-
Josef Hampl
(1932-2019)
Koláž
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:52
šitá koláž, 1995, 192,5 x 93 cm, sign. DU Hampl 95, rám, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
MH
Jaro
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:28
tapiserie, 156 x 127,5 cm, DU značeno MH, rám
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Růžička
Skalní město
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:15
olej, dřevo, 57 x 68,5 cm, sign. LD Růžička 1997, rám
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
(Sabahudin) Dino Čečo
(1953)
Siločáry
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:39
kombinovaná technika, plátno, 1993, 200 x 100 cm, sign. PD Ceco 93, rám
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Panuška
(1872-1958)
Bezděz
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:54
olej, dřevo, 62 x 97 cm, rám, vzadu štítek s popisem, žák prof. Pirnera a J. Mařáka, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Slabý
(1863-1919)
Zima
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:30
olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 24.500 CZK (1.021 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Bohumil Lonek
(1903-1998)
Pardubice
Položka č.: 314Vyvolávací cena: 20.800 CZK (867 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:13
olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo
Aktuální cena: 20.800 CZK (867 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Bubeníček
(1871-1962)
Koliba u Rusínů
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:56
olej, plátno, 71 x 52 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Ikarky
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 16.600 CZK (692 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:11
kombinovaná technika, sololit, 78 x 112 cm, sign LD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 16.600 CZK (692 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav Mallý
(1879-1952)
Studie dívky
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:55
olej, plátno, 53 x 43 cm, sign. LD Malý, rám
Aktuální cena: 16.500 CZK (688 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Jarmila Kalašová
(1927)
Květinová kompozice II
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:23
olej, deska, 64 x 55,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Kalašová
(1927)
Květinová kompozice I
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:22
olej, sololit, 70 x 59 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Bubeníček
(1871-1962)
Jarní krajina
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:10
olej, plátno, 27 x 30,5 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Maixner
Kristus na hoře Olivetské
Položka č.: 260Vyvolávací cena: 13.300 CZK (555 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:19
olej, plátno, 1872, 26/7, 67 x 56 cm, sign. PD Karel Maixner 1872, rám, kulturní památka
Aktuální cena: 13.300 CZK (555 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Skramlík
(1860-1936)
Vinný sklep
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:27
olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. LD J. Skramlík, rám
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Josef Ruszelák
(1938)
Modrý les (diptych)
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:35
pastel, papír, sign. DU Josef Ruszelák, 2 x (70 x 100) cm, sign. DU Josef Ruszelák, rám, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Žně
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:47
olej, lepenka, 1940, 49 x 64 cm, sign. PD Daněk Sedláček 1940, rám
Aktuální cena: 10.001 CZK (417 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Pierre Mignard - napodobitel
Žena se starcem
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:14
olej, plátno, 37 x 30,5 cm, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Kalašová
(1927)
Květiny s Andulkou
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:26
olej, sololit, 63,5 x 53 cm, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Partie z Krkonoš
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:11
olej, lepenka, 1923, 73,5 x 60 cm, sign. PD Jaroslav Grus, rám, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Kalašová
(1927)
Květiny s holubičkou
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:25
olej, lepenka, 65 x 55 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Brunner
(1881-1957)
Moře v Bretani
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:26
olej, plátno, 1926, 71 x 99 cm, sign. PD Ant. Brunner 1926, rám, žák prof. E. K. Lišky na VŠUP v Praze a prof. Laurense v Paříži
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Procházka
(1886-1949)
Smiřický splat
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:01
olej, plátno, 70 x 100, 5 cm, sign. LD Jaro. Procházka 1932, rám
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Žně
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:48
olej, plátno, 48,5 x 64 cm, sign. PD Daněk -Sedláček , rám
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Vít Ondráček
(1959)
Štíty III.
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:01
tuš, papír, 1998, 100 x 70 cm, sign. PD V. Ondráček, žák prof. D. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen TT klubu v Brně
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vít Ondráček
(1959)
Štíty II.
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:00
tuš, papír, 1998, 100 x 70 cm, sign. PD V. Ondráček, žák prof. D. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen TT klubu v Brně
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Valašské chalupy
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:58
olej, plátno, 51 x 53 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Gustav Macoun
(1892-1934)
Pod Zvičinou
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:25
olej, plátno, 1932, 50 x 68 cm, sign. LD Gustav Macoun 32, rám, žák V. Jansy, Al. Kalvody, Ant. Slavíčka
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Večerní nálada
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:58
olej, plátno, 94 x 108 cm, sign. DU, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
-
Quido Mánes (připsáno)
(1828-1880)
Kachny
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:46
kvaš, papír, 30 x 40 cm, rám, vzadu štítek s razítkem
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO