• Václav Mašek

    (1893-1973)

    1945 Květen

    Položka č.: 214089

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:30

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Ondráš

    Položka č.: 214091

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:31

    litografie, 47 x 30 cm, sign. PD AStrnadel, Antikvariát Ostrovní, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Janeček

    Kytice ve džbánu

    Položka č.: 214092

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:32

    litografie, 1941, 31 x 40 cm, sign. PD Janeček 41, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Hlídka v Mnichovicích

    Položka č.: 214094

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:33

    litografie, 1946, 22,5 x 36,1 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Vzpoura

    Položka č.: 214095

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:34

    dřevoryt, 23,5 x 35,6 cm, sign. PD K. Štěch, při okraji přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Loďky

    Položka č.: 214096

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:35

    litografie, 26,2 x 39 cm, sign. PD Ant. Homolka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Mezi vodami

    Položka č.: 214114

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:36

    lept, 1959, 13 x 8,7 cm, sign. PD AMoravec 59, pasparta, č. 67/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzn…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Sedláček

    U řeky

    Položka č.: 214675

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:37

    olej, karton, 1922, 23,5 x 32 cm, sign. PD Jar. Sedláček 22, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Zimní motiv

    Položka č.: 214755

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:38

    litografie, 44 x 59 cm, sign. PD J. Grus, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Bohunka Waageová

    Cyklus Touha, proměna

    Položka č.: 214796

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:39

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Cikánka s dítětem

    Položka č.: 215169

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:40

    lept, 13 x 9,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav J. Černý

    (1935-2007)

    Starý strom

    Položka č.: 215249

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:41

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Povoz

    Položka č.: 215259

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    U řeky

    Položka č.: 215325

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:43

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Ples

    Položka č.: 215326

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:44

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Jaro v Podkrkonoší I.

    Položka č.: 215538

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:45

    litografie, 1966, 29 x 38,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1966, č. 12/55, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Jaro v Podkrkonoší II.

    Položka č.: 215539

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:46

    litografie, 1966, 29 x 38,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1966, č. 13/55, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 215827

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:47

    litografie, 1984, 28,5 x 22,8 cm, sign. DU nečitelně, rám, č. 80/200, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Staronová synagoga

    Položka č.: 215841

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:48

    lept, 20,7 x 15,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Rybář u potoka

    Položka č.: 215843

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:49

    dřevoryt, 25,2 x 30,1 cm, sign. PD Pavel Šimon, pokrřený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Květ, plod

    Položka č.: 215844

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:50

    lept, 15 x 7,5 cm, sign. DU Jan Otava, Antikvariát Ostrovní, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Pražský hrad

    Položka č.: 215854

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:51

    ocelorytina, 11 x 7,2 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Salla terrena

    Položka č.: 215858

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:52

    ocelorytina, 12,5 x 11,5 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Praha - Belveder

    Položka č.: 215860

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:53

    ocelorytina, 11 x 18 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Kostial

    (1878-1943)

    Radeckého náměstí

    Položka č.: 217493

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:54

    litografie, 40,5 x 41 cm, PD značeno na kameni KKostial, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ladislav Grosman

    Krásy staré Prahy

    Položka č.: 217506

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:55

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladislav Röhling

    (1880-1945)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 217508

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:56

    dřevoryt, 18,9 x 12,6 cm, sign. PD V. Röhling, LD razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Leo Horst

    Pohled z Týnské ulice

    Položka č.: 217518

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:57

    lept, 17,6 x 14,7 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Ježek

    (1887-1943)

    Hampejská ulice

    Položka č.: 217547

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:58

    tuš, papír, 32,3 x 26,5 cm, sign. PD Ježek Alois, vzadu věnování, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Dítěte a Maška na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Leo Horst

    Týnský chrám

    Položka č.: 217549

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:59

    lept, 11,2 x 10,3 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)