• Čestmír Janošek

    PF 1962

    Položka č.: 234639

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:00

    monotyp, 1962, 8,7 x 13,4 cm, sign. PD Janošek, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Čestmír Janošek

    Černá

    Položka č.: 234640

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:01

    strukturální grafika, 9,8 x 16 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Čestmír Janošek

    Modrá

    Položka č.: 234641

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:02

    strukturální grafika, 9,5 x 16 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Zelená

    Položka č.: 234642

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:03

    strukturální grafika, 1962, 9,6 x 16 cm, monorg. PD J. 62, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 234643

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:04

    tuš, papír, 1963, 30 x 42 cm, LD značeno 29.IV.63 J., Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Čestmír Janošek

    Studie

    Položka č.: 234644

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:05

    monotyp, 41 x 59,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Čestmír Janošek

    Díry

    Položka č.: 234645

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:06

    mrazovka, 33 x 45 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 234646

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:07

    strukturální grafika, 18,8 x 27,9 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Mlha

    Položka č.: 234647

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:08

    strukturální grafika, 1962, 19,1 x 27,5 cm, sign. PD Janošek 1962, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 234648

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:09

    strukturální grafika, 19 x 27,3 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 234649

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:10

    strukturální grafika, 19 x 27,3 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Červenobílá

    Položka č.: 234650

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:11

    strukturální grafika, 1960, 16 x 30 cm, sign. PD Janošek XI. 1960, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Vlnění

    Položka č.: 234651

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:12

    strukturální grafika, 1960, 14 x 30,3 cm, sign. PD Janošek XI. 1960, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Červená

    Položka č.: 234652

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:13

    strukturální grafika, 1960, 11,8 x 30,3 cm, sign. PD Janošek XI. 1960, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    ...já oprawdu nechjchápu...

    Položka č.: 234653

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:14

    mrazovka, tuš, 62,5 x 88 cm, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Čestmír Janošek

    Profil

    Položka č.: 234654

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:15

    mrazovka, 62 x 44 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Dva profily

    Položka č.: 234655

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:16

    strukturální grafika, 1967, 28,8 x 52,8 cm, sign. PD Janošek I. 1967, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Tvář a torzo

    Položka č.: 234656

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:17

  • Čestmír Janošek

    Tvář a torzo

    Položka č.: 234657

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:18

    strukturální grafika, 28,6 x 52,8 cm, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Černý kruh

    Položka č.: 234658

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:19

    mrazovka, 62,5 x 44 cm, při okraji lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • Čestmír Janošek

    Modrá v šedé

    Položka č.: 234659

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:20

    mrazovka, 1965/66, 45 x 62,5 cm, sign. DU Janošek 1965/66, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Mrazovka

    Položka č.: 234660

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:21

  • Čestmír Janošek

    Bílý kruh

    Položka č.: 234661

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:22

    mrazovka, 62 x 43,5 cm, při okraji roztržený, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Ptáci

    Položka č.: 234662

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:23

    mrazovka, 62,5 x 44 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Svatá rodiny

    Položka č.: 234663

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:24

    mrazovka, 44 x 62,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Skvrna

    Položka č.: 234664

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:25

    mrazovka, 40,5 x 59,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Prales

    Položka č.: 234665

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:26

    mrazovka, 62,5 x 43 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Abeceda

    Položka č.: 234666

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:27

    mrazovka, 61 x 41,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Struktura

    Položka č.: 234667

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:28

  • Čestmír Janošek

    V prostoru

    Položka č.: 234668

    Plánované ukončení: 18. 11. 2019 14:29

    mrazovka, 62,5 x 45 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace