• Ivan Komárek

    Stolička

    Položka č.: 120763

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:06

    kombinovaná technika, papír, 1998, 21 x 30 cm, sign. PD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Adam Procházka

    (1984)

    Smajlíci

    Položka č.: 121720

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:07

    serigrafie, 2007, 55 x 89,5 cm, sign. PD Procházka 07, č. 10/10

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Položka č.: 123499

    Vyvolávací cena: 8.750 CZK (350 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:08

    olej, sololit, 50 x 40,5 cm, sign. PD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 8.750 CZK (350 €)

  • Eva Spěváčková

    (1980)

    Malé měděnky

    Položka č.: 124453

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:09

    akryl, olej, plátno, 2011, 65 x 65 cm, sign. vzadu Spěváčková 2011, žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Ivan Novosad

    Na výletě

    Položka č.: 126842

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:10

    akryl, deska, 2009, 42,5 x 35 cm, sign. vzadu I. Novosad, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ivan Novosad

    Tvrz

    Položka č.: 126843

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:11

    akryl, deska, 2009, 36,5 x 36 cm, sign. vzadu I. Novosad, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Milan Staněk

    Bellagio-duben

    Položka č.: 133052

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:12

    litografie, 2000, 32 x 37 cm, sign. PD M. Staněk 2000, 47/67, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Adam Procházka

    (1984)

    Tattoo

    Položka č.: 136432

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:13

    serigrafie, 2013, 61 x 43,5 cm, sign. PD Procházka 2013, č. 2/3

  • Adam Procházka

    (1984)

    Položka č.: 136433

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:14

    serigrafie, 2013, 43,5 x 61 cm, sign. PD Procházka 2013, č. 2/3

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Andrea Forsterová

    Položka č.: 138188

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:15

    litografie, 2009, 30,5 x 20,5 cm, sign. PD A. Forsterová 2009, rám, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Michal Singer

    Zkáza astronautky

    Položka č.: 138676

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:16

    serigrafie, 2006, 35 x 98,5 cm, monogr. vzadu S. 2006, č. 12/70, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Bílé lodě v přístavu

    Položka č.: 139600

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:17

    olej, sololit, 23 x 42 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vlk

    Položka č.: 163009

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:18

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Alois Nožička

    Otvor

    Položka č.: 164125

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:19

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Alois Nožička

    Postmoderna

    Položka č.: 164126

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:20

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Alois Nožička

    Náhodný nález

    Položka č.: 164127

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:21

  • Alois Nožička

    Na papíře

    Položka č.: 164129

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:22

    digitální fotografie, 2004, 27,2 x 20,4 cm, sign. vzadu Nožička 2004, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 5.

    Položka č.: 165718

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:23

    fotoplymer, 2007, 20,5 x 12,5 cm, monogr. PD JH 07, č. 1/20

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 4.

    Položka č.: 165721

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:24

  • Ewa Nemoudry

    Charlotte plameuse

    Položka č.: 165734

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:25

    litografie, 43,5 x 54 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, 44/70, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ewa Nemoudry

    Memeires d´une jeunes fille rangée

    Položka č.: 165737

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:26

    litografie, 49 x 65 cm, sign. PD E. Nemoudry, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Václav Polívka

    (1896-1969)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 166697

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:27

    olej, plátno, 53 x 45,5 cm, sign. LD Václav Polívka, PD věnování: Milému žákovi L. Vanišovi V. Polívka

  • Václav Polívka

    (1896-1969)

    Portrét dívky

    Položka č.: 166698

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:28

    olej, plátno, 53 x 39 cm

  • Miloš Sláma

    Kvetoucí kaštany

    Položka č.: 175243

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:29

    linoryt, 2004, 25 x 25,5 cm, sign. PD M. Sláma 04, č. 7/12, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

  • David Linek

    (1973)

    Aero 500

    Položka č.: 178525

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:30

    reliéfní grafika, 2013, 17 x 23 cm, PD monogr. DL 2013, č. 1/777, soukromý žák prof. Vávry

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jana Reinerová

    Pozdní růže

    Položka č.: 182164

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:31

    litografie, 32,2 x 40,5 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 57/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Noční Praha

    Položka č.: 182165

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:32

    litografie, 32,6 x 37,7 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 64/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    U Kotalíka

    Položka č.: 182166

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:33

    litografie, 32,4 x 37,7 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 45/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Karlův most

    Položka č.: 182167

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:34

    litografie, 35,3 x 29,5 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jitka Hilská

    Světlo

    Položka č.: 182215

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:35

    akvarel, papír, 2014, 23 x 17,6 cm, sign. DU J. Hilská 2014, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného