• Karel Beneš

    Na vyhlídce za Čertovinou

    Položka č.: 233897

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:50

    olej, karton, 33 x 42,5 cm, sign. LD K. Beneš, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Petr Štambach

    Položka č.: 233907

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:51

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Hodiny

    Položka č.: 233908

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:52

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Ladocha

    Růže - pohár

    Položka č.: 234622

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:53

    lept, kombinovaná technika, papír, 1976, 47 x 59 cm, sign. PD Jiří Ladocha 1976, rám, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Helena Samohelová

    Ptáček

    Položka č.: 234638

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:54

    keramika, v. 11,5 cm, monogr. dole H.S., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jaroslav Šámal

    (1914-1988)

    V dole

    Položka č.: 234958

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:55

    litografie, 1944, 17,5 x 25 cm, sign. PD J. Šámal 44, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole kreslení a malování Mánesa v Praze, žák prof. O. Nejedlého a M. Holého na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník

    Položka č.: 234960

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:56

    litografie, 25,3 x 17,8 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Položka č.: 236255

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:57

    lept, 26,8 x 21 cm, sign. DU JŠerých, pasparta, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Závodní dvojskif

    Položka č.: 236409

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:58

    olej, plátno, 34 x 70 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Atlet

    Položka č.: 236410

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:59

    olej, plátno, 34 x 60 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Boj o míč

    Položka č.: 236411

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:00

    olej, plátno, 60 x 50 cm, sign. DU Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Rohový kop

    Položka č.: 236412

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:01

    olej, plátno, 50 x 69 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Tandem

    Položka č.: 236413

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:02

    olej, plátno, 42 x 55 cm, sign. DU Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

  • Vladimír Hadomský

    (1938-2015)

    Vize ženy

    Položka č.: 236425

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:03

    tisk, akvarel, tuš, papír, 1998, 37 x 27 cm, sign. LD Vladimír Hadomský 1998, Antikvariát Ostrovní

  • Vladimír Hadomský

    (1938-2015)

    Karnevalová psychovize

    Položka č.: 236430

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:04

    tisk, akvarel, tuš, papír, 2000, 55 x 38 cm, sign. PD Vlad. Hadomský 2000, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ezopovy bajky: Tele a býk

    Položka č.: 236452

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:05

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Oldřich Jelínek

    Korida

    Položka č.: 236611

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:06

    lept, akvatinta, akvarel, 1977, 21,2 x 27,8 cm, sign. DU O. Jelínek 77, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja - návrh na plakát

    Položka č.: 237250

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:07

    tuš, tužka, karton, 33 x 43 cm, zašpiněný karton, místy drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Léda s labutí

    Položka č.: 237738

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:08

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    Máchův kraj

    Položka č.: 238758

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:09

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Básník

    Položka č.: 238759

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:10

    tuš, papír, 29 x 20 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    K.H. Mácha: Máj

    Položka č.: 238760

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:11

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Hynek

    Položka č.: 238761

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:12

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Kat

    Položka č.: 238762

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:13

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Máchovská krajina

    Položka č.: 238763

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:14

    mezzotinta, 9 x 6,5 cm, sign. PD M.M. Šechtlová, č. 23/50, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Máchovská krajina - Ex Libris Dr. V. Šmejkal

    Položka č.: 238764

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:15

    lept, mezzotinta, 9,5 x 6,5 cm, sign. PD M. Šechtlová, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Jaroš

    (1886-1967)

    Poutník hledí na západ slunce

    Položka č.: 238765

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:16

    litografie, 14 x 22,5 cm, sign. PD Jar. Jareš, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Šindelář

    (1950)

    Básníkova tvář

    Položka č.: 238766

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:17

    tuš, běloba, papír, 1988, 21 x 14,5 cm, sign. DU JŠindelář 1988, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ kamenosochařské v Hořicích, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, I. Orešnikova a prof. Ugarova na Institutu Ilji Repina v Leningradě, člen UVU

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Pocestný a smrtihlav

    Položka č.: 238767

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:18

    lept, 10 x 7 cm, sign. PD Pavel Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bezděz

    Položka č.: 238768

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:19

    dřevoryt, 11,5 x 9 cm, sign. PD Troup, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)