• Bohumil Ullrych

    Nad umyvadlem

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    olej, plátno, 1940, 33,3 x 28 cm, nalepeno na kartonu, LD značeno: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    Položka č.: 483

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    olej, karton, 1942, 21,5 x 36 cm, sign. PD B. Ullrych 42, mírně naražené rohy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Josef Soukup

    (1890-1970)

    Za stodolou

    Položka č.: 482

    olej, karton, 1942, 34 x 40 cm, sign. LD Jos. Soukup 42, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Myslbek

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Jarní tání

    Položka č.: 481

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    olej, plátno, 1923, 51,5 x 68 cm, sign. PD G. Reiter 1923, rám, malba místy mírně zkrakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Myslivec

    (1890-1965)

    Horské údolí

    Položka č.: 480

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.560 €)

    olej, plátno, 1940, 120 x 150,5 cm, sign. PD Fr. Myslivec 1940, rám, dílo v minulosti ve spodní části restaurováno, žák prof. K. V. Maška na VŠUP v Praze a M. Pirnera na AVU v Praze, člen KVU Aleš

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.560 €)

  • Vojtěch Tittelbach?

    (1900-1971)

    Postava ženy

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    olej, karton, 37 x 27 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Položka č.: 492

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    pastel, uhel, papír, 1936, 44,5 x 33,5 cm, sign. PD Jarka Štika 1936, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Baletka

    Položka č.: 491

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    pastel, lepenka, 38 x 28 cm, sign. DU nečitelně, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Poběhlice

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    olej, karton, 34,5 x 27,7 cm, sign. PD B. Ullrych , v rozích odřená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    Položka č.: 489

    olej, plátno, 1936, 20,7 x 25,7 cm, sign. LD B. Ullrych 1936, pravý horní roh lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Hoch u stolu

    Položka č.: 488

    olej, plátno, 1935, 34,6 x 27,5 cm, sign. LD B. Ullrych 35, nalepeno na kartonu, nepatrné oděrky u okrajů, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u jezera

    Položka č.: 487

    olej, plátno, 28,3 x 35 cm, PD značeno: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, otřepené okraje plátna, malba u okrajů místy odřená, antiqari.at Radhošťská

  • Marie Hlobilová - Mrkvičková

    (1903-1999)

    Náměstí v Mikulově

    Položka č.: 502

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    akvarelový pastel, papír, 1974, 30 x 42 cm, sign. LD M. M. Hlobilová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    (1903-1999)

    Růžová zahrádka

    Položka č.: 501

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    olej, plátno, 1990, 50 x 65 cm, sign. PD M. Hlobilová, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    (1903-1999)

    Večer

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    akvarelový pastel, papír, 1970, 29 x 41 cm, sign. PD M. Hlobilová, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    (1903-1999)

    Údolí řeky Vinodolčice

    Položka č.: 499

    akvarelový pastel, papír, 1976, 30 x 42 cm, LD M. Hlobilová, vzadu štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

  • Rudolf Mertlík

    (1913-1985)

    Souboj

    Položka č.: 498

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    olej, karton, 1939, 45 x 64 cm, sign. PN Mertlík 39, rám, na malbě i rámu místy poškození

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Čeněk Dobiáš

    (1919-1980)

    Položka č.: 497

    pastel, papír, 1972, 33 x 70 cm, sign. PN Dobiáš 72, rám

  • Čeněk Dobiáš

    (1919-1980)

    Položka č.: 496

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    olej, papír, 1979, 34 x 49 cm, sign. PD Dobiáš 79, rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    V zrcadle

    Položka č.: 509

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský akt

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ohebná dívka

    Položka č.: 507

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský poloakt

    Položka č.: 506

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    (1903-1999)

    Blatouchy

    Položka č.: 505

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    tempera, papír, 1956, 24,5 x 26,5 cm, sign. PD M. Hlobilová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    (1903-1999)

    Hřídelecká Horka

    Položka č.: 504

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    akvarelový pastel, papír, 1988, 33 x 45 cm, sign. PD M. M. Hlobilová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Kamil Lhoták

    Za volantem

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Kamil Lhoták

    Americký automobil

    Položka č.: 578

  • Kamil Lhoták

    Na výletě

    Položka č.: 577

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Konvolut čtyř kreseb

    Položka č.: 348

    4 x pero, papír, vše 16 x 11 cm, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Autoportrét u malířského stojanu

    Položka č.: 352

    tužka, kombinovaná technika, papír, 11 x 7,5 cm, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění