• Karel Urbánek

    (1924-1984)

    Zima v mlžném oparu

    Položka č.: 249437

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:36

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Londo

    Položka č.: 214905

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:37

    pastel, tužka, papír, 1927, 12,5 x 9 cm, monogr. PD MD 27, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    V tramvaji

    Položka č.: 214901

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:38

    pastel, tužka, koláž, papír, 14 x 9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Benešovy uzeniny

    Položka č.: 214899

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:39

    tužka, pastel, papír, 1932, 15 x 10,2 cm, monogr. PD 32, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Bitka

    Položka č.: 214898

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:40

    inkoust, papír, 1929, 11 x 13,4 cm, monogr. PD MD 29, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Stín

    Položka č.: 214895

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:41

    tuš, papír, 1929, 10 x 8,8 cm, monogr. PD MD 29, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Lacrima

    Položka č.: 214894

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:42

    pastel, uhel, papír, 1929, 10,3 x 14,6 cm, monogr. PD MD 29, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Piják

    Položka č.: 214892

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:43

    tužka, papír, 1929, 14,6 x 10,7 cm, monogr. PD MD 29, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Kouzelník

    Položka č.: 214891

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:44

    tužka, papír, 1932, 9,6 x 9,7 cm, monogr. PD 32, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Ležící

    Položka č.: 214890

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:45

    uhel, papír, 1930, 9,6 x 14,3 cm, monogr. PD MD 30, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Položka č.: 214889

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:46

    uhel, papír, 1929, 15,1 x 6,8 cm, monogr. PD MD 29, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Noty

    Položka č.: 214887

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:47

    pastel, uhel, papír, 9,3 x 10,8 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Portrét muže s třemi zuby

    Položka č.: 214886

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:48

    tužka, papír, 1926, 11,2 x 6,2 cm, monogr. PD MD 26, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Portrét

    Položka č.: 214885

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:49

    tužka, papír, 1929, 10,2 x 6,4 cm, monogr. PD MD 29, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Měsíc

    Položka č.: 236460

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:50

    monotyp, 94 x 55,5 cm, sign. PD TADE 6, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Svatoslav Böhm

    Krnov

    Položka č.: 234246

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:51

    linoryt, 1987, 24,9 x 30,7 cm, sign. PD W. Böhm, 153/200, Antikvariát Dlážděná, studoval na UPŠ v Brně, člen skupiny Kontrast

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Rudolf Brančovský

    (1980)

    Sinclair

    Položka č.: 234248

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:52

    linoryt, 41 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Rudolf Brančovský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Juraj Čorňák

    V podvečer

    Položka č.: 244642

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:53

    olej, plátno, 1974, 50 x 75,5 cm, sign. PD Čo 74, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Boris Jirků

    Položka č.: 234318

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:54

    litografie, 2007, 19,5 x 25 cm, sign. PD Boris Jirků 07, 17/50, PF 2008, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hedvika Krejčová

    Na pěšině

    Položka č.: 234325

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:55

    tuš, papír, 1978, 43,5 x 34 cm, monogr. LD HK 78 a sign. na zadní straně Hedvika Krejčová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Laufrová

    Mezera

    Položka č.: 249426

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:56

    lept, 11,2 x 9,4 cm, sign. PD A. Laufrová, 75/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alena Laufrová

    Dívka II.

    Položka č.: 202683

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:57

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Alena Laufrová

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 244785

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:58

    lept, suchá jehla, 29,6 x 19,8 cm, sign. PD Alena Laufrová, 79/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Váhy

    Položka č.: 228910

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:59

    dřevoryt, 22,5 x 10,7 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eva Natus - Šalamounová

    Pouštění draka

    Položka č.: 228903

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 19:00

    litografie, 1985, 19,4 x 17,5 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, 6/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Torzo I.

    Položka č.: 228908

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 19:01

    suchá jehla, 1994, 12,8 x 8,8 cm, sign. PD Jan Otava 94, 9/100, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Sembdner

    (1910-1977)

    Plachetnice při pobřeží

    Položka č.: 244824

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 19:02

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Vegetace

    Položka č.: 234425

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 19:03

    lept, 1994, 12,8 x 19,1 cm, sign. PD D. Smutný 94, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Tichý

    Počítačová žena

    Položka č.: 186139

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 19:04

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jan Tichý

    Vzpomínka

    Položka č.: 162824

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 19:05

    tužka, papír, 1997, 86,5 x 62,5 cm, sign. PD J. Tichý 97, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)