• Gilles Aillaud

    (1928-2005)

    Pour la Paix

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:08

    tisk, plakát, 59 x 84 cm, plakát k výstavě Künstler für den Frieden, Deutschland in P.A.N.D. International, Hamburg, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Jiří Švengsbír: Kresby, grafika

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:10

    tisk, plakát, 1981, 86 x 61 cm, plakát k výstavě ve Špálově galerii, Praha, 3.9.-4.10. 1981, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karl Bodmer

    (1809-1893)

    Ein Schweizer maler bei den indianern

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:12

    tisk, plakát, 84 x 59,5 cm, plakát k výstavě v Ledermuseum, 19.8.-20.1. 2002, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kamil Lhoták

    Sbírky českého umění dvacátého století

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:14

    tisk, plakát, 83,3 x 55,5 cm, plakát k výstavě v Krajské galerii Hradec Králové, při okrajích poškozeno, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • K. Berner

    Thomáš Bím: Malerei und Grafik

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:16

    tisk, plakát, 1989, 59 x 42 cm, plakát k výstavě v Kunstverein Salzgitter E.V., 5.-26. 11. 1989, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Školník

    Richard Fremund

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:18

    tisk, plakát, 1986, 81,5 x 57 cm, plakát k výstavě v Galerii hlavního města Prahy, 15.1-1.3. 1987, lehce zažloutlý, poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Václav Chochola: Fotografie z let 1970-1982

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:20

    tisk, plakát, 1982, 83,5 x 58,5 cm, značeno M. Albich 82, plakát k výstavě v Galerii hlavního města Prahy, 25.11. 1982-2.1. 1983, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Česká secese - Umění 1900

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:22

    tisk, plakát, 83 x 57,8 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Jiří Švengsbír: Má Praha

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:24

    tisk, plakát, 67 x 33,5 cm, sign. DU Jiří Švensbír, plakát k výstavě ve Výstavní síni Umění-knihy, Praha, září 1978, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Ctirad Stehlík: Obrazy a grafika

    Položka č.: 73

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:26

    tisk, plakát, 83 x 59 cm, sign. DU Ctirad Stehlík, plakát k výstavě v Městském kulturním středisku Milevsko, 26.6,-31.7. 1983, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID37 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    Michal: Malerier, tegninger, grafikk

    Položka č.: 74

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:28

    tisk, plakát, 66 x 48 cm, sign. DU Michal, plakát k výstavě v Oslo kunstforening, 25.XI.-19.XII. 1982, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ivan Steiger

    (1939)

    Princip naděje

    Položka č.: 75

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:30

    tisk, plakát, 84 x 59,5 cm, sign. DU Ivan Steiger, plakát k výstavě v Galerii Semafor, 6.-28. 2. 1990, DU věnování: Milým manželům Vopálenským s díky za výstavu Váš Ivan Steiger Praha 6.2. 1990, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Vyšší filmové škole v Čimelicích, ž…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Kintera

    Karel Kuklík: Fotografie

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:32

    tisk, plakát, 77,5 x 56,5 cm, plakát k výstavě v Galerii hl. města Prahy, leden-únor 1979, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Josef Jíra 1929-1999

    Položka č.: 77

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:34

    tisk, plakát, 51,5 x 36 cm, plakát k výstavě v Galerii Bayer&Bayer, Praha, galerii Vltavín, Praha, galerii U Boučků a kapli sv. Vavřince, Malá Skála a v Muzeu a Pojizerské galerii, Semily, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Ra…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Vladimír Komárek: Ilustrační grafika

    Položka č.: 78

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:36

    tisk, plakát, 77 x 57 cm, sign. DU VKomárek 1977, plakát k výstavě v Památníku národního písemnictví, Praha, červenec-září 1977, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ctirad Stehlík

    Daniela Stehlíková, Ctirad Stehlík: Keramika, grafika, obrazy a koláže

    Položka č.: 79

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:38

    tisk, plakát, 87 x 60,5 cm, sign. DU Ctirad Stehlík, plakát k výstavě ve Výstavní síni čs. spisovatele, Praha, 23.10.-23.11. 1986, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Victor Vasarely

    (1906-1997)

    Vasarely

    Položka č.: 80

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:40

    tisk, plakát, 85 x 45 cm, plakát k výstavě serigrafií v Divadle Zdeňka Nejedlého, Chrudim, 5.-26.6. 1966, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Současné proudy světové grafiky

    Položka č.: 81

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:42

    tisk, plakát, 77 x 58,5 cm, plakát k výstavě v gGalerii Karlovy Vary, 24.10.-21.11. 1965, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Výstavní plakát - Ladislav Stejskal, Jihočeská krajina

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:44

    tisk, 1985, 80 x 50 cm, vydala Městská galerie ve Vodňanech, přeloženo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:32

    lept, 33 x 23,8 cm, sign. PD Jan Bauch, č. 124/200, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:34

    litografie, 31 x 22 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3416 Historie příhozu

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Hlava muže

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:36

    lept, 13,5 x 9,8 cm, sign. PD Jan Bauch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Benetka

    Love meetings

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:38

    serigrafie, 15 x 24,5 cm, sign. PD Benetka, č. 17/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Hudební matiné

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:40

    serigrafie, 14,5 x 21,5 cm, sign. DU Benetka, č. 10/25, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší se džbánkem a ovocem

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:42

    litografie, 58 x 22,5 cm, sign. PD C Bouda, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID128 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Volavka

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:44

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, PD monogr. CB, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6160 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:46

    litografie, 13 x 7,8 cm, sign. PD C Bouda, s básní a podpisem Viléma Závady, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6158 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Akt v zahradě (Pohled na Pražský hrad)

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:48

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Strom

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:50

    akvatinta, 1964, 32,5 x 40 cm, sign. PD Čepelák 1964, pasparta, č. 93/100, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • Eva Činčerová

    Souboj

    Položka č.: 81

    Plánované ukončení: 31. 01. 2018 19:52

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)