• Berto Monetti

    Omývající se žena

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 950 CZK (37 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:55

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1985, 23,6 x 16,4 cm, sign. LD Monetti 85, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 950 CZK (37 €)

  • Berto Monetti

    Spící ženský akt

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 900 CZK (35 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:57

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1985, 22,4 x 20,8 cm, sign. LD Monetti 85

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Berto Monetti

    Klečící ženský akt

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 20:59

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1983, 24,2 x 14,5 cm, sign. PD Monetti 83

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Berto Monetti

    Nazí lidé

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:01

    tuš, papír, 1986, 25 x 18,7 cm, sign. PD Monetti 86, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 1.200 CZK (47 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt na židli

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:03

    uhel, tužka, papír, 1978, 29,7 x 19,4 cm, sign. DU Monetti 26. III. 78, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 1.100 CZK (43 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt v klobouku

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:05

    kvaš, tuš, akvarel, lak, papír, 1990, 29,4 x 21 cm, sign. LD Monetti 90, při okrajích lehce zvlněný papír

  • Berto Monetti

    Kurtizány

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (74 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:07

    kvaš, tuš, papír, 1983, 31 x 43,4 cm, sign. PD Monetti 83, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 1.900 CZK (74 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt v plášti a klobouku

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:09

    kvaš, tuš, papír, 1984, 41,7 x 29,3 cm, sign. LD Monetti 84, při okrajích zvlněný papír

  • Berto Monetti

    Nahá žena s hůlkou

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:11

    tuš, akvarel, kvaš, papír, 1987, 50 x 37,3 cm, sign. LD Monetti 87, zvlněný a pokrčený papír

  • Berto Monetti

    Klečící žena

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 700 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:13

    kvaš, tuš, papír, 1982, 20,8 x 29,5 cm, sign. LD Monetti 82, vzadu nalepen štítek s popisem, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:15

    lavírovaná kresba tuší, 1974, 39 x 24 cm, sign. LD Monetti 74, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Milenci v objetí

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:17

    lavírovaná kresba tuší, 34,3 x 28,7 cm, sign. PD Monetti, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Dívka ve spodním prádle

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:19

    kvaš, tuš, papír, 1975, 30,5 x 27,4 cm, sign. PD Monetti 75

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Malíř s modelkou

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:21

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1979, 38,4 x 26,8 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Modelka

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:23

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Monetti, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt před zrcadlem

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:25

    lavírovaná kresba tuší, 1982, 33,8 x 23,9 cm, sign. DU Monetti 82

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Sedící akt

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:27

    tuš, kvaš, papír, 1987, 36,7 x 24,8 cm, sign. DU Monetti 87

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Přítelkyně

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:29

    uhel, lak, papír, 1979, 49,9 x 27,8 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 61

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:31

    lavírovaná kresba tuší, běloba, koláž, papír, 1988, 47,5 x 32,8 cm, sign. PD Monetti 88

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Schoulená

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:33

    lavírovaná kresba tuší, 1988, 47,5 x 32,8 cm, sign. DU Monetti 88, uprostřed přeložený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Zápas

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:35

    tužka, papír, 1979, 47,9 x 31,6 cm, sign. DU Monetti 79, pokrčený, místy oškozený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Klečící ženský akt

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:37

    tuš, kvaš, papír, 1987, 32,8 x 42,8 cm, sign. PD Monetti 87

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:39

    lavírovaná kresba tuší, 1987, 49,5 x 37,3 cm, sign. LD Monetti 87, lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    Opřený ženský akt

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:41

    kvaš, tuš, běloba, papír, 1987, 37 x 50 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Berto Monetti

    Nahé modelky

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:43

    lavírovaná kresba tuší, 1976, 55,4 x 41, cm, PD monogr. M 76, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:45

    kvaš, tuš, běloba, papír, 1987, 56,5 x 42 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt se vzpaženýma rukama

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:47

    tuš, kvaš, papír, 1976, 29,5 x 21 cm, sign. PD Monetti 76

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:49

    tuš, kvaš, papír, 1976, 29,4 x 21 cm, sign. PD Monetti 76

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Sedící nahé ženy s lahví červeného vína

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:53

    tuš, akvarel, kvaš, papír, 1987, 70 x 50 cm, sign. LD Monetti 87

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Berto Monetti

    Nahé modelky

    Položka č.: 73

    Plánované ukončení: 01. 03. 2017 21:55

    tuš, akvarel, kvaš, papír, 1987, 70 x 50 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)