• Delaporte

    Válečná satira

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:00

    litografie, 21,5 x 24,8 cm, provedl Aubert, zažloutlý papír, na papíře skvrnky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

  • P. Chevalier

    Stavení s křížem

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:01

    mědirytina, 19,5 x 13 cm, vyryl G. Bertraund, zažloutlý papír, na papíře skvrnky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. E. Chaton

    Před zrcadlem

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:02

    mědirytina, 19,3 x 14,3 cm, vyryl W. H. Egleton, zažloutlý papír, na papíře skvrnky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Zřícenina

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:03

    mědirytina, 16 x 10,8 cm, zažloutlý papír, na papíře skvrnky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Julius Von Benczúr

    (1844-1916)

    Chlapec s loutnou

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:04

    mědirytina, 12,8 x 9,7 cm, vyryl J. M. Holzapel, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Wenceslaus Hollar

    (1607-1677)

    Náboženský motiv

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:05

    mědirytina, 29 x 20,2 cm, ryto podle Petera Paula Rubense

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Leo Schöninger

    (1811-1879)

    U nemocného

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:06

    galvanografie, 42,3 x 50,5 cm, provedl J. Niederbůhl, zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Taneční

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:07

    litografie, 37,5 x 51 cm, provedl J. Hesse, Berlin, zažloutlý, místy poškozený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:08

    olej, plátno, 19. století, 12,3 x 8,5 cm, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID37 Historie příhozu

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Sedící akt

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:09

    akarel, tužka, papír, 26,8 x 20 cm, sign. PD Beneš, rám, oboustranná kresba, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Studie aktů

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:10

    tužka, papír, 1940, 22,3 x 29,8 cm, sign. PD Beneš 15. III. 40, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Dívčí akt

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:11

    tužka, papír, 1940, 29,3 x 22,3 cm, PD monogr. B 29. IV. 40, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1883-1979)

    Toaleta 1

    Položka č.: 73

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:12

    rytina v plastu, 14 x 9 cm, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1883-1979)

    Akt v černé

    Položka č.: 74

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:13

    linoryt, 18 x 12,5 cm, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1883-1979)

    Ve vaně

    Položka č.: 75

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:14

    linoryt, 14,5 x 11 cm, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Jansa

    (1859-1913)

    Vodní zámek

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:15

    lept, 20,4 x 24,3 cm, sign. PD Václ. Jansa, rám, na papíře drobné skvrnky, žák prof. A. Lhoty na Akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2775 Historie příhozu

  • Ivan Ouhel

    Krajina (PF 1987)

    Položka č.: 77

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:16

    linoryt, 1986, 8,4 x 12,4 cm, sign. PD Ivan Ouhel, rám, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslava Severová

    Dům / Vrstvy

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:17

    digitální tisk, 2005, 21,5 x 17 cm, sign. PD J. Severová, rám, č. 87/150, vzadu nalepen štítek s informacemi o autorce, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hanuš Schwaiger

    (1854-1912)

    Na trhu

    Položka č.: 79

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:18

    dobový barvotisk, 1889, 38,8 x 68,4 cm, PD značeno v tisku Schwaiger 89, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, žák prof. M. Trenkwalda na pražské malířské akademii

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Dívka u vody

    Položka č.: 80

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:19

    suchá jehla, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, rám, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    České velikonoce

    Položka č.: 81

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:20

    suchá jehla, 17 x 23,7 cm, sign. PD V. Fiala, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Eug. André

    Žánrové výjevy

    Položka č.: 82

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:21

    2x kolorovaná litografie, obě 19 x 15,5 cm, obě značeny Eug. André, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5514 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Pod hradem

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:22

    litografie, 22,5 x 17 cm, sign. PD C Bouda, rám, č. 4/XXVI, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Česká krajina

    Položka č.: 84

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:23

    olej, lepenka, 51 x 65 cm, vzadu nalepen štítek: Zástava 22 Zeman, Rudolf Sedláček v Praze, místy drobná poškození

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Šachy

    Položka č.: 85

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 19:24

    litografie, 17,5 x 30 cm, provedl L. Becquet, zažloutlý papír, na papíře skvrnky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milan Albich

    (1925)

    Ženský akt

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:01

    uhel, papír, 1971, 65 x 48 cm, sign. LD Albich 71, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • J. Arran

    Anděl

    Položka č.: 196

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:02

    linoryt, 1983, 11 x 5,5 cm, sign DU J. Arran, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Battermann

    (1909-1999)

    Dívka (Ex libris L. Asperslag

    Položka č.: 156

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:03

    dřevoryt, 9,5 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:04

    lept, 33 x 23,8 cm, sign. PD Jan Bauch, č. 124/200, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu

  • Bay

    Adam a Eva (EXL G.P.)

    Položka č.: 217

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:05

    akvatinta, 2008, 16 x 12 cm, sign. PD Bay, č. 63/100, pravý spodní roh ohnutý, nezashuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)