• Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Prašná brána

    Položka č.: 240115

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:21

    litografie, 27,7 x 15,5 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Socha sv. Jiří

    Položka č.: 240116

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:22

    litografie, 23 x 17,8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Pražské střechy

    Položka č.: 240117

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:23

    litografie, 17,6 x 23,9 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Nový svět

    Položka č.: 240118

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:24

    litografie, 17,8 x 24 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Pohled na Hradčany

    Položka č.: 240119

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:25

    litografie, 27,4 x 37,5 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Lom

    Položka č.: 240120

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:26

    litografie, 25,7 x 40,6 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Památný strom

    Položka č.: 240121

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:27

    litografie, 30,5 x 41,5 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Lukavice u Stránčic

    Položka č.: 240122

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:28

    litografie, 21,4 x 17 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Lesní palouk

    Položka č.: 240123

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:29

    litografie, 15 x 12,6 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 240124

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:30

    litografie, 17,5 x 16,5 cm, sign. LD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Horská krajina

    Položka č.: 240125

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:31

    litografie, 17,1 x 19,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Položka č.: 240126

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:32

    litografie, 12,1 x 18,4 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Milenci při měsíčku

    Položka č.: 240127

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:33

    litografie, 16,3 x 2,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Kostel Panny Marie Vítězné na Bílé Hoře

    Položka č.: 240128

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:34

    litografie, 25,4 x 18,8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 240129

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:35

    litografie, 8,5 x 8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Radnice

    Položka č.: 240130

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:36

    litografie, 23,2 x 17,8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Ženy v koupeli

    Položka č.: 240131

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:37

    litografie, 12,5 x 12 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Statek pod Petrošem

    Položka č.: 240132

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:38

    litografie, 14,2 x 23,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    V zimě

    Položka č.: 240133

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:39

    litografie, 17,5 x 24 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Dřevěný kostelík

    Položka č.: 240134

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:40

    litografie, 19 x 18,9 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Nízké Karpaty

    Položka č.: 240135

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:41

    litografie, 17,7 x 25,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Hoverla od hranic

    Položka č.: 240136

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:42

    litografie, 15 x 18,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Vesnice pod horami

    Položka č.: 240137

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:43

    litografie, 16,4 x 23 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Salaš

    Položka č.: 240138

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:44

    litografie, 14,8 x 22,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét děvčátka

    Položka č.: 240139

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:45

    litografie, 1912, 24,5 x 20 cm, sign. PD Otakar Vaňáč 1912, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Statek

    Položka č.: 240140

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:46

    litografie, 17,7 x 23,2 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Pod Bukovinkou

    Položka č.: 240141

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:47

    litografie, 14,6 x 18,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 240142

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:48

    litografie, 33 x 21 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Vesnické stavení

    Položka č.: 240143

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:49

    litografie, 17,5 x 23,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Strom u statku

    Položka č.: 240144

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:50

    litografie, 19 x 26,4 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)