Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Drha

    (1912-?)

    Motiv z Jístebníku

    Položka č.: 139589

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:02

    olej, karton, 1977, 28 x 46 cm, sign. PD J. Drha 77, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sedláček

    Vesnička v podhůří

    Položka č.: 177217

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:03

    olej, karton, 1946, 25 x 35 cm, sign. PD Sedláček 1946, rám, při okrajích malba mírně poškozena, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sedláček

    Domek na Vysočině

    Položka č.: 177218

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:04

    olej, karton, 1946, 24,5 x 34 cm, sign. PD Sedláček 1946, rám, při okrajích malba mírně poškozena, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Partie z Prahy

    Položka č.: 177396

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:05

    lept, 7,9 x 7,3 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Konstantin Bušek

    (1861-1938)

    Chalupa

    Položka č.: 177596

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:06

    tuš, akvarel, pastel, papír, 23,5 x 18 cm, sign. PD Konst. Bušek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, vyučil se v dílně svého otce řezbáře Petra Buška (1824-1894)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Konečný

    (1909-1989)

    Dvě ženy ve vesnici

    Položka č.: 177684

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:07

    olej, sololit, 41 x 48 cm, sign. PD Konečný, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Kořínek

    (1912)

    Citróny

    Položka č.: 177872

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:08

    olej, překližka, 27,5 x 43 cm, sign. PD Kořínek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Lieslera, V. Tittelbacha a V. Sychry

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista JP

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 177876

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:09

    olej, sololit, 55 x 80 cm, monogr. LD JP, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kytice

    Položka č.: 178844

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:10

    mědirytina, 1968, 44 x 33,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír 68, autorský tisk, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lesní rokle

    Položka č.: 178906

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:11

    kvaš, papír, 41,2 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Chaloupek

    (1958)

    Akt

    Položka č.: 178976

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:12

    tužka, akvarel, papír, 2012, 20,5 x 14 cm, sign. PD JACH 12, Antikvariát Ostrovní, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Chaloupek

    (1958)

    Akt

    Položka č.: 178977

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:13

    tužka, akvarel, papír, 2012, 20,5 x 14 cm, sign. PD JACH 12, Antikvariát Ostrovní, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Chaloupek

    (1958)

    Akt

    Položka č.: 178978

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:14

    tužka, akvarel, papír, 2012, 20,5 x 14 cm, sign. PD JACH 12, Antikvariát Ostrovní, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Němeček

    Pohled na Kunětickou horu od severu

    Položka č.: 178990

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:15

    akvarel, karton, 1947, 44 x 62 cm, sign. LD Němeček 47, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932)

    Klaun s houslemi v manéži

    Položka č.: 179062

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:16

    litografie, 1978, 15,5 x 13 cm, sign. PD KBeneš 78, č. 36/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aldof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Tonda Špacír ze Strmilova

    Položka č.: 179080

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:17

    litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Louis Leopold Boilly

    (1761-1845)

    Hádka

    Položka č.: 179096

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:18

    litografie, 22 x 19,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Italská scenérie

    Položka č.: 180932

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:19

    lept, 1931, 25 x 29,5 cm, sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Jareš

    U nich už byl

    Položka č.: 180961

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:20

    akvrel, papír, 27,7 x 20,7 cm, sign. LD Jar Jareš, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ruyana Küste

    Položka č.: 180968

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:21

    lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Postava s dítětem v krajině

    Položka č.: 180974

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:22

    litografie, 23 x 30 cm, sign. PD Karel Müller, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Milenci na břehu

    Položka č.: 180975

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:23

    litografie, 23 x 30 cm, sign. PD Karel Müller, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Jiří Bauer

    Skála

    Položka č.: 180977

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:24

    akvatinta, 13,5 x 8,5 cm, sign. LD JBauer, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Syrový

    (1879-1956)

    Bárky na břehu moře

    Položka č.: 180979

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:25

    akvarel, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, sign. PD J. Syrový, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka na UMPRUM v Praze, V. Hynaise na AVU, K. Marra v Mnichově a J. Humberta v Paříži

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Václav Němec

    Položka č.: 180980

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:26

    hlubotisk, 1916, 34 x 29 cm, sign. v tisku PD MŠvabinský 1916, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládajíc…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Modlitba

    Položka č.: 180996

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:27

    lept, 19,5 x 14,7 cm, sign. PD A.J. Alex, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Portrét

    Položka č.: 181684

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:28

    litografie, 1942, 27 x 19 cm, sign. LD JObrovský 1942, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavla Soukupová

    (1958)

    Ornament

    Položka č.: 181696

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:29

    reliéfní tisk, 1989, 37,7 x 28,6 cm, sign. PD Pavla Soukupová 89, č. 56/62, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Matěj Svoboda

    (1943)

    Motýlci

    Položka č.: 181699

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:30

    dřevoryt, 1989, 35,2 x 25,2 cm, sign. PD Matěj Svoboda 89, č. 56/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen UVU, zakladatel skupiny 68 pod plachtou a skupiny Tolerance, předseda Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans Schroedter

    Skupina stromů

    Položka č.: 183765

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:31

    lept, 1908, 13,3 x 22,7 cm, značeno LD v desce H. S. 1908, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook