• Ingrid Glaserová

    (1955)

    Adam a Eva

    Položka č.: 281601

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:44

    lept, soutisk dvou desek, 1991, 65,3 x 49,3 cm, sign. PD Glaserová 91, č. 31/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Boj dobra se zlem

    Položka č.: 281600

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:43

    lept, soutisk dvou desek, 1993, 64,8 x 49,2 cm, sign. PD I. Glaserová 93, č. 12/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Tajemství Madony

    Položka č.: 281599

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:42

    lept, soutisk dvou desek, 1992, 64,3 x 49,7 cm, sign. PD Glaserová 92, č. 10/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Hlava

    Položka č.: 281598

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:41

    lept, soutisk dvou desek, 1987, 64,5 x 49 cm, sign. PD Glaserová 87, č. 14/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Vesnický příběh

    Položka č.: 281597

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:40

    lept, soutisk dvou desek, 1992, 65 x 49,3 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 38/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Motorkář II

    Položka č.: 281306

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:31

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Bez názvu

    Položka č.: 281275

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:00

    strukturální grafika, lept, 1964, 24 x 17,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 64, rám, č. 10/35 II, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Váza s kyticí na stole

    Položka č.: 267758

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:08

    olej, plátno, 1930, 46 x 61 cm, sign. PD A. Moravec 30, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Domluva

    Položka č.: 281643

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:26

    olej, sololit, 58,5 x 38 cm, sign. PD O. Coufal, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Závěr skladby

    Položka č.: 281591

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:34

    barevný dřevořez, 2014, 63 x 34 cm, sign. PD Hodonský 2014, č. 1/4, v horní části v jednom místě mimo tisk skvrna od barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Libor Jaroš

    (1960)

    Cologvinten

    Položka č.: 281664

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:47

    olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Toul

    (1983)

    Rozmazanost oválového běžce

    Položka č.: 281649

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:32

    tempera, tuš, tužka, 2023, 59,4 x 42 cm, sign. PD mallo, rám

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    U vody

    Položka č.: 279760

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:02

    akvarel, papír, 1965, 33,5 x 47 cm, sign. LD K. Souček 65, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Náměstí sv. Marka

    Položka č.: 281333

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:58

    tisk, běloba, akvarel, papír, 2005, 55 x 35 cm, sign. PD R. Fila 05, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Jindřich VIII.

    Položka č.: 281330

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:55

    tisk, akvarel, papír, 2004, 47,5 x 29 cm, sign. PD R. Filla 04, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Naplaveniny

    Položka č.: 281516

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:19

    akvarel, tuš, papír, 1992, 42,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 92, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívka

    Položka č.: 281499

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:02

    lept, 23 x 17,5 cm, sign. PD Ota Janeček, E. A. VII/X, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Chava Pressburger

    (1930)

    Kompozice

    Položka č.: 281688

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:11

    akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Probst

    (1948)

    Mařka to je

    Položka č.: 281675

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:58

    olej, sololit, 59,5 x 78,5 cm, sign. LD Probst, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Autoportrét

    Položka č.: 281670

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:53

    akryl, šelak, lepenka, 161,5 x 75 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Barbora Pejšková

    (1979)

    Bez názvu

    Položka č.: 281669

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:52

    akryl, plátno, 2020, 120 x 100 cm, sign. PD Pejšk 2020, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez o…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Barbora Pejšková

    (1979)

    Cesta

    Položka č.: 281668

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:51

    akryl, plátno, 2020, 100 x 120 cm, sign. PD Pejšk 20, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez ohl…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Příboj

    Položka č.: 281661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:44

    olejový pastel, papír, 2008, 11,5 x 10 cm, sign. DU Miroslav Štolfa 08, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Klouda

    (1929-2010)

    Sv. František

    Položka č.: 279207

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:54

    enkaustika, překližka, 65 x 52 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Šebestík

    (1943)

    Count Basie

    Položka č.: 281454

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:59

    olej, plátno, 135 x 145 cm, sign. LD Igor Šebestík, rám, vzadu autorský štítek z Díla, malba zkrakelována, na několika místech odpadlá malba

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lada Knápková

    (1982)

    Bez názvu

    Položka č.: 281445

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:50

    akryl, plátno, 2007, 45 x 70 cm, sign. vzadu Lada Knápková 2007

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét

    Položka č.: 281478

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:23

    olej, plátno, 48,5 x 34,5 cm, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Miya: Atsuka Terminal

    Položka č.: 281467

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:12

    dřevořez, 33,9 x 22,2 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Zálešák

    (1936)

    Černý jezdec (Ofélie)

    Položka č.: 281457

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:02

    olej, sololit, 2014, 120 x 85 cm, sign. PD Z.Zálešák 2014 , rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šárka Růžičková Zadáková

    (1982)

    Ježíšek

    Položka č.: 281524

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:27

    akryl, plátno, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook