• Jiří Mědílek

    Světlo

    Položka č.: 240715

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:18

    lept, 14,5 x 10,3 cm, sign. PD Mědílek, č. 17/100, antiqari.at Radhošťská, malíř, grafik, člen Umělecké besedy, samostatně vystavuje od r. 1985

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Chlapec s kolem

    Položka č.: 240716

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:20

    lept, 1945, 21,7 x 29 cm, sign. PD M. Kazdová 1945, č. 60/70, při spodním okraji mimo tisk cca 2 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Válek

    Let jeřábů

    Položka č.: 240717

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:22

    slepotisk, 14 x 9,9 cm, značeno v tisku V, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Motýl

    Položka č.: 240718

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:24

    slepotisk, 9,2 x 15,6 cm, značeno v tisku V, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    Položka č.: 240719

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:26

    slepotisk, 9,7 x 16 cm, značeno v tisku V, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Motýl

    Položka č.: 240720

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:28

    slepotisk, 9,5 x 15 cm, značeno v tisku V, nepatrně proděraven papír v místech slepotisku, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Vladimír Pechar

    Muž (Ex libris Mario de Filippis)

    Položka č.: 240721

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:30

    dřevoryt, 8 x 5,7 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Kudrnatý muž (Ex libris L. Vandenbriele)

    Položka č.: 240722

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:32

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Vousatý muž (Ex libris Květa Veselá)

    Položka č.: 240723

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:34

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Kudrnatý muž (Ex libris Mario De Filippis)

    Položka č.: 240724

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:36

    dřevoryt, 7,9 x 5,6 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Starší žena (Ex libris Mario De Filipps)

    Položka č.: 240725

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:38

    dřevoryt, 7,9 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Stařenka (Ex libris Květa Veselá)

    Položka č.: 240726

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:40

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • J Černý

    Most přes řeku

    Položka č.: 240727

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:42

    linoryt, 1961, 19,5 x 19,6 cm, sign. PD J. Černý, papír na okrajích nepatrně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J Černý

    Ulička u kostela

    Položka č.: 240728

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:44

    linoryt, 1961, 19 x 17 cm, sign. PD J. Černý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J Černý

    Brána do domu

    Položka č.: 240729

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:46

    linoryt, 1961, 19,1 x 18 cm, sign. PD J. Černý, horní okraj papíru zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Za betlémskou hvězdou

    Položka č.: 240730

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:48

    dřevoryt, 13,8 x 8,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Žižka na koni

    Položka č.: 240731

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:50

    tuš, akvarel, papír, 25 x 12 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Dědeček s ovečkou

    Položka č.: 240732

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:52

    tuš, akvarel, papír, 7 x 12,5 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Volání o pomoc

    Položka č.: 240733

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:54

    lavírovaná tuš, běloba, papír, 7,2 x 23,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • A. Václav Mašek

    Radost

    Položka č.: 240734

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:56

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • A. Václav Mašek

    Když mládí odchází

    Položka č.: 240735

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:58

    tuš, akvarel, papír, 31,4 x 15 cm, lehce zašlý papír, PD a LH tmavé stopy na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • A. Václav Mašek

    Tři generace

    Položka č.: 240736

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:00

    lavírovaná tuš, , barevná tužka, běloba, papír, 33,5 x 24,5 cm, zažloutlý, ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    Házení klobouku

    Položka č.: 240737

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    Muži v kroji

    Položka č.: 240738

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:04

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    Studie chlapce v kroji

    Položka č.: 240739

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:06

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • A. Václav Mašek

    Studie chlapce v kroji

    Položka č.: 240740

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:08

    akvarel, papír, 30,5 x 43,5 cm, lehce zažloutlý papír, na spodním okraji zažloutlý pás, flek od hnědé barvy, nahoře na pravém okrajipapír poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • A. Václav Mašek

    Minerská brigáda

    Položka č.: 240741

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:10

    akvarel, uhel, papír, 27 x 39,5 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • A. Václav Mašek

    Trať před tunelem Vranduk

    Položka č.: 240742

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:12

    akvarel, uhel, papír, 27,4 x 40 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • A. Václav Mašek

    Konvalinky a sněženky

    Položka č.: 240743

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:14

    tuš, akvarel, papír, 18,5 x 8,8 cm, lehce zažloutlý / zašlý papír, na horním pravém rohu lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Oslík

    Položka č.: 240744

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:16

    litografie, 1967, 37 x 28,7 cm, sign. na kameni PN Oberthor 67, rám, papír mírně zažloutlý, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)