Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky AS Vltavín
t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Zdenka Braunerová

    (1862-1934)

    V uličce

    Položka č.: 136175

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 10:00

    lept, 23 x 16 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Pavel Sivko

    Tři jablka

    Položka č.: 136221

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 10:05

    litografie, 1999, 18,6 x 12,7 cm, sign. PD Pavel Sivko 99, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Veselý

    Studna

    Položka č.: 136254

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 10:10

    lept, 2001, 17 x 13 cm, sign. DU Zdeněk Veselý 2001, Antikvariát Ostrovní, studium Odborné školy keramické v Teplicích, žák prof. M. Holého, K. Hladíka, B. Slánského a v ateliéru grafiky u prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, Umětničké kolonije Ečka ve Vojvodině a UVU ČR

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jitka Tláskalová

    Fontána

    Položka č.: 137476

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 10:15

    linoryt, 1975, 33,2 x 18,4 cm, sign. PD J. Tláskalová 1975, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Vladimír Renčín

    Kreslený vtip

    Položka č.: 137485

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 10:20

    ofset, 1989, 29,2 x 20,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Lipsko

    Položka č.: 138163

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 10:25

    lept, 28 x 19,8 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Hradčany

    Položka č.: 138920

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 10:30

    tuš, akvarel, papír, 20,5 x 29 cm, sign. PD Zavadil, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Michal Lauda

    Poprsí ženy

    Položka č.: 138928

    Vyvolávací cena: 430 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 10:35

    Aktuální cena: 430 CZK (18 €)

  • J. Jouja

    Hrad Rábí

    Položka č.: 138938

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 10:40

    tempera, papír, 29 x 39 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Michail Ščigol

    Bílé plátno

    Položka č.: 173973

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 10:45

    serigrafie, 47 x 32,5 cm, sign. PD M. Ščigol, č. 8/50, ze souboru: Ateliér - černobílé soukromí, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Poš

    Líheň

    Položka č.: 174262

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 10:50

    litografie, 1984, 32,5 x 43,5 cm, sign. PD Petr Poš 1984, č. 17/50, lehce zašpiněný, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pípala na SUPŠ v Praze a A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Dvě postavy pod zříceninou

    Položka č.: 178628

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 10:55

    lept, 1982, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD JSouček 82, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Hana Storchová

    Petrolejka

    Položka č.: 178780

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 11:00

    akvatinta, lept, 1973, 32,8 x 30 cm, sign. PD H. Storchová 73, č. 8/30, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Krajina s balvany

    Položka č.: 178787

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 11:05

    mezzotinta, lept, 20,5 x 24,5 cm, sign. PD Josef Herčík, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Alois Moravec

    Dívka česající ovoce

    Položka č.: 178788

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 11:10

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Pert Herink

    Konvice na topení (kreslený vtip)

    Položka č.: 178789

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 11:15

    fix, papír, 13,2 x 12,7 cm, sign. PD V. a P. Herinkovi, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

  • Michal Lauda

    Proti slunečníku

    Položka č.: 178792

    Vyvolávací cena: 470 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 11:20

    Aktuální cena: 470 CZK (19 €)

  • Jiří Mika

    Panenka - loutka

    Položka č.: 178797

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 11:25

    suchá jehla, 1981, 14,2 x 12,7 cm, sign. PD Mika Jiří 81, rám, č. 58/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

    Lesní rokle

    Položka č.: 178906

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 11:30

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Pešťák

    (1910-2003)

    Na trhu

    Položka č.: 179005

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 11:35

    litografie, 21,7 x 14,9 cm, sign. PD Pešťák, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromě studoval u profesora AVU J. Obrovského, člen SČVU, Jednoty umělců výtvarných a Svazu jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Jolanta Lysková

    (1939)

    Kouzelný král

    Položka č.: 179017

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 11:40

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Sozanský

    Studie

    Položka č.: 179018

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 11:45

    lept, 1998, 15,9 x 12 cm, sign. PD Sozanský 98, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Kostel milosrdných bratří v Prostějově

    Položka č.: 180330

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 11:50

    lept, 32,5 x 25 cm, sign. PD VSilovský, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Jareš

    U nich už byl

    Položka č.: 180961

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 11:55

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Děvče

    Položka č.: 180966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 12:00

    litografie, 28 x 17 cm, sign. PD Karel Minář, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Svolinský

    Hlava ženy

    Položka č.: 180967

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 12:05

    litografie, 1944, 18,5 x 12,5 cm, sign. LD Svolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Ruyana Küste

    Položka č.: 180968

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 12:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Leo Horst

    Sklizeň chmele

    Položka č.: 180970

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 12:15

    lept, 11 x 15,6 cm, sign. PD Leo Horst, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Leo Horst

    Větrné mlýny

    Položka č.: 180971

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 12:20

    lept, 15,5 x 15,5 cm, sign. PD Leo Horst, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Leo Horst

    Pavlač a kostelík

    Položka č.: 180973

    Plánované ukončení: 18. 12. 2017 12:25

    lept, 13,9 x 16,8 cm, sign. PD Leo Horst, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)