• Franta Buben

    Nad Bečvou od Helfštýna, Hranicko

    Položka č.: 232867

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:00

    akvarel, běloba, papír, 1942, 46 x 61 cm, sign. LD F. Buben 1942, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Ludvík Duchoslav

    (1834-1909)

    Položka č.: 225697

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:05

    tempera, papír, 32,5 x 35 cm, sign. PD F. L. Duchoslav, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Položka č.: 228952

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:10

    pastel, uhel, papír, 1951, 21,5 x 16,5 cm, sign. LD VFleissig 1951, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Friš

    U krejčího II.

    Položka č.: 232841

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:15

    olej, karton, 1954, 30 x 39,5 cm, sign. PD Jo. Friš 54, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Friš

    U krejčího I.

    Položka č.: 232840

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:20

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Zátiší s jiřinami

    Položka č.: 232881

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:25

    olej, plátno, 1943, sign. PD B. Hanš 43, rám, Antikvariát Dlážděná, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karla Hejnová - Talabardon

    (1922)

    Akce III.

    Položka č.: 226257

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:30

    tempera, papír, 39,5 x 44,5 cm, sign. PD karla Talabardon 68, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1957)

    Hory v zimě

    Položka č.: 227142

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:35

    olej, karton, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám, malba mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Horký

    Čertovka

    Položka č.: 221362

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:40

    olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. LD Fr. Horký, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Horník

    (1916-1961)

    Skalní město v Doubravském údolí

    Položka č.: 227304

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:45

    olej, plátno, 50. léta, 75 x 96 cm, napínací rám, obraz z autorova rodného kraje okolí Libice nad Doubravou, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka, J. Loukoty a prof. Obrovského na AVU v Praze, soukromý žák R. Vejrycha, studium na École des Beaux-Arts v Paříži, člen Umělecké besedy a SČVU

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Václav Knotek (Juhas)

    (1891-1954)

    Lesní zátiší

    Položka č.: 232883

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:50

    olej, karton, 31 x 41,5 cm, sign. LD Juhas, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Václav Kostelecký

    Z Kameniček

    Položka č.: 232839

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:55

    olej, karton, 48,5 x 68,5 cm, sign. PD V. Kostelecký, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Košťál

    Kupky sena

    Položka č.: 232837

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 14:00

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vojta Kyncl

    Peřeje

    Položka č.: 232860

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 14:05

    olej, karton, 1966, 49 x 70 cm, sign. PD Vojta Kyncl 66, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ferdinand Löffelmann

    Krajina s řekou

    Položka č.: 232854

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 14:10

    olej, karton, 38 x 98 cm, sign. LD Löffelman, rám, malba radotínského malíře, Antikvariát Dlážděná

  • Ferdinand Löffelmann

    Stavení v zimě

    Položka č.: 232853

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 14:15

    olej, karton, 13,5 x 18 cm, sign. LD Löffelman, rám, malba radotínského malíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Položka č.: 225801

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 14:20

    olej, plátno, 53 x 38 cm, sign. PD A. Majer , rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

  • Franta Malý

    (1900-1980)

    Položka č.: 232825

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 14:25

    olej, plátno, 30 x 40 cm, sign. PD Fr. Malý, rám, oboustranná malba, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Ptáci nad jezerem

    Položka č.: 232861

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 14:30

  • A. Möller

    Plachetnice na moři

    Položka č.: 226939

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 14:35

    olej, plátno, 45,5 x 50 cm, sign. LD A. Möller, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 232833

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 14:40

    olej, karton, 41 x 58 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Zátiší s třešněmi

    Položka č.: 232882

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 14:45

    olej, kartob, 35 x 45 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Kytice chryzantém

    Položka č.: 232863

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 14:50

    olej, karton, 1952, 30 x 42,5 cm, monogr. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Jezero

    Položka č.: 232843

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 14:55

    olej, karton, 35 x 49 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 226076

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 15:00

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Marcel Niederle

    (1898-1990)

    Seth Martin, Nation Hockey Team of Canada 1966

    Položka č.: 221290

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 15:05

    akvarel, uhel, papír, 1966, 41,5 x 28 cm, sign. PD M. Niederle 1966, rám, PD podpis Setha Martina, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • V. Novák

    Horská krajina

    Položka č.: 232864

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 15:10

    olej, karton, 100 x 74 cm, sign. PD Novák V., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • B. Novák

    Položka č.: 232838

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 15:15

    olej, plátno, 1974, 71,5 x 54 cm, sign. PD B. Novák 74, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Novotný

    (1901-1974)

    V lese

    Položka č.: 232832

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 15:20

    olej, karton, 64 x 47 cm, sign. PD Zd. Novotný, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    V modré zahradě

    Položka č.: 227357

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 15:25

    litografie, 1966, 39,5 x 67 cm, sign. DU K. Oberthor 66, rám, na zadní straně štítek autora s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)