• Neznámý autor (Čína)

    Loďka u břehu

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:02

    dřevoryt, 20,8 x 13,8 cm, značeno razítkem

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Japonské bibliofílie

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:04

    2x bibliofílie s dřevořezy, 1860, obě 17,5 x 11,8 cm, značeno razítkem dílny, místy lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Vřetena konversace (diptych)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:06

    japonský dřevoryt, 35 x 51 cm, značeno razítkem dílny, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Večerní schůzka pod třešněmi (diptych)

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:08

    japonský dřevoryt, 34,5 x 45 cm, značeno razítkem dílny, při okrajích lehce poškozený papír

  • Utagawa Kuniyoschi

    (1797-1861)

    Šansen (diptych)

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:10

    japonský dřevoryt, 35,5 x 51 cm, značeno razítkem dílny, pokrčený, lehce poškozený papír

  • Kunisada III

    (1848-1920)

    Pozvání na čaj (diptych)

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:12

    japonský dřevoryt, 34,6 x 48 cm, značeno razítkem dílny, při okrajích lehce poškozený papír

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Šansen preludium od nápadníka (diptych)

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:14

    japonský dřevoryt, 35,3 x 49,8 cm, značeno razítkem dílny, při okrajích poškozený papír

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Samurajové před soubojem (diptych)

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:16

    japonský dřevoryt, 36,2 x 48 cm, značeno razítkem dílny, při okrajích lehce poškozený papír

  • Neznámý autor (Čína)

    Květiny v zelené váze

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:18

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Zápasník Sumo

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:20

    japonský dřevoryt, 35 x 21,7 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Tokuriki (Tomikichiro)

    (1902-2000)

    Fuji

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:22

    japonský dřevoryt, 1930, 26,5 x 39,5 cm, značeno razítkem dílny, rám, na papíře drobné skvrny

  • Tamenobu Fujikawa

    Pohled na Fuji

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:24

    japonský dřevořez, okolo roku 1885, 22 x 33,4 cm, značeno razítkem dílny, na rámu drobná poškození

  • Neznámý autor (Čína)

    Rozkvetlá třešeň

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:26

    akvarel, plátno, 31 x 28 cm, PD značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Sokolníci (Diptych)

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:28

    2x japonský dřevoryt, okolo roku 1870, 35 x 45 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíře, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Rituální sebevražda (Triptich)

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:30

    3x japonský dřevoryt, 1845, 35,5 x 76 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kitagawa Utamaro

    (1754-1806)

    Gejša

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:32

    japonský dřevoryt , 47,7 x 29 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Zápasník Sumo

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:34

    japonský dřevoryt, 35,7 x 25,9 cm, značeno razítkem dílny, pokrčený, místy poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Gejša s vějířem

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:36

    japonský dřevoryt, 35,5 x 25 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Gejša

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:38

    japonský dřevoryt, 36,3 x 25 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Gejša s přilbou

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:40

    japonský dřevoryt, 35,5 x 23,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Dvě gejši

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:42

    japonský dřevoryt, 34,6 x 23,2 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

  • Tokuriki (Tomikichiro)

    (1902-2000)

    Hora Fuji

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:44

    japonský dřevoryt, 26,5 x 38,3 cm, značeno razítkem dílny, antiqari.at Radhošťská

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Gejša v kimonu

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:46

    japonský dřevoryt, 35 x 23,8 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Neznámý autor (Čína)

    Exotický pták

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:48

    mozaika z polodrahokamů, 22,5 x 25,5 cm, značeno razítkem dílny, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Nádoby

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:50

    barevný dřevořez, 1955, 241 x 13,8 cm, značeno razítkem dílny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4151 Historie příhozu

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Deska

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:52

    barevný dřevořez, 1953, 20,8 x 13,8 cm, značeno razítkem dílny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Obláček

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:54

    barevný dřevořez, 1953, 20,7 x 13,8 cm, značeno razítkem dílny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Jing a jang

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:56

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1017 Historie příhozu

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Nádoby

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:58

    barevný dřevořez, 1953, 20,9 x 13,8 cm, značeno razítkem dílny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Obrazec

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:00

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)