• František Říha

    (1910-1986)

    Smutná země

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:00

    litografie, 1965, 14 x 20 cm, sign. PD František Říha 65, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    V tichu

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:01

    kombinovaná technika, 28,7 x 17,5 cm, sign. DU N. Synecká, II. var. č. 3/5, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Malé arkády

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:02

    lept, pastel, 23,5 x 12,5 cm, sign. DU N. Synecká, č. 3/5, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Skryté

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:03

    kombinovaná technika, 20 x 11 cm, sign. DU N. Synecká, II. č. 7/10, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Znamení

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:04

    kombinovaná technika, 21 x 14 cm, sign. DU N. Synecká, č. 3/5, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Útočiště

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:05

    kombinovaná technika, papír, 20,5 x 15,5 cm, sign. LD N. Synecká, č. 4/5, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Návraty

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:06

    lept, 39,5 x 30 cm, sign. DU N. Synecká, č. 4/10, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Koncert v zahradách

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:07

    kombinovaná technika, 39,5 x 23 cm, sign. DU N. Synecká, č. 2/5, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Potopená záře

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:08

    lept, pastel, 35 x 20 cm, sign. DU N. Synecká, č. 3/10, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

  • Zdena Marschalová

    Kouřící holčičky

    Položka č.: 121629

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:09

    linoryt, 30 x 41 cm, sign. PD Zdeňka Marschalová, a.t.

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Leo Vaniš

    (1979)

    Kočka I.

    Položka č.: 121716

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:10

    kombinovaná technika, papír, 2007, 14,5 x 12 cm, sign. LU Leo Vaniš 07, člen Sdružení výtvarníků ČR

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Král

    (1883-1927)

    Trasírka a míčky

    Položka č.: 124858

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:11

    kombinovaná technika, papír, 2005, 59,5 x 51 cm, sign. PD P. Král 2005, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Nosiči

    Položka č.: 125105

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:12

    litografie, 28 x 21 cm, sign. PD Fiala, č. 15/50, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice II.

    Položka č.: 125396

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:13

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Ultrafán z papírového filmu "O Markétce"

    Položka č.: 126124

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:14

    kombinovaná technika, papír, 1981, 37 x 24,4 cm, ultrafán k filmu "O Markétce", ČsT 1981, vazdu razítko "z pozůstalosti Miloše Nolla", žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

  • Anna Khunová

    Proměna 8

    Položka č.: 126639

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:15

    lept, 29,5 x 22,8 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 2/75, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.150 CZK (46 €)

  • Ladislav Kuklík

    Variace pohybů

    Položka č.: 126664

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:16

    kombinovaná technika, 1997, 15 x 25,5 cm, sign. DU L. Kuklík 1997, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Boris Jirků

    Položka č.: 126713

    Vyvolávací cena: 1.350 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:17

    litoofset, 1994, 30 x 21 cm, PD Boris Jirků, č. 13/50, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.350 CZK (54 €)

  • Ondřej Laštuvka

    (1969)

    Oko moře

    Položka č.: 126831

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:18

    lept, akvatinta, 1996, 22 x 27 cm, sign. PD O.Laštuvka 1996, č. 4/7

  • Ladislav Kuklík

    Souznění

    Položka č.: 127684

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:19

    kombinovaná technika, papír, 2007, 8 x 6,5 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 84/120, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jaroslav Válek

    Labyrint

    Položka č.: 128550

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:20

    reliefní grafika, 2003, 25,5 x 22 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

  • Petr Ptáček

    Řiditelný balón

    Položka č.: 129204

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:21

    litografie, 2005, 23 x 17,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk

  • David Linek

    (1973)

    Frigo

    Položka č.: 133678

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:22

    linoryt, 2012, 26 x 17 cm, PD. monogr. DL 2012, č. 1/100, soukromý žák prof. Vávry

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • John Green

    Studená fronta z východu

    Položka č.: 136048

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:23

    kombinovaná technika, sololit, 25 x 50 cm, sign. PD Green

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • John Green

    Letní relaxace

    Položka č.: 136051

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:24

    kombinovaná technika, plátno, 16 x 22 cm, sign. PD Green, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Helena Vanišová

    Mísa se švestkami

    Položka č.: 136073

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:25

    olej,deska, 11,5 x 16,5 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Helena Vanišová

    Zátiší s květinou a ovocem

    Položka č.: 136074

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:26

    olej,deska, 11,5 x 16 cm, sign. LD H. Vanišová, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Helena Vanišová

    U dvou borovic

    Položka č.: 136075

    Vyvolávací cena: 2.350 CZK (94 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:27

    olej,deska, 19,5 x 19,5 cm, sign. LD H. Vanišová, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 2.350 CZK (94 €)

  • Helena Vanišová

    Letní hemžení

    Položka č.: 136077

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:28

    olej,deska, 18,5 x 22 cm, sign. LD H. Vanišová, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Adam Procházka

    (1984)

    Položka č.: 136434

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:29

    serigrafie, 2013, 61, x 43,5 cm, sign. PD Procházka 2013, č. 4/4

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)