• Šárka Růžičková Zadáková

    (1982)

    Gympl

    Položka č.: 281523

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:26

    akryl, plátno, 2009, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 281343

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:08

    lept, akvatinta, 1914, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, LD věnování, grafika mírně poškozená, pasparta i rám zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Německá ambasáda

    Položka č.: 281342

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:07

    lept, akvatinta, 1914, 35,5 x 34 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, papír i rám zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Ráno

    Položka č.: 281412

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:17

    lept, akvatinta, 1980, 57,5 x 68 cm, sign. DU L. Kuklík 80, č. 51/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hubatka

    (1960)

    Lesní příhoda

    Položka č.: 281663

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:46

    olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 1

    Položka č.: 281365

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:30

    pastelka, fix, papír, 30 x 42 cm, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, mimo kresbu pravý horní a pravý dolní roh ohnutý, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 7

    Položka č.: 281370

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:35

    pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 6

    Položka č.: 281369

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:34

    pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 5

    Položka č.: 281368

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:33

    pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 4

    Položka č.: 281367

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:32

    pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 3

    Položka č.: 281366

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:31

    pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Zátiší s automobilem

    Položka č.: 281704

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:27

    lept, 24,6 x 31 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 59/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Pataki

    (1930)

    Milenci

    Položka č.: 277493

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:44

    tuš, akvarel, papír, 2005, 41 x 58 cm, sign. DU Pataki 2005, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    William Blake

    Položka č.: 281332

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:57

    tisk, běloba, akvarel, papír, 2012, 40 x 33 cm, sign. DU R. Fila 12, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Bez názvu

    Položka č.: 281569

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:12

    lept, 2002, 20,7 x 15 cm, sign. PD, E. A., žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Plovoucí smaragdy

    Položka č.: 281590

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:33

    litografie, 2010, 54 x 69,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 16/50, při okrajích, zejména v horní části, ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Cyklistka

    Položka č.: 281705

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:28

    lept, 24,7 x 33,8 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 12/100, značeno v desce PD Milan Bauer, při pravém okraji lehounce ohmataný papír, levý dolní růžek utržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Hawai

    Položka č.: 281623

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:06

    kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1994, 10,5 x 15 cm, sign. s věnováním PD Ludvíkovi Bohdan, pasparta, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Hawai II

    Položka č.: 281622

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:05

    kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 2003, 11,5 x 15 cm, sign. PD BKopecký 03, pasparta, dole připsáno autorské věnování Ludvíkovi Kunderovi za srdce zahřátí Bohdan 23. V. 2005 Litomyšl, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Chalabala

    (1946-1999)

    Zkusíme, co to udělá...

    Položka č.: 277486

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:30

    kombinovaná technika, kartom, 1992, 48 x 58 cm, sign. PD Chalabala 1992, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    List z kalendáře

    Položka č.: 281331

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:56

    tisk, akvarel, papír, 2011, 60 x 47 cm, sign. PD R. Fila 11, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Zikmund

    (1893-1955)

    Kytice

    Položka č.: 281482

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:27

    olej, plátno, 71,5 x 55 cm, sign. LD F. Zikmund, rám, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Noda Kyuho

    (1879-1971)

    Námořník Kezori Kuemon

    Položka č.: 281469

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:14

    dřevořez, 40,5 x 26,9 cm, značeno PD, zažloutlý papír, pravý horní růžek pokrčený, levý dolní roh ušpiňen černou barvou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Spor (diptych)

    Položka č.: 281466

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:11

    dřevořez, 36,6 x 25,5 a 37 x 25,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, značeno v dolní části, papír místy pokrčený, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Pozdě v noci (diptych)

    Položka č.: 281465

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:10

    dřevořez, 34,2 x 23,8 a 34 x 23,9 cm, nalepeno na bílém papíru, značeno LD a PU, papír pokrčený a místy poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Tři ženy

    Položka č.: 281511

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:14

    lavírovaná kresba tuší, 2010, 56 x 75,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Paleček

    (1932)

    Čtvrtý měsíc

    Položka č.: 281553

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:56

    litografie, 49 x 65 cm, sign. DU Josef Paleček, č. 44/60, místy nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bolf

    (1971)

    Mimo čas

    Položka č.: 281602

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:45

    litografie, 34,5 x 45 cm, sign. PD Josef Bolf 2018, č. 42/190

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Nevěsta

    Položka č.: 281576

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:19

    litografie, 1966, 22,3 x 29,7 cm, sign. PD Jan Jedlička 66, při okrajích pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Duhová krajina

    Položka č.: 281509

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:12

    fixy, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. DU A. Lamr 75, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook