On-line auction

.

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Mojmír Helclet

    No.: 245517

    Auction price: 1.900 CZK (71 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:23

    dřevoryt, 1921, 13,2 x 12,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 1.900 CZK (71 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Máni Jančákové

    No.: 245518

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:24

    dřevoryt, 1936, 10,8 x 10,8 cm, LD značeno v desce JVáchal, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris J.H. Štěrby

    No.: 245519

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:25

    dřevoryt, 1938, 14 x 10,1 cm, PD značeno v desce J.V., při okraji pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Pavla Vodehnala

    No.: 245520

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:26

    dřevoryt, 11,1 x 8,3 cm, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jiří Slavík

    (1955?)

    Kniha Věry Novákové

    No.: 245521

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:27

    dřevoryt, 1942, 6,4 x 5,2 cm, vzadu razítko, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Slavík

    (1955?)

    Kniha H. Vondráškové

    No.: 245522

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:28

    dřevoryt, 1942, 6,1 x 5,3 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 40 CZK (2 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    No.: 245928

    Auction price: 2.500 CZK (93 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:29

    lept, 1978, 33,5 x 29,7 cm, sign. PD J. Pileček 78, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Svolinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and UVU

    Current price: 2.500 CZK (93 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    No.: 245929

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:30

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    No.: 245930

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:31

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    No.: 245931

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:32

  • Zdeněk Mézl

    19. Století

    No.: 245932

    Auction price: 8.000 CZK (297 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:33

    12x dřevoryt, vydala Bonaventura, Praha 1991, vše sign. PD Zd. Mézl, DU slepotiskové razítko, volné listy, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 8.000 CZK (297 €)

  • Jan Bačkovský

    bez názvu

    No.: 245933

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:00

    digitální tisk, 2006, 75 x 75 cm, vzadu

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • doc. Milan Vácha

    Zrození houslí

    No.: 245934

    Auction price: 5.000 CZK (186 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:01

    patinovaný cínový reliéf, 2019, 12 x 8 cm, PD

    Current price: 5.000 CZK (186 €)

  • Teodor Buzu

    Amor

    No.: 245935

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:02

    malba na hedvábí, 2013, 60 x 65 cm, PD, v rámu

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Linda Čihařová

    Narodil se Fénix

    No.: 245936

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:03

    akvarel a olej na plátně, 2014, 70 x 70 cm, vzadu

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Petr Faltus

    Láska prochází žaludkem

    No.: 245937

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:04

    litografie, 64 x 48 cm, PD, 1/60

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Karel O. Hájek

    Den druhý

    No.: 245938

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:05

    asamblage, 2017, 30 x 35 cm, PD

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Petr Hampl

    Ozvěna

    No.: 245939

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:06

    akryl a tuš na plátně, 2018, 145 x 120 cm

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Jitka Hilská

    Jitřní zahrada

    No.: 245940

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:07

    kombinovaná technika, 2013, 40 x 30 cm, vzadu

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Petra Hřivnáčová

    Motýl

    No.: 245941

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:08

    abstrakce; akryl na sololitu, 2016, 50 x 45 cm, PD

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • J. S.

    Půlnoční lásky blues

    No.: 245942

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:09

    sběratelský plakát, 2003, 89 x 66 cm, PD, 410/1111

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. S.

    Tudy kráčela historie

    No.: 245943

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:10

    sběratelský plakát, 2003, 89 x 67 cm, PD

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jana Julínková

    Let

    No.: 245944

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:11

    olej na sololitu, 2017, 60 x 80 cm, vzadu

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jitka Kopejtková

    Plechovka

    No.: 245945

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:12

    koláž, street art, 2018, 55 x 43 cm, PD

  • David Kraček

    Čarodějnice na leguánovi

    No.: 245946

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:13

    objekt polyvinyl, ze série Speky, 2014, 39 x 24 cm

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • David Kraček

    Svatá Anna ve skalách

    No.: 245947

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:14

    objekt polyvinyl, ze série Speky, 2014, 45 x 62 cm

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Radka Kuželová

    Pevnost Talad (Kalábrie)

    No.: 245948

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:15

    olej na plátně, 2012, 50 x 60 cm, LD

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Monika Lainová

    S vůní divoké máty

    No.: 245949

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:16

    malba na sklo, 20 x 20 cm, PD

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Monika Lainová

    V přítomném okamžiku

    No.: 245950

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:17

    malba na sklo, 15 x 15 cm, PD

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Mlynář

    Mistr Jan Hus

    No.: 245951

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 16:18

    medaile bronz, Ø 5 cm

    Current price: 250 CZK (10 €)