Seewesen (lodní části)

    Položka č.: 237143

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:16

    mědirytina, 25 x 32,5 cm, na papíru drobné žluté flíčky, na pravém okraji natržen papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Pražská hrad z Lávky

    Položka č.: 237148

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:18

    lept, 29,5 x 37,5 cm, sign. PD, na papíře zahnědlé skvrnky, papír zašpiněn a při levém okraji cca 1 cm natržen - nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Zur Geschichte der Costüme

    Položka č.: 237160

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:20

    tisk, akvarel, 42 x 34 cm, zažloutlý papír, na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 221750

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:22

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Krajina pod horami

    Položka č.: 221751

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:24

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    V podhůří

    Položka č.: 221752

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:26

    lavírovaná kresba tuší, 38 x 51 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Cesta do vesnice

    Položka č.: 221806

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:28

    tužka, papír, 41,8 x 52,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Berto Monetti

    Klečící žena

    Položka č.: 221890

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:30

    kvaš, tuš, papír, 1982, 20,8 x 29,5 cm, sign. LD Monetti 82, vzadu nalepen štítek s popisem, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 221891

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:32

    lavírovaná kresba tuší, 1974, 39 x 24 cm, sign. LD Monetti 74, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Milenci v objetí

    Položka č.: 221892

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:34

    lavírovaná kresba tuší, 34,3 x 28,7 cm, sign. PD Monetti, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Antické zátiší (Ex libris Mirko Riedl)

    Položka č.: 222083

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:36

    ocelorytina, 1944, 3 x 5 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, vzadu razítko Jiří A. Švengsbír 1944, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Růže ve váze (Ex libris Jiřiny Černé)

    Položka č.: 222084

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:38

    ocelorytina, 1944, 1 x 3 cm, vzadu razítko Jiří A. Švengsbír 1944, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Dvě růže ve váze (Ex libris Růžena Koukalová)

    Položka č.: 222085

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:40

    ocelorytina, 3 x 6 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Berto Monetti

    Svlékající se žena

    Položka č.: 222148

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:42

    tuš, papír, 1986, 29,4 x 20,8 cm, sign. DU Monetti 86, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náhrobky na Židovském hřbitově v Praze

    Položka č.: 222155

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:44

    olej, plátno, 15,5 x 10,4 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 222165

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:46

    olej, karton, 11 x 17 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice vlčích máků

    Položka č.: 222166

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:48

    olej, sololit, 19,5 x 18,5 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 222167

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:50

    olej, plátno, 25 x 8,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náves s rybníkem

    Položka č.: 222168

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:52

    olej, plátno, 24,8 x 14 cm, sign. LD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vesnice pod sněhem

    Položka č.: 222169

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:54

    olej, plátno, 22,7 x16 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Clara Istlerová

    Proměna

    Položka č.: 223695

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:56

    lept, 1970, 21,5 x 20 cm, sign. PD Clara Istlerová, č. 1/2, papír po okrajích pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, postgraduální studium na Central School of Art v Londýně

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Anna Podzemná - Suchardová

    (1909-1996)

    Křídla

    Položka č.: 223701

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:58

    litografie, 1984, 43 x 53,5 cm, sign. PD Anna Podzemná - Suchardová, č. 14/30, v rozích zohýbáno, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. A. Hofbauera a J. Beneše na UMPRUM v Praze, na Academii Julien v Paříži a u prof. M. Švabinského na AVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Ex libris Dr. ČB

    Položka č.: 223881

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:00

    dřevoryt, 6,2 x 5,4 cm, LD značeno F.K, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžený most v krajině

    Položka č.: 223904

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:02

    olej, karton, 14,6 x10 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Předjaří

    Položka č.: 223905

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:04

    olej, karton, 13 x 12,5 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Horské středisko

    Položka č.: 223907

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:06

    olej, plátno, 22,6 x 9,5 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Konůpek

    Tiskařská dílna, Mojmíru Helceletovi

    Položka č.: 223910

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:08

    lept, 10,5 x 15 cm, zažloutlý papír, lehce potrhané okraje, poškození nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Vzhlížení

    Položka č.: 223926

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:10

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Tvář (Ex libris Jan Halla)

    Položka č.: 223984

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:12

    lept, 10,5 x 6,5 cm, sign. DU Halla, při okrajích lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Ornament, Ex libris Ant. Grimm

    Položka č.: 224233

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:14

    dřevoryt, 6 x 9,5 cm, monogram K v tisku, vzadu popsáno Grimm, dolní okraj lehce odřený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)