Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Samuraj

    Položka č.: 243656

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:02

    japonský dřevoryt, 35 x 21,8 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, místy odřená barva, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejša s hřebenem

    Položka č.: 243658

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:04

    japonský dřevoryt, 23 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejša

    Položka č.: 243659

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:06

    japonský dřevoryt, 21,4 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejši

    Položka č.: 243660

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:08

    japonský dřevoryt, 20,9 x 14,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, místy zahnědlý papír , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Emil Rada

    (1901)

    Kuřák

    Položka č.: 243734

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:10

    suchá jehla, 14 x 11,8 cm, sign. PD V. Rada, antiqari.at Radhošťská, žák F. Eisenreicha v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Šohaj

    Položka č.: 243742

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:12

    tisk, pastel., papír, 1978, 30 x 18 cm, PD monogr S, papír na dvou místech cca 1 cm natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Ščerbakov

    (1926)

    Muž a pes

    Položka č.: 243746

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:14

    linoryt, 1982, 24 x 18 cm, sign. DU Ščerbakov 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Frant. Tichý

    Firousi, básník iránského eposu

    Položka č.: 243759

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:16

    olej, papír, 35 x 50 cm, sign. PD Frant. Tichý, v rozích patrné dírky po špendlících, při okraji a v rozích místy polámaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Švabinský

    (1873-1962)

    Portrét muže

    Položka č.: 243763

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:18

    tisk, 1906, 32 x 28 cm, značeno PD v tisku MŠvabinský 1906, papír při pravém okraji mimo tisk natržen cca 2 cm, papír mírně zažloutlž, několik zahnědlých skvrn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Modrá planeta

    Položka č.: 243943

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:20

    lept, akvatinta, 29,7 x 24,3 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, papírová pasparta, č. 28/50, na papíru drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Vyznamenání

    Položka č.: 244025

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:22

    suchá jehla, 27,2 x 31 cm, sign. DU V. Komárek, při okrajích mimo tisk 3 x natrženo cca 1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě masky

    Položka č.: 244026

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:24

    suchá jehla, 1967, 30,1 x 38 cm, sign. DU V. Komárek, a.t. , při levém okraji mimo tisk skvrnka od tiskací barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dům u silnice

    Položka č.: 244131

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:26

    olej, plátno, 1956, 41 x 55 cm, LD monogr M. 56, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Zátiší

    Položka č.: 244155

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:28

    tužka, akvarel, papír, 57,5 x 44 cm, sign. LN V. Hejna, na rámu oděrky, prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Walter Conz

    (1872-1947)

    Zámecký park Schwetzinger s jezerem

    Položka č.: 244181

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:30

    litografie, 32 x 46 cm, PD monogr. na kameni WC, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Henry Fantin-Latour

    (1836-1904)

    Paradies und Peri

    Položka č.: 244183

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:32

    litografie, 26 x 18,6 cm, papírová pasparta, příloha časopisu: Zeitschrift für Bildende Kunst, Oktober 1901, Neue Folge XIII; Paradies und Peri (Rob. Schumann), Original-litographie von H. Fantin-Latour in Paris, Handpressendruck auf Chinapapier, Hergestelt bei A. Clot in Paris, antiqari.at Radhošťs…

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Kampmann

    (1859-1917)

    Podzimní večer

    Položka č.: 244185

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:34

    litografie, 45 x 37 cm, sign. na kameni LD G. Kampmann, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , mírně pomuchlané okraje papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Heinrich Steinhagen

    (1880-1948)

    Pieta

    Položka č.: 244187

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:36

    lept, 17 x 19 cm, značeno v desce PD Steinhagen, pod grafikou na DU vytištěno: Heinrich Steinhagen: Pieta (Original-radierung), mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Carel Nicolaas Storm van´s Gravesande

    (1841-1924)

    Večer (Abend)

    Položka č.: 244188

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:38

    lept, 20 x 25,3 cm, papírová pasparta, značeno DU Abend; Original-radierung von Storm van´s Gravesande, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Georg Buday

    (1907-1990)

    Hostina

    Položka č.: 244198

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:40

    dřevoryt, 13,1 x 10,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Károly Reich

    (1922-1988)

    Slepička

    Položka č.: 244213

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:42

    dřevoryt, 7,3 x 9,1 cm, sign. DU Reich Károly, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Slevogt

    (1968-1932)

    Kreslíci muž (Der Zeichner)

    Položka č.: 244214

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:44

    suchá jehla, 1911, 17 x 11,2 cm, značeno na ochranném papíru: LD Max Slevogt, Der Zeichner, Originalradierung; PD Kunst und Künstler, Juni 1911, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Pohár a rukavičky

    Položka č.: 244294

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:46

    dřevoryt, 22,5 x 29,3 cm, sign. DU VKomárek, papír mírně zažloutlý, kolem tisku výraznější zažloutlý rámeček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Osamocená židle

    Položka č.: 244295

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:48

    dřevoryt, 23,2 x 29,4 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, č. 28/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Člun

    Položka č.: 244296

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:50

    lept, 20,6 x 21,8 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Město

    Položka č.: 244325

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:52

    serigrafie, 1960, 17,5 x 23,5 cm, sign. DU Rolák 1960, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Postavy

    Položka č.: 244327

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:54

    litografie, 52 x 36,4 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Dítě (P.F.1918!)

    Položka č.: 244526

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:56

    suchá jehla, 8,5 x 10,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, rám drobné oděrky, LD skvrnka, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Rybník s kopci

    Položka č.: 244533

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:58

    litografie, 33,5 x 40,5 cm, sign. PD M. Holý 43, pasparta, č. 32/300, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Parníky

    Položka č.: 244534

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:00

    litografie, 31,5 x 41,2 cm, sign. PD M. Holý, pasparta, č. 120/200, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook