• Anthonius van Dyck

    (1599-1641)

    Gustavus Adolphus

    Položka č.: 242941

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:02

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Earl Russell

    Položka č.: 242942

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:04

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • C. E. Wagstaff

    Dryden

    Položka č.: 242943

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:06

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from a Picture by Hudson in the Hall of trinity College Cambrige, PŘI LEVÉM OKRAJI MIMO TISK SKVRNY OD VODY, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • E. Scriven

    Erasmus

    Položka č.: 242944

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:08

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Scriven from the original Picture by G. Penn in her Majesty´s Collection in Windsor, zašlý papír, pravý okraj papíru lehce zašedlý a lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Thompson

    Dr. Cartwright

    Položka č.: 242945

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:10

    mědirytina, 12,3 x 10 cm, značeno DU Engraved by J. Thompson from a Picture in the possesion of Miss Cartwright, při horním okraji nepatrná skvrna od vody, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Lord Clyde

    Položka č.: 242946

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:12

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by Holl from a Photograph by Mayall, levý okraj papíru zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Posselwhite

    Bentham

    Položka č.: 242947

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:14

    mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite from an original Picture by J,. Watts, papír při okrajích místy mírně zašpiněn, u horního okraje skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Cranmer

    Položka č.: 242948

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:16

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from the original Picture in the Collection at Lamberth Palace, v rozích mimo tisk nepatrně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 242949

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:18

    tužka, kvaš, papír, 1967, 42,7 x 61 cm, PD monogr. FH 67, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Modrá hladina

    Položka č.: 242950

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:20

    tužka, kvaš, papír, 1965, 43 x 61 cm, PD monogr. FH 65, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Pobřeží

    Položka č.: 242951

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dům na kopci

    Položka č.: 242952

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:24

    akvarel, tuš, papír, 1942, 21 x 28,5 cm, sign. LD B. Ullrych 42, papír při okrajích mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rastislav Michal

    Sedící dívčí akt

    Položka č.: 242953

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:26

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    U kotle

    Položka č.: 242954

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:28

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Karlův most a Pražský hrad

    Položka č.: 242955

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:30

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)