• Jiří Anderle

    Čich (podle Goltziua)

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 18.500 CZK (712 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 15:00

    měkký kryt, suchá jehla, ručně kolorováno, 1983, 66 x 48,5 cm, sign. DU Anderle, č. 1/10, z cyklu Dialog s velkými mistry, deska během tisku poškozena, vytištěno pouze 21 exemplářů, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 18.500 CZK (712 €)

  • Jiří Anderle

    Hmat (podle Goltziua)

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (577 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1983, 66,5 x 49,5 cm, sign. DU Anderle, č. 1/70, z cyklu Dialog s velkými mistry, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (577 €)

  • Jiří Anderle

    Setkání v Boulogneském lesíku

    Položka č.: 20

    měkký kryt, suchá jehla, 1983, 65,5 x 49,5 cm, sign. DU Anderle, č. 1/70, z cyklu Dialog s velkými mistry, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Apokalyptičtí jezdci - smrt, hlad, válku a mor na zem přinášející (podle Dürera)

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (385 €)

    lept, 1982, 96 x 65 cm, sign. DU Anderle, č. 37/50, z cyklu Dialog s velkými mistry, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (385 €)

  • Jiří Anderle

    Lidé jako ovoce

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (481 €)

    měkký kryt, 1983, 52 x 36 cm, sign. DU Anderle, č. 1/70, z cyklu Horatius, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.500 CZK (481 €)

  • Jiří Anderle

    Coquit me cura

    Položka č.: 34

    měkký kryt, suchá jehla, 1983, 68,5 x 52 cm, sign. DU Anderle, č. 22/50, z cyklu Horatius, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Člověk člověku nepřítelem

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (308 €)

    měkký kryt, 1983, 65,5 x 32,5 cm, sign. DU Anderle, č. 12/50, z cyklu Horatius, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (308 €)

  • Jiří Anderle

    Pamatuj, že jsi člověk!

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (731 €)

    měkký kryt, lept, 1983, 95 x 64 cm, sign. LD Anderle, č. 30/50, z cyklu Horatius, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (731 €)

  • Jiří Anderle

    Ohrožená kráska

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (120 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1983, 15 x 20 cm, sign. DU Anderle, č. 1/70, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.100 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID3776 Historie příhozu

  • Jiří Anderle

    Po tom, co bude zítra, se raději neptej

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (770 €)

    měkký kryt, mezzotinta, suchá jehla, 1983, 93 x 62 cm, sign. DU Anderle 75 - 83, autorský tisk IXX/XXX, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20.000 CZK (770 €)

  • Jiří Anderle

    Vanitas VIII.

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (847 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1983, 96 x 64,5 cm, sign. DU Anderle, č. 16/70, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 22.000 CZK (847 €)

  • Jiří Anderle

    Vanitas VII.

    Položka č.: 28

    měkký kryt, suchá jehla, 1983, 95,5 x 64 cm, sign. PD Anderle, č. 11/70, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Vivace - G.F. Händel

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 8.600 CZK (331 €)

    měkký kryt, lept, 1988, 49,5 x 32,5 cm, sign. DU Anderle, č. 33/60, z cyklu I Musici, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.600 CZK (331 €)

  • Jiří Anderle

    Menuetto - Joseph Haydn

    Položka č.: 76

    měkký kryt, lept, 1988, 49,5 x 33 cm, sign. DU Anderle, č. 35/60, z cyklu I Musici, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    L´estro armonico - Ant. Vivaldi

    Položka č.: 75

    měkký kryt, lept, 1988, 49 x 32 cm, sign. DU Anderle, č. 19/60, z cyklu I Musici, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Eroica - Beethoven

    Položka č.: 74

    měkký kryt, lept, 1988, 49,5 x 33,5 cm, sign. DU Anderle, č. 45/60, z cyklu I Musici, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Preludium - Bach

    Položka č.: 73

    měkký kryt, lept, 1988, 49 x 33 cm, sign. DU Anderle, č. 38/60, z cyklu I Musici, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Gloria

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 10.400 CZK (400 €)

    měkký kryt, lept, 1988, 49,5 x 33,5 cm, sign. DU Anderle, č. 40/60, z cyklu I Musici, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.400 CZK (400 €)

  • Jiří Anderle

    Capriccio VI. (podle Rubense)

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (300 €)

    měkký kryt, lept, 1988, 49,5 x 33 cm, sign. DU Anderle, č. 11/60, z cyklu I Musici, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.800 CZK (300 €)

  • Jiří Anderle

    Markýza de Pompadour

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 15.500 CZK (597 €)

    měkký kryt, lept, 1986, 66,5 x 49 cm, sign. DU Anderle 1986 - 8, zkušební tisk, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.500 CZK (597 €)

  • Jiří Anderle

    Ještě nezapadlo slunce navždy III.

    Položka č.: 69

    měkký kryt, lept, 1985, 66 x 49 cm, sign. DU Anderle, č. 1/40, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Ještě nezapadlo slunce navždy II.

    Položka č.: 68

    měkký kryt, lept, 1985, 65,5 x 48,5 cm, sign. PD Anderle, č. 1/50, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Ještě nezapadlo slunce navždy I.

    Položka č.: 67

    měkký kryt, lept, 1985, 65,5 x 49,5 cm, sign. DU Anderle 85, č. 1/40, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Král vraždí šašky

    Položka č.: 66

    lept, 1985, 96 x 64,5 cm, sign. LD Anderle, autorský tisk IXX/XXXXV, z cyklu Commedia dell´arte, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Král a šašek s krásnou maskou

    Položka č.: 65

    lept, 1985, 95,5 x 64 cm, sign. PD Anderle, č. 6/40, z cyklu Commedia dell´arte, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Král a šašek stojící na hlavě

    Položka č.: 64

    lept, 1985, 95,5 x 64 cm, sign. DU Anderle, č. 10/40, z cyklu Commedia dell´arte, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Král kope šaška

    Položka č.: 63

    lept, suchá jehla, 1985, 95,5 x 64,5 cm, sign. PD Anderle, č. 1/40, z cyklu Commedia dell´arte, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Hlava bláznů II.

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (231 €)

    lept, akvatinta, suchá jehla, 1985, 33 x 25 cm, sign. DU Anderle, č. 9/40, z cyklu Commedia dell´arte, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (231 €)

  • Jiří Anderle

    Hlava bláznů I.

    Položka č.: 61

    lept, akvatinta, suchá jehla, 1985, 33 x 25 cm, sign. DU Anderle, č. 1/40, z cyklu Commedia dell´arte, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Postava na tmavém pozadí II.

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 6.700 CZK (258 €)

    lept, akvatinta, suchá jehla, 1985, 43 x 33 cm, sign. DU Anderle, č. 10/40, z cyklu Commedia dell´arte, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.700 CZK (258 €)