Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Medvídek

    Položka č.: 243841

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:17

    tužka, papír, 14,5 x 10 cm, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Knovolut tří kreseb (nábytek)

    Položka č.: 243842

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:18

    3 x tužka, papír, plocha 52 x 38 cm, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Voják

    Položka č.: 243843

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:19

    tužka, papír, 10, 7 x 11, 9 cm, prosvítá pozůstalostní razítko, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Konvolut tří kreseb vzkazů

    Položka č.: 243844

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:20

    3 x tužka, papír, plocha 49 x 52 cm, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Kohout

    Položka č.: 243845

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:21

    tužka, papír, 14,5 x 12 cm, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    M. Písařová

    Položka č.: 243846

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:22

    tužka, papírová obálka, 16 x 11,5 cm, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Kabát

    (1932)

    Přistání na Saturnu

    Položka č.: 243847

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:23

    kombinovaná technika, koláž, karton, 31,4 x 34,5 cm, vzadu popsáno autorem, vzniklo jako ilustrace ke knize Josefa Koenigsmarka Nekonečné konečno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Manet

    (1832-1883)

    Berthe Morisot

    Položka č.: 243848

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:24

    lept, 1910, 11 x 7 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans Thoma

    (1839-1924)

    Sobotní odpoledne

    Položka č.: 243849

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:25

    litografie, 1905, 41,3 x 59, 5 cm, značeno na kameni PD TH 1905, při okrajích mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Carl Larsson

    (1853-1919)

    Matka a dcera

    Položka č.: 243850

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:26

    suchá jehla, 26,3 x 18 cm, značeno na desce: LD Original Radierung von Carl Larsson; PD Druck und Verlag Geselschaft F. Vervielf. Kunst in Wien, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Herbert Bessel

    (1921-2013)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 243851

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:27

    lept s hlubotiskem, 1978, 44,5 x 54,5 cm, sign. PD Herbert Bessel 78, při okraji pokrčený papír

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 16: V oblaku hněvu

    Položka č.: 243852

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:28

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 13: Druhá stezka

    Položka č.: 243853

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:29

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Abraham Hadad

    (1937)

    Le Canapé

    Položka č.: 243854

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:30

    litografie, 57,5 x 46 cm, sign. PD A. Hadad, pasparta, č. 51/56, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ruth Kohler

    (1929)

    Barevná kompozice I

    Položka č.: 243855

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:31

    litografie, 43 x 35 cm, sign. PD Kohler, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2015

    Položka č.: 243856

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:32

    litografie, 2015, 21 x 10,5 cm, sign. PD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2012

    Položka č.: 243857

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:33

    litografie, 2012, 21 x 10,5 cm, sign. PD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2014

    Položka č.: 243858

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:34

    litografie, 2014, 21 x 10,5 cm, sign. DU A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2013

    Položka č.: 243859

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:35

    litografie, 2013, 19 x 10,5 cm, sign. PD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2016

    Položka č.: 243860

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:36

    litografie, 2016, 21 x 10,5 cm, sign. LD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2000

    Položka č.: 243861

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:37

    litografie, 20,5 x 9,4 cm, PF 2000 s věnováním od Emy a Adolfa Bornových, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Simon Dittrich

    (1940)

    Řím

    Položka č.: 243862

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:38

    lept, 58 x 38 cm, sign. PD Dittrich, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek ve městě II

    Položka č.: 243863

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:39

    litografie, 1980, 28 x 20 cm, sign. PD F. Gross, autorský tisk, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Hrozba (Strašák)

    Položka č.: 243864

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:40

    litografie, 1981, 14,8 x 20,3 cm, sign. DU F. Gross 81, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Přezimování

    Položka č.: 243865

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:41

    suchá jehla, 1969, 11 x 14 cm, sign. PD Jiří John, rám, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Maškarní kůň

    Položka č.: 243866

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:42

    linoryt, 11,6 x 18 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 28/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívka a ptáčci

    Položka č.: 243867

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:43

    linoryt, 16,5 x 15 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Vzpoura I.

    Položka č.: 243868

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:44

    suchá jehla, 19,7 x 14 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Krejčovská panna

    Položka č.: 243869

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:45

    suchá jehla, 19,5 x 14 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Smrt

    Položka č.: 243870

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:46

    suchá jehla, 19,5 x 14 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook