položka č.: 225351

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 19:10

    koláž, papír, 31,3 x 22,4 cm, značeno PD autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář s hudebním motivem

    Položka č.: 225350

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 19:15

    koláž, papír, 31 x 22,5 cm, značeno PD autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Selka

    Položka č.: 225349

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 19:20

    koláž, papír, 27 x 21,3 cm, značeno PD autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž s hudebními alby

    Položka č.: 225348

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 19:25

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Proláž

    Položka č.: 225347

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 19:30

    koláž, papír, 22,8 x 30 cm, značeno PD autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Kostel sv. Jindřicha

    Položka č.: 214643

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 19:35

    olej, plátno, 1944, 63 x 46,5 cm, sign. LD K. Gabriel 44, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • O. Grumlík

    Lesní zátiší

    Položka č.: 225398

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 19:40

    olej, karton, 37,5 x 32,5 cm, rám, mírně zašpiněno a poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6157 Historie příhozu

  • O. Grumlík

    Chalupa u jezera

    Položka č.: 225397

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 19:45

    olej, karton, 37,5 x 32,5 cm, sign. PD O. Grumlík, rám, mírně zašpiněno a poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Xaver Harlas

    (1865-1947)

    Na břehu

    Položka č.: 225394

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 19:50

    akvarel, tuš, uhel, papír, 20 x 28 cm, sign. LD fr. X. Harlas, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Chalupy v zimě

    Položka č.: 200600

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 19:55

    tempera, karton, 25 x 35,2 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    U jezera

    Položka č.: 200599

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 20:00

    tempera, karton, 24,7 x 34,6 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5519 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Broušení

    Položka č.: 225381

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 20:05

    lept, tužka, 15,8 x 12 cm, sign. PD V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    U řeky

    Položka č.: 215087

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 20:10

    akvarel, tuš, papír, 41 x 50 cm, sign. LN Vhejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3288 Historie příhozu

  • Herčík

    Vodní tvrz

    Položka č.: 225388

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 20:15

    olej, plátno, 1954, 50 x 66 cm, sign. PD Herčík 1954, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Muší smrt

    Položka č.: 186029

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 20:20

    litografie, 59 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 60/24, prasklé sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Děvče s kapesníčkem

    Položka č.: 186028

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 20:25

    litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 12/60, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jaroslav Horký

    (1914-1985)

    Plující mraky

    Položka č.: 210346

    Plánované ukončení: 16. 07. 2018 20:30

    tempera, karton, 1965, 30 x 64,5 cm, sign. LD Horký 65, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)