• Zdeněk Mézl

    Útok tygra

    Položka č.: 242898

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:36

    dřevoryt, 7,8 x 12 cm, sign. PD Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arna Juračková

    Černohorský dvůr

    Položka č.: 242899

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:38

    kolorovaná serigrafie, 2005, 19 x 11,5 cm, sign. PD A. Juračková 2005, č. 161/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Arna Juračková

    Dvůr Selkov

    Položka č.: 242900

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:40

    kolorovaná serigrafie, 2006, 19 x 11,5 cm, sign. PD A. Juračková 2006, č. 143/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Lokomotiva

    Položka č.: 242901

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:42

    litografie, 1987, 13,5 x 24,5 cm, sign. PD Šindelář 87, č. 109/180, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Pohled na Říp

    Položka č.: 242902

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:44

    dřevoryt, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD Jaroslav Šváb , pozvánka 65 let ART 24, Tábor, 1989, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Strom

    Položka č.: 242903

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:46

    linoryt, 1986, 22 x 15,2 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 86, č. 28/120, poděkování k 80. narozeninám J. Švába , antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sběr plodů

    Položka č.: 242904

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:48

    olej, plátno, 19,9 x 25,6 cm, sign. PD B. Ullrych, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání nohou v řece

    Položka č.: 242905

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:50

    olej, karton, 1940, 19,5 x 23,7 cm, sign. PD B. Ullrych 40, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Zvíře za úplňku

    Položka č.: 242906

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:52

    olej, plátno, 19,8 x 15,3 cm, sign. PD B. Ullrych, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u lesa

    Položka č.: 242907

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:54

    olej, karton, 25 x 19,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena pod stromem

    Položka č.: 242908

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:56

    olej, plátno, 1934, 15,3 x 12 cm, sign. LD B. Ullrych 34, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek na louce

    Položka č.: 242909

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:58

    olej, plátno, karton, 20,4 x 25 cm, sign. PD B. Ullrych, nalepeno na kartonu, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Žena s dítětem

    Položka č.: 242910

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:00

    olej, plátno, karton, 24 x 19,8 cm, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na zahrádce

    Položka č.: 242911

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:02

    olej, plátno, 1935, 26,8 x 20,3 cm, sign. PD B. Ullrych 35, vzadu popsáno autorem, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s bílým šátkem

    Položka č.: 242912

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:04

    olej, plátno, karton, 21,8 x 17,5 cm, nalepeno na kartonu, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek po práci

    Položka č.: 242913

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:06

    olej, plátno, karton, 20,5 x 33,2 cm, nalepeno na kartonu, vepředu LD pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, plátno v pravém horním rohu lehce natržené, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s chlapcem

    Položka č.: 242914

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:08

    olej, plátno, 1944, 13,9 x 22,3 cm, sign. PD B. Ullrych 44, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dvě venkovské ženy

    Položka č.: 242915

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:10

    olej, karton, 1938, 16 x 13,9 cm, sign. PD B. Ullrych 38, papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno, vzadu pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Podzim

    Položka č.: 242916

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:12

    olej, karton, 29,5 x 20,7 cm, vzadu na kartonu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na vojenském cvičení

    Položka č.: 242917

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:14

    olej, plátno, karton, 1935, 26 x 19,2 cm, sign. PD B. Ullrych 35, kartonová pasparta, vzadu na kartonu popsáno, vzadu pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Sestry v šátcích

    Položka č.: 242918

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:16

    olej, dřevo, 34,3 x 28,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s blonďatými vlasy

    Položka č.: 242919

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:18

    olej, papír, karton, 35 x 28,6 cm, nalepeno na kartonu, vzadu na kartonu kresba pastelem, vepředu PD pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 242920

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:20

    olej, plátno, 24,5 x 37,3 cm, vepředu LD pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Žena s hráběmi

    Položka č.: 242921

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:22

    olej, plátno, karton, 35,2 x 29 cm, nalepeno na kartonu, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

  • Rusek

    (1927-2012)

    Položka č.: 242922

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:24

    litografie, 14,7 x 9,5 cm, sign. PD Rusek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské panorama

    Položka č.: 242923

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:26

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 32/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • František Hodonský

    Kameny

    Položka č.: 242924

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:28

    litografie, 2014, 21 x 15,2 cm, sign. DU Hodonský, č.129/180, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira

    Položka č.: 242925

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Sfinga V Údolí králů v Egyptě

    Položka č.: 242926

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:32

    historická reprodukce, fotografie, 11 x 16,7 cm, nalepeno na kartonu,, DU popsáno, odřeno, pofladový karton zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Castello D´Albertis

    Položka č.: 242927

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:34

    historická reprodukce, fotografie, 11,7 x 17 cm, polámané rohy, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)