• Kamila Ženatá

    Krokodýlí tanec

    Položka č.: 249930

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:11

    olej, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. zezadu Kamila Ženatá, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Václav Kabát

    Přistání na Saturnu

    Položka č.: 249931

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:12

    kombinovaná technika, koláž, karton, 31,4 x 34,5 cm, vzadu popsáno autorem, vzniklo jako ilustrace ke knize Josefa Koenigsmarka Nekonečné konečno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ladislav Kuklík

    Položka č.: 249932

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (920 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:13

    tuš, papír, 2017, 80,8 x 54 cm, sign. PD L. Kuklík 2017, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 23.000 CZK (920 €)

  • Aleš Lamr

    Letní slavnost

    Položka č.: 249933

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:14

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Aleš Lamr

    Duhová krajina

    Položka č.: 249934

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:15

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Zelený dalmatin

    Položka č.: 249935

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:16

    kombinovaná technika (akryl, fólie, koláž s originální kresbou), sololit, 1997, 65 x 50 cm, sign. LD Svoboda 97 a na zadní straně Svoboda 1997, autor o vzniku díla: Obraz byl inspirován tužbou dětí vlastnit dalmatina nebo cokoliv co dalmatina připomínalo..tenkrát to byla skoro davová hysterie .. kon…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Strážce diamantové žirafy

    Položka č.: 249936

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:17

    kombinovaná technika (akryl, tuš, tuha, fólie, koláž), sololit, 1997, 65 x 50 cm, sign. LD Svoboda 97 a na zadní straně Svoboda 1997, autor o vzniku díla: Další obraz, který vznikl víceméně z nevědomí a rozlité tuše, která připomínala žirafu. Jedná se o experimentální obraz .. nalepil jsem na něj o…

  • Martin Šimeček

    Evidentně lidé

    Položka č.: 249937

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:18

    akryl, plátno, 2019, 40 x 50 cm, sign. LD Martin Šimeček 2019, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Martin Šimeček

    Mnoho lidí, kde a co

    Položka č.: 249938

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:19

    akryl, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. PD 2019 Martin Šimeček, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Zdeněk Šplíchal

    Homo

    Položka č.: 249939

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:20

    tiskařská barva, akvarel, papír, 1980, 46 x 33,5 cm, sign. PD Zd. Šplíchal 80, rám

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • Leoš Suchan

    (1989)

    Studie zvuku (Flanger)

    Položka č.: 249940

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:21

    olej, akryl, plátno, 2020, 100 x 70 cm, sign. zezadu Leoš Suchan

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Vánoce na hřbitově II

    Položka č.: 249941

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:22

    uhel, plátno, 2013, 130 x 150 cm, sign. zezadu Vetengl 2013, Zde je můj návrat ke kresbě. Tento obraz je vymyšlený se vším všudy. Opět zde ostře kontrastuje hrob a jeho okolí. Propojuje se zde krajina s hrobem (hrob má řešenou okolní podlahu, která přechází do krajiny), tím spojuji hrob s krajinou. …

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě kudlanky

    Položka č.: 249942

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:23

    akvarel, tuš, papír, 2006, 33,5 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě sličné kudlanky

    Položka č.: 249943

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:24

    akvarel, tuš, papír, 2006, 42 x 59 cm, sign. DU Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jiří Načeradský

    Nevěstka Babylonská

    Položka č.: 249944

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:25

    tuš, kvaš, papír, 1989, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Načeradský 89, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 249945

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:26

    tempera, papír, 2006, 59 x 42 cm, sign. PD Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Jiří Načeradský

    Čtyři muži

    Položka č.: 249947

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:28

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Načeradský

    Za městem

    Položka č.: 249948

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:29

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě cvičitelky

    Položka č.: 249949

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:30

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Jiří Načeradský

    Biostroje

    Položka č.: 249950

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:31

    tempera, tuš, karton, sololit, 1973, 63, 5 x 48, 5 cm, sign. LD Načeradský 1972, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 249951

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:32

    olej, plátno, 2013, 81 x 80 cm, sign. PD Načeradský, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Venuše

    Položka č.: 249952

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:33

    olej, plátno, 2011, 81 x 101 cm, PD monogr. JN 2011, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 249953

    Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.400 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:34

    olej, plátno, 2010, 81 x 100 cm, sign. LD Načeradský, malíř Nové figurace a člen Volného sdružení 12/15, Pozdě ale přece – od roku 1957 do roku 1963 studoval na pražské Akademii výtvarného umění u profesora Vlastimila Rady. Na půdu akademie se vrátil o dvě desítky let později jako profesor ateliéru …

    Aktuální cena: 110.000 CZK (4.400 €)

  • Jiří Načeradský

    V běhu

    Položka č.: 249954

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:35

    litografie, 2010, 31,5 x 42 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 249955

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:36

    litografie, 2010, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Rozhovor

    Položka č.: 249956

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:37

  • Jiří Načeradský

    Trojice

    Položka č.: 249957

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:38

    litografie, 2010, 28 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    V zajetí kudlanky

    Položka č.: 249958

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:39

    litografie, 2010, 32,5 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Konstantin Bušek

    (1861-1938)

    Svatý Václave, oroduj za nás!

    Položka č.: 249959

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:40

    litografie, akvarel, 46 x 28 cm, sign. LU Konst. Bušek, Antikvariát Dlážděná, vyučil se v dílně svého otce řezbáře Petra Buška (1824-1894)

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Konůpek

    Anna Livia Plurabella III.

    Položka č.: 249960

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:41

    lept, 1942, 24,5 x 30,5 cm, sign. PD Konůpek 42, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)