• Adolf Zronek

    Podzim u zátoky

    Položka č.: 237996

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2019 18:44

    olej, karton, 1994, 34 x 24 cm, sign. PD A. Zronek 94, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 237997

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2019 18:45

    akvarel, běloba, tuš, papír, 16 x 41 cm, sign. LB Bělocvětov, rám, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karol Felix

    (1961)

    Správa o pokúsení

    Položka č.: 234618

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2019 18:46

    lept, mezzotinta, 1992, 29,3 x 20,5 cm, sign. PD Karol Felix 92, rám, 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 233312

    Plánované ukončení: 07. 10. 2019 18:47

    pastel, papír, 38 x 30,5 cm, sign. PD VHejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Jana Julínková

    (1980)

    Položka č.: 233365

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2019 18:48

    olej, karton, 74,5 x 100 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na MU v Brně a Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Návrh na plakát

    Položka č.: 221524

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2019 18:49

    fotografie, 1980, 43,5 x 32,2 cm, na zadní straně razítko čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Oldřich Karel

    Jeřáb u cesty

    Položka č.: 233368

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2019 18:50

    akvarel, tuš, běloba, papír, 35 x 89 cm, sign. PD Oldřich Karel, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítku čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Přehrada na Lipně

    Položka č.: 233419

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2019 18:51

    akvarel, papír, 1969, 28,5 x 62 cm, sign. LD Karel Kupka 69, rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • David Mattanelli

    Intuice

    Položka č.: 233446

    Plánované ukončení: 07. 10. 2019 18:52

    olej, plátno, 1963, 66,5 x 47 cm, sign. LD Mattanelli David intuice 63, blindrám, na malbě místy drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

  • Karel Oberthor

    Krajina předvečerní

    Položka č.: 230134

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2019 18:53

    pastel, uhel, papír, 1963, 94 x 49 cm, sign. DU K. Oberthor 63, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Michael Rittstein

    Položka č.: 237998

    Plánované ukončení: 07. 10. 2019 18:54

    litografie, 19,9 x 28,5 cm, sign. PD M. Rittstein 99, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • František Sembdner

    (1910-1977)

    Plachetnice při pobřeží

    Položka č.: 234435

    Plánované ukončení: 07. 10. 2019 18:55

  • Antonín Kameník

    (1886-1959)

    Zima

    Položka č.: 238000

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:01

    dřevoryt, 38 x 28 cm, sign. PD Kameník, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Podzim

    Položka č.: 238001

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:02

    akvarel, papír, 25 x 17,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Na koupališti

    Položka č.: 238003

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:03

    olej, sololit, 17 x 26 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Jelen

    Položka č.: 238002

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:04

    olej, plátno, 55 x 65,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Klára Sedláčková

    (1909-1986)

    Borovice

    Položka č.: 238004

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:05

    litografie, 1959, 40 x 29 cm, sign. PD Kl. Sedláčková 59, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Tittelbach

    (1900-1971)

    Šašek a dáma

    Položka č.: 238005

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:06

    litografie, 1946, 31,7 x 39,3 cm, sign. PD Vojt. Tittelbach 46, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a J. Bendy na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského v grafické speciálce na AVU, člen UB, SVU Mánes a Skupiny 58

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Töfl

    Žena v kroji

    Položka č.: 238006

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:07

    olej, plátno, 1983, 70 x 50 cm, sign. PD Töfl 1983, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bande

    6 cosmonauts

    Položka č.: 238007

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:08

    linoryt, 25 x 25 cm, sign. PD Bande, 1/3, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét ženy

    Položka č.: 238008

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:09

    tuš, papír, 19,8 x 16,4 cm, sign. PD Bělocvětov, zažloutlý a na několika místech dírkovaný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Boudová

    (1931-2001)

    Gondoliér

    Položka č.: 208050

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:10

    litografie, 1985, 27 x 21,8 cm, sign. PD J. Boudová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Burdová

    Zima

    Položka č.: 238009

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:11

    olej, sololit, 1981, 70 x 45 cm, sign. PD A. Burdová 81, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    Položka č.: 237974

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:12

    serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 1/6, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    All of You (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    Položka č.: 237972

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:13

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Položka č.: 237973

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:14

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jarmila Dvořáčková - Šírová

    Potok

    Položka č.: 230387

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:15

    suchá jehla, 35 x 32,5 cm, sign. PD Jarmila Dvořáčková - Šírová, pasparta, 3/20, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. M. Holého, V. Silovského a V. Rady na AVU v Praze, členka Umělecké besedy a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří František Dvořák

    Položka č.: 234278

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:16

    kombinovaná technika, plátno, 2018, 70 x 50 cm, sign. PD J. F. Dvořák 2018, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Městečko

    Položka č.: 233290

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:17

    litografie, 1972, 32 x 42,5 cm, sign. PD Fuchs 72, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Heřman

    Na břehu Vltavy - Praha

    Položka č.: 189063

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:18

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)