• Eva Ševčíková

    Hvězdička

    Položka č.: 233701

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:50

    akvarel, sololit, 30 x 21 cm, sign. PD ave

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Eva Ševčíková

    Lyra

    Položka č.: 233702

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:51

    akvarel, překližka, 15,5 x 23 cm, sign. PD ave

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Helena Vanišová

    Bouře

    Položka č.: 233892

    Vyvolávací cena: 11.400 CZK (456 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:52

    olej, plátno, 50 x 70 cm, vzadu cedulka, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 11.400 CZK (456 €)

  • Helena Vanišová

    Krajina se stohem slámy

    Položka č.: 233893

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:53

  • Helena Vanišová

    Čekání I

    Položka č.: 235000

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:54

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Položka č.: 235270

    Vyvolávací cena: 9.400 CZK (376 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:55

    Aktuální cena: 9.400 CZK (376 €)

  • Otto Sukup

    (1926-2012)

    Ležící

    Položka č.: 235274

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:56

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ivan Vašut

    (1985)

    Bláto v bleděmodrém

    Položka č.: 235468

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:57

    akryl, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD Ivan V.

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Petr Zeman

    Oheň a déšt

    Položka č.: 235470

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:58

    olej, sololit, 2008, 30 x 30 cm, sign. PD Zeman 2008, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lada Knápková

    (1982)

    Položka č.: 238293

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:59

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Vladimír Komárek

    Váza na stole

    Položka č.: 238326

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:00

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Helena Vanišová

    Průsek

    Položka č.: 238327

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:01

    olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Michal Hendrych

    Tání

    Položka č.: 238370

    Vyvolávací cena: 7.400 CZK (296 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:02

    Aktuální cena: 7.400 CZK (296 €)

  • Igor Hlavinka

    U Nilu

    Položka č.: 238374

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:03

    akryl, sololit, 2006, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD HLAVINKA 2006, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobná poškození, žák prof. A. Pražáka na DAMU, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, umělecké sekce České křesťanské akademie, člen skupiny Tunel

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Na trh

    Položka č.: 238395

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:04

    tužka, papír, 1992, 28 x 20 cm, sign. LD O. Coufal 19.20.92, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Knížek

    Brouci

    Položka č.: 238398

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:05

    kombinovaná technika, 1993, 42 x 50 cm, sign. PD Knížek 93, vzadu aut. štítek s popisem

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Dýmky a paprika

    Položka č.: 238421

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:06

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jan Dovrtěl

    Národní divadlo

    Položka č.: 238438

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:07

    olej, sololit, 60 x 46 cm, sign. LD J. Dovrtěl, rám, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Miroslav Pesch

    Madonna ve skalách

    Položka č.: 238544

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:08

    litografie, 26,5 x 35,7 cm, sign. PD Miroslav Pesch, č. 5/8

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Martin Mulač

    (1988)

    Položka č.: 238546

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:09

    suchá jehla, 2016, 20 x 14 cm, sign. PD Mulač 2016, č. 4/36

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Martin Mulač

    (1988)

    Položka č.: 238548

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:10

    suchá jehla, 2016, 20 x 14 cm, sign. PD Mulač 2016, autorský tisk

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Miloslav Chlupáč - Plastiky v exteriérech

    Položka č.: 238592

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:11

    katalog + litografie, 2006, 29,5 x 21 cm, sign. PD Chlupáč M., č. 23/100, Katalog vydán u příležitosti výstavy Miloslav Chlupáč - Plastiky, obrazy, kresby , Galerie Vltavin, žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Válek

    Zmrazky

    Položka č.: 238667

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:12

    monotyp, 2002, 25 x 23 cm, sign. vzadu J. Válek 2002, rám, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

  • František Matoušek

    (1967)

    New York

    Položka č.: 238740

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:13

    sítotisk, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Parný den

    Položka č.: 239460

    Vyvolávací cena: 9.700 CZK (388 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:14

    Aktuální cena: 9.700 CZK (388 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1944)

    Přeludy

    Položka č.: 239461

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:15

    tempera, papír, 31,5 x 28 cm, pasparta, rám

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Na stole

    Položka č.: 239870

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (368 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:16

    olej, sololit, 40 x 37 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 9.200 CZK (368 €)

  • Jana Reinerová

    Vrátka

    Položka č.: 240069

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:17

    litografie, 7 x 9,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 44/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Zlatá ulička

    Položka č.: 240070

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:18

    litografie, 7,5 x 10 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 40/160, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Peteříková

    Položka č.: 240078

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:19

    2x olej, plátno, 2002, oba 46,5 x 85 cm, oba sign. vzadu Jana Peteříková 2002, na plátně drobné poškození

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)