Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Jan Blaha

    (1961)

    Panna Maria

    Položka č.: 201574

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:02

    lept, 49,2 x 39,8 cm, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Mořský příboj

    Položka č.: 202448

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:03

    olej, plátno, 1967, 43,5 x 68 cm, sign. PD J. Poš 1967, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kavalerie (jízda)

    Položka č.: 202457

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:04

    lept, 24,5 x 36,3 cm, sign. PD AJ Alex, rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Na gondole

    Položka č.: 202489

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:05

    akvatinta, 15,5 x 17,7 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, rám, na papíře drobná skvrna, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • William I. Shayer

    (1788-1879)

    Hon na lišku

    Položka č.: 203530

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:06

    litografie, 29,5 x 29,5 cm, DU značeno na kameni W.I. Shayer, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Bohunka Waageová

    (1948)

    Stará cikánka

    Položka č.: 206192

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:07

    lept, 1987, 31 x 25,4 cm, sign. DU B. Waageová 1987, č. 33/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Náměstí s morovým sloupem

    Položka č.: 206876

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:08

    dřevoryt, 1943, 35,5 x 28,4 cm, sign. PD Vik, při okrajích roztržený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen Če…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jareš

    Středočeská krajina

    Položka č.: 207005

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:09

    akvarel, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mandel ml.

    Rybník před deštěm

    Položka č.: 207006

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:10

    olej, plátno, 75 x 130 cm, sign. PD J. Mandel ml., rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • monogramista JK

    Chalupy na Vysočině

    Položka č.: 207008

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:11

    olej, překližka, 50 x 63 cm, monogr. PD JK, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Novák

    Chalupy v podhůří

    Položka č.: 207010

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:12

    olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD K. Novák, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Chudomel

    (1929)

    Cesta

    Položka č.: 207959

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:13

    pero, papír, 1986, 13 x 11 cm, sign. DU J. CHudomel 10.1. 86, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Berková

    Mořská víla

    Položka č.: 207960

    Vyvolávací cena: 390 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:14

    tuš, papír, 1986, 15,5 x 10 cm, sign. DU Dagmar Berková 1986, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Walterová

    (1947)

    Mlýnský kámen

    Položka č.: 207961

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:15

    lept, 1978, 15,3 x 10 cm, sign. PD J. Walterová 1978, rám, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Walterová

    (1947)

    Na lovu

    Položka č.: 207962

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:16

    lept, 1978, 15 x 10,3 cm, sign. PD J. Walterová 1978, rám, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Walterová

    (1947)

    U rybníka

    Položka č.: 207964

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:17

    lept, 1978, 15,3 x 10 cm, sign. PD J. Walterová 1978, rám, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Květina

    Položka č.: 210351

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:18

    tužka, akvarel, papír, 1989, 42,8 x 29,3 cm, sign. PD Jan 1989, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jarmila Čermáková

    Místo pro život

    Položka č.: 211252

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:19

    lept, 33,6 x 24,5 cm, sign. PD J. Čermáková, č. 25/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Práce na poli

    Položka č.: 211274

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:20

    tužka, papír, 1940, 17 x 13,2 cm, sign. PD B.S. Urban 40, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mez…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Pták

    Položka č.: 211793

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:21

    litografie, 1977, 10,3 x 10,3 cm, sign. PD K. Laštovka, PF 1978, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Dana Puchnarová

    (1938)

    Hmota touží po výsostech

    Položka č.: 213141

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:22

    litografie, 1965, 19 x 13 cm, sign. PD Puchnarová 65, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Zeman

    Kašparova chalupa ve Zděchově (Valašsko)

    Položka č.: 213632

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:23

    olej, karton, 50 x 64 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Akt

    Položka č.: 213664

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:24

    lept, 12,5 x 9 cm, sign. PD B. J. Urban, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umělecké výstavy p…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Kameny

    Položka č.: 214021

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:25

    olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na Vysoké Tatry

    Položka č.: 214022

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:26

    olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Cesta v předjaří

    Položka č.: 214023

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:27

    olej, karton, 59,5 x 84,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom v krajině

    Položka č.: 214024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:28

    olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    1945 Květen

    Položka č.: 214089

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:29

    dřevoryt, 1944, 32 x 25 cm, sign. PD Mašek V., při okraji přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Ondráš

    Položka č.: 214091

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:30

    litografie, 47 x 30 cm, sign. PD AStrnadel, Antikvariát Ostrovní, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:31

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook