• Ctibor Stehlík

    (1938-2003)

    Strom

    Položka č.: 242644

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:35

    litografie, 11,5 x 7,5 cm, sign. PD Ctibor Stehlík, pasparta, 70/120, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ctibor Stehlík

    (1938-2003)

    Pobřeží

    Položka č.: 242638

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:36

    litografie, 11,5 x 8 cm, sign. PD Ctibor Stehlík, pasparta, 26/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Stěhule

    (1899-1975)

    Z Pražského hradu

    Položka č.: 216875

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:37

    tuš, papír, 38,3 x 33 cm, sign. PD Stěhule, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze, člen SVU Purkyně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Sýs

    Domy

    Položka č.: 242641

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:38

    tempera, sololit, 11 x 9 cm, sign. PD Sýs, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Šejvar

    Hory v zimě

    Položka č.: 242646

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:39

    akryl, karton, 29 x 20 cm, sign. LD Šejvar, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Maxmilian Švabinský

    Zahučaly hory, zahučaly lesy

    Položka č.: 242632

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:40

    litografie, 17 x 11,5 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, zažloutlý a pokrčený papír, v horní části vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající čle…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Vacková

    Letokruhy

    Položka č.: 242506

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:41

    litografie, 1977, 28 x 19 cm, sign. PD Jana Vacková 1997, 98/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně M. Hese a J. Šteffla na PedF v Plzni, členka Unie výtvarných umělců plzeňké oblasti a Asociace volné grafiky v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Lipka (z cyklu Stromy)

    Položka č.: 242502

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:42

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Vrba (z cyklu Stromy)

    Položka č.: 242501

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:43

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Dub (z cyklu Stromy)

    Položka č.: 242500

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:44

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Arnoštka Vazačová

    Nikola (Portrét malířky)

    Položka č.: 235192

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:45

    akryl, deska, 2018, 70 x 50 cm, monogr. PD AV, sign. na zadní straně Arna Vazačová, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Arnoštka Vazačová

    Položka č.: 234484

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:46

    akryl, plátno, 80 x 60 cm, monogr. PD AV, Antikvariát Dlážděná

  • Mirka Věrčáková

    Společnost spřízněných

    Položka č.: 223620

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:47

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Mirka Věrčáková

    Český vzdělanec dobře ví a zná, jak blázna i naděje obohatí

    Položka č.: 223619

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:48

    kombinovaná technika, papír, 2009, 42 x 29,7 cm, sign. PD Mirka 2009, Antikvariát Dlážděná

  • Mirka Věrčáková

    Sněm poslanců českých

    Položka č.: 221126

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:49

    tužka, pastel, tempera, kvaš, papír, 2010, 34 x 24,3 cm, sign. DU Mirka 2010, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Žemlička

    (1923-1980)

    Ticho

    Položka č.: 216804

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:50

    lavírovaná kresba tuší, papír, 32,3 x 16 cm, sign. na zadní straně J. Žemlička, ilustrace pro Mladý svět č. 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Ryby

    Položka č.: 228794

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:02

    slepotisk, 17 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Stavení

    Položka č.: 228822

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:04

    tuš, papír, 1933, 33,3 x 25,2 cm, sign. PD 33, papír při krajích pokrčený a ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jindra Beranová

    Zamračená tvář

    Položka č.: 228823

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:06

    linoryt, 1972, 24,1 x 17,8 cm, sign. PD Jindra Beranová 72, autorský tisk, papír při krajích lehce ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Wien I

    Položka č.: 228826

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zbyšek Sion

    Běžící

    Položka č.: 229075

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:10

    litografie, 2010, 37,4 x 23,7 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 80/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Nelson

    Položka č.: 229129

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:12

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mikoláč Axmann

    Réva

    Položka č.: 229131

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:14

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ležící dívka akt, Ex libris Z knih Jana R. Bečáka

    Položka č.: 231094

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:16

    zinkografie, 1944, 10 x 6 cm, sign. PD v tisku Petr Dillinger, vzadu popsáno Petr Dillinger 44, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Mařík

    (1888-1965)

    Velbloud, Ex libris B.Peterka

    Položka č.: 231095

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:18

    lept, 1944, 11,5 x 16,5 cm, sign. v tisku DU, lehce zažloutlý papír,, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Dívka s harfou

    Položka č.: 231104

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:20

    ocelorytina, 7 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Mořská panna, Ex libris Ing. Otakar

    Položka č.: 231112

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:22

    zinkografie, 4,5 x 7 cm, sign. DU. L.J.Kašpar, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    Dlouhhovlasá dívka, ex libris Jitka Paulusová

    Položka č.: 231119

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:24

    litografie, 11 x 15,5 cm, lehce zažloutlý papír, mírně pokrčené kraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    Ležící dívka, Ex libris V.Kopecký

    Položka č.: 231120

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:26

    litografie, 1944, 8,3 x 15,2 cm, sign. PD L.Vele, vzadu popsáno L.Vele 44, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky, Ex libris V.Rudl

    Položka č.: 231143

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:28

    linoryt, 1924, 4,5 x 6 cm, vzadu popsáno Vítězslav Fleissig 1924, mírně přehnutý dolní okraj, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)