• Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Město

    Položka č.: 244325

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:03

    serigrafie, 1960, 17,5 x 23,5 cm, sign. DU Rolák 1960, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 244326

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:04

    litografie, 1987, 48 x 64 cm, sign. DU Roučka 87, č. XIV/XX, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 244327

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:05

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Žába

    Položka č.: 244328

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:06

    linoryt, 16,5 x 25,7 cm, sign. DU Seydl, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Zbyšek Sion

    Hlava na hlavě

    Položka č.: 244329

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:07

    litografie, 2010, 41 x 28 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 70/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Olga Stárková

    Botanika

    Položka č.: 244330

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:08

    litografie, 47,5 x 36,5 cm, sign. PD Olga Stárková, pasparta, a. t. , antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Sušení sena

    Položka č.: 244331

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:09

    lept, 1952, 19,3 x 33,5 cm, sign. PD Sukdolák 52, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Svoboda

    Křížení

    Položka č.: 244332

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:10

    litografie, 33,5 x 26,5 cm, sign. PD T. Svoboda, č. 6/40, při okrajích zašpiněný papír

  • Tomáš Svoboda

    Položka č.: 244333

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:11

    litografie, 48 x 29,5 cm, sign. PD T. Svoboda, autorský tisk

  • Tomáš Svoboda

    Vlnění

    Položka č.: 244334

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:12

    litografie, 48 x 30 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír

  • Vratislav Ševčík

    Vesmírná odysea

    Položka č.: 244335

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:13

    litografie, 1986, 44 x 58,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 5/17, vzadu nalepen štítek dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Městečko

    Položka č.: 244336

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:14

    suchá jehla, ruční papír, 12,5 x 9 cm, sign. PD E. Tomanová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Aladin

    Položka č.: 244337

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:15

    litografie, 1987, 27 x 18,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Na uvítání nového roku 87 milé Lilince, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décora…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Větrovský

    Houby II

    Položka č.: 244338

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:16

    litografie, 2009, 35 x 24,7 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 1/87, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Vladimír Větrovský

    Organická věž I

    Položka č.: 244339

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:17

    litografie, 2009, 35,6 x 25 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 46/84, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Kateřina Vítečková

    Ptáčci

    Položka č.: 244340

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:18

    litografie, 2006, 26,3 x 19,1 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Vlach

    Chrám sv. Mikuláše v Praze

    Položka č.: 244341

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:19

    litografie, 23,6 x 16,5 cm, sign. PD Vlach, autorský tisk, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Čas ticha

    Položka č.: 244342

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:20

    akvatinta, 1993, 37,5 x 28,4 cm, sign. PD B Votavová 93, č. 8/21, zezadu na papíru autorské razítko, na okraji papíru několik malých čárek nakreslených obyčejnou tužkou;+ nahoře u okraje papíru nalepen kousek lepící pásky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Kámen a voda

    Položka č.: 244343

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:21

    akvatinta, 1988, 36,4 x 29,3 cm, č. 11/15, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Jádro

    Položka č.: 244344

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:22

    akvatinta, 1988, 36,4 x 29,6 cm, sign. PD B Votavová 88, č. 9/15, na druhé straně papíru autorské razítko, papír tesně pod grafikou nepatrně odřen , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

  • Olga Vychodilová

    Rudolf II.

    Položka č.: 244345

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:23

    barevný lept, 18 x 13,6 cm, sign. D Olga Vychodilová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Sova

    Položka č.: 244346

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:24

    litografie, 5,1 x 3,7 cm, sign. PD ABorn, autorský tisk, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Kocour

    Položka č.: 244347

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:25

    litografie, 5,1 x 3,7 cm, sign. PD ABorn, č. 9/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Kocour a muž

    Položka č.: 244348

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:26

    litografie, 5,1 x 3,7 cm, sign. PD ABorn, č. 7/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Ota Janeček

    Profil dívky

    Položka č.: 244349

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:27

    suchá jehla, 6 x 4,7 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 38/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Položka č.: 244350

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:28

    suchá jehla, 6,8 x 6 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 46/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 244351

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:29

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    Balon a stan

    Položka č.: 244352

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:30

    lept, 1985, 5 x 3,5 cm, sign. PD K. Lhoták 85, č. 4/100, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Továrna

    Položka č.: 244353

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:31

    Kůň

    Položka č.: 244354

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:32

    tužka, papír, 1877, 12,5 x 17 cm, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)