Pohled na Petrov

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:50

    kvaš, papír, 35 x 53 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Pohled na Malou stranu a mostní věže Malostranské

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:52

    tisk, akvarel, 18 x 25 cm, lehce zažloutlý papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • E. Nemécek

    Malostranské náměstí

    Položka č.: 73

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:54

    tisk, akvarel, 17,3 x 24,7 cm, lehce zažloutlý papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Hudeček

    (1872-1908)

    Nový Bydžov

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:56

    litografie, 30,2 x 43,8 cm, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Bedřich Kunike

    (1777-1838)

    Pohled na zámek Karolva koruna v Chlumci nad Cidlinou

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:58

    litografie, okolo 1830, 24,4 x 31,5 cm, lehce zašpiněný, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Adolf Bedřich Kunike

    (1777-1838)

    Pohled na Karlštejn

    Položka č.: 202

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:00

    litografie, okolo 1830, 24,7 x 33 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Wilhelm Gause

    (1853-1916)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:02

    fotorytina, 1895, 33,7 x 23,8 cm, PD značeno W. Gause 95, photogravure R. Paulussen, Wien, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrna

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Wilhelm Gause

    (1853-1916)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:04

    fotorytina, 1896, 33,7 x 23,8 cm, PD značeno W. Gause 96, photogravure R. Paulussen, Wien, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrna

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • R. Bürger

    Nymburk

    Položka č.: 149

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:06

    litografie, 22,5 x 16,8 cm, litografii provedl F. Weider, při okrajích zašpiněný, poškozený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Dvůr Králové nad Labem z jižní strany

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:08

    mědirytina, 17,2 x 23,3 cm, lehce zašpiněný, zažloutlý a při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Vojtěch Hellich

    (1807-1880)

    Kašna v královské zahradě Pražské

    Položka č.: 92

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:10

    mědirytina, okolo 1840, 15,8 x 11,8 cm, vyryl C. F. Merckel, vydalo knihkupectví Kober & Markgraf v Praze, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Berglera ml. a F. Waldherra na AVU v Praze, poté studium na Akademii ve Vídni, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • John Cary

    Mapa Čech a Moravy

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:12

    kolorovaná mědirytina, 1801, 46,6 x 52 cm, uprostřed slepený, lehce poškozený a zažloutlý papír

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Cyril Bouda

    Klatovy

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:14

    lept, 25 x 31,2 cm, sign. PD C. Bouda, č. 132/200, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • F. Weider

    Hostinné

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:16

    litografie, 14,6 x 21,8 cm, provedl C. W. Arldt

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Lidice

    Položka č.: 111

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:18

    lept, 25,3 x 28,8 cm, sign. PD Emil Wänke, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Stanislav Hudeček

    (1872-1908)

    Radnice v Novém Bydžově

    Položka č.: 143

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:20

    litografie, 43,7 x 30 cm, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Karlštejn

    Položka č.: 181

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:22

    tisk, 34,3 x 52 cm, vzadu razítko: 4: obecná škola chlapecká v Praze na Žižkově, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • K. Musil

    České Budějovice

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:24

    tužka, uhel, kvaš, papír, 52,2 x 41,2 cm, sign. PD K. Musil, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Turnovské skály

    Položka č.: 115

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:26

    litografie, 1950, 15 x 21,8 cm, sign. PD MŠvabinský, při okrajích pokrčený papír, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Ar…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • C. W. Arlt

    Prameny Labe

    Položka č.: 142

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:28

    litografie, 16,3 x 23,8 cm, vyryl Bürger, zažloutlý, zašpiněný a při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Hasse

    Kostel sv. Vavřince na Petříně v Praze

    Položka č.: 84

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:30

    mědirytina, 9,3 x 13,3 cm, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Svatoňovice

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:32

    lept, 15 x 21,3 cm, sign. PD Ant. Majer, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zámecká kaple v Liberci

    Položka č.: 199

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:34

    dřevoryt, 1956, 23,3 x 17,8 cm, LD značeno ve štočku ViK 56, při okrajích lehce pokrčený papír, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Valdštejnský palác v Praze

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:36

    mědirytina, 1840, 9,4 x 13,3 cm, vyryl Jos. Skala, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Herbert Kisza

    Holešovský zámek

    Položka č.: 162

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:38

    lept, 2009, 20,8 x 29,8 cm, sign. PD H. Kisza 09, rám, č. 92/100, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925)

    Položka č.: 85

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:40

    litografie, 1975, 22,7 x 57,2 cm, sign. PD A. Fuchs 75, č. 62/80, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Nerudova ulice na Malé Straně

    Položka č.: 81

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:42

    lept, 11,3 x 16 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    České Budějovice

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:45

    lept, 22,7 x 39,4 cm, sign. PD C. Bouda, rám, č. 122/200, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • R. Bürger

    Stará Boleslav

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:47

    litografie, 16 x 24 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Prokop Jizerský

    Jizera nad mladoboleslavským jezem

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 22:49

    olej, karton, 1962, 30 x 40 cm, sign. PD Prokop Jizerský 62, rám, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)