Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Žena s vějířem

    Položka č.: 239625

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:18

    litografie, 16,7 x 11,9 cm, PD monogr. RK, rám, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Aristofanos Lysistrata

    Položka č.: 239626

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:19

    lept s akvatintou, 1906, 8,8 x 12 cm, rám, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ch. Ponsard

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 239627

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:20

    lept, 44 x 88 cm, sign. PD Ponsard, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mostecká ulice

    Položka č.: 239628

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:21

    akvatinta, 37,4 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pražský hrad od Novotného lávky

    Položka č.: 239629

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:22

    akvatinta, 45 x 39,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Přístavní jeřáb u Notre Dame

    Položka č.: 239630

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:23

    akvatinta, 37,2 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Zasněžený sv. Mikuláš

    Položka č.: 239631

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:24

    akvatinta, 35 x 35 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Malá taneční zábava

    Položka č.: 239632

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:25

    sítotisk, 19 x 31,7 cm, sign. DU Benetka, č. 51/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Balónové létání I.

    Položka č.: 239633

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:26

    litografie, 1995, 64 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 95, rám, č. 18/52, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Golfové hřiště

    Položka č.: 239634

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:27

    litografie, 1992, 64 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 92, rám, č. 44/80, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Hudba

    Položka č.: 239635

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:28

    lept, mezzotinta, 31,2 x 48,4 cm, sign. PD KDemel, č. XXXI/LXX, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Koncert

    Položka č.: 239636

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:29

    lept, 31 x 39,5 cm, sign. PD Karel Demel 76, rám, 84/125, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Muž s kyticí

    Položka č.: 239637

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:30

    lept, mezzotinta, 31,2 x 48,4 cm, sign. PD KDemel, č. XXXI/LXX, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Federico Díaz

    (1971)

    Dravci

    Položka č.: 239638

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:31

    litografie, 33,3 x 23,5 cm, sign. PD Federico Diaz, rám, č. 37/80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Malicha, S. Kolíbala a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    V leže

    Položka č.: 239639

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:32

    suchá jehla, 94,5 x 66,3 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Hlava

    Položka č.: 239640

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:33

    monotyp, 1945, 16 x 12,4 cm, sign. PD Janeček 14. VIII. 45, rám, lehce zažloutlý, při okrajích zvlněný papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Stojící postava

    Položka č.: 239641

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:34

    monotyp, 1945, 16 x 12,4 cm, sign. PD Janeček 14. VIII. 45, rám, lehce zažloutlý, při okrajích zvlněný papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Torzo

    Položka č.: 239642

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:35

    litografie, 1944, 23 x 15,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Kopecký

    (1931)

    Průzor

    Položka č.: 239643

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:36

    litografie, 2017, 31 x 31 cm, sign. PD Kopecký, č. 9/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kaplického

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Svatý Václav

    Položka č.: 239644

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:37

    litografie, akvarel, 31 x 21 cm, sign. PD Kubašta, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Linie a plocha v kontrapozici

    Položka č.: 239645

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:38

    serigrafie, 1969/2002, 19 x 8 cm, sign. DU Jan Kubíček, č. 36/200, vzadu popsáno autorem: P.F.2003, všechno dobré, dostatek zdraví, sílu a pevné nervy k práci a pro vše ostatní přeji srdečně a přátelsky JK, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    R.M. Rilke

    Položka č.: 239646

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:39

    lept, 1985, 16,9 x 11 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1985, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Bez názvu

    Položka č.: 239647

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:40

    litografie, 43 x 32 cm, sign. PD K. Laštovka, 71/80, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dotyky

    Položka č.: 239648

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:41

    litografie, 48,5 x 38 cm, sign. PD K. Laštovka, 28/80, mírně pokrčený papír, při horním okraji mimo tisk natržený, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Matějíček

    (1941-2002)

    Dívka s květinami

    Položka č.: 239649

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:42

    lept, 19,7 x 15 cm, sign. PD Vmatějíček, rám, 25/80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Matějíček

    (1941-2002)

    Dopis

    Položka č.: 239650

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:43

    lept, akvatinta, 20 x 14,8 cm, sign. PD Vmatějíček, rám, 58/80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Matějíček

    (1941-2002)

    Žena a létající balón

    Položka č.: 239651

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:44

    lept, akvatinta, 25 x 19,5 cm, sign. PD Vmatějíček, rám, 77/80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Nikl

    (1960)

    Svinutý

    Položka č.: 239652

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:45

    litografie, 2012, 30,5 x 26,5 cm, sign. PD Petr Nikl 2012, č. 13/100, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Před bouří

    Položka č.: 239653

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:46

    litografie, 1978, 22 x 61 cm, sign. DU K. Oberthor 78, rám, vzadu nalepen štítek Dílo, razítko ČPVU, mírně zažloutlá pasparta, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Ouhel

    (1945)

    Kdesi na planetě

    Položka č.: 239654

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:47

    dřevoryt, akvarel, papír, 2006, 29,7 x 20 cm, sign. PD I. Ouhel 06, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook